Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Унікальні картинки на сайті - найпотужніший чинник просування

 1. Як перевірити унікальність зображення, 100% спосіб
 2. Що важливо зрозуміти
 3. Звідки брати унікальні зображення для сайту
 4. кросворд №2
 5. Ласкаво просимо
 6. Вітаю!
 7. Будь ласка, оцініть цю статтю
 8. Стаття виявилася вам корисною? Підпишіться, щоб не пропустити нові!

Замітка: активована адаптивна версія сайту, яка автоматично підлаштовується під невеликий розмір Вашого браузера і приховує деякі деталі сайту для зручності читання. Приємного перегляду!

01.06.2014

Привіт шановні колеги, постійні читачі, передплатники та гості. У сьогоднішній статті я торкнуся дрібниця, яка може перевернути гори.

Так, всі ми знаємо, що на якісних сайтах все повинно бути унікально: оригінальні статті, зручна навігація, мінімум реклами, максимум користі. Але мало хто замислюється, наскільки важливо, щоб кожна картинка на блозі була неповторна.

Вірніше, я впевнений, що багато хто про це думали і чули, а втілив хтось це в життя? Заради інтересу, напишіть, будь ласка, в коментарях до статті у кого на сайті хоча б 90% унікальних зображень? У кого 100%?

Бувають сайти, які постійно набирають відвідуваність, ростуть. У них не завмирає планка на кокой-небудь позначки. Я не кажу, що відвідуваність зростає прям кожен місяць в 2 рази, але допустимо за 3 роки можна запросто вийти на відвідуваність в 10000-20000 унікальних відвідувачів в день. Я особисто спостерігав за одним з таких сайтів, стежив за експериментами і навіть купив інформацію в однієї людини з високою відвідуваністю. Так ось цю інформацію і досвід особистих спостережень я передам вам абсолютно безкоштовно. Вся справа в тому, щоб на сайті було 100% унікальних картинок, саме 100%. Такі сайти просто злітають в Топ пошукової видачі.

Подивіться на будь-який кулінарний блог - у них відвідуваність запросто може дійти до 10000, незважаючи на те, що таких блогів вже мільйони. А вся справа в тому, що зазвичай, на кулінарних блогах все картинки - це фотографії, які зроблені особисто автором цього блогу в процесі приготування. Тобто ні у кого в інтернеті точно таких же фотографій немає.

Але блогами це не обмежується. Є сайти, які платять, наприклад, 2 $ -5 $ за те, що ви викладете рецепт якого-небудь блюда з фотографіями. І все домогосподарки активно на цьому заробляють копійки, в той час як такі сайти відлітають високо в топ і дуже швидко відбивають ці гроші. А все тому, що всі зображення на сайті унікальні, всі до одного.

Як перевірити унікальність зображення, 100% спосіб

Для вас я записав хороший відео урок, який не займе у вас багато часу, зате покаже, як переконається, що картинка повністю унікальна. Приємного перегляду.

Цим способом можна перевірити таку цікаву річ, як використовує чи хтось вашу аватарку де-небудь в Інтернеті, або ваші фотографії з Вконтакте. Таке, до речі, дуже часто виявляється :)

Що важливо зрозуміти

Перше що ви повинні усвідомити, що якщо ви бажаєте мати велику відвідуваність, бажаєте щоб блог постійно зростав, зростала кількість коментарів, позиції, поведінкові фактори - на сайті обов'язково повинні бути зображення (в тегах img) і кожне з них має бути унікальним.

Друге що ви повинні зрозуміти: дійте. Дійте! Не потрібно прочитати цю статтю і написати в коментарях «Спасибі, все чітко написав», додати її в закладки, лайкнути і піти дивитися відео Вконтакте ... Прямо зараз, зайдіть на свої сайти і зробіть перелік всіх неунікальний картинок (я вже зробив), які потрібно замінити. І вперед, замінюйте, терміново! Не вмієте малювати ілюстрації? - замовляйте і платите гроші. Нема грошей? - збираєте. Інакше ви нічого не заробите в Інтернеті.

Звичайно, є винятки, і є безліч прикладів, коли люди виходили на заробіток з неунікальні зображеннями. Чи сподіваєтеся на виключення? Будь ласка, а решта тим часом просунутися вперед, зайнявши вашу нішу.

Третє: інвестиція в унікальні ілюстрації для сайту - це одна з кращих інвестицій. Думаєте, молодому проекту потрібні зворотні посилання? Посилальна маса? Це не актуально. Зараз будь-яка нормальна SEO компанія вкладається у що? Ні, не в картинки :) В підвищення юзабіліті сайтів, підвищення конверсії і поведінкових факторів. І оригінальні фото товарів, оригінальні ілюстрації до статей - це один з тих кроків, які допоможуть домогтися всього перерахованого вище.

Четверте: неунікальні картинки можуть стати причиною фільтрів пошукових систем, зокрема, Яндекс любить накладати АГС на молоді сайти з неунікальні зображеннями. Мабуть, мене це теж торкнулося, почитайте статтю за посиланням, тепер все прояснюється. А фільтр АГС - це велика проблема для розвитку будь-якого Інтернет-ресурсу. Тому з самого початку створення блогу, подбайте про те, звідки ви будете брати оригінальні зображення для статей або фотографії для товарів.

П'яте: неоригінальні зображення (як і неунікальні тексти) можуть стати каменем спотикання при спробі вступити в РСЯ (рекламна мережа Яндекса).

Звідки брати унікальні зображення для сайту

Не раджу купувати зображення на стоках і біржах картинок. Щоб отримати оригінальні зображення можна:

 • Намалювати самому з нуля;
 • Сильно переробити готову картинку. Добре працює спотворення кольорів. У той час як дописати напис, або додати рамку - абсолютно нічого не дасть;
 • Замовляти у фрілансерів (мій вибір);
 • Робити фотографії і вставляти їх на сайт;
 • Відсканувати з журналів, книг.

Цією статтею я хотів допомогти всім тим, у кого розвиток сайтів завмерло на місці. Так як саме цей фактор ранжування сайтів здатен миттю зрушити ваш проект з мертвої точки. Унікальні картинки можна замовити від 100 до 10000 рублів за 1 штуку. Все що вище, я вважаю, це вже невиправдана ціна за ілюстрацію і завжди можна знайти того, хто вкладеться в потрібну вам ціну без втрати якості. Але у ілюстрацій за 100 рублів, особисто мене якість абсолютно не влаштовує, хоча я знаю популярні блоги, які замовляють такі картинки, аби все було унікально.

Я вже почав переробляти все картинки свого блогу. Це дорого, але вибору немає. Так що у всіх старих і наступних статтях, включаючи цю, ви будете насолоджуватися тільки оригінальними ілюстраціями, намальованими спеціально для читачів блогу Site on!

До речі, оцініть картинки в статті про robots.txt і в статті про форму зворотного зв'язку , як вам?

кросворд №2

Цього разу буду лаконічним: розгадавши кросворд, ви можете отримати 1500 рублів. Правила тут , Дерзайте!

У Вас або старий браузер, або відключена підтримка Javascript.
Робота кросворду неможлива.

Ласкаво просимо

Натисніть на осередки кросворду для того, щоб дізнатися питання.

Вирішити OK Скасування

Вітаю!

Ви повністю розгадали кросворд.

перевірити помилки

Дякую за увагу, не забувайте залишати коментарі та передплатити вихід нових статей!

Будь ласка, оцініть цю статтю

Середня оцінка: 4.46 з 5 (голосів: 35)

Стаття виявилася вам корисною? Підпишіться, щоб не пропустити нові!
Ви можете допомогти розвитку проекту, зробивши всього 1 клік:

Дякуємо!

Вірніше, я впевнений, що багато хто про це думали і чули, а втілив хтось це в життя?
Заради інтересу, напишіть, будь ласка, в коментарях до статті у кого на сайті хоча б 90% унікальних зображень?
У кого 100%?
Не вмієте малювати ілюстрації?
Нема грошей?
Чи сподіваєтеся на виключення?
Думаєте, молодому проекту потрібні зворотні посилання?
Посилальна маса?
Зараз будь-яка нормальна SEO компанія вкладається у що?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: