Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вибір рекламного агентства ⋆ Блог інтернет-агентства UaMaster

Зараз ми виступимо Капітаном Очевидністю. Будь-який бізнес спрямований на отримання прибутку. Для цього потрібні Продукт і Продажі. Маркетинг, крім вирішення інших завдань, допомагає збільшити Продажі. Тому від вибору маркетолога або підрядника (рекламного агентства) безпосередньо залежать ваші доходи.

Якщо ви розумієте, що у вас достатньо експертизи та ресурсів, щоб самостійно створити і реалізувати креативну і медійну стратегію - робіть все власними силами. У разі нестачі досвіду, навичок або співробітників віддавайте частину завдань на аутсорсинг - в агентство.

Сподіваємося, що були досить очевидними? 🙂 Тепер поговоримо про процес вибору підрядника.

🙂 Тепер поговоримо про процес вибору підрядника

Перші граблі - вибір рекламного агентства тільки за ціною

Багато недосвідчених рекламодавці при виборі першого рекламного агентства орієнтуються виключно на один критерій: ціну. Віддаючи перевагу найдешевшому варіанту з усіх запропонованих, рекламодавець настає на «граблі першого тендера». Після першої спроби, не відчувши обіцяної ефективності від реклами, новачки або розчаровуються і обходять рекламні агентства стороною, або уважніше ставляться до вибору рекламного агентства.

Виносьте в список критеріїв все, що для вас важливо

Зазвичай вже під час проведення другого тендеру з'являється розширений список критеріїв, за якими вибирають партнера. Це експертиза, адекватний аккаунтинга, креативність, швидкість і якість надання звітів; довший список завдань, які може брати на себе агентство (включаючи веб-аналітику, юзабіліті та ін.). Ціна залишається важливим, але не першочерговим критерієм відбору. До підписання договору з підрядником, визначитеся зі своїми очікуваннями, постарайтеся об'єктивно оцінити можливості партнера.

Щоб результат співпраці відповідав очікуванням, до проведення тендеру, дайте відповідь самі для себе розгорнуто на наступні питання:

 • Навіщо вам знадобилося рекламне агентство?
 • Які завдання ви хочете доручити підряднику?
 • Які саме послуги ви хочете отримати від агентства?
 • Як ви будете оцінювати якість надання кожної з послуг?
 • Як ви будете оцінювати ефективність співпраці з агентством в цілому?

Вузька спеціалізація або багатоверстатник

Якщо для підрядника є тільки одне завдання, будь то написання текстів, SEO, веб-дизайн, контекстна або банерна реклама, краще звернутися в компанію, для якої цей напрямок діяльності є єдиним або одним з ключових. Наприклад, контекстну рекламу більш якісно роблять спеціалізовані інтернет-агентства, а не агентства «повного циклу», які продають ТВ, зовнішню рекламу, радіо та інтернет.

Якщо вам потрібно використовувати декілька інструментів інтернет-реклами, пошукайте підрядників, які продемонструють експертизу і кейси по кожному з інструментів.

Вивчіть штатний розклад потенційного підрядника

З'ясуйте профіль компетенції агентства. Не завжди підрядники надають заявлені послуги. Буває, що кількість і рівень послуг дещо перебільшений. Якщо компанія позиціонує себе як агентство повного циклу, обов'язково вивчіть не тільки пропонований спектр послуг, але і штат. У штаті повинні бути присутніми фахівці з необхідним вам напрямками інтернет-реклами. Іноді рекламодавці примудряються замовити пошукову оптимізацію у компаній, де в штаті немає SEO-фахівця. Не повторюйте їх помилки.

Відгуки та кейси

Чи є ваші конкуренти в портфоліо агентства? Реклама різних сфер бізнесу має свою специфіку. Якщо підрядник успішно працює з клієнтами вашої галузевої ніші, швидше за все, він зможе запропонувати вам ефективне вирішення поставлених завдань. Наскільки успішно вирішуються завдання, розкажуть відгуки клієнтів і кейси.

Участь в спеціалізованих рейтингах і фестивалях

Крім того, існує кілька авторитетних рейтингів рекламних агентств. Перевірте, чи є обраний вами агентство в цих рейтингах. Не забудьте уважно ознайомитися з методологією складання рейтингів.

Важливо, як співвідноситься конкретний рейтинг з вашими завданнями. Наприклад, ми були свідками ситуації, коли один рекламодавець в тендер на розміщення банерної та контекстної реклами запрошував агентства з рейтингу digital-агентств, що спеціалізуються на SMM і веб-розробки. Інший рекламодавець шукав собі підрядника на трансакціонної завдання в рейтингу креативних агентств. Такий підхід навряд чи дасть вам бажаний результат.

Також зверніть увагу на наявність нагород в різних рекламних конкурсах та фестивалях. Найбільш значущі проводяться галузевими організаціями (КМФР, Propeller digital) або великими гравцями ринку інтернет-реклами (Google Partners All-Stars Competition).

Соціальна активність

Вивчаючи репутацію агентства, зверніть увагу на соціальну активність. Практично всі впливові рекламні агентства проводять семінари, тренінги, майстер-класи. Фахівці таких компаній беруть участь в галузевих конференціях, форумах. Висока соціальна активність побічно підтверджує професіоналізм підрядника.

Вагова категорія рекламодавця і агентства

На відміну від боксу, у рекламодавців і агентств, немає чіткого поділу на вагові категорії. Але замовнику потрібно розуміти, що його бюджети, цілі та амбіції повинні бути порівнянні з можливостями та інтересами агентства.

Якщо представник малого бізнесу прийде в велике агентство з бюджетом в 5 тисяч гривень, навряд чи вони підпишуть договір. Перевага в зворотну сторону теж не буде виграшним: навряд-чи маленьке агентство з семи співробітників зможе запропонувати комплексні послуги з інтернет-маркетингу великому бренду з багатотисячного бюджетами.

Вибирайте рівних собі. Запитайте у представника агентства, чому в вас зацікавлені як в клієнті.

Персональний контакт

Зібрали всю попередню інформацію про потенційного партнера? Прийшов час першого контакту. Поспілкуйтеся з менеджером, обговоріть кілька послуг, які вам цікаві. Вам повинні озвучити діапазон цін, уточнити поставлену задачу, складність роботи. В обумовлений термін менеджер повинен вислати комерційну пропозицію.

При особистій зустрічі попросіть подивитися приклади попередніх робіт, уточніть дати і розцінки, з'ясуйте, з ким саме із співробітників ви будете підтримувати контакт. Уважно вивчіть документи, перш ніж їх підписувати.

Адекватність прогнозу по рекламній кампанії

Ви відправили запит на проведення рекламної кампанії відразу в кілька агентств. Якщо одне з них дає прогнози набагато вищі, ніж всі інші, спробуйте розібратися в причинах і отримати гарантії досягнення результату.

Деякі агентства свідомо завищують планований результат, щоб виграти тендер. Після перемоги вони отримують річний контракт, і вже після першого місяця співробітництва починають розповідати, що проблема не досягнутих KPI знаходиться на стороні рекламодавця - низька ефективність посадкової сторінки, проблеми з доставкою, «косяки» кол-центру.

Тому якщо два агентства в прогнозі дають вартість залучення клієнта в 200 гривень, а одне обіцяє 100 гривень - не поспішайте радіти. Подумайте, як ви зможете зафіксувати це в договорі і гарантувати результат.

біохімія

Один з важливих моментів, який впливає на загальний результат - наскільки комфортна комунікація для співробітників рекламодавця і агентства. Якщо маркетолог і аккаунт-менеджер не можуть домовитися, попросіть керівника агентства змінити аккаунта. 😉

комунікації

Чітко ставте завдання, точно обговорюйте терміни, тарифи, ясно формулюйте відповіді на поставлені агентством питання. Це дозволить фахівцям агентства максимально точно зрозуміти і втілити ваші побажання.

Точка зору рекламодавців

Ми попросили рекламодавців дати кілька інсайдерських порад, заснованих на їх досвіді пошуку підрядників в сфері інтернет-реклами.

Дмитро, маркетолог фінансової компанії:

«В першу чергу рекомендую звертатися до агентства, що працює тільки з інструментами Інтернет-реклами. В агентстві широкого профілю часто рівень підрозділи Інтернет-реклами слабкіше.

Також важливо промоніторити відгуки клієнтів, ознайомитися з участю компанії в профільних рейтингах і конкурсах і отримати особисті рекомендації від фахівців ».

Павло Голубничий, менеджер по електронній торгівлі «Книжкового Клубу« Клуб Сімейного Дозвілля »:

«Наш вибір інтернет-агентства був заснований на кількох критеріях. Рекомендації від фахівців з суміжної бізнесу рекламодавця області, готовність агентства вникати в суть і вимоги бізнесу рекламодавця, готовність агентства використовувати KPIs, запропоновані рекламодавцем, хоча б на першому етапі. Готовність агентства аргументовано пропонувати шляхи досягнення запланованих показників, і дотримуватися обмежують норми. А відсіювання інших претендентів, перш за все, було пов'язано з небажанням представників агентств вникнути в постановку задачі, а їх спробою, відразу привести завдання рекламодавця до звичного для агентств увазі ».

Олексій Гарін

«Я часто вибирав для своїх клієнтів агентство.
Так вийшло, що я працював з різними компаніями (до мене приходили клієнти вже з агентством або seo-студією), але я був задоволений тільки однією компанією, вірніше навіть не компанією, а менеджером. Власне, його і рекомендував. Коли він пішов з цього агентства - робота зіпсувалася.
Тут для себе я прийшов до висновку, що результат залежить не тільки від компанії, а від людини, який веде проект і від того на скільки він зацікавлений в цьому.

Для себе ( storedecor.com.ua один з моїх проектів) я вибирав за таким принципом. Ситуація була така, що ніхто з конкурентів не використовував SMM і ми хотіли цим скористатися. У групі було вже пару тисяч чоловік (без реклами зібрали) але з них взагалі не було конверсій. Ну і власне завдання була така:

 1. пасивних передплатників перевести в покупців
 2. якщо 1 спрацює, то розширювати кількість передплатників.

Від агентства мені потрібно було, щоб мені показали, яким чином буде відбуватися конверсія з мертвих передплатників (хоч якісь прорахунки, як буде окупатися і тп). Я приходив на зустріч і ставив це питання основним.

З 7-8 агентств, практично ніхто не дав відповіді. 4 з них написали пропозицію «давайте будемо вести інстаграм, це нова соціальна мережа і вона розвивається». Деякі написали - ми будемо кожен день щось постити, ви звичайно постите, але ви не професійно робите, а ось ми будемо по-іншому робити, у вас буде багато передплатників ». Але власне відповіді - як будемо змушувати передплатників робити покупки, ніхто не дав.

Катя з вашого агентства майже прямо сказала - «так це навряд чи тут вийде». За що їй величезне спасибі 🙂

Агентства і зараз доводитися часто пропонувати клієнтам, але думаю, що буду міняти (через звільнення менеджера, з яким добре спрацювалися. З новими там робота не йде) ».

Ольга Сінькова, E-Business Manager Royal Canin Ukraine LLC

«Ось наші критерії вибору рекламного агентства:

 • відповідність пропозиції поставленої мети
 • унікальність концепції і креативність
 • обсяг запропонованих послуг
 • KPI для оцінки результатів кампанії
 • ефективність використання грошових коштів »

Роман Конончук, ВЕКА Україна

«Одним з правил, яким я почав керуватися в ухваленні рішення про співпрацю з тим чи іншим підрядником, не тільки інтернет-агентством, стала прислів'я« Диявол в деталях ». Те, з якою увагою компанія готує власну пропозицію, його вид, наявність або відсутність як граматичних, так і арифметичних помилок та інші штрихи, допомагають скласти думку чого очікувати від співпраці в подальшому. І агентство-підрядник, може бути непоганим, але все враження може зіпсувати менеджер, який і є тією самою «одягом».

Рекомендую при виборі рекламного агентства керуватися наступним:

- безумовно, перше, що варто врахувати - якщо ви чітко сформулювали свою задачу, описали ЦА і визначили KPI - наскільки пропозиція агентства буде їм відповідати;

- попросити надати приклади і узгодити зрозумілі і відповідні вам формати звітів, а не короткі формальні вивантаження з Analytics;

Таким чином, якщо зрозуміле завдання, за результатами ви отримуєте звіти, що дозволяють зробити вірні висновки - можна приймати правильні рішення і підвищувати результативність роботи і реклами.

І найголовніше, що потрібно розуміти, приступаючи до вибору інтернет-агентства: воно не стане панацеєю і вирішенням усіх ваших завдань без активної участі самого замовника. А якщо у замовника проблеми з розумінням і визначенням своєї цільової аудиторії, завдання, показниками ефективності - це стає проблемою і для агентства ».

Розкажіть нам, якими критеріями ви
керуєтеся при виборі рекламного агентства ?

Розкажіть нам, якими критеріями ви  керуєтеся при виборі  рекламного агентства

Наталія Різницька, Євген Шевченко.

Як вибрати рекламне агентство?

5 (100%)
8 голос [s]

Статті по Цій темі:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Статті по Цій темі:

Сподіваємося, що були досить очевидними?
Які завдання ви хочете доручити підряднику?
Які саме послуги ви хочете отримати від агентства?
Як ви будете оцінювати якість надання кожної з послуг?
Як ви будете оцінювати ефективність співпраці з агентством в цілому?
Як вибрати рекламне агентство?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: