Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

авторизація

 1. Авторизація в літературі
 2. авторизований переклад
 3. Авторизований переклад та автоперевод
 4. Авторизація в театрі і кіно

Авторизація в літературі

Авторизація цей вислів згоди автора на переклад або переробку (здебільшого для театралізації або екранізації) його твори іншою особою; затвердження тексту автором.

Авторизація в літературі

Авторизація в літературі - процес, при якому автор засвідчує текст власного твору шляхом згоди на тиражування в копії (переписування, машинопис, ксерокопіювання, друковане видання, переклад на іншу мову).

Авторизація встановлюється:

 • безпосередньою участю автора у виданні тексту;
 • заявою учасника в усній або письмовій формі, завіреним свідками;
 • власноручними позначками автора в тексті.

При авторизації списки часто піддаються змінам. Автор вносить зміни, редакторські правки в текст копії, після чого дає згоду на публікацію. Таким чином, авторизувати текст означає отримати дозвіл автора на його видання. Отже, авторизація художнього твору можлива тільки за життя автора.

Отже, авторизація художнього твору можлива тільки за життя автора

Мертві душі -Тітульная сторінка першого видання 1842 року

Н. В. Гоголь авторизував не менше чотирьох видань твори «Мертві душі». Остаточна редакція знаменитої комедійної п'єси «Горе від розуму» (1824) А. С. Грибоєдова - авторизований список, який автор залишив Ф. В. Булгарину в 1828 році. Багато авторизовані копії творів представників класичної російської літератури не дійшли до нашого часу. Уцілілі списки або їх фрагменти зберігаються в російському науковій установі «Пушкінський дім».

Авторизація списків ускладнюється, коли оригінальний текст створений не одним, а кількома авторами, або ж підписаний псевдонімом, під яким неможливо встановити автора.
Авторизація виступає для видавця свідченням доброякісності і пріоритетності копії оригінального твору перед іншими перекладами або переробками. Текст, засвідчений письменником, - найбільш повний і точний; тому для встановлення справжнього авторського тексту в текстології використовуються тільки авторизовані джерела.

авторизований переклад

Поняття авторизації застосовується головний чином до авторизованого перекладу - офіційним твердженням автором тексту твору при перекладі на іншу мову. Авторизований переклад включає кілька способів виконання перекладу:

 • переклад, виконаний перекладачем і на кінцевому етапі затверджений автором оригіналу;
 • переклад, створений перекладачем спільно з автором оригіналу;
 • переклад, виконаний автором при частковій участі перекладача, який перевіряє правильність лінгвістичної сторони перекладу.

Володимир Володимирович Набоков - російський і американський письменник, поет, перекладач, літературознавець і ентомолог

Письменник бере участь в перекладі або схвалює переклад свого твору на іноземну мову, якщо він знайомий з мовою, на який зроблений переклад. Тому авторизований переклад передбачає здатність автора до білінгвізму, т. Е. Двомовності; вільному володінню двома мовами і використання їх на практиці. Письменники, які володіють двома мовами, називаються билингвами. Наприклад, російський і американський письменник, перекладач В. В. Набоков, який володів російською та англійською мовами, авторизував більшу частину перекладів своїх російськомовних романів англійською мовою. Англійська авторизований переклад роману В. В. Набокова «Дар» (1938) вийшов під назвою The Gift в 1963 році.

Переклад, офіційно затверджений автором оригіналу, зазвичай фіксується словами «Авторизований переклад з ... мови». Такий переклад має пріоритет перед іншими перекладами твори на ту саму мову.

Авторизований переклад та автоперевод

Авторизований переклад, створюваний автором твору спільно з перекладачем, не можна змішувати з автоперекладом, який представляє собою переклад, виконаний автором самостійно.

Полілінгвізм (багатомовність) сучасних письменників дозволяє самостійно переказувати тексти власних творів, створюючи чисельні автопереводов. Але авторизований переклад, що виконується за участю автора та професійного перекладача, залишається поширеним явищем в літературі. Великий російський поет А. С. Пушкін, який знав понад 15-ти мов, створив цикл авторизованих перекладів «Пісні західних слов'ян» (1835), в який увійшли переклади пісень з французької та сербського мов.

Авторизація в театрі і кіно

Авторизація також зустрічається в театралізації і екранізації літературних творів. Адаптація та скорочення художнього тексту в драматургії або кінематографі призводить до переробки оригінального твору. Для авторизації такого тексту потрібен дозвіл автора. П'єса, створена на основі літературного твору і схвалена його автором, називається «авторизованої інсценуванням». Вважається, що перше кварто видання трагедії У. Шекспіра «Гамлет» (1603) - неавторизована копія п'єси, відтворена з пам'яті актора трупи. Перший повний і авторизований текст трагедії датується 1604 роком.

У створенні авторизованих фільмів потрібна згода на екранізацію автора художнього твору або власника хронік (в документальному кіно). Наприклад, біографічний фільм «Берроуз» (1983) американського кінорежисера Г. Брукнера про життя американського письменника У. С. Берроуза авторизований героєм кінокартини.
В широкому розумінні авторизація позначає підтвердження авторства, авторського права.

Слово авторизація походить від французького autoriser, що в перекладі означає дозволяти.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: