Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вай-фай підключений, але Інтернет не працює

 1. Збір інформації про проблему
 2. Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює. Що робити?
 3. 1. Перезавантажте роутер
 4. 2. Перезавантажте пристрій, де немає з'єднання з Інтернетом (телефон, ноутбук)
 5. 3. перепідключитися до Wi-Fi мережі
 6. 4. Встановіть правильну дату на Android-пристрої
 7. 5. Вимкніть проксі-сервер
 8. 6. Перевірте настройки Інтернет-з'єднання на роутері
 9. 7. Змініть бездротової канал
 10. 8. Встановіть WPA2-PSK + шифрування AES для вашого Wi-Fi мережі
 11. Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює: інші причини проблеми
 12. Що робити, якщо поради не допомагають і Інтернету все одно немає

Розберемо проблемну ситуацію, коли телефон підключається до Wi-Fi, але Інтернету немає. Виглядає це так: поруч з ім'ям бездротової мережі пише «Підключено», але при спробі відкрити будь-який сайт в браузері видається помилка Веб сторінка недоступна або 404 Not found. Хром в таких випадках ще пише DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET. Те ж стосується і іншого ПО - всілякі програми, які використовують Інтернет-з'єднання для своєї роботи або хоча б перевіряють оновлення при запуску, також будуть видавати помилку підключення до свого веб-сервера.

У цій статті ми детально розповімо про те, як вирішити проблему з Інтернетом на вашому комп'ютері, телефоні або планшеті. Читайте уважно, виконуйте всі кроки і ви обов'язково знайдете причину, чому у вас немає підключення до Інтернету при робочому Wi-Fi з'єднання.

Збір інформації про проблему

Перш, ніж вносити будь-які зміни в налаштування Wi-Fi роутера, комп'ютера або телефону, з'ясуйте наступні моменти. Це може спростити пошук причини відсутності Інтернету або звузити коло пошуку:

 • оплачений Інтернет і не закінчилися кошти на рахунку?
 • чи є доступ до Інтернету по дроту зі стаціонарного комп'ютера?
 • чи можливо вийти в Інтернет по Wi-Fi з інших пристроїв, які використовують цей же вай-фай роутер?
 • залишається проблема з Інтернет-з'єднанням при підключенні до іншого Wi-Fi мережі?

Залежно від відповідей на ці питання, вам вже може стати більш-менш ясно, в чому швидше за все полягає проблема. Наприклад:

 • якщо Інтернету немає взагалі - ні по дротах, ні по Wi-Fi, то причиною може бути як блокування доступу на стороні провайдера, так і несправність роутера. Далі уточнюємо у провайдера, чи все в порядку з лінією і рахунком, а потім перевіряємо працездатність роутера.
 • якщо Інтернет є на ПК по дроту, але немає ні на одному пристрої по Wi-Fi, то проблема швидше за все криється в налаштуваннях бездротової мережі маршрутизатора. Той же висновок можна зробити, якщо Інтернет з'являється і працює без проблем, як тільки ви підключаєтеся до іншого Wi-Fi мережі з того ж пристрою
 • а якщо виявиться, що на всіх пристроях порядок, і лише на одному немає підключення до Інтернету, то проблема очевидно в цьому «клієнта».

Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює. Що робити?

Отже, якщо у вас Wi-Fi дійсно «підключений», але немає Інтернету (не Грузія сайти, не вдалося підключитися Skype і Viber, на ноутбуці відображається жовтий значок мережі з повідомленням «Без доступу до Інтернету») виконайте наступні кроки для усунення проблеми. Кроки перераховані з урахуванням фактора ймовірності.

1. Перезавантажте роутер

Іноді трапляється незрозумілий збій на роутері. При цьому локальна мережа і Wi-Fi працюють нормально, а доступу до Інтернету немає. Таке може статися при дуже тривалій роботі маршрутизатора без перезавантажень і при змінах в мережі провайдера. На всякий випадок: тут написано, як перезавантажити D-Link віддалено.

Якщо перезавантаження не допомогла і проблема з Інтернетом залишилася, нічого страшного - просто переходите до наступного кроку.

2. Перезавантажте пристрій, де немає з'єднання з Інтернетом (телефон, ноутбук)

Іноді на смартфоні (планшеті, ноутбуці) трапляється якийсь збій (глюк), який може викликати подібну проблему. Візуально начебто все нормально, але Інтернету немає без видимих ​​на те причин. Для того, щоб виключити такий збій, перезавантажте пристрій.

3. перепідключитися до Wi-Fi мережі

Цей крок дуже важливий, не дивлячись на його простоту і набальность з першого погляду. Потрібно забути Wi-Fi мережу, а потім підключитися до неї знову, ввівши пароль (ключ безпеки). Це може вирішити проблему і відновити підключення до Інтернету, наприклад, в тому випадку, якщо настройки мережі були змінені користувачем або вірусом.

4. Встановіть правильну дату на Android-пристрої

Невірна дата може бути причиною проблеми з Інтернетом. При цьому сайти будуть відкриватися, але можуть не працювати Антивіруси, Google Play Маркет і т.п. Детальніше читайте тут .

5. Вимкніть проксі-сервер

Якщо на вашому комп'ютері або Android пристрій перебуває в проксі-сервер, може також спостерігатися ситуація, коли Wi-Fi підключений, а Інтернету немає. Зазвичай така проблема виникає на Андроїд.

6. Перевірте настройки Інтернет-з'єднання на роутері

Зайдіть в налаштування WAN або Інтернет на маршрутизаторі. ( Як зайти в налаштування роутера ). Перевірте, щоб були вказані відповідні установки, такі як:

 • тип з'єднання з провайдером (дивитися в договорі або на сайті провайдера);
 • логін і пароль, якщо такі потрібні (дивитися в договорі);
 • чи правильно вказано MAC-адресу (уточніть в договорі. Якщо зробили скидання роутера, можливо, Вам доведеться сходити в офіс Інтернет-провайдера з паспортом і договором і попросити прописати новий MAC-адресу WAN-порту маршрутизатора).

Якщо ваш провайдер використовує PPTP з'єднання, а у вас на роутері настройки збилися і тепер замість PPTP обраний IPoE (динамічний IP), то природно маршрутизатор не зможе з'єднатися з Інтернетом. В такому випадку сайти не будуть відкриватися ні на одному пристрої.

7. Змініть бездротової канал

Бездротове обладнання, яке знаходиться по сусідству і працює на суміжних каналах, може створювати перешкоди вашого роутеру. Спробуйте змінити канал Wi-Fi.

А ще краще буде спочатку перевірити, які канали вільніші. Це можна зробити за допомогою програми Wi-Fi Analyzer для Android або InSSIDer для Windows.

8. Встановіть WPA2-PSK + шифрування AES для вашого Wi-Fi мережі

Алгоритм шифрування WPA2-PSK є найбільш захищеним. А шифрування AES забезпечить високу швидкість і безпеку. Більшість пристроїв, навіть не нових, успішно працюють в режимі WPA2-PSK з алгоритмом AES.

Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює: інші причини проблеми


Слабкий сигнал

Якщо від клієнтського пристрою до роутера занадто велику відстань, теж може бути така проблема: пристрій одержав IP-адреса, але Інтернету немає. Тому спочатку потрібно перевірити, чи з'являється Інтернет при наближенні до роутера (якщо наблизитися можливо). Потім - якщо проблема саме в відстані - якимось чином постаратися його скоротити. Якщо роутер ваш, розташуйте його посередині будинку.

Включена веб-авторизація

Деякі організації надають безкоштовний вай фай, але для того, щоб вас пустило в Інтернет, потрібно запустити браузер, ввести пароль або пройти якусь іншу процедуру авторизації. Наприклад, вказати номер телефону і ввести код з СМС. З такими мережами краще не зв'язуватися і ніякої інформації про себе не вводити, щоб уникнути проблем. Куди легше знайти іншу точку доступу без таких нюансів.

Що робити, якщо поради не допомагають і Інтернету все одно немає

Якщо ви виконали всі, але у вас як і раніше немає підключення до Інтернету через активне з'єднання по Wi-Fi, є ще один варіант: налаштуйте статичний IP-адресу. Такий метод не є рішенням в повному розумінні слова, але в ряді випадків допомагає обійти проблему і отримати доступ в Інтернет. Для цього на смартфоні, викличте властивості підключення до Wi-Fi мережі, встановіть прапорець Показати додаткові параметри і виберіть Статичний IP:

Сподіваюся, ця інструкція допомогла вам визначити і усунути проблему з підключенням до Інтернету і тепер всі ваші пристрої виходять в мережу, як по проводах, так і по бездротовій мережі. Питання і доповнення до статті пишіть, будь ласка, в коментарях.

Радимо також ознайомитися зі статтями:

Що робити?
И є доступ до Інтернету по дроту зі стаціонарного комп'ютера?
И можливо вийти в Інтернет по Wi-Fi з інших пристроїв, які використовують цей же вай-фай роутер?
Залишається проблема з Інтернет-з'єднанням при підключенні до іншого Wi-Fi мережі?
Що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: