Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Управління програмним забезпеченням в корпоративній мережі

Однією з найважливіших і найбільш трудомістких завдань адміністрування корпоративної мережі є управління програмним забезпеченням, встановленим на клієнтських системах. Найчастіше кожна нова машина заливається чином, що містить весь необхідний набір додатків і драйверів, що полегшує і прискорює процес установки нового робочого місця. Але з плином часу всі ці комп'ютери можуть стати мінами уповільненої дії для мережі: ПО, включене в стандартний образ, застаріває, зловмисники виявляють в ньому все більше вразливостей, а людино-годин для своєчасного оновлення всіх встановлених додатків на всіх машинах організації потрібно багато.

В цьому випадку не обійтися без спеціалізованого програмного забезпечення, вирішального такі завдання:

Однією з найважливіших і найбільш трудомістких завдань адміністрування корпоративної мережі є управління програмним забезпеченням, встановленим на клієнтських системах.

 • інвентаризація програмного забезпечення. Адміністратор повинен мати можливість в будь-який момент дізнатися, що саме встановлено на тій чи іншій машині мережі.
 • пакетна установка і видалення програм. У разі якщо організація впроваджує нове ПЗ, завдання по його установці на всі комп'ютери, де воно потрібне, може зайняти масу цінного часу співробітників IT-департаменту. Аналогічно і видалення - закінчення строку ліцензування може доставити серйозну «головний біль» адміністраторам. Автоматизація цього процесу фактично необхідна, якщо на кожного адміністратора доводиться кілька десятків або сотень машин корпоративної мережі.
 • сканування на уразливості. На машинах мережі необхідно своєчасно знаходити додатки, що містять відомі уразливості.
 • установка оновлень. Уразливості без оновлень не усунути - отже, можливість централізованого оновлення додатків є однією з найважливіших для безпеки функцій. Вона ж і найскладніша з реалізації, з огляду на те, що до оновлення кожної програми доводиться підходити індивідуально, з урахуванням закладених в нього розробниками особливостей.

продукти Kaspersky Endpoint Security для бізнесу і Kaspersky Total Security для бізнесу включають в себе Kaspersky Security Center, що дозволяє вирішувати ці завдання без будь-яких ускладнень з допомогою комплексу різних програмних технологій, умовно названих Software Assistant. Кожне завдання може виконуватися для обраних комп'ютерів, або груп комп'ютерів. Їх виконання вимагає попередньої установки мережевого агента, який встановлюватися віддалено засобами пакетної установки, наявними в KSC.

Список завдань, які виконуються за допомогою Kaspersky Security Center, досить широкий і включає в себе практично весь спектр дій з програмним забезпеченням, необхідний адміністратору корпоративної мережі.

Однією з найважливіших і найбільш трудомістких завдань адміністрування корпоративної мережі є управління програмним забезпеченням, встановленим на клієнтських системах

Ідеологія Kaspersky Security Center має на увазі доступ до всіх потрібних інструментів з однієї консолі адміністрування - все необхідне завжди під рукою і на очах. При цьому адміністратор в будь-який момент бачить повну картину стану програмного забезпечення на комп'ютерах мережі: які продукти де встановлені, де все добре, а де потрібне оновлення для закриття відомих вразливостей. Інтерфейс KSC радикально полегшує роботу адміністратора - всі операції виконуються в один-два кліка за відповідними пунктами меню. Розглянемо основні завдання з управління ПЗ.

Інвентаризація програмного забезпечення

Завдання інвентаризації встановленого програмного забезпечення проходить в два етапи: складання списку встановлених програм, яка проводиться шляхом сканування реєстру Windows, і складання списку файлів встановлених програм - для цього сканується вміст жорстких дисків комп'ютера.

Завдання інвентаризації встановленого програмного забезпечення проходить в два етапи: складання списку встановлених програм, яка проводиться шляхом сканування реєстру Windows, і складання списку файлів встановлених програм - для цього сканується вміст жорстких дисків комп'ютера

Для проведення інвентаризації на комп'ютері або групі комп'ютерів необхідно вказати наступні параметри:

 • Список комп'ютерів або груп комп'ютерів, перелік ПО на яких треба скласти.

 • Обліковий запис, що володіє правами адміністратора на зазначених комп'ютерах (доменна або локальна). За замовчуванням використовується локальна обліковий запис, створювана на комп'ютері при установці мережевого агента, це можна змінити у властивостях створеної завдання.

За замовчуванням використовується локальна обліковий запис, створювана на комп'ютері при установці мережевого агента, це можна змінити у властивостях створеної завдання

 • Області пошуку файлів для файлової інвентаризації. Області задаються довільно, за замовчуванням пошук ведеться в корені системного диска, в папках ProgramFiles і ProgramFiles (x86).
 • Розклад виконання завдання. За замовчуванням встановлюється запуск вручну.

За замовчуванням встановлюється запуск вручну

Пакетна установка і видалення програм

Для виконання пакетної установки програм для кожної програми необхідно створити інсталяційний пакет, що містить, крім дистрибутива програми, відомості про ключі, з якими їх потрібно встановлювати. Найчастіше це ключі установки в тихому режимі (silent mode), що не вимагає яких-небудь дій для користувача робочої станції і проходить непомітно для нього.

За замовчуванням в KSC є інсталяційні пакети для Kaspersky Endpoint Security, мережевого агента (агента адміністрування) і серверів управління мобільними пристроями.

Адміністратор може самостійно створити пакет для ПО, яке необхідно встановити на комп'ютери мережі.

Адміністратор може самостійно створити пакет для ПО, яке необхідно встановити на комп'ютери мережі

Адміністратор повинен ввести назву інсталяційного пакета, шлях до дистрибутива встановлюваної програми і ключі (параметри запуску). Крім цього, є можливість створення інсталяційного пакета програми зі списку підтримуваних, в цьому випадку немає необхідності попередньо завантажувати дистрибутив.

Крім цього, є можливість створення інсталяційного пакета програми зі списку підтримуваних, в цьому випадку немає необхідності попередньо завантажувати дистрибутив

Після завдання всіх необхідних відомостей, новий інсталяційний пакет з'явиться в списку.

Після завдання всіх необхідних відомостей, новий інсталяційний пакет з'явиться в списку

Для виконання завдання установки інсталяційного пакета необхідно вказати наступну інформацію:

 • Який з інсталяційних пакетів потрібно встановити.
 • На які комп'ютери або групи комп'ютерів буде ставитися інсталяційний пакет.
 • Розширені можливості пошуку установки.

 • Режим перезавантаження операційної системи після установки.
 • Обліковий запис, що володіє правами адміністратора на зазначених комп'ютерах (доменна або локальна). За замовчуванням використовується локальна обліковий запис, створювана на комп'ютері при установці мережевого агента, це можна змінити у властивостях створеної завдання.

закінчення слід .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: