Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Управління кольором ноутбука: докладна інструкція

 1. Зміна режиму роботи лопатей в BIOS
 2. Робота з програмою SpeedFan
 3. Інші додатки для зміни швидкості обертання лопатей лептопа

Проблема сильного шуму вентилятора при роботі ноутбука іноді не пов'язана з перегрівом і спостерігається навіть на нових пристроях. Позбутися неприємного звуку кулера можна не тільки радикальним шляхом заміни елемента охолоджуючої системи, але і програмно, використовуючи прості безкоштовні утиліти. Ними ж можна і підвищити обороти, якщо ви відчуваєте, що мобільний комп'ютер перегрівається. Далі розповімо, як управляти вентилятором на ноутбуці за допомогою вбудованих засобів пристрою і спеціалізованих програм.

Зміна режиму роботи лопатей в BIOS

Деякі виробники зробили можливим управління кольором ноутбука прямо з BIOS. Для цього не потрібна установка спеціальних додатків, все необхідне в системі вже є:

 1. Увійдіть в BIOS ноутбука, для чого зазвичай на самому початку завантаження потрібно натиснути Del.
 2. Знайдіть розділ POWER, а в ньому рядок HW Monitor Configuration. Тут є опція, за допомогою якої здійснюється настройка вентилятора на ноутбуці. Слід шукати рядок зі словом «Fun» - точна назва команди в різних моделях пристроїв може відрізнятися.
 3. Тут можна вибрати один з режимів роботи кулера, наприклад, «Turbo», який буде керувати ним в режимі агресивного охолодження, що може бути корисним, наприклад, при розгоні системи.

Тут можна вибрати один з режимів роботи кулера, наприклад, «Turbo», який буде керувати ним в режимі агресивного охолодження, що може бути корисним, наприклад, при розгоні системи

Після того як настройка була змінена, необхідно зберегти нові параметри роботи системи і перезавантажити пристрій.

Якщо BIOS не дозволяє здійснювати управління кулерами ноутбука, то ця ж задача може бути успішно вирішена при використанні простих і часто безкоштовних сторонніх додатків. Регулювання швидкості з їх допомогою можна здійснювати в будь-яких межах аж до повної зупинки вентилятора. Більш того, працювати утиліти можуть відразу з усіма кулерами ноутбука, встановленими в системі.

Робота з програмою SpeedFan

Ця утиліта є сьогодні однією з найбільш затребуваних. Широкому її поширенню сприяє безкоштовність, простий інтерфейс, за допомогою якого здійснюється регулювання швидкості обертання кулера на ноутбуці, а також можливість моніторингу в реальному часі параметрів роботи системних апаратних компонентів.

Важливою особливістю програми є те, що воно може працювати на ноутбуці, швидкість обертання вентилятора в якому регулюється з BIOS. Найчастіше цей стандартний спосіб дозволяє змінювати обороти кулера тільки центрального процесора, ігноруючи графічний. Опишемо далі, як налаштувати кулер на ноутбуці з утилітою SpeedFan:

 1. Якщо обертання вентилятора ноутбука змінюється в BIOS, цю опцію необхідно відключити. В іншому випадку в перший момент роботи програма може отримати занижені результати визначення максимальної швидкості обертання кулера, в результаті чого утиліта не зможе забезпечити управління швидкістю вентилятора ноутбука на повних обертах.
 2. Встановіть та запустіть додаток. У вкладці «Readings» або «Показники» можна побачити температури компонентів і швидкість обраного вентилятора.
 3. Як змінити швидкість кулера на ноутбуці, можна визначити дослідним шляхом, змінюючи параметри перемикачів для кожного з елементів системи охолодження. Можна налаштувати параметри обертання вентилятора для охолодження не тільки ЦП, але і жорсткого диска, графічного процесора.

Можна налаштувати параметри обертання вентилятора для охолодження не тільки ЦП, але і жорсткого диска, графічного процесора

У вкладці «Швидкості» є можливість також змінити параметри, в межах яких буде змінюватися обертання. Тут є всього два перемикача, якими для кожного кулера задається нижній і верхній межі діапазону обертання лопатей.

Інші додатки для зміни швидкості обертання лопатей лептопа

Спосіб, що описує, як налаштувати вентилятор на ноутбуці за допомогою SpeedFan, може з різних причин не підійти для деяких користувачів в силу різних причин. В цьому випадку можна скористатися іншими утилітами:

 1. AMD OverDrive, основне призначення якої - розгін систем, де управління здійснюється процесорами AMD. Тут однією з опцій є контроль кулера на ноутбуці.
 2. Riva Tuner для роботи з чіпами Intel, принцип роботи якої також інтуїтивно зрозумілий.

Riva Tuner для роботи з чіпами Intel, принцип роботи якої також інтуїтивно зрозумілий

Головне, про що не варто забувати, здійснюючи самостійне управління вентилятором ноутбука - контроль температури. Для цього можна використовувати додаткові утиліти, наприклад, CPU-Z і їм подібні. Пам'ятайте, що знизивши обертів, ви ризикуєте перегрівом процесора. Навпаки, підвищення швидкості збільшує гучність системи охолодження і енергоспоживання, в результаті чого термін його служби без підзарядки трохи зменшиться.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: