Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

угруповання

 1. Приклад. Тип угруповання "BAND"
 2. Приклад. Тип угруповання "Таблиця"

Угруповання використовується в додаткових привязках типу "Об'єкт". Вищерозміщена прив'язка повинна мати тип "Список", "Фільтр" або "Дерево".

На сторінці налаштування складної прив'язки можна групувати за допомогою поля Групувати рядки списку за значеннями будь-якого параметра. Угруповання може бути включена одночасно для декількох додаткових прив'язок.

Можливі два типи угруповання:

 1. "BAND" - додаткова прив'язка перетворюється в бенд і виноситься за межі таблиці, інші прив'язки залишаються в таблиці;

 2. "Таблиця" - в таблиці об'єднуються осередки, що мають однакові значення.

Якщо для додаткової прив'язки списку включена угруповання типу "BAND", то цей параметр списку буде виводитися поза таблицею як окреме поле.

Тип додаткової прив'язки автоматично перетворюється з типу "Об'єкт" в тип "BAND". При цьому, параметром додаткової прив'язки типу "BAND" залишиться параметр прив'язки типу "Об'єкт". Списком для формування рядків бенду буде список різних значень параметра.

Решта додаткові прив'язки списку будуть виводитися в табличній формі всередині бенду. Тип угруповання "BAND" можна включити одночасно для декількох параметрів списку. Таке групування називається лінійної. Кількість колонок списку зменшується на число додаткових прив'язок з угрупованням типу "BAND". Вставити бенд в таблицю не можна.

У шаблон звіту формату MS Word прив'язка може вставлятися автоматично, якщо прив'язка додається безпосередньо в шаблоні звіту, або переноситься в шаблон з дерева прив'язок. При вставці прив'язки з дерева прив'язок вищерозміщена прив'язка типу "Список" ( "Фільтр", "Дерево") повинна вставлятися в клітинку таблиці. При цьому перед таблицею автоматично буде згенеровано прив'язка, для якої задана угруповання типу "BAND" і розставлені секції приховування (див. Вставка в шаблон звіту секції приховування порожніх прив'язок ) - це єдина ситуація при ручному вставці, коли відбувається часткова генерація вставляється прив'язки. Детальніше про вставці прив'язок в шаблон звіту описано в главі Вставка прив'язки в шаблон звіту .

У шаблоні звіту формату MS Excel у вікні Вставка прив'язки назва додаткової прив'язки з угрупованням вибирається на вкладці Поле. Ця назва буде складовим:

"BND_ <СістемноеНазваніеБенда> _ <НазваніеГруппи>", де системне назву бенду і назва групи - це одне і те ж системне назва додаткової прив'язки з угрупованням. Таким чином, назва поля в шаблоні може виглядати, наприклад, так: "BND_Группіровка_Группіровка".

Назва вищерозміщеної прив'язки для списку вибирається на вкладці Список / Дерево / Фільтр у вікні Вставка прив'язки. Воно також буде складовим:

"BND_ <СістемноеНазваніеБенда> _ <СістемноеНазваніеПрівязкіВладельцаСпіска>".

Приклад. Тип угруповання "BAND"

Приклад додаткової прив'язки з угрупованням типу "BAND" можна бачити в звіті "Посадова інструкція" (демонстраційна база даних). Системне назву прив'язки: "Недекомпозірованние процеси, що виконуються Посадою або її ролями".

Малюнок 1. Прив'язка "Недекомпозірованние процеси, що виконуються Посадою або її ролями" в дереві прив'язок

Перейдіть на сторінку настройки складної прив'язки (пункт контекстного меню Властивості даної прив'язки). Тип прив'язки: "Фільтр". За допомогою цього фільтра в звіт виводяться недекомпозірованние процеси, у яких суб'єкт є виконавцем.

Малюнок 2. Сторінка налаштування прив'язки "Недекомпозірованние процеси, що виконуються Посадою або її ролями"

Для виведення в звіті значень параметрів списку створені додаткові прив'язки.

Для прив'язки "Батько процесу" встановлено тип угруповання "BAND". При цьому тип додаткової прив'язки автоматично змінений на тип BAND.

Вставка прив'язки в шаблон звіту в форматі MS Word проводиться відповідно до опису в статті Тип угруповання "BAND" .

Малюнок 3. Зовнішній вигляд прив'язки "Недекомпозірованние процеси, що виконуються Посадою або її ролями" в шаблоні звіту

У структурі прив'язки "Список" є чотири додаткових прив'язки, але для виведення списку створена таблиця, що складається з трьох колонок. Додаткова прив'язка "Батько процесу", за якою установлено угруповання типу "BAND", виводиться в окремому полі перед таблицею.

Для додаткової прив'язки необхідно встановити тип угруповання "Таблиця". При цьому за замовчуванням встановлюється сортування значень додаткової прив'язки "За зростанням". При необхідності вид сортування можна змінити. Кількість колонок в таблиці дорівнює кількості прив'язок в списку, включаючи прив'язки, за якими встановлена ​​угруповання.

Угруповання типу "Таблиця" може бути одночасно за кількома параметрами списку. Угруповання також може бути вкладеною: якщо у об'єкта прив'язки, для якого включена угруповання, є вкладений параметр типу "Список" ( "Фільтр", "Дерево"), то для будь-якого параметра цього списку, в свою чергу, можна включити угруповання типу "Таблиця ".

Приклад. Тип угруповання "Таблиця"

Приклад додаткової прив'язки з угрупованням типу "Таблиця" можна бачити в звіті "Регламент процесу IDEF0" (демонстраційна база даних). Системне назву прив'язки: "Виходи" в секції "Взаємодія".

Малюнок 5. Прив'язка "Виходи" в дереві прив'язок

Перейдіть на сторінку настройки складної прив'язки (пункт контекстного меню Властивості даної прив'язки). Тип прив'язки: "Список". Для прив'язки налаштований фільтр для вибору з усього списку зв'язків тільки вихідних зв'язків, які відповідають певним умовам.

Для виведення в звіті значень параметрів списку створені додаткові прив'язки.

Малюнок 6. Сторінка налаштування прив'язки "Виходи"

Для прив'язок "Вихід" і "Процес" встановлено тип угруповання "Таблиця". Дублюючі осередки в колонках цих прив'язок будуть об'єднані. Для додаткової прив'язки "Зв'язки процесу по об'єктах" типу "Список" встановлено тип угруповання "Таблиця", а на сторінці налаштування даного списку встановлений прапорець Текст. Рядки вкладеного списку "Зв'язки процесу по об'єктах" будуть об'єднані в одну клітинку.

Вставка прив'язки в шаблон звіту здійснюється відповідно до опису в розділі Вставка прив'язки в шаблон звіту .

Малюнок 7. Зовнішній вигляд прив'язки "Виходи" в шаблоні звіту

Під час виконання звіту "Регламент процесу IDEF0" від процесу "А4.2 Реалізація проекту" буде отримана таблиця з об'єднанням дублюючих осередків в колонках "Вихід", "Процесу" і об'єднанням рядків вкладеного списку в колонці "Об'єкти".

Малюнок 8. Результат виконання звіту з прив'язкою "Виходи"

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: