Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Тенденції веб-дизайну 2015

 1. 1. Адаптивний дизайн
 2. 2. Плоский дизайн або мозаїка з прямокутників
 3. 3. Скролінг і анімація прокрутки
 4. 4. Поширення веб-графіки
 5. 5. Автоматизація верстки
 6. 6. Графіка: тонкість, прозорість, центрування
 7. 7. Великі зображення
 8. 8. Меню: приховане, як в додатках і прилипає
 9. 10. Мікровзаімодействія

При розробці сайтів не можна не враховувати глобальних світових тенденцій веб-дизайну, які нав'язує сучасність. Десь це можуть бути скороминущі сплески в оформленні шрифтів або іконок, а десь розвиток технологій у вигляді різних розмірів девайсів примушує розробників адаптуватися під зміни, що відбуваються, щоб залишатися затребуваними на ринку послуг.

Здебільшого тренди диктуються подіями і напрямком розвитком галузі в попередній період. Проаналізувавши їх, ми склали список з 10 основних тенденцій, які будуть актуальні в новому 2015 році.

1. Адаптивний дизайн

Цей момент вже став стандартом веб-розробки, так як ця тенденція повторюється з року в рік і ми спостерігаємо все більше сайтів, адаптованих під різні розширення екрану.

Засоби для отримання адаптивного дизайну також удосконалюються. Якщо спочатку це була просто гумова верстка, то зараз це і чуйний веб-дизайн , І окрема мобільна версія сайту , І адаптація під retina-дисплей. Спрощуються і технічні моменти в реалізації адаптивності: наприклад, світова платформа для сайтів wordpress дозволяє підключити всього один плагін, щоб отримати готову версію для мобільних пристроїв.

2. Плоский дизайн або мозаїка з прямокутників

Плоский дизайн міцно увійшов в сферу інтернету завдяки таким світовим гігантам Microsoft, Google і Apple. Але це не просто данина поваги до лідерів індустрії: багато хто встиг оцінити його легкість, простоту, лаконічність і швидкодія. Хоча і противникам такого дизайну теж є що сказати на захист своєї точки зору.

3. Скролінг і анімація прокрутки

З появою і популяризацією таких типів сайтів, як Лендінзі і лонгріди - сторінки з довгим вертикальним скролл, стали розвиватися і засоби для їх зручного перегляду. Користувачі все більше звикають прокручувати сайти вниз, а не концентруватися на першому екрані. Щоб зробити довгі сторінки максимально легкими і легким для читання, інформація зручно структурується, робляться візуальні акценти на важливий контент, здійснюється плавне підвантаженими блоків сайту - анімація прокрутки. Все частіше на таких сайтах використовується прокрутка замість кліків в якості навігації по сайту, а меню перетворюється в ледь помітну маленьку іконку.

4. Поширення веб-графіки

Давно доведено, що графічні зображення швидше і простіше сприймаються користувачами мережі, саме тому такий тип подачі інформації, як інфографіка, отримав величезне поширення. Для її створення зовсім не обов'язково довго возитися в фотошопі - існує безліч онлайн сервісів , Що дозволяють створити її на основі шаблонів за спрощеними схемами. Друга тенденція - веб-графіка - вона також спрямована на графічну подачу інформації, але до всього іншого використовує інтерактивність, що дозволяє практично здійснювати взаємодію користувача з інформацією. Її поширення і розвиток - це те, чого можна очікувати в довгостроковій перспективі.

5. Автоматизація верстки

Все більше коштів з'являється для того, щоб зробити процес верстки не таким рутинним і дозволити веб-дизайнерам розширити свої кордони в професійному плані. Наприклад, зовсім недавно американці анонсували розробку нової мови - Ur / Web, який об'єднав можливості HTML, CSS і JavaScript. Всім веб-розробникам відомий такий інструмент для розробки сайтів, як Bootstrap, який дозволяє використовувати гнучкі налаштування по розмітці сайтів і спрощує роботу зі стилями. Відмальовані по сітці в фотошопі макети можна перетворювати в код, навіть не володіючи ним. Як бачимо, інструментарій для розробки сайту все більше автоматизується, однак це не відбирає роботу у програмістів, а лише дозволяє заглибитися в роботу бек-енду.

6. Графіка: тонкість, прозорість, центрування

Тепер перейдемо безпосередньо до елементів веб-сайтів: шрифтів, тексту, посилань, кнопок і іконка. Тут тенденції спостерігаються такі:

 • тонкі шрифти
 • Контурні іконки і кнопки
 • кола
 • великий інтерліньяж
 • центрування тексту
 • Посилання без підкреслення

7. Великі зображення

Здається, ще зовсім недавно зображення намагалися робити більш легкими по вазі і обмежувати їх розміри. Але в міру розвитку інтернету необхідність в цьому відпала. Зараз зустріти сайти з великим зображенням в шапці можна все частіше. На тлі цього зображення, як правило, той самий центрований текст, прозорі кнопки і заклики до дії. Що стосується самих зображень, то тут трендом є використання професійних фотографій, до яких застосовуються фільтри. Наприклад, розмиття, знаменитий Instagram- фільтр і тонування зображень.

8. Меню: приховане, як в додатках і прилипає

Поговоримо про тенденції в розташуванні і зображенні меню. Тут в 2015 році намічається кілька трендів:

 • Адаптація сайтів до мобільних пристроїв привела до уніфікації іконок меню, що наклало відбиток і при проектуванні сайтів під стандартні дозволу екрану.
 • З розвитком мінімалізму в веб-дизайні все частіше ми знаходимо меню захованим за певними іконками.
 • Прилипає шапка - ще один тренд 2015 року. При скроллинге бічне меню зникає і для зручної навігації залишається прилипає догори.

9. Відео на тлі

Замість великих зображень в шапці все частіше можна зустріти відео. Важливо, щоб це відео було якісним, яскравим і підходило за змістом до сайту. Не завжди доречно його програвання відразу після завантаження сторінки, краще, щоб користувач міг контролювати цей процес.

10. Мікровзаімодействія

Даний пункт випливає з необхідності збільшення конверсії сайтів. Коли число користувачів в мережі збільшується нижчими темпами, а стандарти якості та вимоги пошукових систем стають дедалі жорсткішими, на перший план йде не просто приведення відвідувачів на сайт, але і їх утримання і стимулювання до скоєння цільового дії. Саме тут з'являються мікровзаімодействія - діалогові віконця для розмови з користувачем. Однак тут також важливо пам'ятати про баланс.

Це, мабуть, все, що хотілося б виділити структурно, але не всі, про що хотілося б розповісти. До трендам 2015 року в веб-дизайні можна також віднести паралакс ефект, timeline, живий блюр, повідомлення, розрядка, long shadow, polygonal art, діаграми, персоналізація інтерфейсу, швидкість завантаження та ін.

А що ви думаєте з цього приводу?

Повернутися назад

Статті по темі:

А що ви думаєте з цього приводу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: