Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Топ 100 програм для продуктивної роботи на Mac

 1. Менеджери завдань
 2. агрегатори інформації
 3. нотатки
 4. Облік часу і оптимізація
 5. Все в одному
 6. Асоціативні карти і діаграми
 7. інше
 8. Офісні пакети
 9. текстові редактори
 10. табліці
 11. Є що додати?

Цей пост скоріше для маководов-трудоголіків, які використовують свій Mac не для відпочинку та розваг, а для роботи. Від менеджерів завдань до цифрових органайзерів, від текстових процесорів до тайм-трекерів, ми зробили найбільшу в рунеті добірку програм для продуктивної роботи на Mac.

Далі ви знайдете 100 додатків, які добре впишуться в ваш робочий уклад або повністю змінять його. Отже, приступимо.

Менеджери завдань

Anxiety - відмінний засіб для тайм менеджменту з легким інтерфейсом і набором цікавих функцій. Anxiety розташовується в рядку меню і прозоро синхронізується з iCal і Mail. Сходили на прийом до лікаря або купили подарунок для благовірної? Поставте галочку в Anxiety і завдання автоматично зникне як зі списку в додатку, так і з iCal. Утиліта дозволяє створювати кілька списків справ і легко управляти завданнями.

Утиліта дозволяє створювати кілька списків справ і легко управляти завданнями

Backboard - Люблю свій Mac і аккаунт Backpack. Разом вони не просто дають мені можливість робити нотатки і вирішувати завдання, але, що навіть важливіше, - робити це легко і швидко!

CheckOff - невеликий менеджер завдань для рядка меню. Досить одного кліка, щоб побачити весь список майбутніх справ.

Chipt - Dashboard віджет для Backpack. Додавайте та редагуйте записи на будь-якій сторінці. Нотатки мають той же формат, що і Backpack. При додаванні запису інформація з буфера обміну вноситься автоматично.

EasyTask Manager - ваш персональний менеджер завдань з приємним і зручним інтерфейсом. EasyTask Manager підтримує метод GTD (приведення справ у порядок) і націлений на користувачів домашніх Mac, яким не потрібно ділитися результатами своєї роботи з командою.

EtreTask - це невеликий, швидкий, легкий у використанні to-do менеджер, який розроблявся з метою підвищити продуктивність повсякденної роботи на Mac. У нього немає стільки функцій, скільки у конкурентів, але за всіма відчуттями - річ гідна.

MySlips - дуже простий і швидкий спосіб записати свої думки.

OmniFocus - кращий засіб перемогти неорганізованість і навчитися правильно розставляти пріоритети, відокремлюючи другорядні справи від важливих. Ідеальний інструмент для GTD, гнучкий, як будь-який менеджер завдань, OmniFocus допомагає працювати інтенсивніше, пропонуючи потужний засіб для визначення і виконання найпріоритетніших завдань.

Ідеальний інструмент для GTD, гнучкий, як будь-який менеджер завдань, OmniFocus допомагає працювати інтенсивніше, пропонуючи потужний засіб для визначення і виконання найпріоритетніших завдань

OneThingToday - Існує безліч способів навести порядок в справах. З OneThingToday ви визначаєте пріоритетну задачу або проект на кожен день. Це допомагає сфокусуватися на головних цілях і уникнути розкиду уваги.

Pluto - це іконка в рядку меню і зручний інструмент для управління подіями, завданнями, проектами і нотатками найефективнішим і продуктивним способом.

Remember - todo-лист для управління робочим процесом. Ми не віримо в великі незграбні менеджери задач, робота з якими сама стає завданням. Remember - це список ваших справ "на кінчику ваших пальців".

Remember the Task - це легкий клієнт для Remember the Milk, що дозволяє легко складати списки пріоритетних справ і відзначати їх готовність у міру виконання.

SimpleList - це простий to-do-лист, який анітрохи не заважає в роботі. Програма дозволяє створювати списки запланованих справ найзручнішим способом.

Simple Task - Один аспект, якого позбавлені інші менеджери задач - простота. SimpleTask під Mac пропонує красивий інтерфейс і не має собі рівних легкість використання.

Spark - це невеликий todo-менеджер з підтримкою синхронізації з iCal і Mail.

TaskCard пропонує простий візуальний спосіб організувати думки і завдання. Розкладіть картки TaskCards на вашому робочому столі, також, як клейкі стікери на моніторі, щоб запам'ятати або організувати важливі справи в списки для проекту.

TaskMate - легка, невелика програма, з можливістю швидкого додавання і видалення повсякденних завдань.

Task Paper - Програма для користувачів Mac і iPhone, яка організують вашу роботу за допомогою списків справ. TaskPaper - простий менеджер завдань, який, на відміну від звичайних органайзеров, не заважає в роботі і допомагає швидко навести порядок в справах.

The Hit List - невеликий додаток, яке допоможе ліквідувати хаос у ваших справах. З простою концепцією створення списків, The Hit List дозволяє планувати, спокійною забувати і повертатися до того, про що забули, у зручний для вас час.

З простою концепцією створення списків, The Hit List дозволяє планувати, спокійною забувати і повертатися до того, про що забули, у зручний для вас час

Things - Управління справами - складне завдання. Але простота програми не повинна досягатися за рахунок функціоналу. Завантажте безкоштовну демо-версію Things сьогодні і наведіть порядок в своїх справах.

Today - З Today ви будете відслідковувати пріоритетні завдання в будь-який день тижня, без запуску iCal. Today синхронізується з календарем на Mac, щоб у вас під рукою завжди було ваше розклад, події і заплановані справи.

What ToDo - це новий менеджер завдань під Mac OS X. Забудьте про записки на клаптиках паперу або на долоні руки - з What ToDo ви будете організованим, максимально сконцентрованим і зможете досягати більшого.

агрегатори інформації

DevonThink - призначений для збору та організації різних шматочків інформації, необхідних для вашої роботи або навчання.

Evernote - Використовуйте Evernote, щоб зберігати ідеї і все, що ви бачите і чим цікавитеся. Потім знаходите збережені записи на будь-якому комп'ютері або пристрої. Безкоштовно.

Keeper - Що якби важливу інформацію на Mac можна було знаходити так само просто, як це робить Spotlight? Зустрічайте Keeper - легку і доступну утиліту для управління вашими нотатками.

Soho notes - це перше цифрове додаток для створення заміток. Використовуйте його для написання, організації, синхронізації і обміну усіма об'єктами на Mac, включаючи текстові замітки, PDF, зображення, голосові записи, відео та веб-архіви.

Thoughts - дуже гнучкий менедежер записів. Місце, де можуть надійно зберігатися всі ваші замітки і файли.

Together - дозволяє зберігати всі в одному місці. Текст, документи, зображення, фільми, аудіо, веб-сторінки і закладки можна перетягнути в Together для надійного зберігання, з мітками, переглядом і можливістю розкласти інформацію будь-яким зручним для вас способом.

VoodooPad - це місце, куди ви можете помістити свої замітки і думки. Всі ваші ідеї, образи і задумки ви можете зберігати в VoodooPad, який буде розвиватися і рости разом з вами. У VoodooPad ви можете переносити папки, зображення, додатки або посилання. З просунутою системою пошуку нічого не буде втрачено або забуте.

Yojimbo зберігає невеликі (або великі) шматочки інформації, необхідні вам в щоденному житті. Механізм агрегації, зберігання і пошуку інформації Yojimbo такий простий і зручний, що легко змінить ваше життя, не змінюючи ваших звичок.

нотатки

Dashnote - Швидко і легко отримаєте доступ до вашого аккаунту Simplenote з dashboard в OS X. Будьте організованим без зайвих зусиль. Нехай ваші замітки автоматично синхронізуються між усіма вашими пристроями.

Stapler розроблений як простий і ефективний спосіб збирати і управляти думками та ідеями. Відмінний помічник для мозкового штурму. Stapler не можна віднести ні до однієї категорії додатків, тому, що програма підходить для будь-яких ваших потреб.

JustNotes - просте, красиве і потужна програма для ведення записів. Приємний інтерфейс дозволяє сфокусуватися на єдино важливому - веденні записів. Повністю безкоштовний і підтримує синхронізацію з SimpleNote для iPhone.

Повністю безкоштовний і підтримує синхронізацію з SimpleNote для iPhone

myRichTexts lite - витончений і простий у використанні текстовий редактор з вбудованим менеджером документів. Вам не доведеться більше думати про документах, текстових файлах, папках або про те, як відновити їх у разі втрати. Просто сконцентруйтеся на листі, прибравши зайве - Док і рядок меню.

Notational Velocity - це мінімалістична записна книжка зі зручною клавіатурній навігацією. Одним з найцікавіших елементів інтерфейсу є пошуковий рядок, яка, крім своєї основної функції, служить засобом для створення заміток. Підтримує синхронізація з SimpleNote для iPhone і iPad.

Nottingham - це елегантна записна книжка в стилі Notational Velocity. Простий і легкий у використанні - "дихання свіжого повітря". Ідеальний для зберігання всіх ваших думок. Найважливіше те, що він тримає вашу інформацію в цілості й схоронності, синхронізуючи її з iPhone через Simplenote.

Quicknote - це комбінація записної книжки і менеджера буфера обміну, зручна для швидкого запису ідей, завдань, зберігання цитат, шматочків коду і т.д.

Scribblet - простий і елегантний менеджер сніпетів для рядка меню.

Tinderbox зберігає і впорядковує ваші замітки, плани і думки. Допоможе провести їх розбір і аналіз. Також Tinderbox дозволяє ділитися ідеями через веб-журнал або блог.

Облік часу і оптимізація

Active Timer - це невелика програма, яка веде облік часу, проведеного за кожним додатком.

Billings - Легко відстежуйте час роботи з будь-яким додатком за допомогою зручного таймера в рядку меню. Для запуску і зупинки використовуйте гарячі клавіші.

Chronograph - програма для Mac OS X, яке допомагає відслідковувати час, витрачений на різні завдання, проекти і складати звіти.

Clockworks - засіб для користувачів Mac, які постійно щось не встигають. Настільний таймер дозволить вам вести облік кожної хвилини вашого робочого часу або відпочинку. На відміну від альтернативних рішень, Clockwork хизується чистим і зручним інтерфейсом, відмінно доповнює десктоп Mac OS X.

Fanurio - програма для відстеження часу і складання рахунків, яку гідно оцінять фрілансери.

Flex Time - У вас багато вільного часу? Витрачайте його з розумом! Різнобічний таймер для виконання рутинних завдань.

Harvest - Час - ваш найцінніший бізнес-актив. Наші інтуїтивні і потужні звіти допоможуть вам дізнатися, куди йде ваш час і дозволять ухвалити важливі рішення для вашого бізнесу.

iBiz - Для управління проектами, розрахунку часу, створення рахунків і швидкого отримання інформації жодне інше додаток не йде в порівняння з iBiz.

Klok - Досить працювати безкоштовно. Час - ваш продукт. Кожна хвилина вашої роботи, що залишилася неврахованої, означає марнування ваших коштів. Точний облік часу - необхідність для досягнення успіху.

Точний облік часу - необхідність для досягнення успіху

Lumina надасть вам простий спосіб відстежити ваш час. Концепція Lumina зіждеца на трьох китах: проекти, завдання і час. Проекти - комплекс завдань. Завдання - сума витраченого часу. Час - самий маленький цеглинка і основа вашого успіху.

Mino - легка програма для обліку робочого часу на Mac. Бездоганна інтеграція з iCal дозволить вам легко додавати завдання в будь-який додаток з підтримкою iCal.

MyMacTime написана для всіх, кому потрібно відстежувати час, витрачений на різні типи завдань з мінімальними зусиллями. myMacTime - дуже гнучка і проста у використанні програма.

Office Time не вимагає від вас спеціальних знань або навичок, але пропонує потужний функціонал, адаптується під ваш стиль роботи.

On the Job розроблена для того, щоб допомогти вам враховувати час і витрати, а також виставляти професійні рахунки вашим клієнтам. On The Job - прямий і зрозумілий у використанні спосіб сконцентруватися на найважливішому.

ProfitTrain - проста програма для складання рахунків і відстеження часу для OS X.

Pomodoro - настільний додаток для управління часом на Mac. Простий і ефективний спосіб враховувати ваш час, заснований на техніці Pomodoro.

Project Calculator - це інструмент для обліку часу на Mac, написаний спеціально для фрілансерів і невеликих компаній.

RatRace не тільки проведе облік вашого робочого часу, а й відкриє вам очі на втрачені даремно хвилини. Програма допоможе розвинути навички оцінки і прогнозування.

RescueTime - автоматизована система обліку часу.

Slife - З Slife ми збільшуємо ефективність вашої праці, допомагаючи зрозуміти, куди йде час ваш час. Автоматично аналізуючи ваш робочий уклад, додаток веде облік тимчасових витрат на проекти, програми, веб-сайти і документи.

Автоматично аналізуючи ваш робочий уклад, додаток веде облік тимчасових витрат на проекти, програми, веб-сайти і документи

TimeBoxed - додаток-таймер для Mac OS X з єдиною функцією, з якої воно справляється на відмінно.

Timenet - Час гроші. Використовуйте його з розумом. Потужний таймер TimeNet вважатиме кожну вашу секунду. Візуальні звіти покажуть, на що ви витрачаєте ваш час.

Timeout - Тіло людини не призначене для знаходження в одному положення довгі години, з мишкою або клавіатурою в руках. Time Out тут щоб допомогти. Він м'яко нагадає вам про те, що пора зробити перерву.

Timepost пропонує простий, легкий і ефективний спосіб синхронізувати ваші тимчасові витрати з кращими веб-сервісами, що відстежують час.

TimeTable зчитує і фільтрує дані календаря iCal і розраховує години, проведені на зустрічах і заходах.

TimeTaskMaster - це таймер, будильник і секундомір в одному флаконі.

Vitamin-R - це колекція інструментів і технік, покликана вирішити найбільшу проблему для креативних професій: концентрація уваги і підтримка мотивації.

Все в одному

Daylite - менеджер завдань, який допоможе керувати вашим бізнесом і вашою командою. Daylite більше, ніж система взаємодії з клієнтами. Програму можна використовувати для управління проектами, продажами, контактами, завданнями, цілями, зустрічами, записами і поштою.

Bento - У чому ваша пристрасть? Продажі, вибудовування відносин з клієнтами, управління фрілансерами, марафон біг, колекціонування монет? Що б там не було, Bento допоможе вам зробити це краще - швидше, веселіше і легше!

Pagico враховує все: проекти, замітки, завдання, події, файли і багато іншого.

Soho Organizer - Завдання, календарі, контакти та нотатки. Soho Organizer пропонує три додатки, що працюють в тандемі: SOHO Organizer, SOHO Notes і SOHO Print Essentials.

Асоціативні карти і діаграми

Curio призначена для ведення проектів, організації мозкових штурмів і оптимізації розумової діяльності в цілому. Пакет Curio дозволяє створювати візуальні втілення ідей і проектів, вести планування і досьє по потрібним темам, організовувати інформацію, шукати потрібні дані і вести спільну роботу з іншими користувачами.

Пакет Curio дозволяє створювати візуальні втілення ідей і проектів, вести планування і досьє по потрібним темам, організовувати інформацію, шукати потрібні дані і вести спільну роботу з іншими користувачами

Freemind - перший безкоштовний менеджер асоціативних карт, написаний на Java.

MindCAD - Організуйте ваші ідеї з допомогою інструменту, який розширює візуальне мислення. Перетягувати текст і зображення з Safari, Word, з робочого столу та інших додатків Mac OS X і розмістіть їх де завгодно на декількох сторінках одного документа.

MindJet - Допоможіть вашій команді об'єднати зусилля для народження грандіозних ідей.

MindNode - MindNode Pro і MindNode - дві елегантних і прості у використанні програми для побудови асоціативних карт на Mac, які допоможуть вам візуально зібрати, класифікувати і структурувати ваші ідеї.

Mindmap - це потужна програма для бізнесу і фрілансерів з візуальним способом представлення та організації інформації.

myThoughts - Представляємо вам новий рівень свободи у використанні асоціативних карт. Створюйте унікальні, виразні і зрозумілі діаграми зв'язків.

NovaMind - швидка у вивченні і проста у використанні програма. З NovaMind ви легко зніміть перевантаження інформацією ... назавжди!

OmniOutliner - дивно гнучка програма для створення, колекціонування та організації контенту. Використовуйте OmniOutliner для проведення мозкових штурмів, що народжують нові, по-справжньому великі ідеї.

Xmind - відмінний додаток для створення асоціативних карт, оптимізації розумової діяльності і кращий спосіб обмінюватися ідеями.

інше

Blast веде облік файлів, які ви використовуєте на Mac і відкриває до них швидкий доступ.

Concentrate допомагає працювати і вчитися більш продуктивно, позбавляючи від всіх зовнішніх подразників.

Think - Сфокусуйте увагу на одному додатку - в будь-який час.

Офісні пакети

iWork - Документи. Таблиці. Презентації. У стилі Apple.

У стилі Apple

Microsoft Office - кращий вибір користувачів Mac для роботи з документами вдома, на роботі, в школі. Пакет пропонує безліч функцій для створення професійно оформлених документів, динамічних таблиць і ефективних презентацій.

Neo Office - повнофункціональний набір офісних додатків (текстовий процесор, таблиці та презентації) для Mac OS X. Ми написали офісний пакет, який адаптується під потреби кожного маковода, запозичивши функції OpenOffice.

Open Office - вільний пакет офісних додатків, розроблений з метою надати альтернативу Microsoft Office і iWork як на рівні форматів, так і на рівні інтерфейсу користувача.

текстові редактори

Bean - простий, легкий у використанні текстовий процесор (точніше редактор "насиченого тексту"), написаний для того, щоб творити - зручно, ефективно і комфортно.

Bean  - простий, легкий у використанні текстовий процесор (точніше редактор насиченого тексту), написаний для того, щоб творити - зручно, ефективно і комфортно

Fraise - безкоштовний, зручний у використанні текстовий редактор для Mac OS X 10.6. Чи не збентежить новачків і не розчарує просунутих користувачів.

jDarkRoom - простий повноекранний текстовий редактор.

MarinerWrite - потужний, але в той же час простий текстовий процесор для Mac OS X. З елегантним інтерфейсом, сотнею інтуїтивних функцій, таких як можливість відкривати документи Word, складати оригінальні хедери, футери, примітки і виноски, Mariner Write - все, що вам потрібно для створення професійно оформлених документів.

myWritings - Всі знають як працює Word. Але програма потрібна для вирішення вузького кола завдань, а у кожного користувача свої вимоги і потреби! myWritings - все, що потрібно маководов в повсякденній роботі.

Nisus Writer Pro - це інноваційний текстовий процесор для всіх і кожного. Швидкий, легкий у використанні, з усім необхідним функціоналом. Складаючи to-do листи, плани уроків і т.д. вам завжди потрібно робити записи - просто і швидко. Так, як це вміє Nisus Writer Pro.

NovoEdit - дивно швидкий текстовий редактор, заснований на останніх технологіях Mac OS X, з підтримкою Snow Leopard і бездоганною роботою з 64-бітовим оточенням. Програма розуміє всі популярні (і не дуже) типи файлів, тому не важливо що ви робите: набираєте текст, пишіть код своєї програми або веб-сайту, NovoEdit відкриє, відредагує і збереже будь-які ваші файли.

PageHand - зручний, елегантний, простий у використанні, але в той же час потужний текстовий процесор. Розроблено ексклюзивно для Mac OS X.

Розроблено ексклюзивно для Mac OS X

Selenium - це програма для досліджень "все-в-одному". Не важливо хто ви - студент, професійний дослідник або просто людина з невгамовною жагою пізнання. Зібравши разом браузер, PDF-менеджер, текстовий процесор і менеджер бібліографії, Selenium гарантує, що вам не потрібно перемикатися між додатками при проведенні досліджень в Мережі.

Ulysses розроблений переважно для письменників, творчо працюючих з текстом і створюють об'ємні твори. Всі існуючі текстові процесори не відповідають в повній мірі потреб цієї групи користувачів. Ulysses фокусує свою увагу виключно на те, що становить основу літературного процесу: на тексті і його зміст.

WriteIt - це легкий і зручний текстовий редактор, який спрощує роботу з текстом на Mac.

WriteRoom - це текстовий процесор. На відміну від аналогів, які хіба що кава не вміють варити, WriteRoom залишає користувача один на один з думками і текстом.
WriteRoom  - це текстовий процесор
Writer - це простий текстовий редактор, прекрасне доповнення до NaNoWriMo (якщо, звичайно, ви розбираєте в таких речах).

WrongRoom - безкоштовний клон WriteRoom.

табліці

BC Spreadsheet - це простий табличний процесор, розроблений швидше для просунутих користувачів, що не обмежуються простими розрахунками. Програма володіє майже всіма необхідними функціями, включаючи вирізання і вставку, додавання і видалення рядків і стовпців, кастомізацію інтерфейсу, парсинг формул, включаючи розпізнавання діапазонів осередків. Так, і він абсолютно безкоштовний.

MarinerCalc запускається швидше, займає менше місця і використовує менше пам'яті, ніж будь-який аналогічний табличний процесор на Mac. Програма має в арсеналі майже 150 функцій і інструментів для аналізу інформації та обміну результатами праці.

Tables - За допомогою Tables ви не тільки організуєте свої дані, але зможете проводити розрахунки і робити порівняння. Програма підтримує основні арифметичні операції і має в арсеналі багатий набір спеціальних функцій.

Програма підтримує основні арифметичні операції і має в арсеналі багатий набір спеціальних функцій

Є що додати?

Наша добірка додатків охоплює майже весь круг офісних і домашніх завдань. Але ви можете доповнити і розширити її. Поділіться в коментарях улюбленими програмами, що підвищують продуктивність вашої роботи на Mac.

Сходили на прийом до лікаря або купили подарунок для благовірної?
Продажі, вибудовування відносин з клієнтами, управління фрілансерами, марафон біг, колекціонування монет?
Є що додати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]et

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: