Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

UCOZ.RU :: Огляд сервісу, відгуки про конструктора uCoz, створити безкоштовно сайт на uCoz.ru

 1. шаблони
 2. Можливості і функціональність
 3. SEO оптимізація
 4. Домени
 5. ціни
 6. підсумок

SaaS-платформа ucoz

SaaS-платформа ucoz.ru успішно функціонує на ринку сайтобудування з 2005 року. За 11 років роботи за допомогою конструктора створено понад 1,2 млн. Сайтів різних типів: бізнес-проектів, візиток, інтернет-магазинів. Про те, що даний сервіс популярний не тільки серед вебмайстрів СНД, а далеко за його межами, каже наявність 16-ти мовних локалізацій. Щоб зрозуміти, за що так полюбився користувачам конструктор ucoz, слід проаналізувати всі етапи його роботи.

шаблони

Після реєстрації в сервісі, яку можна здійснити через e-mail, один з профілів в соціальних мережах або за допомогою аутентифікації uID-аккаунта, користувач переходить до вибору дизайну. У колекції знаходиться 299 безкоштовних макетів, розбитих за тематичними категоріями (аніме, музика, природа, транспорт та ін.).

Конструктор має візуальний HTML-редактор і редактор стилів CSS. Користувачі, що мають навички роботи з даними мовами програмування, можуть змінити колірну схему вибраного шаблону або окремих його блоків, колір і форматування шрифтів і т.д. Крім цього, можна створити власний шаблон з нуля.

Функція швидкої заміни дозволяє замінити ділянку HTML коду одночасно на всіх сторінках сайту, де він зустрічається. Це може бути логотип, змінні шаблонів та ін.

Ще однією цікавою фішкою є можливість імпорту та вставки в шаблон коду з віддалених сторінок. Система буде кешувати вказаний код через заданий в налаштуваннях проміжок часу.

У магазині шаблонів користувачі преміум акаунтів можуть придбати платні шаблони, розроблені з урахуванням особливостей системи, вартістю від 1 до 40 $. На відміну від однотипних безкоштовних макетів вони відрізняються різноманітністю і якістю.

Можливості і функціональність

Ucoz.ru без перебільшення можна назвати універсальною платформою, функціонал якої перевершує більшість CMS. З її допомогою легко створюються сайти будь-якого типу - від блогу до інтернет-магазину. Адміністративна панель, незважаючи на безліч функцій і налаштувань, має логічну структуру і забезпечує просте управління вмістом сайту.

Функціональні можливості конструктора представлені модулями, які можна підключити відразу при створенні сайту або пізніше в панелі управління:

 • редактор сторінок;
 • форум;
 • фотоальбоми;
 • новини;
 • Гостьова книга;
 • Каталог статей;
 • Каталог файлів;
 • блог;
 • опитування;
 • поштові форми;
 • інтернет магазин.

Кожен модуль має розширені настройки і дозволяє в повній мірі реалізувати поставлену задачу.

У модулі Інтернет-магазин є всі необхідні інструменти для організації онлайн-торгівлі. Він дозволяє налаштувати категорії і опції товарів, імпортувати каталог товарів в форматах xml, yml, csv, створювати прайс-листи, проводити акції, встановлювати знижки і націнки, налаштовувати курси валют, способи оплати та доставки. Адміністратор магазину може керувати замовленнями, а також аналізувати ефективність торгівлі за допомогою системи звітів і статистики.

Конструктор має безліч додаткових функцій, серед яких інформери, ротатор банерів, соц. бар і система коментування публікацій для соціальних мереж. Модернізувати сайт можна за допомогою підключення платних і безкоштовних скриптів.

Модернізувати сайт можна за допомогою підключення платних і безкоштовних скриптів

Перейти на сайт uCoz

SEO оптимізація

Вбудований seo-модуль, доступний починаючи з тарифу Оптимальний, значно спрощує процес просування та оптимізації сайтів. Він включає в себе ряд ефективних інструментів для веб-майстрів:

 • унікальні метатеги title, description, keywords для модулів, категорій, сторінок сайту;
 • самостійне вказівку URL;
 • настройка індексації сайту, в т.ч. редагування файлу robots.txt;
 • використання сервісів від Яндекса: Моніторинг пінгів (для прискорення індексації нових матеріалів) і Оригінальні тексти (для підтвердження авторства на контент сайту).

Решта користувачів можуть налаштувати моніторинг позицій сайту по певних ключових запитах в пошукових системах Yandex, Google, Mail.ru, створити 301-й редирект в рамках сайту в разі переміщення матеріалів або зміни адреси сторінок, підключити інструменти для веб-майстрів від Яндекса.

Власники більш-менш розкручених проектів можуть збільшити аудиторію сайту, активувавши модуль Яндекс.фіди.

фіди

Домени

Вибір поддомена сервісу здійснюється безпосередньо при створенні нового сайту в проекті. Конструктор пропонує на вибір 9 доменних зон третього рівня, серед яких ucoz.net, usite.pro, at.ua, clan.su і ін.

Прикріпити свій домен можуть абсолютно всі користувачі, навіть на безкоштовному тарифі. При цьому можна перенести домен на DNS-сервера ucoz і управляти доменом безпосередньо з панелі управління сайтом (створювати піддомени, налаштовувати поштові скриньки). Або просто прикріпити домен шляхом зміни DNS-записів на сайті реєстратора.

Придбати доменне ім'я другого рівня можна через інтерфейс конструктора. В цьому випадку службою підтримки буде надано допомогу в його реєстрації і обслуговуванні. Вартість доменів в зоні .рф і .ru складає 11 $, .su - 16,25 $, .net - 12,85 $, .com і .org - 14,85 $.

ціни

Конструктором можна користуватися безкоштовно, але для активації додаткових можливостей потрібно придбати один з преміум-пакетів:

 1. Базовий: 2Гб місця на диску, 1 пріоритетне звернення в службу підтримки, автозбереження резервних копій 1 раз в 2 тижні, базова PDAверсія сайту. Пакунок не містить модуль інтернет-магазину і сео-модуль, а також можливість підключення PHP-скриптів і розширеної версії модуля Яндекс.Фіди. Вартість 6 $ / місяць.
 2. Оптимальний: 10Гб місця на диску, 2 звернення в преміум-підтримку, автозбереження 3-х останніх версій сайту, сео-модуль, мобільний дизайн, преміум шаблон і домен при оплаті від 12 місяців. Вартість 8 $ / місяць.
 3. Максимальний: 20Гб місця на диску, 4 звернення в преміум-підтримку і livechat, резервне копіювання 5-ти останніх версій сайту кожні 3 дні, преміум шаблон і домен при оплаті від 6 місяців. Вартість 16 $ / місяць.
 4. Магазин: аналогічний тарифом Оптимальний. Вартість 10 $ / місяць.

У перші два дні після реєстрації діє експрес-знижка в розмірі 50% на придбання будь-якого пакету преміум-послуг.

підсумок

Кожен користувач може вибрати для себе оптимальний шлях побудови сайту на платформі ucoz.ru. Досвідченим користувачам надані всі інструменти для кастомізації безкоштовних шаблонів, а також створення власних з нуля. Ті, хто готовий вкласти гроші в свій проект, мають можливість придбати унікальний макет або замовити індивідуальний дизайн. Набір інструментів і пакет послуг також підбираються відповідно до поставлених завдань. На платні тарифи встановлені прийнятні і цілком виправдані функціональними можливостями ціни. Користувачам безкоштовного доведеться зіткнутися з деякими незручностями - відсутністю сео-модуля і розміщенням рекламних банерів сервісу. В цілому, конструктор заслуговує найвищу оцінку.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: