Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

✍ 10 кращих безкоштовних онлайн-сервісів і програм для перевірки правопису

 1. Орфо
 2. Орфографія
 3. Мета
 4. PerevodSpell
 5. Text.ru
 6. Адвего
 7. Орфограммка
 8. LanguageTool
 9. Спеллер від Яндекса
 10. 5-ege.ru

Немає нічого страшного в тому, щоб писати з помилками. Дивно і незрозуміло, коли ці помилки не виправляються, якщо є така можливість. Особливо в діловій і офіційному листуванні, документах та інших важливих паперах. Тим більше що для цього є десятки зручних і простих сервісів перевірки орфографії і пунктуації в режимі онлайн. Це зручно, так як більша частина листування і документації зараз в електронному вигляді.

Орфо

Один із зручних безкоштовних сервісів, який є в онлайн і офлайн версії, - це Орфо. Завантажити або скористатися онлайн перевіркою можна тут: http://online.orfo.ru/ .

Слова, які написані з помилкою, підкреслені червоним. Як в текстовому редакторі Word, якщо встановлений потрібний мовний пакет і автоматичну перевірку правопису. При натисканні на підкреслене слово програма пропонує його виправити: Слова, які написані з помилкою, підкреслені червоним

Орфо-онлайн перевіряє не тільки граматику, але і пунктуацію. Стежить за лексикою і логікою тексту. Звичайно, програма не досконала, тому що російська мова дуже складний. Вона не може замінити кваліфікованого редактора, але більшість помилок, особливо по орфографії, виправить.

В офлайн версії програми Орфо додатково є розстановка переносів в тексті, автокоррекция і вставка букви «е», де про неї забули.

Орфографія

Орфографія - зручна безкоштовна онлайн програма, яка дозволяє перевіряти правопис не тільки введеного тексту, а й текстової складової на певних веб-сторінках. Мінус в тому, що не пропонує правильних варіантів написання - свої помилки доведеться виправляти самостійно:

У випадку з перевіркою орфографії на сайті результат схожий - невідомі словником слова просто виділені жовтим.

Мета

Одна з давно відомих в російськомовному інтернеті програм для перевірки правопису - Мета . Підтримує три мови. Може не тільки перевірити на помилки, але і перевести текст на іншу мову. Після перевірки пропонує правильні варіанти для написання там, де програма знайшла помилки:

PerevodSpell

На сайті для онлайн-перекладів PerevodSpell сервіс надає користувачам можливість перевірити спочатку свій текст російською мовою на помилки:

PerevodSpell самостійно змінює слова на правильні, але якщо це не було необхідно, тоді ви можете повернути первісний варіант, натиснувши на слова в правому верхньому куті. Потім з нижнього віконця ви можете відразу скопіювати правильний текст для подальшого використання, щоб перейти безпосередньо до його перекладу на іншу мову.

Програма не виправляє пунктуацію і стилістику, тільки правильність написання слів. При використанні трохи дратує велика кількість банерної реклами на порталі.

Text.ru

Text.ru більш відомий як онлайн-сервісу для перевірки унікальності тексту. Однак після її запуску зазвичай одночасно відбувається перевірка орфографії. Якщо вам не потрібно перевіряти на унікальність, можна виконати тільки перевірку орфографії. Додатково користувачам може бути цікавий словник синонімів і SEO-аналіз тексту:

Слова, які написані неправильно, виділені червоним. Програма сама підбирає правильні варіанти і пропонує їх після натискання. Сервіс зручний для пошуку подвійного пробілу, заміни символів, непарних дужок, видалення повторень. Перевіряє також пунктуацію і синтаксис, але не замінить редактора або коректора. Всі тексти можна зберегти так, щоб вони були доступні за посиланням іншим користувачам.

Хочете навчитися писати продають тексти?

Відео-курс з копірайтингу - практичні методики, 4 бонуса і сертифікат про проходження курсу!

Адвего

На біржі контенту Адвего є хороша безкоштовна онлайн-програма перевірки тексту. Її великий плюс - багатомовність. 20 мовних словників вже присутні в програмі. Перевірка швидка, є пропозиція правильного варіанту написання:

Мінус Адвего в тому, що програма перевіряє тільки правопис. Перевірити пунктуацію, семантику, стилістику і типографіку тут не можна.

Орфограммка

Онлайн перевірка правопису в Орфограммке - це можливість не тільки виправити помилки, але і підтягнути свій рівень грамотності, так як при виділенні неправильного слова збоку з'являється правило:

Заявлено, що програма допомагає перевірити орфографію, пунктуацію, типографіку, стилістику і семантику. Але на практиці іноді трапляється, що Орфограммка не помічає деяких помилок. Це не заважає програмі бути одним з кращих інструментів для перевірки текстів.

З 2016 Орфограммка перестала бути повністю безкоштовним сервісом. Тепер перевірки понад 500 символів стали платними.

LanguageTool

Онлайн-сервіс перевірки LanguageTool шукає граматичні, стилістичні та пунктуаційні помилки:

Програма пропонує правильні варіанти. У ній є можливість перевірити 30 мов.

Великий плюс LanguageTool - є розширення для самих популярних браузерів, яке дозволяє працювати без переходу на сайт. Після його завантаження та установки досить виділити текст і клацнути по значку програми:

Після його завантаження та установки досить виділити текст і клацнути по значку програми:

Спеллер від Яндекса

Яндекс.Спеллер допомагає перевірити на помилки сайти або текст російською, англійською та українською мовами:

Інтерфейс зрозумілий і зручний. Варіанти для виправлення є. Візуально сервіс дуже схожий на перевірку орфографії в Word. Якщо у вас проблеми з пунктуацією, Спеллер не допоможе їх виправити.

Для перевірки веб-документів необхідно буде зайнятися кодом сайту. Не всім підійде такий варіант.

5-ege.ru

сервіс 5-ege.ru був створений для підготовки в ЄДІ, але його цілком можна використовувати для будь-яких текстів в режимі онлайн.

Перевірка дійсно швидка, програма пропонує правильні варіанти написання слів зверху тексту, що трохи збиває з пантелику. На порталі також є перевірка пунктуації онлайн, але це скоріше сервіс для пошуку відповідного правила і повторного огляду себе, ніж повноцінний інструмент для перевірки тексту. Це буде корисно для підвищення рівня грамотності:

резюме

Якщо Вам здається, що Ви знаєте правила російської мови на «відмінно», це не гарантує, що у вас не може бути помилок або навіть помилок з якимись складними словами. Тому використовуйте програми для перевірки своїх текстів перед їх публікацією, печаткою або іншим використанням, щоб потім не червоніти за помилки.

Пиши неправильно, а потім исправляй: 10 кращих безкоштовних онлайн-сервісів для перевірки правопису

4.4 (88.89%) 9 голосів

Хочете навчитися писати продають тексти?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: