Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Tumblr для бізнесу: нові горизонти

 1. Як сервіс працює в Росії
 2. 10 Tumblr-блогів, на які варто звернути увагу
 3. 2. Instagram
 4. 3. Eminem
 5. 4. BBC one
 6. 5. Random House
 7. 6. General Electric
 8. 7. Whole Foods
 9. 8. Lexus
 10. 9. IBM
 11. 10. Apple

Сервіс Tumblr в цьому році  став переможцем  вищої міжнародної інтернет-премії Webby Awards у номінаціях «Кращий онлайн-спільнота» і «Кращий соціальний додаток»

Сервіс Tumblr в цьому році став переможцем вищої міжнародної інтернет-премії Webby Awards у номінаціях «Кращий онлайн-спільнота» і «Кращий соціальний додаток». Популярність платформи збільшується з кожним роком, а з нею і можливості для маркетингу.

Основна аудиторія Tumblr - користувачі у віці від 13 до 25 років . І це, мабуть, є його основною відмінністю від інших соціальних мереж. В Азії, Латинській Америці, Європі та США, де цей сервіс популярний , Бренди давно зрозуміли , Що він є відмінним виходом на юних споживачів і потенційні кадри - школярів, студентів, молодих фахівців. Це в першу чергу оцінив Yahoo, який купив Tumblr рік тому: цей крок дозволяє компанії боротися за молодих споживачів з Google і Facebook.

Tumblr позиціонує себе як майданчик, що дозволяє публікувати будь-який тип контенту (текст, посилання, відео, аудіозаписи, цитати і зображення), але головна його частина - це контент візуальний. При цьому функція «реблог» (аналог «репоста» в Facebook) є навіть більш популярною, ніж функція публікації власних постів: в Tumblr блог може бути відомий, навіть якщо в ньому не буде опубліковано оригінальний контент і він тільки акумулює його з боку.


Основні переваги Tumblr

 • Широкі можливості кастомізації: оформлення блогу змінюється як завгодно, включаючи сітку;
 • Розвинена система тегів, яка спрощує навігацію і взаємодія з контентом;
 • Теги в Tumblr використовуються користувачами для пошуку контенту традиційно, а не є нововведенням (на відміну, наприклад, від Facebook);
 • Акцент на расшаріваніє контенту з певної теми, а не на расшаріваніє повсякденних думок користувачів дозволяє контенту бренду виглядати найбільш природно;
 • Внутрішня аналітика і можливість безкоштовно підключити Google Analytics.

У зв'язку з особливістю розшарювання і системи тегів, час життя продукту, що просувається контенту на Tumblr вище , Ніж в Facebook і Twitter: 30% показника залучення доводиться на термін від місяця і більше. Також варто відзначити, що близько 60% користувачів взаємодіють з контентом, яка є передплатниками опублікував його блогу.

Реклама в Tumblr повністю побудована на принципі « природної реклами », Яка на даний момент успішніше банерної. Реклама, яка виглядає як користувальницький контент, отримує більше фактичних переглядів і вірусний охоплення - саме її пропонує нам Tumblr: «Створюйте рекламу, яка виглядає, як пост, тому що вона і є пост». Майданчик також пропонує зручну внутрішню аналітику, плюс можливість безкоштовного підключення Google Analytics, що вигідно відрізняє її від інших.

Як сервіс працює в Росії

У Росії на даний момент відвідуваність Tumblr складно зіставити з «Однокласниками», «ВКонтакте», Facebook і Twitter. Користувачів з Росії тут всього 2,2% від загальної кількості . Але колись це можна було сказати і про Facebook. Ситуація дозволяє брендам, які вийшли на цей майданчик, стати першопрохідцями і привернути додаткову увагу до свого контенту. З ростом популярності сервісу на Заході він неминуче почне займати більш значуще місце і в Росії.

Tumblr для B2B

Для B2B-компаній Tumblr є чудовою нагодою показати свою «людську», неформальну сторону. Вони публікують в блогохостинг інформацію про свого внутрішнього життя, цікаві моменти історії, проектах, які як елемент B2B-сектора зазвичай не прийнято представляти з «глянсовою» і цікавою неспеціалісту боку. B2B-компанії, які заводять блоги на Tumblr, слідують простій логіці: куди дивиться клієнт, туди буде дивитися і бізнес, з яким вони шукають співпраці.

10 Tumblr-блогів, на які варто звернути увагу

1. Білий дім

Білий дім

Як пояснити причини, щоб оформити страховку, ДІФКУ? Цьому можна повчитися у адміністрації президента США. У своєму офіційному блозі на Tumblr вона публікує милі фотографії родини президента, різних звіряток і дуже просту інфографіку, яка пояснює введення нового і інші нудні речі, які слід знати публіці. Нещодавно пройшла кампанія, мотивуюча оформити медичну страховку на наступний рік. Причини зробити це були представлені ДІФКУ з котами і кумедними ситуаціями.

На цьому Білий дім не зупиняється. Днями президент США провів свою першу сесію питань-відповідей на Tumblr. Очевидно, адміністрація розглядає цю площадку як серйозний інструмент комунікації.

2. Instagram

Instagram

На перший погляд може здатися несподіваним, що Instagram використовує Tumblr для свого офіційного блогу . Насправді, в цьому немає нічого особливого: майже у кожній соціальній мережі і сервісу мікроблогів є аккаунт на майданчиках конкурентів. Що цікаво в разі Instagram на Tumblr - контент звідти расшарівать користувачами в Twitter в 6 разів частіше, ніж з Facebook.

3. Eminem

Eminem

Tumblr - саме місце для Lovemarks, музикантів, акторів і всього того, що існує за рахунок підтримки фанбази.

4. BBC one

BBC one

Один з двох головних британських телеканалів і флагман корпорації BBC добре розуміє, що подобається користувачам Tumblr. цей блог використовується для публікації гифок з кращими моментами головних шоу BBC One. Природно, це відноситься тільки до Tumblr: для інших сервісів у SMM-фахівців телеканалу приготовлений інший контент.

5. Random House

Random House

Видавничий дім Random House публікує контент , Пов'язаний з книгами, читанням, літературою. Користувачі з задоволенням діляться цитатами, фотографіями письменників і просто красивими картинками на тему.

6. General Electric

General Electric

Приклад для наслідування B2B-брендам. цей блог показує GE з несподіваного боку. Рідкісні історичні та цікаві сучасні фотографії, інфографіка, яка пояснює складні процеси, гифки з роботами. Все ще думаєте, що тематика вашого бренду занадто специфічна для сприйняття в такій розважальної середовищі, як Tumblr? Поділіться з світом тим, чому вона здається захоплюючою вам!

7. Whole Foods

Whole Foods

Відомо, що Whole Foods (супермаркети здорової їжі) продають не стільки їжу, скільки спосіб життя. Підтверджує це і їх цікавий блог , Створений у формі журналу про здоровий спосіб життя.

8. Lexus

Lexus

Якщо ви думаєте, що на майданчику для молодої аудиторії не місце для люксових брендів, подивіться на Lexus .

9. IBM

IBM

У IBM навіть кілька тематичних акаунтів на Tumblr. цей - найприємніший для відвідування, він показує, як технології та інновації можуть робити світ кращим.

10. Apple

Apple

Apple давно знаменита тим, що ігнорує соціальні мережі (корпорація веде акаунти тільки для софта, iTunes). І саме на Tumblr, а не Facebook або Twitter компанія зробила дебют. Блог був створений для рекламної кампанії iPhone 5c. На сторінці можна побачити короткі ролики, що представляють різні колірні рішення цієї моделі і найбільше вона нагадує калейдоскоп. З огляду на збіг цільової аудиторії сервісу і 5c, такий вибір логічний.

Особливо корисний Tumblr може бути для компаній зі сфер розваг , моди і ритейлу , Краси, дизайну , музики і всюди , Де аудиторія молода, мобільна і вважає за краще візуальний контент.

ПОРАДИ ЩОДО ВЕДЕННЯ БЛОГУ НА TUMBLR

Tumblr дає безліч можливостей для комунікації з цільовою аудиторією і не настільки звичайний, як популярні в нашій країні соціальні мережі і сервіси блогів. Зараз нікого не здивуєш наявністю у бренду сторінки в Facebook або аккаунта на Twitter - Tumblr може стати вашою конкурентною перевагою. Однак слід пам'ятати, що в нинішній ситуації використовувати його варто лише як додатковий майданчик, обов'язково маючи представництва в більш популярних соціальних мережах (Це пов'язано з невеликою поки популярністю Tumblr в Росії: воно не відноситься до брендам Америки, Європи, Азії, де майданчик досить популярна , щоб вони могли і тільки її використовувати, при бажанні).

1. Не дублюйте. Не варто дублювати контент з інших майданчиків. Створюйте унікальний контент спеціально під Tumblr - за його правилами. Використовуйте для цього як свіжу інформацію, так і те, що у вас вже є: наприклад, з існуючих відеороликів можна нарізати гифки.

2. Використовуйте візуальний контент. Робіть акцент на фотографії і малюнки - найкраще працює якісний і легко засвоюваний візуальний контент, який супроводжується текстовими коментарями невеликого обсягу.

3. Спрощуйте і скорочуйте. Використовуйте інфографіку, короткі написи на картинках, намагайтеся обійтися мінімальною кількістю тексту.

4. Використовуйте теги. Завдяки їм ваш пост виявлять користувачі, які не є вашими передплатниками.

5. Публікуйте тільки дійсно цікаву користувачам інформацію. Більшу частину тих, за якими виходять прес-релізи, краще залишити для інших майданчиків.

6. Будьте справжніми. Не забувайте про те, що ваш бізнес повинен виглядати «людяним», робіть пости більш особистими.

7. Взаємодійте з аудиторією: робіть репости записів користувачів (навіть якщо вони не про ваш бренд), відповідайте на питання, лайкать.

Якщо ви сумніваєтеся, чи потрібен вашій компанії блог на Tumblr, ще раз подивіться на наведені вище приклади. Майданчик може використовуватися в будь-якій сфері, головне завдання - визначитися зі стратегією.

Все ще думаєте, що тематика вашого бренду занадто специфічна для сприйняття в такій розважальної середовищі, як Tumblr?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: