Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Термін дії виписки з ЕГРЮЛ - для нотаріуса, банку і при зверненні до суду

 1. Термін дії офіційної довідки з ЕГРЮЛ
 2. Де можна отримати виписку
 3. Хто може попросити надати виписку з ЕГРЮЛ
 4. Основні поняття
 5. Види виписок з ЕГРЮЛ
 6. висновок

Виписка з ЕГРЮЛ - це документ, який отримують ФНС і розкриває інформацію про реєстраційних даних юридичної особи. Про те який термін дії має виписка з ЕГРЮЛ піде мова в нашій статті.

Першу виписку з ЕГРЮЛ отримують одразу після реєстрації, з комплектом документів: свідоцтво про Державну , Свідченням про постановку на облік в ФНС, Статут з відміткою про реєстрацію, присвоєні коди статистики.

При веденні економічної діяльності організація має право отримувати інформацію з реєстру про будь-якому юридичну особу, зареєстрованому на території РФ будь-яким доступним способом.

Про індивідуальних підприємців компанія отримує інформацію з реєстру ІН, про решту - з ЕГРЮЛ.

Термін дії офіційної довідки з ЕГРЮЛ

Якщо говорити про термін дії виписки, то за участю в закупівлі встановлюється компанією-Замовником. У деяких випадках потрібно виписка не більше 14 днів. Середній «строк життя» виписки при участі в тендерних процедурах - 3 місяці.

За участю в державних закупівлях за допомогою функціоналу електронної торгової площадки, виписка прикріплюється при акредитації Постачальника. У момент акредитації термін дії виписки не повинен становити більше 6 місяців з моменту отримання.

Після проведення акредитації необхідності прикладати виписку під час участі в процедурі не потрібно. Але варто зауважити, що в конкурсній документації державні Замовники згадують про відповідність наданої інформації.

Якщо у компанії відбулися зміни, то на майданчику повинна з'явитися нова виписка, інакше постачальник буде відхилений по другій частині заявки.

При нотаріальному посвідченні угоди виписка не повинна бути «старше» 30 днів. Деякі нотаріуси скорочують цей термін до 7 календарних днів.

При зверненні в Арбітражний суд виписка повинна бути отримана не більше 30 днів до дати складання і подання позовної заяви.

В інших випадках термін дії виписки встановлюється виходячи з положень, регламентів і порядку подачі документів в організації.

Структура виписки представляє систему даних:

 • Основні дані про юридичну особу, які потрібні для заповнення договорів, запитів і тд: ІПН, ОГРН, організаційно-правова форма (ЗАТ, ПАТ, ТОВ, МУП, ГУП і тд). Найменування: повне, скорочене, аналог іноземною мовою (якщо є). Статус: діюча, ліквідовано, в процесі реорганізації і т.д.
 • Адреса компанії, контактний телефон.
 • Інформація про статутний капітал , Частці, розподіл серед учасників: перерахування засновників та учасників із зазначенням частки в статутному капіталі.
 • Свідоцтво про Державну юридичної особи. Дата внесення інформації до державного реєстру, ИНФС, яка реєструє дані.
 • Відомості про постановку на облік в податковому органі: ІПН, дата постановки, інформація про ИНФС.
 • Відомості про компанії, що управляє.
 • Відомості про філії, представництва з перерахуванням найменувань філій, адрес.
 • Відомості про осіб, які мають право діяти без довіреності. У цьому розділі зазначаються ПІБ та посада співробітника компанії, який має право представляти інтереси організації без довіреності.
 • Дані про компанії, які приймають або приймали участь у реорганізації, якщо компанія була утворена шляхом злиття або навпаки, припинила існування в результаті поглинання.
 • Перерахування видів економічної діяльності компанії - дані, чим займається компанія. КВЕД можна змінювати, якщо діяльність організації змінилася або доповнювати новими кодами.
 • Факт реєстрації у Фонді соціального страхування, Пенсійному фонді, ФСС.
 • Дані про ліцензії. У випадках, коли діяльність організації підлягає обов'язковому ліцензуванню, то відомості про видані ліцензії можна уточнити в цьому розділі. Тут вказується вид ліцензії, дата отримання, термін дії.
 • Коли компанія вносить зміни в статутні документи, склад засновників, вирішує поміняти юридична адреса або отримує новий КВЕД, то запис про це фіксується. Тому виписка містить інформацію про записи, де можна бачити, коли вносила зміни компанія, в які документи.
 • При кожній зміні організація отримує нове свідоцтво. Дані ідентифікації компанії в таких свідченнях залишаються незмінними, а серія і номер змінюються. Розділ про свідчення містить інформацію про те, яке з свідоцтв є актуальним.

Де можна отримати виписку

Неофіційну виписку можна отримати на сайті ИФНС. Для отримання виписки потрібно внести в поле пошуку ІПН організації або свідоцтва про Державну реєстрацію. Надання таких виписок безкоштовно: сайт ФНС є відкритим джерелом.

Неофіційну виписку можна вивантажити з допомогою платних програм і сервісів, що займаються збором інформації про діяльність організацій. Залежно від системи, в блоці пошуку потрібно внести дані свідоцтва про Державну реєстрацію або ІПН і програма сама збере і видасть потрібну інформацію.

Офіційну виписку отримують при зверненні в ФНС. Отримання відомостей з реєстру - платна послуга, тому спочатку потрібно сплатити держмито за надання даних. А потім заповнить заяву на надання відомостей.

Запит можна заповнити на сайті податкової або звернувшись особисто в одне з відділень ФНС. Виписка буде готова протягом п'яти робочих днів, термінова виписка надається протягом доби.

Важливо знати, що при зверненні в ФНС і формуванні запиту третім особам не можна отримати інформацію про паспортні дані учасників організації, а також про банківські рахунки.

Ці дані мають право отримати представники організації, подавши запит на виписку про власну компанію.

Хто може попросити надати виписку з ЕГРЮЛ

Виписку з ЕГРЮЛ організація отримує за фактом реєстрації. Виписка потрібна компанії для організації та ведення комерційної діяльності. Цей документ фірма буде надавати в державні та комерційні організації.

 1. Банківські організації запитують виписку при відкритті рахунку, видачу кредитів, тендерних позик, банківських гарантій. Якщо ви маєте намір перераховувати заробітну плату співробітникам на пластикові карти, то вам потрібно буде укласти договір на зарплатний проект.
 2. Державні підприємства і саморегульовані організації, які здійснюють видачу ліцензій, запитують статутні документи, свідоцтва та виписку. Справа в тому, що ліцензується організації несуть відповідальність за кожне видане свідоцтво і ліцензію. Виписка - підтвердження правоздатності організації. Крім того, у виписці реєструється КВЕД, який виключає можливість отримання ліцензії на освітню діяльність організацією торгівлі.
 3. Виписка потрібна при зверненні до суду. Місце реєстрації організації, правоздатність керівника, підтверджується даними з виписки. Виписка не потрібно тільки Індивідуальним підприємцям, оскільки місце реєстрації ІП збігається з адресою прописки.
 4. Виписка може стати в нагоді при зверненні до нотаріуса. Слід врахувати що кожен нотаріус встановлює свої терміни давності отримання виписки, тому, перш ніж звертатися слід зв'язатися для уточнення інформації з цього питання.
 5. Юридичним особам, державним організаціям виписка потрібна перед укладенням договору з метою перевірки контрагента, уточнення цих реквізитів, а також встановлення відповідності вимогам: незнаходження в стадії ліквідації, реорганізації, наявність ліцензій (якщо діяльність ліцензується).

Основні поняття

ІПН - це ідентифікаційний номер платника податків. Як і свідоцтво про Державну цей номер присвоюється фірмі один раз. КПП - код причини постановки, може змінюватися. Припустимо, при зміні юридичної адреси, відкриття філії або представництва не обов'язково заново реєструвати фірму. Достатньо подати заяву в ФНС на зміну інформації в ЕГРЮЛ.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб - це федеральна база даних, що містить відомості про державну реєстрацію юридичних осіб, зміни, які відбуваються в компанії.

Види виписок з ЕГРЮЛ

Офіційна виписка - це документ, що отримується в відділенні ФНС. Всі листи виписки прошиваються, нумеруються, ставиться печатка відділення ФНС і підпис особи, відповідальної за видачу відомостей.

Неофіційна виписка - це документ, одержаний за допомогою офіційного джерела egrul.nalog.ru . На даний для отримання виписки багато компаній користуються комерційними сервісами. Вибір способу залишається за організацією: комерційні сервіси зручні в плані автоматизації процесів відповідальних працівників, але не завжди вивантажують корисну інформацію.

Державний джерело містить актуальні дані, в тому числі, про останні зміни, але не завжди доступний.

Офіційна виписка має юридичну силу, так як міститься в ній відомості завірені органом, відповідальним за реєстрацію юридичних осіб, ведення реєстрів та внесення змін.

Виписки з неофіційних джерел використовуються організаціям для перевірки контрагентів, уточнення реквізитів, збору даних про засновників і афілійованих осіб і отримання інформації про останні зміни, що вносяться в ЕГРЮЛ.

висновок

Для забезпечення діяльності багатьох державних структур необхідна інформація про суб'єктів господарювання, яку вони можуть отримати лише в податкову службу. Для них виписка з ЕГРЮЛ безкоштовно надається.

При цьому вони можуть як користуватися даними реєстру в інтернеті, так і отримувати необхідні відомості на електронних носіях. Федеральним органам влади для отримання даних від податкової необхідно звернутися в ФНС або її міжрегіональну інспекцію. Тільки там їм оформлять відповідний доступ.

Суб'єктам місцевого самоврядування або територіальним органам влади можна звернутися до місцевого управління ФНС. При цьому будь-який з них повинен надати заявку за затвердженою в податкову службу формі.

Слід врахувати, що для Центрального банку, всіх органів державної влади і місцевого самоврядування термін дії доступу не встановлюється, він є необмеженим.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: