Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

dump

 1. man dump

www.lissyara.su -> документація -> man -> dump

man dump

Автор: Andy .


ім'я
dump, rdump - бекап (резервне копіювання) файлової системи
сценарій
dump [-0123456789acLnSu] [-B records] [-b blocksize] [-C cachesize]
[-D dumpdates] [-d density] [-f file | -P pipecommand] [-h level]
[-s feet] [-T date] filesystem
dump -W | -w
rdump - альтернативне назаваніем dump.
(Синтаксис опцій 4.3BSD внесений в програму для забезпечення сумісності, але
тут не документований)
опис
Утиліта dump перевіряє файли в файлової системі, і визначає які файли підлягають резервному копіюванню. Ці файли копіюються на заданий диск, стрічку, або інший носій для безпечного зберігання (дивіться опцію -f описану нижче, для віддаленого бекапу). Архів, який більше, ніж вихідний носій розбивається на кілька томів. На більшості носіїв розмір визначається записом до тих пір, поки стан end-of-media не буде повернута. Це можна вказати за допомогою опції -a.
На носіях, які не можуть правильно повернути стан end-of-media (на стрічкових картрижд наприклад), кожен том має фіксований розмір; реальний обсяг визначається розміром стрічки і її щільністю і / або опцією -B. За замовчуванням, такий же вихідний файл використовується для всіх томів, після
запрошення оператору змінити носій.
Файлова система, яка буде збережена, оперделяется аргументом файлової системи, або спеціальним файлом пристрою, або точкою монтування (якщо у неї стандартна запис в / etc / fstab).
Наступні опції підтримуються dump 'ом:
0-9 Рівні збереження. На рівні 0, повне резервне копіювання, гарантує, що вся файлова система буде скопійована. (але так само подивіться опцію -h нижче). Рівні вище 0, инкрементальное копіювання, кажуть dump 'у копіювати всі файли нові або модифіковані з моменту останнього збереження будь-якого рівня. За замовчуванням рівень 0
-a "auto-size" (визначення розміру автоматично). Пропускає все перевірки довжини стрічки і записує до тих пір, поки не отримає сигнал end-of-media. Підходить якнайкраще для сучасних накопичувачів на стрічках. Використання цієї опції частково рекомендовано при додаванні до існуючої стрічці або використання накопичувача з апаратної компресією (де ви не можете бути точно впевнені з приводу компресії)
-B records Кількість кілобайт на вихідний тому, виключаючи ті які є числом множення на розмір блоків, і такі команди менше ніж це множення. Ця опція запобігає підрахунок розміру стрічки, який заснований на довжині і щільності.
-b blocksize (розмір блоку) Кількість кілобайт на вихідний блок. Яка буде використовуватися під розмір блоку 10.
-C cachesize (розмір кешу) Визначає розмір кеша в мегабайтах. Опція сильно покращує продуктивність ціною можливості dump 'а не помічати зміни файлової системи між проходами. Рекомендується якщо ви завжди використовуєте цю опцію, коли зберігаєте снапшот. Остерігайтеся ФОРКОМ dump 'а, дійсне використання пам'яті може бути більше ніж заданий розмір кешу Рекомендований розмір кешу між 8 і 32 мегабайтами.
-c Зміни налаштувань, які використовуються для стрічкового картриджа, з щільністю 8000 bpi, і довгою 1700 футів.
-D dumpdates Визначає шлях до файлу dumpdates. За замовчуванням / etc / dumpdates.
-d density (щільність) Встановлює щільність стрічки. За замовчуванням 1600BPI.
-f file (файл) Запис бекапу в файл; файл може бути спеціальним пристроєм, таким як / dev / sa0 (стрічковий накопичувач), / dev / fd1 (дисковод), звичайний файл, або "-" (стандартний висновок). Множинні імена файлів можуть бути задані одним аргументом розділеним комами. Кожен файл буде використовуватися для одного тому в порядку черги; якщо для збереження потрібно більше томів, ніж заданих імен, останнім ім'я буде використано для всіх наступних томів після запрошення для зміни носія. Якщо ім'я файлу має форму: "хост: файл", або користувач @ хост: файл ", dump запише названий файл на віддалений хост використовуючи rmt (8). Ім'я шляху за замовчуванням, для віддаленої програми rmt (8) / etc / rmt; шлях можна змінити змінної оточення RMT.
-P pipecommand Використання popen (3) для запуску рядки скрипта sh (1) певної pipecommand для вихідного пристрою для кожного тому. породжений
stdin pipeline'а (/ dev / fd0) перенаправляється з вихідного потоку dump 'а, і змінна оточення DUMP_VOLUME встановлюється для поточного записуваного номера тому. Підпорядковується розміру носія певного опцією -B, кожен том записується таким чином, ніби висновок є стрічковим носієм.
-h level (рівень) Дотримуватися призначений для користувача "nodump" прапор (UF_NODUMP), тільки для dump 'ов такого ж або вище ніж заданий рівень. Рівень за замовчуванням 1, тому инкрементальное резервне копіювання пропустить ці файли, але повне резервне копіювання збереже їх.
-L Ця опція попереджає dump, що відбувається процес збереження живої файлової системи. Для отримання повного образу, dump записує снапшот файлової системи в директорію .snap в корені файлової системи, яка буде збережена і потім робить збереження снапшотов. Снапшот разлінковивается як тільки починається процес збереження і видаляється після завершення збереження. Опція ігнорується для отмонтірованих або смотірованих тільки на читання, файлових систем. Якщо директорія .snap відсутня в кореневій директорії зберігається файлової системи, буде показано попередження і dump повернеться до стандартного поведінки. Ця проблема може бути усунена створенням .snap директорії, в кореневому каталозі файлової системи, яка буде збережуться; її власником повинен бути "root", група "operator", і атрибути повинні бути "0770".
-n щоразу коли dump вимагає уваги оператора, повідомляти всіх операторів в групі "operator", як це робиться в wall (1)
-S Показує оцінку розміру бекапа і кількість необхідних стрічок, і завершує роботу не виконуючи збереження.
-s feet (фути) Пробує підрахувати кількість потрібної стрічки, необхідної щільності. Якщо ця кількість перевищено, dump виведе запрошення для вставки нової стрічки. Рекомендується бути консервативним при виборі цієї опції. Довжина плівки за замовчуванням 2300 футів.
-T date Використання заданої дати під час старту dump 'а замість, часу певного з файлу dumpdates. Формат дати такий же, як і ctime (3). ця опція
корисна для автоматичних dump скриптів, які будуть робити бекап через певні періоди часу. -T опція і опція -u - взаємовиключні.
-u Оновлює файл dumpdates після успішного збереження. Формат файлу dumpdates читаємо для людини, містить одну з трьох форматів запису на рядок: ім'я файлової системи, інкрементальний рівень, і дату збереження в форматі ctime (3). Може бути тільки один запис для файлової системи кожного рівня. файл dumpdates
може бути відредагований для зміни будь-якого з полів, якщо це необхідно. Шлях за замовчуванням, для файлу dumpdates - / etc / dumpdates, але опція -D може використовуватися для зміни шляху.
-W Повідомити оператору, яка файлова система потребує збереження. Ця інформація виходить з файлів dumpdates і / etc / fstab. Опція -W змушує dump, для кожної файлової системи у файлі dumpdates, нові дату та рівень збереження і підсвічувати, файлові системи, які повинні бути збережені. Якщо опція -W встановлена, всі інші опції ігноруються і dump негайно завершує роботу.
-w Те ж саме, що і -W, тільки виводить ті файлові системи які повинні бути збережені.
Директорії і регулярні файли, які мають встановлений прапор "nodump" (UF_NODUMP), будуть пропущені, поряд з усім вмістом таких директорій, підлеглих опції -h.
Утиліта dump вимагає участі оператора, для відстеження таких умов як: кінець стрічки, кінець збереження, помилка запису на стрічку, помилка відкриття стрічки або помилка читання диска (їх більше 32). На додаток попередження всіх операторів ключем -n, dump взаімодецствует з оператором, через термінал, коли dump не може продовжувати роботу або що щось піде не так. На всі питання, які задає dump, потрібно відповідати вводячи "yes" або "no".
З моменту створення, dump вимагає багато зусиль і часу для створення повних дампов, Чекпойнт дампов, на початку кожного тому на кожній стрічці. Якщо запис цього томи закінчується невдачею, з різних причин, dump, з дозволу оператора, увімкнеться знову, з Чекпойнт після того як стара стрічка була перемотана і прибрана, а нова вставлена.
Утиліта dump повідомляє оператору, що відбувається, через періодичні інтервали часу (кожні 5 хвилин, або запрошенням після отримання сигналу SIGINFO), включаючи зазвичай низькі оцінки кількості блоків для запису, кількість необхідних стрічок, строк виконання та час зміни стрічки. Висновок повідомлень докладний, так що інші будуть знати що термінал контролюється dump 'ом і буде зайнятий якийсь час.
У момент поломки диска, час необхідний на відновлення всіх необхідних резервних копій з стрічок або файлів на диск, може бути зведене до мінімуму шляхом застосування інкрементальних резервних копій. Ефективний метод інкрементальних резервних копій мінімалізующійколічество стрічок, наступний:
Завжди нечінайте з 0 рівня бекапа, наприклад:

/ Sbin / dump -0u -f / dev / nsa0 / usr / src
Він повинен робитися через певний період часу, скажімо раз на місяць або раз в два місяці, і на новій стрічці яка збережеться вічно. (Прим. Перекладача:;))
Після нульового рівня, бекапи активних файлових систем (файлова система з файлами, які змінилися, в залежності від розкладки розділу деякі файлові системи можуть містити тільки дані які не змінилися) які проводилися щодня, використовуючи модифікований алгоритм Tower of Hanoi, з нижченаведеної послідовності рівнів збереження:
3 2 5 4 7 6 9 8 9 9 ...
Для щоденного збереження, можливе використання фіксованої кількості стрічок для кожного дня, базуючись на тижнях. Щотижня. знімається перший рівень бекапа, і кожен день послідовність Hanoi повторюється починаючи з 3. Для тижневих збережень, використовується інший фіксований набір стрічок, на збереження файлової системи, так само заснованому на циклічності.
Після декількох місяців, або близько того, повинні щоденні і щотижневі стрічки повинні вибувати з циклу і заміняться новими.
оточення
TAPE - файл або пристрій на яке буде вироблено збереження, якщо опція -f
не використовується.
RMT - шлях до віддаленої rmt програмі
RSH - шлях до віддаленого shell'у, якщо не rsh (1)
файли
/ Dev / sa0 стрічковий накопичувач за замовчуванням, на який буде проводиться збереження.
/ etc / dumpdates запість дати збереження (може бути змінена, дивіться опцію -D)
/ Etc / fstab таблиця збережень, файлові системи і частота
/ Etc / group шлях пошуку операторів
статус завершення
dump припиняє роботу з 0 статусом, якщо не було збоїв. Помилки запуску показуються з кодом виходу рівним 1; ненормальне завершення показуються з кодом виходу рівним 3
діагностика
різна і багатослівна
Дивіться також
chflags (1), fstab (5), restore (8), rmt (8)
Історія
утиліта dump з'явилася у версії 6 AT & T UNIX
помилки
Менше 32 помилок читання файлової системи ігноруються, хоча про всі помилки буде виведено попередження. Це щось на зразок компромісу. На практиці можливе створення помилок читання коли збереження відбувається на змонтованих розділах, коли файлова система була модифікована в момент роботи dump 'а. Оскільки збереження проводиться в режимі cron (8) робота вимагає присутності оператора привела б до смерті дампа. Однак нічого неправильного якщо збереження на стрічку буде вироблено
з такими помилками, і немає ніяких причин прервивать процес. Кожен reel вимагає нового процесу, тому батьківський процес для reel вже записаних, висять до тих пір поки вся стрічка не буде записана.
Утиліта dump з опціями -W і -w, що не буде повідомляти файловим системам що вони ніколи
були записані в файл dumpdates, навіть якщо вони перераховані в / etc / fstab.
Було б здорово, якби dump знала про послідовність збережень, зберігала доріжку стрічки, повідомляла оператору яка стрічка коли змонтована, і надавала більше допомоги оператору завантажувати restore (8).
Утиліта dump не може робити віддалені бекапи, не будучи запущеною як root, з історичних міркувань безпеки. Це буде виправлено в пізніших версіях FreeBSD. На даний момент, вона працює, якщо ви встановите їй setuid (як це має місце бути), але це може бути загрозою безпеки.


розміщено: 2007-07-12,
останнє оновлення: 2007-07-13,
автор: Andy
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: