Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Так перестаньте ви так сильно любити чоловіків, і вони до вас потягнуться!

Пам'ятайте безсмертну цитату: «Чим менше ви чоловіка любите, тим більше подобаєтеся йому».

Це ж Пушкін Олександр Сергійович :))

В принципі, я не особливий любитель мудрості, викладеної в віршах, але тут класик потрапив прямо в ціль. Ну не потрібно сильно любити чоловіка, щоб йому подобатися. Скільки про це написано, але важливі речі потрібно повторювати по кілька разів.

Отже, щоб вам було зрозуміліше, про що я говорю, цитую досить стандартне лист без особистих подробиць і зі зміненим текстом.

Перша частина листа.

Я чоловіка люблю всією душею. (Так і хочеться сказати, не робіть цього) Я багато для нього роблю і багато терплю. (Не треба !!)

Якщо чоловік хоче, щоб я змінилася, то я обов'язково змінююся. Я намагаюся рано встати, щоб йому приготувати. Я працюю на двох роботах і все по дому роблю. У той же час я не забуваю про свою зовнішність. Тримаю свою вагу, займаюся спортом. Намагаюся бути цікавою і для цього щось читаю.

Відносини ж між нами стають постійно все гірше і гірше. Він знаходить в мені все нові недоліки, які мені потрібно виправити. Я намагаюся і виправляюся. В принципі, я вже взагалі нема на що не претендую, хоча ми живемо кілька років і мені хочеться заміж і дітей.

Він же все гірше і гірше ставиться до мене. Крім цього він не стежить за своєю зовнішністю, відростив пузо і т.д.

Друга частина листа, зміст якої варіюється від листа до листа.

А ось моя подруга, яка задоволена різання з чоловіками, не володіє і половиною моєї краси, інтелекту і т А ось моя подруга, яка задоволена різання з чоловіками, не володіє і половиною моєї краси, інтелекту і т.д., користується величезним успіхом серед чоловіків. Чому ??

Або як варіант. Врешті-решт він пішов до іншої жінки. (Ось гад) Я бачила цю жінку. Вона значно поступається мені в зовнішності, набагато менш освічена і зовсім не намагається під нього прогнутися. Можна сказати, що вона звертається з ним в рази гірше, ніж я. Що він в ній знайшов, не зрозумію.

І в кінці зазвичай питання. Що робити?

Отже, що ж робити?

Ніби як очевидно, я навіть написав це в назві статті і привів цитату. Так перестаньте ж ви цих мужиків любити і все налагодиться.

Тут я відчуваю, що на мене починає сипатися град праведного гніву. Так як ви можете таке говорити? Скоро скажете, що і чоловікам потрібно жінок не любити. (Не скажу :)))

Перш ніж сперечатися, дайте собі відповідь (не мені), «Навіщо їх (мужиків) любити?». Але перш ніж відповісти, давайте розглянемо факти.

По-перше, чоловіки набагато більше люблять тих жінок, яким вони просто дуже подобаються, ніж тих, хто в них закоханий по вуха, не дає їм проходу, постійно телефонує, пише листи і тим більше від них психологічно залежить.

Сперечатися з цим твердженням може людина, яка занадто погано знає життя. чоловіки закохуються Сперечатися з цим твердженням може людина, яка занадто погано знає життя в тих жінок, які не закохані в них. (Або принаймні вміють контролювати зовнішні вираження закоханості) Про це я докладно писав у книзі «Психологія чоловіків в любові» - рекомендую прочитати.

Чоловіки в основному одружуються на тих дівчатах, яким вони подобаються, але не які в них закохані або психологічно від них залежать.

І останнє. Щасливий багаторічний шлюб можливий тільки не з закоханої до нестями в чоловіка дівчиною.

Є винятки з цього правила? Є. Вони, однак, викликані не тим, що правило не працює, а виключно тим, що чоловіків, які вміють помічати жіночу закоханість, на щастя, не так вже й багато. (Залежність правда чоловіки відчувають завжди)

По-друге, взагалі не зрозумілий сенс закоханості.

Часто я чую фрази: «Я жити без нього не можу». (Який жах, я б давно втік) Часто я чую фрази: «Я жити без нього не можу»

Ну і що? Дівчина точно не може жити без води, повітря і ще пари десятків речей. Ніхто ж з дівчат не бігає і не закохується в повітря, наприклад, або в воду.

Уявіть, що хтось із ваших подруг каже: «Я закохалася в повітря і воду. Я без них жити не можу ». (Тьху, як нерозумно).

Не менш нерозумно закохуватися і в чоловіка!

Ну, а якщо я жити без чоловіка не можу, запитаєте ви? Так на мові психологів це називається залежністю. Ну є алкогольна залежність, а якщо хтось з дівчат не може жити без конкретного чоловіка, то це психологічна залежність.

У цьому, звичайно, немає нічого страшного, але і пишатися особливо нічим. Ну не може якась дівчина жити без конкретного чоловіка, тоді краще мовчати про це.

У 100 разів краща ситуація, коли ви можете жити без конкретного чоловіка, а він без вас жити не може. Та й то під питанням. Ну прилипне якийсь мужик до вас так, що відвадити неможливо, що в цьому хорошого?

Отже, мені здається, ви вже майже погодилися зі мною, що закоханість в чоловіка - це абсолютно непотрібна справа і в кращому випадку щось на зразок нешкідливою залежності (наприклад, як залежність від кави).

Нам така залежність не потрібна. Краще, щоб чоловік вас любив, щоб ви йому завжди подобалися і т.д. Нам така залежність не потрібна
Як зробити так, щоб чоловік завжди був в вас закоханий, я писав багато разів. Рекомендую прочитати статті в розділі «Психологія чоловіків» . Про те, як згубно впливає залежність на повагу і любов до вас з боку чоловіка, і що робити, щоб цієї залежності уникнути, я докладно розписав у своїй книзі «19 помилок з чоловіками. Як зробити, щоб він Вас поважав і любив? »
У цій статті розповім коротко, що ж потрібно робити, щоб чоловік вам ноги цілував, дарував діаманти, кожен день квіти і т.д.? Ну хоча б не кожен день, а через день 🙂.

Відповідь очевидна.

Чоловіків потрібно посилати куди подалі. Вони це вкрай люблять. (Ну ладно, вони звичайно не люблять, Чоловіків потрібно посилати куди подалі коли їх посилають, але їм це потрібно. Життєво необхідно. Без цього у них тонус життєвий падає. Мужик наглеет, борзеет і починає кусатися).

Не вірите, а й даремно. Як я вже писав вище, чоловікам подобаються жінки, які від них не залежать (психологічно).

Як же дівчині проявити цю незалежність? Як же чоловік може з його однопроцесорним мозком зрозуміти, що дівчина в ньому дійсно не потребує? Як йому відрізнити, коли дівчина просто ламається, а коли вона дійсно горда і цінує себе?

Нагадую для тих, хто ще погано знає психологію чоловіків. Чоловіки не зрозуміють ваші натяки. Чоловіки не зрозуміють ваші навіть здавалося б очевидні (для вас і ін. Дівчат) слова і дії.

Для чоловіків потрібно щось, що за своїм впливом схоже на падіння важкої каструлі з водою йому на ногу. Що ж це може бути? (Каструлю кидати на ногу не треба)

Цією дією буде надсилання чоловіки куди подалі.

Який чудовий метод! Як здорово працює! Послали куди-небудь чоловіка, і він вас помітив. Послали ще пару раз, і він в вас вже майже закоханий. Ще раз і він в вас закоханий.

Відразу попереджаю, що послати чоловік кудись зовсім не має на увазі з боку дівчини мати і іншу грубість. Це не жіночно * pardon *. Послати твердо - так. Послати і забути про страждання чоловіка - так. Послати і самій не зробити крок до вибачень - так. Грубість - немає.

Послати куди-небудь - це зазвичай відмовити в чомусь, на що чоловік вже розраховує, так як він найпривабливіший, найрозумніший, дотепний (так, чоловіки вважають себе дотепними).

Наприклад, чоловік розраховує на побачення, а йому відмовляють. Або, можливо, налаштовується на секс, а йому відмовляють (не зловживайте). Може бути, думає про те, що йому будуть тапочки подавати, п'ять разів на день готувати, і три рази в день робити йому масаж. І знову йому від воріт поворот. Ні, і не розраховуй! Досвідос, як каже одна моя в міру вихована, молода родичка. І само собою, ніяких повернень назад, на кшталт «Вернись, я все прощу». Справжні дівчата так себе ніколи не ведуть. (Ні, пробачити звичайно можна, якщо сам прийде і попросить вибачення).

Завжди потрібно писати попередження. Я зовсім не кажу про те, що потрібно обов'язково чоловіка посилати в щось конкретне. Говорити, що ви з ним розлучаєтеся і подібні дурниці. Не треба всім підряд відмовляти в побаченні, секс або в приготуванні їжі. Потрібно діяти відповідно до обставин.

Ну, щоб у чоловіка з дівчиною склалися хороші відносини, і дівчина його б періодично не надсилала, такого я не пригадаю.

Чоловік домагається, а жінка комусь іноді дозволяє собі домогтися. Такі ролі у чоловіка і жінки.

Відповідно ситуації, коли жінка домагається чоловіка (знайомства, побачення, ініціативність і т.д.) або коли дівчина завжди дозволяє чоловікові домогтися від неї того, чого він хоче - це суперечить природі. Знову ж рекомендую подивитися відеокурс «Як утримати чоловіка» .

І якщо ближче до теми.

Я досить близько спілкуюся приблизно з 6-8 сімейними парами, які перебувають у шлюбі більше 5 років і досить щасливі.

У ВСІХ цих пар були періоди, коли дівчина більше або менше посилала чоловіка і періодично таке відбувається і в шлюбі, звичайно, в набагато більш м'якій формі, ніж до заміжжя.

Ніхто з цих дівчат не боїться того, що чоловік піде з сім'ї, не боїться, що залишить з трьома дітьми, коли дружина не працює.

Чому?

Адже здавалося б логічніше, якщо дівчина залежить від чоловіка матеріально і психологічно, вона повинна намагатися не зачіпати його, всіляко догоджати і прощати навіть відверто погані вчинки (не взагалі прощати звичайно, а не помічати в принципі)

Тільки чоловіки - це не жінки.

Навпаки, якщо чоловіка періодично посилати, то він нікуди не дінеться і буде за вас триматися з такою силою, що можна і поменше. Жінки, які живуть з чоловіками щасливо, знають цю істину інтуїтивно (або скопіювали у батьків) і зовсім не бояться втратити чоловіка через такого свого поведінки. (Не тільки це звичайно потрібно робити)

Навпаки, якщо так себе не вести, то чоловіка можна втратити, тому боятися нема чого. Рекомендую прочитати статтю А. Гай «Чому чоловік принижує і не цінує жінку» .

Навпаки, спроба утримати чоловіка шляхом мало не принижень, зазвичай ні до чого доброго не приводить. У кращому випадку дівчина відчуває, що її не поважають, хоча і живуть разом. У гіршому - і не поважають, а потім йде.

Питання. А що якщо чоловік поводиться так, що навіть не виникає приводу, щоб його послати?

Такого не буває.

І ще невелике попередження. Все, що я пишу вище, відноситься до ролей чоловіка та жінки, за якою цей чоловік доглядає. У ролі керівник - підлеглий, клієнт-виконавець або колега-колега, таке теж іноді спрацьовує, але з великою кількістю застережень.

Отже, практично кожен чоловік ВИМАГАЄ всією своєю поведінкою, щоб дівчина його періодично посилала. Це те, що чоловікові дійсно потрібно, а не всякі рожеві рюшечки на Отже, практично кожен чоловік ВИМАГАЄ всією своєю поведінкою, щоб дівчина його періодично посилала підлозі з романтичними свічками. (Я нічого не маю проти витребеньок, якщо це йде плюсом, а не замість задоволення реальних потреб)

Посилаючи чоловіка, ви демонструєте йому, що у вас є жіноча гордість. Посилаючи його, ви демонструєте, що ви не боїтеся його втратити. (По крайней мере, не трясетеся від страху). Посилаючи чоловіка, ви доводите йому справою, а не словами (багато чоловіків погано сприймають слова, без підкріплення справою), що ви гідні поваги, що ви впевнена в собі жінка. (Природно, мова йде не просто про те, що ви послали будь-якого, а саме про того чоловіка, який вам дуже подобається).
Посилаючи чоловіка, ви демонструєте йому, що у вас є жіноча гордість

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Рашид Кірранов.

Чому ?
Що робити?
Отже, що ж робити?
Так як ви можете таке говорити?
Є винятки з цього правила?
Ну, а якщо я жити без чоловіка не можу, запитаєте ви?
Ну прилипне якийсь мужик до вас так, що відвадити неможливо, що в цьому хорошого?
Як зробити, щоб він Вас поважав і любив?
Як же дівчині проявити цю незалежність?
Як же чоловік може з його однопроцесорним мозком зрозуміти, що дівчина в ньому дійсно не потребує?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: