Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Тарифи Мегафона для пенсіонерів

 1. Якщо потрібні тільки дзвінки
 2. Для дзвінків та інтернету
 3. висновки

Різноманітні пропозиції операторів дозволяють кожному користувачеві стільникового телефону вибрати відповідний для себе тарифний план, а ось критерії для такого вибору не завжди оцінюються за кількістю включених послуг. Іноді необхідно вибрати вигідний варіант використання телефону для дитини, або для людей похилого віку. У кожній з цих ситуацій вибір буде відрізнятися, оскільки профілі використання телефону різні.

Іноді навіть у людей однієї вікової групи вимоги, до ідеального, на їхню думку тарифу, можуть відрізнятися. Це тільки існує стереотип, що для пенсіонера, наприклад, важливий тільки тариф без обов'язкових платежів, і телефон використовується тільки для дзвінків.

Сьогодні ми розповімо про нові тарифи Мегафона в Москві, які будуть вигідними для пенсіонерів: розглянемо всі варіанти, як без абонентської плати, так і з включеними додатковими послугами.

Якщо потрібні тільки дзвінки

На відміну від молодого покоління, люди похилого віку віддають перевагу живому спілкуванню. І коли заходить розмова про використання стільникового, то основним параметром є голосовий зв'язок.

У лінійці тарифних планів Мегафон, які можна сміливо порадити для пенсіонерів, є кілька пропозицій. Вони не мають обов'язкового платежу, а вибрати ідеальний для себе можна проаналізувавши, на які номери відбувається найбільше дзвінків.

Традиційно найпопулярнішим серед тарифів для дзвінків у будь-якого оператора той, що пропонує безкоштовне спілкування в своїй мережі. У Мегафона таким є " Переходь на НУЛЬ ". Зовсім недавно оператор оновив тарифи без абонплати, і ця пропозиція отримала абсолютно нові умови, кардинально відрізняються від попередньої версії.


У попередній версії дзвінки в мережі оплачувалися тільки за першу хвилину дзвінка, а з другої ставали безкоштовними. Тепер на усі послуги діє пакетна тарифікація. Так, дзвінки в мережі обійдуться в шість рублів на добу. При здійсненні першого дзвінка знімається плата, і до кінця доби можна дзвонити безлімітно.

Такий принцип оплати буде зручний для тих, хто робить багато дзвінків в мережі. У порівнянні з попередньою версією, новий "Переходь на НУЛЬ" вигідніше при здійсненні більше п'яти дзвінків в день.

Максимальна вартість тарифу на місяць складе близько 180 рублів, якщо дзвонити тільки на номери оператора. Якщо здійснювати дзвінки на різні мережі, то вартість буде залежати від того, як багато відбувається їх за день, і яка їхня тривалість. В добу доступно використання шести пакетів по шість рублів. Кожен з них включає по п'ять хвилин. Якщо зі дзвінками в мережі є сенс порівнювати вигоду з попередньою версією тарифу, то нову за цим параметром складно назвати вигодной.недорогой.

А ось новий " щосекундний "- недорогий тариф Мегафон для пенсіонерів. Він стане ідеальним варіантом для коротких розмов, без необхідності уточнювати якого оператора належить той, чи інший номер. У ньому застосовується єдина ціна хвилини на всі московські номери - 2,9 рубля.

У ньому застосовується єдина ціна хвилини на всі московські номери - 2,9 рубля

Цей тариф на дзвінки хоч і може здатися високим, але при коротких і нечастих дзвінках йому не знайти альтернативи. Так, дзвінок тривалістю двадцять секунд буде коштувати всього 97 копійок, і це ціна буде єдиною як на міський номер, так і мобільний будь-якого столичного оператора.

Третім варіантом недорогого пенсійного тарифу від Мегафон є " Теплий прийом ". Тариф хоч і призначений для дзвінків за кордон, але є зручним і для дзвінків по Москві і області.


У ньому, на відміну від "посекундно", похвилинна оплата дзвінків, але ціна нижча. Вибирати цей тариф варто тим, хто дзвонить рідко, розвороти не тривалою, але і не короткі. Вартість хвилини залежить від оператора, на якого відбувається виклик. Також його можна використовувати для дзвінків на номери Мегафона інших регіонів за ціною хвилини 2,5 рубля.

Для дзвінків та інтернету

Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні все більше людей похилого віку переходять на використання смартфонів. Хоча і умнофонов можна використовувати тільки для дзвінків, більшість користується ним і для інтернету.

Початковий в лінійці пакетних пропозицій Мегафон " Включайся! пиши "Є ідеальним тарифом для пенсіонерів. Вартість тарифного пакету на місяць становить чотириста рублів, але він включає всі необхідні послуги, що дозволить чітко планувати витрати на стільниковий телефон.

Вартість тарифного пакету на місяць становить чотириста рублів, але він включає всі необхідні послуги, що дозволить чітко планувати витрати на стільниковий телефон

З ним можна не замислюватися про вартість розмов в мережі, оскільки безліміт на них входить до щомісячної вартість, а дзвінки на інші мережі можна здійснювати безкоштовно поки є пакетні 350 хвилин, за які також не потрібно доплачувати. Також в тариф входить чотириста СМС, які залишаються затребуваним сервісом серед старшого покоління.

Однак ні дзвінки ні СМСки не можуть допомогти передати або отримати те, що дозволяє інтернет. У тарифі безліміт на використання месенджерів, які стали популярні не тільки серед молоді. З ними можна і відправити сусідці рецепт свого фірмового блюда, або похвалитися перед сусідом урожаєм на дачі, проілюструвавши текст фотками. Основний пакетний трафік за тарифом - два гігабайти. Цього буде достатньо для отримання через браузер найнеобхіднішої інформації.

висновки

Тарифні пропозиції Мегафона дозволяють кожному пенсіонеру вибрати ідеальний для себе варіант. Вони підходять як для дзвінків, так і для використання інтернету. Для вибору оптимального для себе варіанту необхідно тільки визначити, які саме послуги використовуються, і вибрати тариф, що дозволяє на них економити.

Перейти на будь-який тариф можна безкоштовно, якщо він за номером не змінювався більше місяця. Виняток становить "Теплий прийом", який можна підключити тільки прибрати новий номер, оскільки перехід на нього з іншого тарифного пакета не передбачений.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: