Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

В контакті з клієнтом - amoCRM

Гучна історія спілкування творця російського месенджера Telegram Павла Дурова і глави Роскомнадзора Олександра Жарова нарешті підійшла до кінця. Тепер Telegram - це не тільки організатор поширення інформації 90-РР (реєстровий номер Telegram), але і найпопулярніший запит серед месенджерів минулого тижня. Після такого потужного піару кількість завантажень додатка різко зросла . В App Store додаток підскочило на 8 позицій в топі безкоштовних додатків (з 15 на 7 місце), в Play Market - на 9 (з 31 на 20 місце). Гучна історія спілкування  творця російського месенджера Telegram Павла Дурова і глави Роскомнадзора Олександра Жарова нарешті підійшла до кінця

Динаміка запитів в Google за останній рік

Нерозумно відмовлятися від такого каналу спілкування з клієнтами, як месенджери. Дзвонити - дуже егоцентрично, упевнений журналіст Томас Рікер . Раптом людина зайнята або просто не хоче говорити? А тут ви зі своєю супер-знижкою. Які шанси, що клієнт зробить покупку в такий момент? Краще написати. Людина зможе розглянути вашу пропозицію в зручний для нього час і відразу відповісти, навіть вночі. До того ж бот відправляє повідомлення швидше, ніж менеджер дзвонить.


Один з головних гравців ринку месенджерів. WhatsApp з'явився в 2009 році як додаток, яке давало можливість показати свій статус друзям - «зайнятий», «в магазині», «гуляю». Зростання користувачів йшов повільно до тих пір, поки в смартфонах не з'явились push-повідомлення. Це дозволило оперативно розповідати про себе друзям. Після чого творці додатка додали в WhatsApp можливість листування і підірвали ринок.

Не дивлячись на бурхливе зростання завантажень цього літа додатки-конкурента - Telegram - WhatsApp впевнено тримає лідируючі позиції в App Store і Google Market.

Набір можливостей стандартний для сучасних месенджерів: відправлення повідомлень, фото, відео, аудіо записів, створення чатів і онлайн-дзвінок. Є можливість поставити текстовий статус, де можна додати коротку характеристику вашого контакту. Відео, фото зберігаються в галереї автоматично, а відправка стікерів відсутня.

Як використовувати для бізнесу: дослідники App Annie кажуть, що WhatsApp займає друге місце по скачуванням в Росії серед всіх додатків і перше місце - серед месенджерів. Тому ігнорувати WhatsApp - погана ідея. Однак з використанням месенджера доведеться імпровізувати. У WhatsApp закритий API, ви не зможете підключити месенджер до всієї системи обробки заявок.

Мессенджер дозволяє побачити всі етапи відправки повідомлення: пішло, було доставлено і прочитано. Якщо клієнт повідомлення побачив, але довго на нього не відповідає - це сигнал до дії. Нагадайте про себе, покупець міг просто забути відповісти, уточніть, що загальмувало етап узгодження і що може допомогти зрушити його з мертвої точки.


Одними з перших дали користувачам можливість дзвонити безкоштовно, причому в форматі відеодзвінка. Користувачі могли безкоштовно зв'язатися з близькими, де б вони не знаходилися.

Головний мінус месенджера в його неслухняною версії для робочого столу, яку не можна закрити простим натисканням на хрестик. Доводиться закривати в кілька кліків, щоб додаток перестало турбувати. Надіслані документи Skype зберігає у власній папці. Часто не вдається відправити об'єкт (наприклад, фото) простим перетягуванням в рядок відправки. В основному Skype використовується для спілкування в великих компаніях, які за звичкою не можуть від нього відмовитися.

Місяць тому компанія «викотила» стильне оновлення, завдяки чому використовувалася програма на телефоні стало зручніше: кнопка дзвінка тепер розташовується далеко від кнопки відправки - ура, ви більше бува не зателефонуйте людині вночі! Додаток стало рідше «лага», тепер якщо згорнути Skype, він не закриється зовсім.

Як використовувати для бізнесу: наради компанії можуть переміститися в віртуальну область. Колега у відрядженні? Не проблема, просто підключіться до нього через Skype. Потрібно швидко і детально продемонструвати клієнту річ виконану на замовлення - покажіть в онлайн-трансляції. Крім того, в Skype можна проводити співбесіди на роботу.


На відміну від Facebook творці не стали робити окремий додаток для спілкування користувачів соцмережі. Листування - частина єдиного продукту.

Чати ВКонтакте мають стандартний набір функцій. Дзвінки не передбачені, зберегти відео - тільки з комп'ютера і через спеціальні сайти. Є можливість створення групових чатів. Ця функція може бути корисна для спілкування керівника з менеджерами. Загалом, соцмережі роблять все, щоб ви ніколи їх не покидали!

Як використовувати для бізнесу: ви можете не мати сайту і знайти свого покупця через соцмережу. ВКонтакте намагається бути максимально зручним для підприємців. Є окремий розділ для товарів групи. Соцмережа дозволяє співтовариствам вести переписку з користувачами, тому всі звернення можуть падати прямо в паблік.


Наймолодший месенджер ринку, що з'явився в 2013 році. З самого початку його засновник Павло Дуров зробив ставку на ідеї захищеності даних, чим завоював популярність у багатьох країнах.

Перші 100 000 користувачів допоміг набрати арабська блогер Халед . Країни Перської затоки стали передовиками в користуванні Telegram. Цього літа бурхливий сплеск завантажень дала новина про можливе блокування додатка через небажання Павла Дурова розголошувати ключі від шифрування листування.

За допомогою Telegram користувачі можуть обмінюватися звичайними і звуковими повідомленнями, фото, відео, створювати секретні чати і дзвонити.

Серед месенджерів Telegram був першим, хто дав користувачам велику свободу в персоналізації спілкування: є можливість створити свій набір стікерів, бота, ігр та опитувань. Користувачі самі стають творцями. Відкритий API дозволяє підключати месенджер до системи по роботі з клієнтами і спілкуватися з клієнтами на зручній для них платформі.

Як використовувати для бізнесу: Telegram-канали! По суті це міні-блог, поміщений в месенджер. Клієнту зручно, тому що не треба залишати платформу для спілкування, щоб прочитати нові матеріали компанії. За статистикою , Мінімум 50% передплатників каналу переглядають пост. Для порівняння показники у ВКонтакте - 20%, Facebook - 10% передплатників.


Додаток, щоб чатитись зі списком контактів в Facebook. Ви б, може, і хотіли спілкуватися з друзями в звичайному додатку Facebook, але компанія не залишає вам такої можливості. За допомогою поділу соціальної мережі і месенджера Facebook отримує ще одну платформу або базу даних, через яку компанія має доступ до користувачів. Простіше кажучи, Messenger дає додатковий охоплення аудиторії і більше можливостей для збору даних про користувачів.

Messenger володіє стандартним для набором функцій: повідомлення, стікери, відправка фото, відео та документів, дзвінки.

Політика Facebook передбачає, що незнайомці не можуть написати користувачеві звичайне повідомлення. Спочатку ви повинні прийняти запит на переписку, який можна прийняти тільки в основному додатку Facebook. У Messenger ви його не побачите. Важливі чи ні - багато такі повідомлення часто довгий час залишаються непоміченими.

Як використовувати для бізнесу: дослідження говорять про те, що соцмережі поступово стають продовженням життя сучасної людини. У середньому перевіряють телефон близько 200 разів за день, молодь вважає за краще спілкуватися за допомогою текстових повідомлень. Загалом, присутність бізнесу в Facebook, ВКонтакте і інших великих мережах - строго обов'язково.

Messenger Facebook допоможе налагодити зв'язок з аудиторією, дасть майданчик для спілкування. Нова версія amoCRM дозволяє отримувати повідомлення клієнтів з різних платформ прямо в CRM-системі. Для відповіді не потрібно переходити в соцмережу для спілкування - відповісти можна в картці угоди. Якщо покупець вирішить написати з іншого каналу - будь ласка, ви також побачите нове повідомлення в картці операції, попередня листування не загубиться.


Раніше Viber вигравав у інших месенджерів: WhatsApp був платним, інші додатки не мали своїх стікерів. Але сьогодні Telegram пропонує користувачам створення власних стікерів. За допомогою чого листування виходить куди більш персональної.

Мінус: спамери «облюбували» Viber для своїх розсилок. Це відволікає, потрібні чати губляться, інтерес до реклами в такій ситуації знижується.

Як використовувати для бізнесу: дзвінки та повідомлення в компанію стануть безкоштовними для клієнтів. Важлива перевага - Viber гаманець. Покупці зможуть робити грошові перекази в рахунок оплати товару прямо в додатку месенджера.


Сильно програє іншим мессенджерам в кількості користувачів. З 2014 стабільно утримує близько 11 млн користувачів по всьому світу. Для порівняння тільки в Росії Viber використовують близько 60 млн чоловік, WhatsApp - 30 млн, Telegram - 6 млн користувачів.

Пік популярності ICQ припав на кінець 2000-х - початок 2010-х, якраз коли стали набирати популярність соцмережі. Це в підсумку і стало причиною відтоку користувачів «аськи». ВКонтакте і Facebook пропонували не тільки листування, а й можливість хвалитися фотографіями, відео і подіями з життя.

Можливо, це стане для вас відкриттям, але «аська» сьогодні вже не та, що в 2011 році, коли ви про неї геть забули. Мессенджер надає користувачам стандартний набір функцій: повідомлення, фото, відео, а також можливість поставити той самий статус, завантажити історію і організувати канал, як в Telegram. За зовнішнім виглядом нагадує WhatsApp.

Як використовувати для бізнесу: в Росії - практично ніяк. Повірте, клієнти з розумінням поставляться до того, що не можуть написати вам в ICQ. Але якщо раптом ви вирішите зіграти на почуттях ностальгії, спробуйте влаштувати за допомогою «аськи» будь-яку акцію для покупців. Зареєструватися в «асьці» можна швидко - за номером телефону - а потім знову забути про неї.

Раптом людина зайнята або просто не хоче говорити?
Які шанси, що клієнт зробить покупку в такий момент?
Колега у відрядженні?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: