Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Урок від Яндекса: як створити якісний користувальницький інтерфейс

 1. Лабораторія дослідження користувальницьких інтерфейсів
 2. Як працює лабораторія
 3. Як тестується призначений для користувача інтерфейс в Яндекс лабораторії
 4. Навіщо тестується призначений для користувача інтерфейс в Яндексі

Автор: Юлія Федотова

«Шеф-редактор блогу GetGoodRank, веб-аналітик, блогер.
Тестувати призначений для користувача інтерфейс по чек-листів і підручниками категорично не можна. Важливо зрозуміти, як справжні користувачі сприймають сайт / додаток, і визначити, що можна поліпшити »

Інтерфейс визначає, наскільки зручно і просто людина зможе користуватися додатком. Величезна база знань, списки і рекомендації експертів, доступні в інтернеті, ніколи не замінять досвід реальних користувачів, яким вони можуть поділитися відразу після відвідування сайту. Саме так робить Яндекс.

Лабораторія дослідження користувальницьких інтерфейсів

Ні, це не черговий фактор ранжування, лабораторія не використовується для перевірки сайтів в індексу Яндекса. Це власна лабораторія пошукача для тестування інтерфейсів власних сервісів і додатків.

Пошук має найширшу цільову аудиторію, що не крути. Це люди з різними знаннями, різних професій, різного віку. Щоб створити простий і зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, Яндекс проводить зустрічі з користувачами.

Користувача тестування завжди було пріоритетним методом для Яндекса. Коли компанія була зовсім невеликий, інтерфейси пошуку та сервісів тестувалися на самих співробітників. Ось так просто: команда ловила співробітників в коридорах і задавала питання: «Навіщо ця кнопка? Тільки відповідай, не замислюючись. »

До тестування залучалися друзі і родичі. Це найцінніший джерело знань для Яндекса. Це абсолютно нові користувачі, які не знайомі з сервісом або сайтом. Вони звертали увагу на ті моменти, які команда не помічала. Саме тоді прийшла ідея створення лабораторії, щоб можна було запрошувати користувачів і регулярно проводити тестування. У 2010 році Яндекс відкрив лабораторію дослідження користувальницьких інтерфейсів.

Ця лабораторія кардинально відрізняється від тих, де проводяться дослідження на фокус-групах. Яндекс створив максимально комфортні умови, а в тестуванні може взяти участь будь-який користувач незалежно від статі, віку, професії та рівня знань.

Як працює лабораторія

У лабораторії тестуються інтерфейси всіх сайтів, сервісів і додатків Яндекса. Лабораторія тестує нові і вже запущені сервіси, щоб поліпшити і спростити інтерфейс. Мета кожного тестування - подивитися, як користувач взаємодіє з додатком і все йому зрозуміло і як слід змінити призначений для користувача інтерфейс.

Яндекс застосовує різні методи тестування - від простих бесід (користувачі розповідають, як вони шукають необхідну інформацію, працюють з Яндекс картами, користуються поштою) до застосування трекера руху очей і енцефалографа, щоб краще зрозуміти бажання і потреби людей і визначити, на яких етапах користувачі відчувають труднощі.

Яндекс застосовує різні методи тестування - від простих бесід (користувачі розповідають, як вони шукають необхідну інформацію, працюють з Яндекс картами, користуються поштою) до застосування трекера руху очей і енцефалографа, щоб краще зрозуміти бажання і потреби людей і визначити, на яких етапах користувачі відчувають труднощі

Лабораторія Яндекса не проводить тестування на великих фокус-групах. На думку пошукача, чим менше людина бере участь в тестуванні (а ще краще якщо це тест один на один), тим більше цінної інформації можна отримати від кожного користувача.

На думку пошукача, чим менше людина бере участь в тестуванні (а ще краще якщо це тест один на один), тим більше цінної інформації можна отримати від кожного користувача

Як тестується призначений для користувача інтерфейс в Яндекс лабораторії

Тестування триває годину. Якщо мова йде про веб-додатку, то користувач запрошується за комп'ютер, якщо тестується мобільний додаток, то користувачеві пропоную взяти в руки мобільний пристрій, після чого співробітник Яндекса дає прості завдання: прокласти маршрут, знайти лист або написати відповідь, знайти щось в інтернеті.

Кожне тестування записується на відео, щоб точно відстежити реакцію користувача. Трекер руху погляду показує, куди спрямований погляд користувача в кожний момент часу, які елементи привертають увагу, а які залишаються непоміченими. Енцефалограф вимірює мозкову активність. Використовуваний в лабораторії Яндекс апарат фіксує 4 емоційних стану користувача: залученість, роздуми, розгубленість, збудження. Це чітко демонструє реакцію на те, що користувач бачить на екрані.

Тестування проводиться незалежними співробітниками (тобто тими, хто не має відношення до розробки та оптимізації сервісу). Так забезпечується максимальна об'єктивність дослідження. Експерт ніяк не може вплинути на випробуваного, так як сам є для додатка звичайним користувачем.

Навіщо тестується призначений для користувача інтерфейс в Яндексі

Хоча для користувача тестування - це лише один з методів дослідження, але саме він показує реальне ставлення користувача до сервісу, дає розуміння того, як люди взаємодіють з інтерфейсами, де зазнають труднощів, де намагаються шукати рішення. Це безцінна інформація, що дозволяє створювати максимально зручні і прості інтерфейси.

Саме за результатами таких користувальницьких тестувань було змінено сервіс Яндекс картинок. Як виявилося, не всі користувачі шукали якусь конкретну зображення. Багато заходили в Яндекс.Зображення в пошуках натхнення, чогось красивого, просто відволіктися від справ.

Тестування дозволило адаптувати легку версію Яндекс.Пошти для людей з поганим зором. За результатами в пошту була додана відповідна HTML-розмітка, правильно напрямна скрінрідери - програми для читання екрану. Саме вони читають вголос зі слабким зором користувачам, що відбувається на екрані. Розмітка HTML вказує, що треба озвучувати і в якому порядку.

Протестувати призначений для користувача інтерфейс Яндекса може будь-хто. Для цього необхідно заповнити анкету і мати можливість відвідати московський офіс. Правда, як зазначає Яндекс, ви не повинні бути розробником, маркетологом або дизайнером, так як фахівців в цих областях в Яндексі досить, а мета тестування - отримати фідбек максимально широкої цільової аудиторії.

Нагадаємо, що GetGoodRank також привертає користувачів до оцінки сайтів.

Ось так просто: команда ловила співробітників в коридорах і задавала питання: «Навіщо ця кнопка?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: