Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ТОП-5 способів заробити на блозі

 1. Спосіб # 1: Продаж своїх інфопродуктов (класичний Інфобізнес)
 2. Спосіб # 2: Партнерські рекомендації
 3. Спосіб # 3: Продаж своїх послуг
 4. Спосіб # 4: Продаж реклами на блозі
 5. Спосіб № 5: Банерна реклама

Вітаю Вас, шановний читачу! Вже давно всім відомо, що ведення свого блогу в Інтернеті, це не тільки дуже захоплююче заняття, але і досить прибуткова. У цьому пості вирішив виділити ТОП-5 способів заробити на блозі, які доступні будь-якому починаючому блогеру.

У цьому пості вирішив виділити ТОП-5 способів заробити на блозі, які доступні будь-якому починаючому блогеру

Насправді варіантів монетизації блогу досить пристойну кількість, у кожного є свої плюси і недоліки. Дуже багато залежить від обраної ніші, тематики сайту, відвідуваності, рівня і кваліфікації учасника, але є кілька практично універсальних способів, які можна застосувати до більшості блогів.

Отже, давайте вже перейдемо до найцікавішого і визначимо ТОП-5 способів заробити на блозі, доступних як новачкам, так і досвідченим блогерам.

Спосіб # 1: Продаж своїх інфопродуктов (класичний Інфобізнес)

Як не дивно, але в більшості випадків, все інфобізнесмени ведуть свої блоги з одним великим метою: вибудувати діалог з читачами, з'ясувати їхні проблеми і запропонувати готове рішення у вигляді інфопродуктов. Будь то курс, електронна книга або повноцінний тренінг.

І це правильна стратегія! Продажі «в лоб» сьогодні не працюють так, як це було скажімо 3-4 роки тому. Сьогодні ключовий фактор для прийняття рішення клієнтом - це довіра. Саме через блог, статті, відеоконтент шикуються довірчі відносини між автором і клієнтом.

Таким чином, виходить, що блог є відправною точкою для подальших пропозицій безкоштовних і платних інфопродуктов. Плюсом до всього блог стає джерелом безкоштовного пошукового трафіку, але про це я розповім в іншій статті.

Пропонувати свої інфопродукти читачам можна різними способами:

 • огляди в статтях
 • окрема сторінка
 • банери в сайдбарі
 • вспливаючі вікна
 • віджети і плагіни

Величина доходу може коливатися від декількох тисяч до мільйонів рублів, тут вже все залежить від авторитету автора, самого інфопродукта і проблем, які він вирішує.

Спосіб # 2: Партнерські рекомендації

Цей варіант за своїм принципом дуже схожий на розглянутий раніше, єдина відмінність полягає в тому, що тут рекомендації відносяться не до своїх інформаційних продуктів, а партнерським.

Знову ж таки, головним чинником виступає рівень довіри між потенційним клієнтом і автором. Помилкою багатьох новачків стає бажання швидше що-небудь продати читачам.

Принцип партнерського маркетингу проста - допомагайте людям знайти рішення їх проблем!

Через статті, при спілкуванні в коментарях, через опитування дізнавайтеся, що цікавить Ваших читачів в даний момент, які у них є питання і проблеми, які потребують вирішення тут і зараз. І потім просто порекомендуйте якісний інфопродукт, вирішальний ці завдання.

Способи рекомендацій точно такі ж, як і при рекламі своїх інфопродуктов, тому повторювати я їх не буду.

Скільки можна заробити? Знову ж залежить від багатьох факторів. Основні: відвідуваність блогу, затребуваність рекламованого інфопродукта, ціна і рівень розв'язуваної проблеми.

Спосіб # 3: Продаж своїх послуг

Третій у списку, але не завжди за значимістю - це пропозиція своїх послуг. І тут є де розгулятися. Послуги можуть мати різний характер: від допомоги по створенню сайту до особистих консультацій в темі психології і т.д.

Послуги можуть бути як в онлайні, в цьому випадку Ви не обмежені в географії і можете допомогти клієнтам навіть з інших країн, або надавати послуги офлайн, а через блог шукати клієнтів. Особливо другий варіант актуальний для великих і середніх міст.

Як би дивно це не звучало, але практично кожен з нас має якісь певні знання, які можуть вирішити питання інших людей. Проблема полягає в тому, що далеко не всі вміють правильно ці знання «упакувати» і презентувати.

Як запропонувати свої послуги? Здогадуєтеся? Так-так, схема все та ж)))

Розкажіть, як Ви допомогли комусь із Ваших читачів або клієнтів, візьміть інтерв'ю або відгук (дуже круто працює), напишіть про це статтю або створіть окрему сторінку. Ну і звичайно не забуваємо про банери, Pop-Up, всілякі плагіни і т.д.

Спосіб # 4: Продаж реклами на блозі

Відразу скажу, що тут доведеться спочатку попрацювати над своїм блогом, а вже потім приступати до монетизації цим способом.

Тому, якщо Ви ще новачок, але хочете отримувати прибуток від продажу реклами, то засукаєте рукава і приступайте до регулярної, але при цьому захоплюючій і цікавій роботі: пишіть статті, записуйте відеоуроки, публікуйте посилання в соцмережах, одним словом - розкручуйте свій блог!

Відвідуваний блог стає дуже бажаною рекламним майданчиком для рекламодавців, особливо, коли Ваша аудиторія - це потенційні цільові клієнти.

Що продаємо? Реклама в статтях (можна писати самому або взяти готовий матеріал у рекламодавця), посилання на цільовий сайт. Якщо вже є свої ресурси у вигляді розсилки, каналу на Youtube або групи в соціальних мережах, то можна задіяти і їх.

Дохід коливається в широких межах і може становити кілька десятків тисяч рублів щомісячно.

Спосіб № 5: Банерна реклама

Спосіб цікавий, працює практично на напівавтоматі, але все менш популярний, оскільки сьогодні все частіше зустрічається таке поняття, як «банерна сліпота». В чому це виражається?

Напевно Ви навіть за собою помічали, що все рідше звертаєте увагу на картинки, які миготять в садбарах? А на деяких сайтах банерів навісили стільки, що сайт стає схожий на новорічну ялинку.

Щоб дійсно привернути увагу, банер повинен бути яскравим і виділяється (тут головне не переборщити), чітко показувати, що ховається за ним (лаконічне рекламну пропозицію), заклик до дії (а то хтось подумає, що це просто красива картинка).

Щоб зацікавити потенційних рекламодавців мало просто показати статистику відвідуваності, краще продемонструвати кількість кліків по банеру (Яндекс Метрика в допомогу).

Але, на мій погляд, цей спосіб плавно розчинився в перших 3-х, які ми розібрали вище. Вигідніше використовувати рекламні місця для показу партнерських банерів або своїх. До того ж і доходи від такого виду реклами, як правило, не настільки значні.

Підводячи підсумок цієї статті, хочу зазначити, що не потрібно концентрувати увагу на якомусь одному способі заробити на блозі, використовуйте відразу кілька, тим більше, що багато хто з них дуже схожі.

Чи хочете Ви більш детально дізнатися про ці способи? Залишайте коментарі до цієї статті, пишіть, що Вам цікаво і відповіді на які питання Ви б хотіли побачити на моєму блозі.

Із задоволенням поділюся своїм досвідом, дам розгорнуті відповіді, запишу корисні відео з оглядами і практичними уроками з Вас темам.

З повагою, Дмитро Воробйов

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!

Скільки можна заробити?
Як запропонувати свої послуги?
Здогадуєтеся?
Що продаємо?
В чому це виражається?
Напевно Ви навіть за собою помічали, що все рідше звертаєте увагу на картинки, які миготять в садбарах?
Чи хочете Ви більш детально дізнатися про ці способи?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: