Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Топ-5 фінансових менеджерів для смартфонів

 1. MoneyWiz 2
 2. Дзен-мані
 3. CoinKeeper
 4. HomeMoney
 5. Spendee
 6. підсумки

Тему фінансового обліку за допомогою мобільних додатків ми вже розглядали раніше на сторінках ITC

Тему фінансового обліку за допомогою мобільних додатків ми вже розглядали раніше на сторінках ITC.ua. Попередній огляд включав найпопулярніші і в основному безкоштовні програми для Android. Але на ринку існують і інші, більш серйозні сервіси для управління фінансами, які залишилися без уваги. Крім цього, поява швидкого мобільного інтернету, тепер дозволяє синхронізувати свої фінанси з хмарними сервісами прямо на ходу.

MoneyWiz 2

Android , iOS

Відсутність MoneyWiz в попередньому огляді фінансових додатків викликало обурення у деяких читачів ITC.ua, які відзначили в коментарях, що це кращий менеджер фінансів. За минулий час додаток зазнало чимало змін, головне з яких - припинення підтримки першої версії програми і відбувся реліз MoneyWiz 2. Причому такий перезапуск став неприємною несподіванкою для користувачів, яким довелося заново купувати додаток. Ключовою функцією MoneyWiz 2 є інтернет-банкінг. Ця опція дозволяє підключати рахунку більш ніж 2000 банків по всьому світу, серед яких - 14 українських банків. Як заявляють розробники, програма не підключається до банку безпосередньо і не зберігає банківські дані, а виступає агрегатором, використовуючи сторонні сертифіковані сервіси. Така послуга доступна за передплатою і обійдеться в $ 5 / міс. або $ 50 / рік.

MoneyWiz 2 включає широкий набір функцій з управління фінансами: від простого підрахунку грошових витрат до повної автоматизації руху коштів. У додатку можна знайти всілякі варіанти обліку фінансів, планування та управління бюджетом, повторюваними транзакціями, аналіз витрат, детальні звіти у вигляді графіків, діаграм або простий статистики з урахуванням різних готових і призначених для користувача фільтрів. При цьому кожен звіт можна зберегти в програмі або експортувати в PDF-файл. Для зареєстрованих користувачів MoneyWiz 2 пропонує можливості синхронізації своїх даних.

Що стосується інтерфейсу програми і зручності користування - тут не все так гладко. Незважаючи на спроби зробити дизайн більш сучасним, додаток все одно виглядає злегка застарілим, а дрібні і незручні елементи інтерфейсу - результат поганий оптимізації для невеликих пристроїв. Крім того, щоб записати елементарну транзакцію, доводиться здійснювати цілий ряд дій, деякі операції додаються через контекстне меню. Але варто похвалити розробників за додану можливість налаштовувати макети транзакцій і виводити віджети з різною інформацією на головний екран програми.

MoneyWiz 2 - не найкращий додаток для обліку фінансів, але, безперечно, одне з найбільш функціональних. Однак йому явно не вистачає клієнта для ПК або хоча б можливості управляти своїми фінансами в браузері. Програма однозначно підійде людям, які звикли скрупульозно ставитися до фінансових витрат, але для більш простих операцій краще звернути увагу на інші додатки. Спробувати MoneyWiz 2 в роботі можна, встановивши безкоштовну версію, що дозволяє зробити не більше 100 транзакцій. Перехід на платну версію обійдеться в 122 грн.

Дзен-мані

Веб-сервіс , Android , iOS

Популярний російський сервіс для обліку особистих фінансів «Дзен-мані» став відомий в 2011 році, коли в рамках заходу Яндекс.Старт отримав фінансування від Яндекса на подальший розвиток проекту.

«Дзен-мані» використовує вигідну систему взаємодії мобільного застосування та веб-сервісу. Ключовими особливостями веб-сервісу є інтернет-банкінг, імпорт операцій з електронних гаманців, робота з бюджетом, планування і можливість прогнозування, тоді як в додатку основний акцент робиться на парсінгу SMS (розпізнавання повідомлень про транзакції від банку) з наступним автоматичним додаванням фінансових операцій з повідомлень. При цьому всі дані заносяться в окремий рахунок. Бувають і помилки, наприклад, при поповненні банківської карти програма помилково визначає транзакцію як витрата, але в цілому баланс показує правильно завдяки активації опції автоматичного коректування. Неодмінний плюс сервісу - трансфер між рахунками і борги, як окремий розділ управління фінансами.

«Дзен-мані» надає можливість вести облік фінансів одночасно декільком користувачам. При цьому рахунки можуть бути загальними і персональними. На відміну від веб-сервісу, який може похвалитися розширеними аналітичними функціями, додаток показує загальні фінансові звіти по обраних категоріях, рахунками і періоду у вигляді діаграм, а також надає динаміку змін по видатках, доходам і балансу.

З 2015 року сервіс «Дзен-мані» перейшов на платну основу і тепер використовує кілька моделей монетизації. На iOS-платформі це преміум-підписка, а на Android, крім підписки, можна ще купити додаток і працювати в ньому окремо від веб-сервісу. Без платної підписки сервіс надає доступ тільки до додавання і редагування транзакцій. «Дзен-мані» - зразок продукту, в якому вдало розподілені і реалізовані функціональні можливості. Так, в мобільному додатку зручніше вносити витрати на ходу, на ПК - краще систематизувати, планувати і аналізувати результати.

CoinKeeper

Android , iOS

Ветеран серед фінансових менеджерів, одне з найбільш затребуваних додатків на iOS і Android в категорії «Фінанси», що отримало перезапуск в 2014 році. Нова версія CoinKeeper змінила модель монетизації, стала виглядати більш сучасною і відповідати стилю iOS 7 і Android Lollipop. При цьому розробники продовжили підтримку старої версії додатка CoinKeeper Classic для користувачів з усталеними уподобаннями.

Найголовніша відмінність CoinKeeper від інших аналогічних програм - оригінальний і вельми незвичайний спосіб вести фінансовий облік за допомогою жестів. Щоб додати витрата, необхідно перетягнути значок рахунку на необхідну категорію та ввести суму. Коштувати визнати, це найшвидший спосіб додавання транзакції - він позбавляє користувача від зайвих дій і підходить для інших фінансових операцій, наприклад, при переказі коштів між рахунками або їх поповнення. За допомогою жестів можна групувати категорії на екрані. При такому управлінні перевагою програми є його інтерфейс, в якому всі основні елементи знаходяться на одному екрані.

Цікавою особливістю CoinKeeper є можливість вказувати місячний ліміт для кожної з категорій. Коли такий ліміт встановлений, значок категорії набуває колірну заливку, яка заповнюється в міру його вичерпання, сигналізуючи про можливе перевитрату коштів. Статистика менеджера не дуже детальна: це загальна інформація за видатками та доходами у вигляді кругової діаграми, звіт по днях і базова динаміка фінансових операцій у вигляді графіка. В цілому виглядає все дуже солідно. До найбільш істотних недоліків CoinKeeper можна віднести відсутність мультивалютних рахунків і мультивалютних операцій, а також можливості імпортувати свої дані.

CoinKeeper розповсюджується за передплатою, яка відкриває функції, відсутні або обмежені в безкоштовній версії програми. До них відносяться: необмежену кількість рахунків, категорій витрат, статистика за будь-який період, додавання бюджету, експорт даних і синхронізація між пристроями.

HomeMoney

Веб-сервіс , Android , iOS

HomeMoney - перший в російськомовному інтернеті сервіс для обліку фінансів, створений в 2007 році українськими розробниками. HomeMoney першим запустив мобільний додаток для iOS, трохи пізніше з'явилися клієнти для Android і Windows Phone. Незважаючи на це, основні операції відбуваються в веб-версії сервісу, інтерфейс якого представлений на 7 мовах, включаючи українську. Тут, крім основного завдання обліку витрат, є можливість планувати витрати, працювати з бюджетом, встановлювати фінансові цілі, інтегрувати рахунку 35 банків і платіжних онлайн-систем, проводити фінансовий аналіз у вигляді графіків, діаграм, звітів за обраний період, зводити річний баланс, експортувати дані в XML, Excel і CSV і багато іншого. Панель управління HomeMoney досить зручна. У веб-сервісі відбувається управління рахунками, які поділені на 7 груп. Для кожного рахунку можна вказати кілька валют з автоматичним конвертацією операцій по курсу НБУ. Є можливість створювати шаблони транзакцій і додавати транзакції за розкладом.

Додаток HomeMoney не можна назвати повноцінним і самостійним фінансовим менеджером. Це скоріше доповнення до веб-сервісу з дуже спрощеними функціями. Головний екран програми містить три основні вкладки: рахунки, витрати і записи, кнопку синхронізації і кнопку додавання нової операції. Додаток має функцію імпорту транзакцій з банківських SMS. На цьому, мабуть, і все. Такі елементарні речі, як звіти і графіки тут просто відсутні, а додавання рахунку або категорії і зовсім перенаправляє в браузер на веб-сторінку сервісу. Проте, на ПК - це ретельно продумана домашня бухгалтерія з хорошими функціональними можливостями. У базовій безкоштовної версії програми відсутній бюджетування і імпорт даних і присутній обмеження на додавання не більше 10 категорій, 3 рахунків і 1 валюти.

Spendee

Android , iOS

Цей сервіс для обліку фінансових витрат, представлений мобільними додатками для iOS і Android, позиціонується як найбільш простий і інтуїтивно зрозумілий фінансовий менеджер. До цього варто додати визначення «лаконічний і стильний», оскільки дизайн Spendee відмінно вписується в концепцію обох платформ.

Spendee має базовий набір функцій, що включає облік фінансів за основним рахунком, роботу з бюджетом, експорт даних в CSV / XLS і хмарну синхронізацію, яка доступна при реєстрації. Додаток підтримує мультивалютні операції з автоматичним конвертацією в основну валюту. Головне ж достоїнство програми - простота і швидкість додавання фінансових операцій. У Spendee дійсно можна легко додавати транзакції в пару кліків. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні часом, є можливість додати до транзакції більше деталей: фотографію, місце розташування, примітка, нагадування, встановити повтор платежу або запланувати його на майбутнє. Ще однією перевагою програми є колірна диференціація транзакції відповідно до певною категорією витрат або доходів, інфографіка та проста, але наочна статистика.

В цілому, Spendee - це дійсно простий фінансовий менеджер, що не претендує на звання кращого або найбільш функціонального. Додаток може бути доступно безкоштовно і за передплатою. Платна версія знімає обмеження на додавання гаманців, бюджетів, а також дозволяє додавати інших користувачів для спільного управління фінансами.

підсумки

Головна особливість хорошого фінансового менеджера - кроссплатформенность, зручність роботи на смартфоні, проста синхронізація між пристроями і, якщо не обов'язково, то дуже бажано - наявність веб-клієнта. На жаль, не всі розробники сервісів для обліку фінансів дотримуються подібних правил. Наприклад, варто було б MoneyWiz трішки спростити і оптимізувати мобільний додаток, додати можливість управляти своїми фінансами в веб-клієнті - це було б одне з найбільш функціональних рішень. Розчарував і HomeMoney своїм додатком, яке тільки і годиться, щоб додавати елементарні витрати. Але це йому можна пробачити, оскільки HomeMoney спочатку позиціонувався як веб-сервіс. Spendee можна виділити за найшвидший, а CoinKeeper - за найпростіший і в той же час оригінальний спосіб додавання фінансових операцій. Саме з цими додатками найлегше вести облік грошових коштів на ходу. Найбільш оптимальним варіантом на поточний момент я б назвав «Дзен-мані» за вдалу реалізацію і розподіл функцій між мобільним додатком та веб-клієнтом, а також можливість вести облік фінансів декільком користувачам.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: