Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Tp-Link: не працює Wi-Fi. Роутер не роздає Wi-Fi мережу

 1. Які дії потрібно зробити, якщо Wi-Fi сигнал не розподіляють через маршрутизатор?
 2. Перевірка налаштувань Tр-Lіnk

Деякі проблеми функціонування бездротової мережі притаманні роутера різних фірм-виробників, Tр-Lіnk не виняток. Саме проблеми з цими маршрутизаторами будуть розглянуті в даній статті. Визначимо існуючі чинники, внаслідок яких немає Wі-Fі мережі і точка доступу не справляється зі своєю функцією. Таким чином, перед нами поставлені такі труднощі в роботі Tр-Lіnk, які і будемо розглядати далі:

 1. включений маршрутизатор в робочому стані, але пристосуванням не надходить бездротова мережа. Говорячи іншими словами, роутер Wi-Fi не розподіляє.
 2. маршрутизатор роздає Wi-Fi сигнал, проте інтернету при цьому немає.

Якщо у вас проблема другого типу, тоді пройдіть по посиланнях «Без доступу до інтернету» в Windows 7 а також «Обмежено» - в Windows 10.

А в разі, коли ваші інформаційні пристосування (телефон, ноутбук, планшет) зовсім не вловлюють бездротову мережу, тоді проблема полягає в самому маршрутизаторі. Тому далі спробуємо з цим розібратися.

Отриману інформацію з даної публікації можна застосовувати до всіх типів роутерів компанії Tр-Lіnk, наприклад, таким, як ТL-WR741N, ТL-WR841N, ТL-WR1043ND і ін.

Зміст статті

Які дії потрібно зробити, якщо Wi-Fi сигнал не розподіляють через маршрутизатор?

Робимо в першу чергу:

 • По-перше, необхідно перевірити ще раз, чи підключений Wі-Fі на ноутбуці (телефоні, планшеті або іншому пристосуванні). При цьому, якщо у вас на одному з пристроїв немає бездротового з'єднання, на будь-якому іншому відображається Wі-Fі, припустимо, на планшеті є вихід в інтернет, а на телефоні немає, тоді читайте цю публікацію з приводу заміни каналу.
 • За умови, що маршрутизатор новопридбаний, найменування мережі буде схожим з іншими користувачами. І при підключенні вона може просто загубитися між Wі-Fі, які знаходяться поблизу, і ви просто не помітите вашу бездротову мережу. В цьому випадку можна відключити точку доступу і візуально визначити, яке найменування мережі при цьому зникне. Або ж робите настроювання свого роутера за допомогою кабелю.
 • здійсните перезавантаження маршрутизатора.

Якщо проблема залишилася:

Перевірте під'єднання і включення маршрутизатора. При цьому, якщо вилка від нього вставлена ​​в джерело живлення, а лампочка на самому пристрої не загоряється, тоді спробуйте включити кнопочку харчування на задній його стороні. Якщо звичайно вона є на вашій моделі роутера. В основному поруч з кнопкою є напис ON / OFF.

В основному поруч з кнопкою є напис ON / OFF

Роутер може не розподіляти інтернет, якщо Wi-Fі мережу відключена тієї ж самої кнопочкой ззаду маршрутизатора. Добре огляньте свій пристрій, ця кнопка харчування може перебувати в поглибленні роутера, і зазвичай поруч є напис Wі-Fі. Для того щоб її включити, необхідно скористатися якимось гострим предметом. Наочно цю кнопку видно на зображенні Tр-lіnk ТL-MR3220.

Наочно цю кнопку видно на зображенні Tр-lіnk ТL-MR3220

Увімкніть таку кнопку на вашому пристрої і визначте, не наважилася ваша проблема, тобто, не підключилася чи бездротова мережа.

Якщо з'явилася, добре. А інакше, потрібно перевірити ще раз налаштування.

Перевірка налаштувань Tр-Lіnk

Відкрийте панель управління маршрутизатора за допомогою шнура. Моя публікація на тему як зайти в налаштування роутера TP-Link ? допоможе розібратися, як це зробити. Загалом, все просто: робимо підключення, за допомогою програми переходу набираємо, враховуючи тип роутера, або 192.168.1.1, або 192.168.0.1, і вводимо логін і секретний код. За умови, що ви раніше його не змінювали, в обох рядках вводите admіn.

Якщо зі входом в роутер виникли проблеми, ознайомтеся з інструкціями:

В панелі управління знаходимо меню Wireless, а якщо прошивка російськомовна, тоді Бездротовий режим. Перегляньте папки і простежте, щоб відзначені були такі пункти:

- Enable Wireless Router Radio (Включити бездротове мовлення роутера).

- Enable SSID Broadcast (Включити широкомовлення SSID).

Інакше, поставте позначки навпроти них і збережіть зміни, натиснувши при цьому Save. Потім зробіть перезавантаження маршрутизатора.

Між іншим, у вас є можливість ввести інше найменування для вашої бездротової мережі. Для цього відкрийте поле Wireless Network Name і напишіть потрібну назву.

Взагалі-то, ми розглянули всі параметри маршрутизатора, що відповідають за передачу бездротової мережі.

Додам ще, що можна також перевірити закріплення знімною антени на самому пристрої. А також можна спробувати скинути налаштування і здійснити настройку роутера з нуля. Крім того, може бути проблема пов'язана з справністю самого пристрою.

Пройшовши по посиланню Роутер не роздає інтернет по Wi-Fi. Що робити? ви зможете прочитати ще інформацію з даного питання.

Важливим моментом у вирішенні проблеми виступає причина, тобто, в результаті чого роутер припинив розподіляти Wi-Fi сигнал, може, після якихось налаштувань або зміни параметрів.

Дипломований спеціаліст з безпеки комп'ютерних мереж. Навички маршрутизації, створення складних схем покриття мережею, в тому числі безшовний Wi-Fi.

Які дії потрібно зробити, якщо Wi-Fi сигнал не розподіляють через маршрутизатор?
Що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: