Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Телевізор Самсунг не вдалося підключитися до інтернету по Wi-Fi

 1. Визначаємо справність вбудованого Wi-Fi модуля.
 2. Скидання параметрів мережі на телевізорі і зміна стандартів.
 3. Читайте також

Час від часу деякі власники інтелектуальних телевізорів (Smart TV) від компанії Samsung, стикаються з проблемою бездротового підключення до мережі Інтернет

Час від часу деякі власники інтелектуальних телевізорів (Smart TV) від компанії Samsung, стикаються з проблемою бездротового підключення до мережі Інтернет. Як правило, в домашніх умовах для бездротового з'єднання з глобальною мережею користувачі використовують Wi-Fi маршрутизатор. Однак не досконалість мережевого обладнання, неправильне налаштування або сира прошивка, може стати причиною, через яку телевізор Самсунг не вдалося підключитися до інтернету. рекомендую оновлювати прошивку телевізора, через USB-флешку , А не безпосередньо з серверів компанії по мережі Інтернет.

В рамках цієї публікації, ми з вами розглянемо деякі моменти, які допоможуть усунути деякі проблеми із з'єднанням по Wi-Fi. Як ви розумієте, просте підключення телевізора до роутера по Wi-Fi не викликає труднощів, але в той же час звичайний коннект не завжди проходить гладко і причини тут можуть бути самі різні. Ось про відомих мені причини ми і поговоримо далі, йдучи від простого до складного.

Припускаю, що у вас вже встановлений і налаштований Wi-Fi роутер, а бездротові клієнти отримують вихід в мережу Інтернет. Якщо ж ні, то основні моменти по налаштуванню Wi-Fi маршрутизатора (На прикладі моделі від компанії TP-Link) вже були раніше мною описані. Все описане в статті, потрібно робити вибірково, а не все відразу.

Насамперед спробуйте вийняти штепсель з розетки на 10 хвилин, щоб повністю знеструмити телевізор (а після включити). Таким чином ви виведіть телевізор з режиму очікування і з великою часткою ймовірності просто і безболісно повернете телевізор в нормальний робочий стан.

Якщо цей номер не пройшов, то спробуйте в справі ніжевикладені способи. Успіхів!

Визначаємо справність вбудованого Wi-Fi модуля.

Як би це не банально звучало, але в першу чергу вам слід переконатися в тому, що ваша модель телевізора має вбудований Wi-Fi модуль. Якщо ж бездротового модуля немає, то ви можете придбати сумісний з вашою моделлю зовнішній Wi-Fi адаптер. Припустимо, що підтримка Wi-Fi на вашій моделі є, то в цьому випадку потрібно перевірити роботу бездротового модуля.

1. Зайдіть на телевізорі в «Меню» - «Підтримка» - «Звернення до Samsung» та пройдіть кілька сторінок вниз. Якщо в рядку MAC-адреси (унікальний ID) ви бачите одні нулі, прочерки або інші однакові значення, то вбудований WI-Fi модуль телевізора не працює. Зазвичай виробники на цій сторінці вказують два MAC-адреси. Один для бездротового, а другий для проводового з'єднання. Також подивитися значення MAC-адреси можна за адресою: «Меню» - «Мережа» - «Стан мережі».

Також подивитися значення MAC-адреси можна за адресою: «Меню» - «Мережа» - «Стан мережі»

Залежно від створюваного підключення (проводового або бездротового) MAC-адресу автоматично буде підставлятися для обраного режиму. Щоб остаточно переконатися в справності або поломки Wi-Fi модуля, створіть пряме підключення. Для цього можна взяти смартфон і включити в нього точку доступу, а після спробувати підключитися з телевізора до мобільного інтернету. Якщо Wi-Fi з'єднання або мережу відпадає, то зверніться в спеціалізовану майстерню для подальшої заміни або в кібер сервіс центр від компанії Samsung .

2. Якщо мобільне з'єднання відбулося, то переконаєтеся в стабільності і якості бездротового сигналу від Wi-Fi роутера і при необхідності перейдіть на інший канал. Що впливає на якість сигналу, читайте тут , А про те як діагностувати бездротову мережу Wi-Fi і вибрати менш завантажений в ранній статті. Можна просто поекспериментувати з режимом «Авто» і 11 каналом і на бум поміняти частоту з 2.4 на 5 або навпаки.

3. Спробуйте створити бездротове підключення автоматично. Для цього в Wi-Fi роутер потрібно активувати функцію DHCP-сервера і в автоматичному режимі спробувати створити підключення з телевізора. тут описано, як увійти в інтерфейс мережевого пристрою.

4. Деякі інтернет-провайдери можуть блокувати IP-адреси серверів компанії Samsung. Зверніться до свого постачальника послуг для отримання з'ясуйте у нього ці моменти. Якщо все в порядку і блокування немає, то йдемо далі.

5. Спробуйте скинути мережеві настройки бездротового маршрутизатора , А при наявності нової офіційної прошивки неодмінно поновіть її. У попередніх публікаціях писав, як прошити роутер TP-Link і Asus . До речі, якщо ви використовуєте Wi-Fi роутер, який люб'язно надала вам компанія провайдера зі своїми зашитими мережевими настройками, то навіть після поновлення на ньому прошивки, телевізор може до нього не підключитися.

Скидання параметрів мережі на телевізорі і зміна стандартів.

Якщо все вищеописане зроблено, то можливо пора скинути мережеві настройки телевізора на заводські. З призначеного для користувача «Меню» це зробити неможливо і доведеться залізти в «Сервісне меню» і виконати системне скидання.

1. Вимкнути телевізор і на дистанційному пульті управління швидко натиснути послідовно «Info» - «Menu» - «Mute» - «Power» і Smart TV включитися в режимі сервісного меню.

Вимкнути телевізор і на дистанційному пульті управління швидко натиснути послідовно «Info» - «Menu» - «Mute» - «Power» і Smart TV включитися в режимі сервісного меню

Тут потрібно вибрати пункт «Option» і натиснути введення (Enter). Вибрати функцію «Faktory Rezet» і дочекатися поки закінчитися процес.

Вибрати функцію «Faktory Rezet» і дочекатися поки закінчитися процес

Вимкніть телевізор (якщо сам не вимкнутися) щоб вийти з «Сервісного меню» хвилин на 10. Після включите Smart TV і налаштуйте все заново. Дайте інше ім'я мережі і змініть пароль на інший тривалістю не менше 8 символів. Не допомогло? Йдемо далі…

2. Спробуйте в ручному режимі прописати публічні DNS сервера від компанії Google 8.8.8.8 або 8.8.4.4 і створити підключення. Наприклад, якщо адреса шлюзу у маршрутизатора 192.168.1.1, то в налаштуваннях можна вказати такі значення:

IP-адреса: 192.168.1.103
Маска підмережі: 255.255.255.0
Шлюз: 192.168.1.1
Сервер DNS: 8.8.8.8 (або 192.168.1.1)

Попередньо вимкніть функцію DHCP на маршрутизаторі.

3. Якщо використовуєте стандарт N, то перевірку справжності поставте WPA2-PSK, а тип захисту AES і знову встановіть з'єднання. Можна ще спробувати повністю відключити шифрування для бездротової мережі Wi-Fi в роутері.

4. Якщо активований «Контроль доступу» в мережевому пристрої, то можливо ваш роутер блокує IP-адреса телевізора. Вимкніть «Контроль доступу» (Access Control) на час або відразу створіть правило, використовуючи MAC-адресу телевізора, щоб він не проходив перевірку.

5. При поганій зв'язку, високому пінг та інші проблеми можна зробити кидок портів на роутері . Встановіть входять порт 9441 і виберіть протокол UDP.

Можливо, я якісь моменти випустив з уваги, але якщо ви хочете доповнити матеріал і поділитися своїми рішеннями з підключенням телевізора Самсунг до мережі Інтернет, то викладіть свої думки в коментарях. Бажаю позитивно вирішити у вас проблему. Поки що!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Читайте також

Поділіться у соціальних мережах:

Не допомогло?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: