Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Тематичний список dofollow-блогів

 1. Про список dofollow-блогів
 2. 5 проблем з dofollow-блогами
 3. Назвався dofollow - будь ним!
 4. «Нофоллоу - геть!»
 5. Це не disqusіруется?
 6. Всім дякую всі вільні!
 7. І кінці у воду
 8. Тематичний список dofollow-блогів

Автор: Дмитро Сироткін  Список dofollow-блогів оновлений 21 Автор: Дмитро Сироткін

Список dofollow-блогів оновлений 21.03.15.

Що спонукало мене сформувати і запропонувати вам черговий з численних списків dofollow-блогів?

Подумавши, знайшов для цього три причини:

 1. Захотілося на ділі реалізувати тематичний підхід до угруповання dofollow-блогів, який я описав в статті про ефективне виборі dofollow-блогів для коментування . Тим більше щов російському інтернеті сформованих за тематичним принципом списків dofollow-блогів мені ще не зустрічалося.
 2. Дістала поширеність списків dofollow-блогів, значна частина яких є nofollow. Зазвичай це делікатно пояснюють мінливістю вдачі власників dofollow-блогів, легко готових перекинутися з dofollow в nofollow і назад. Так, такі випадки трапляються, але не так часто. А в цілому ... А в цілому я вважаю, що блогерам краще більше часу витрачати на написання цікавих постів і статей, і менше - на нудне перелопачування списку за списком.
 3. Не буду приховувати, бажання привернути нових відвідувачів на буріди теж мною рухало. Звичайно, приємно, коли відвідувачі сайту з задоволенням читають твої статті. Але на практиці ми перш за все цінуємо "інтернет-хліб" - прикладні матеріали та дані, які можуть принести нам очевидну користь. І їх є у мене.


Опускаю тут можливі відповіді на можливі запитання з залу, типу "а навіщо потрібен список dofollow-блогів?" або "передається чи ТИЦ і PR dofollow-блогу статевим шляхом?")). Погуглити - пояндексіте. Можливо, через деякий час посилюється боротьба пошукових систем з покупними посиланнями призведе до того, що стане неважливо, скільки і яких саме посилань веде на ваш сайт.

Про список dofollow-блогів

Даний список складений на основі опрацювання декількох досить свіжих і розкручених списків dofollow-блогів в Мережі, а також - знайдених мною самим dofollow-блогів. Після ретельного відбору в ньому залишилося близько 100 блогів (в даний час вже помітно менше, так як частина блогів перестала бути дофоллоу).

Всі блоги розподілені по 15 темам, таким як хобі, просування сайту, подорожі і туризм. Якщо когось не туди відніс - пишіть.

У міру появи в списку нових dofollow-блогів з'явиться можливість виділяти і нові теми.
У таблиці вказано ТИЦ і PR кожного блогу на момент складання списку. Постараюся час від часу оновлювати по ним дані.

В поле «коментар» іноді описуються особливості даного блогу, пов'язані з:

 • його тематикою (наприклад, блог про wordpress)
 • правилами його коментування (наприклад, відкриття посилання після 10 коментарів)

Описувати правила коментування кожного блогу я не став, тому що у частини блогів вони не прописані або регулярно змінюються, а частина власників dofollow-блогів самі визнають, що часто приймають рішення про розміщення коментаря і відкритті посилання по ситуації, дивлячись як сподобався коментар.

5 проблем з dofollow-блогами

З тими, хто ще не перейшов до справи, тобто - до самого списку блогів, поділюся п'ятьма міркуваннями про проблеми з нашими dofollow-блогами.

Назвався dofollow - будь ним!

З багатьма включеними в даний список блогами приємно мати справу, іноді навіть просто заглянути і почитати що-небудь новеньке, у Княгині, наприклад. А ось коли виявляється, що вивіску «dofollow» вішають на nofollow-блог - це вже неприємно. Ну ще ладно, якщо який-небудь новачок настройки переплутав, але часом під вивіскою «dofollow» сидять такі досвідчені вже інтернет-чолов'ягу. Трафік-то росте, а от довіру падає. Може, варто задуматися про зміну підходу до заробітку в мережі?

«Нофоллоу - геть!»

Схоже, саме так багато переводять rel = "external nofollow". Оскільки при використанні на своєму блозі цього тега вони як мінімум не заперечують, щоб їх вважали dofollow-блогом. На жаль, в опрацьований мною зведеному списку начебто dofollow-блогів саме таких блогів в цілому виявилося більше половини.

Це не disqusіруется?

Менш поширена ще одна нетрадиційна трактування dofollow-блогу як блогу, яка розміщує посилання на ваш акаунт у соціальних мережах, таких як Disqus, Google+, Вконтакте. Спасибі, звичайно, але може бути краще не плутати людей.

Всім дякую всі вільні!

Легким рухом руки dofollow-блог перетворюється, перетворюється ... в nofollow-блог. Справедливості заради, таке трапляється не часто. І приводи зазвичай зрозумілі (дістало боротися зі спамом, Яндекс мене зовсім розлюбив і т.д.). Але іноді з боку це виглядає як досить цинічне використання dofollow-приманки для розкрутки свого блогу до того моменту, коли його dofollowость вже не грає великої ролі.

І кінці у воду

Цей dofollow-стиль відрізняється простотою і мінімалізмом. Хоча далекоглядним його назвати складно. Суть полягає в тому, що відвідувачів привертають вивіскою «dofollow», але надходять від них коментарі на сайті просто не розміщуються (ну, може, кілька штук про людське око). Чи не надихає.

Сподіваюся, що уважно прочитавши ці п'ять dofollow-зауважень, лише деякі активні учасники dofollow-руху напишуть тут в коментарях, чому, мовляв, мого блогу немає в цьому списку.

А до «справжніх dofollow» велике прохання до мене звертатися, постараюся оперативно включати такі блоги в список.

Тематичний список dofollow-блогів

У таблиці нижче цей список представлений без активних посилань, для ознайомлення. А для роботи з ним в режимі активних посилань краще завантажити його у вигляді файлу Excel за посиланням внизу цієї сторінки.

Завантажити тематичний список dofollow-блогів

Список оновлений 21 березня 2015 року.

Для вашої зручності привожу окремо теми, за якими згруповані dofollow-блоги:

 • Подорожі та туризм
 • Здоров'я та краса
 • Екологія
 • Розвиток, психологія
 • хобі
 • Мистецтво, музика, література
 • Гумор і приколи
 • Бізнес, економіка
 • Техніка та ІТ
 • SEO, блогінг, інтернет
 • Просування сайту
 • Заробіток і мережевий бізнес в інтернеті
 • Про різне

Так, до речі, за останній час на буріди з'явилася ще пара тематично близьких для цього матеріалу:

Блогери зазвичай багато часу проводять в інтернеті. Тому їм (нам, вам) можна порекомендувати частіше вибирати паперові книги для читання і частіше займатися вправами для схуднення .

А якщо ця стаття вам сподобалася і ви захотіли поділитися з друзями посиланням на неї в соціальній мережі, то адже я тільки за!

Просто скористайтеся кнопками мереж нижче.

Коментарі та питання також вітаються!

Опускаю тут можливі відповіді на можливі запитання з залу, типу "а навіщо потрібен список dofollow-блогів?
Або "передається чи ТИЦ і PR dofollow-блогу статевим шляхом?
Може, варто задуматися про зміну підходу до заробітку в мережі?
Це не disqusіруется?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: