Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

У Міносвіти озвучили чотири ключові реформи вищої освіти на 2017 рік

 1. Орфографічна помилка в тексті:

16 січня 2017, 12:46 Переглядів: 16 січня 2017, 12:46 Переглядів:  Олег Шаров

Олег Шаров. Фото: mon.gov.ua.

У Міністерстві освіти і науки за участю експертів та громадськості обговорили питання забезпечення якості вищої освіти в рамках проекту Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

За словами директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова, внесені Міністерством освіти і науки пропозиції до проекту є і частиною виконання Програми діяльності Уряду, і впровадженням реформи, розпочатої Законом України "Про вищу освіту" 2014 року.

"Щороку відбувається тільки зміна певних акцентів: що зараз буде головним, що потребують великих ресурсів, а також встановлюються терміни виконання завдань", - підкреслив глава департаменту.

Зараз в 2017 році в список ключових пріоритетних завдань Міносвіти включені:

 • Розробка стандартів вищої освіти;
 • Напрацювання методичної бази і практичної допомоги вузу в створенні системи внутрішнього забезпечення якості;
 • Створення Національного сховища академічних текстів;
 • Використання технології ЗНО для відбору вступників до магістратури за спеціальністю 081 "Право".

Робота над розробкою стандартів вищої освіти триває з листопада 2015 року, і до кінця 2017 року Міносвіти планують затвердити більшість з них 120 для освітнього рівня "бакалавр", 80 - "магістр" і 50 - "доктор філософії".

Надалі передбачено завершення роботи над стандартами (в 2020-2025 рр. Передбачається перегляд їх концепту) і спільна діяльність зі стейкхолдерами над створенням національної системи кваліфікацій, галузевих рамок кваліфікацій і професійних стандартів.

Питання створення систем забезпечення якості вищих навчальних закладів в даний час в значній мірі залежить від роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, адже повноваження щодо реалізації цих систем повністю віднесені до компетенції Нацагентства. Тому 2017 МІнобразванія сподівається на розгортання спільної роботи з агентством і іноземними партнерами для відпрацювання таких систем.

"Передбачено наступний алгоритм: створення системи внутрішнього забезпечення якості вищих навчальних закладів, її сертифікація, акредитація вузу і самоакредітація освітніх програм. І це буде вже не просто академічна автономія, а високий рівень довіри держави до вузів", - пояснив Олег Шаров .

Важливим кроком стане створення в кінця 2017 року Національного сховища академічних текстів. У ньому будуть зібрані фактично всі освітні та наукові тексти у вигляді, в якому вони піддаються обробці, перегляду і порівнянню. Робочою групою вже створено проект Положення про національний репозитарій академічних текстів і паралельно йде розробка регламенту роботи сховища, в якому будуть визначені всі технічні питання. Після запуску ресурсу, протягом 2018-2019 років, планується створення національної наукометричної системи.

З 2017 року всі, хто вступатиме до магістратури за спеціальністю "Право", повинні будуть здавати Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). У минулому році ця технологія була апробована в 9 вузах і отримала досить позитивну оцінку. В цілому ж відбір до магістратури за спеціальністю "Право" із застосуванням ЗНО стане одним з інструментів для вирішення важливого завдання, передбаченого законом "Про вищу освіту": введення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту за окремими спеціальностями в 2019-2020 роках.

під час обговорення директор департаменту вищої освіти нагадав, що в цілому в проекті Плану сформульовані чотири ключові пріоритети в сфері освіти:

 • якісна, сучасна та доступна загальну середню освіту (нова українська школа);
 • модернізація професійно-технічної освіти;
 • забезпечення якості вищої освіти;
 • нова система управління і фінансування науки.

"Ці чотири цілі повинні мати синергетичний зв'язок, адже в проекті є питання, де вища освіта пов'язана з новою українською школою, зокрема щодо реформи педагогічної освіти. Є точки дотику з професійно-технічною освітою, оскільки поступово реалізується завдання про переведення освітнього рівня" молодший спеціаліст "в сферу професійної освіти. Що стосується науки, то останнім часом вона все активніше розвивається в університетах, а не тільки в академічних організаціях", - зазначив Ол ег Шаров.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Міносвіти озвучили чотири ключові реформи вищої освіти на 2017 рік". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: