Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вибір доменного імені - як правильно вибрати домен для сайту?

 1. структура домену
 2. Як вибрати доменне ім'я для сайту з точки зору SEO
 3. Купівля домена
 4. Історія домену
 5. підсумок

Ви колись чули про фільм "Щоденник Уиллса"? Навряд чи. А ось назва "Зоряні війни" завжди на слуху, і знайти людину, яка не знає цього поєднання можна, напевно, тільки в селищах амішів або в глибокій тундрі. А між тим, обидві фрази належать одній сазі. "Щоденник Уиллса" - це не прижилося назву першого чернетки сценарію.

Дане відступ є прикладом, хоч і злегка натягнутим, але точно передає головну ідею цієї статті: від того, чи зможете ви вибрати гарне доменне ім'я для сайту, будуть залежати і його SEO-просування і поведінкові чинники.

структура домену

Домен - це ім'я сайту, яке одночасно служить і адресою вашого веб-ресурсу. Воно складається з декількох частин, між якими ставлять крапку. Наприклад, в назві cybershark.com.ua, верхнім доменом (доменом першого рівня) буде приставка "ua". Це поєднання також називається доменною зоною і розділяється на три типи:

 • національні, що показують, якій країні належить сайт. Наприклад, .ua - Україна, .ru - Росія, .de - Німеччина;
 • загальні (міжнародні). Інформаційні приставки, уточнюючі сферу, в якій сайт працює. Наприклад, .com - комерційні проекти, .info - інформаційні, .gov - урядові установи;
 • нові міжнародні домени. Також визначають тематику сайту. Наприклад, .photography, .fashion, .lawyer - послуги фотографа, модельєра, адвоката, відповідно.

com.ua - домен другого рівня. В даному випадку, він вказує на приналежність фірми до сфери комерційних послуг. "Сybershark.com.ua" - безпосередньо доменне ім'я сайту (або домен третього рівня), яке служить для ідентифікації вашого сайту на просторах мережі. Кількість букв в імені може варіюватися від 2 до 63 символів (чим менше, тим краще). Допускається і знак дефіс, якщо він не стоїть на початку або кінці слова.

Правильний вибір доменного імені

На рівні з зручним дизайном і грамотним функціоналом, доменне ім'я відіграє не останню, хай і не очевидну роль в просуванні вашого сайту Щоб отримати правильну відповідь на питання: як вибрати домен для сайту, підемо за принципом від протилежного.

Припустимо, ви, займаючись продажем японських гоночних мотоциклів, придумали домен: supidoroad.com, аргументувавши це тим, що з японського "supido" перекладається як швидкість, а "road", з англійської як дорога. Однак, цією назвою ви благополучно розполохаєте всіх відвідувачів веб-ресурсу. І ось чому:

 • назва домену має бути лаконічним, читабельним і візуально привабливим. Уникайте сложнопроізносімих комбінацій, таких як YU, YA, ZH. Подібні поєднання важко сприймаються і заважають гостю запам'ятати назву;
 • при погляді на домен supidoroad.com, у користувача виникнуть будь-які асоціації, тільки не про японських мотоциклах. Тут куди цікавіше виглядали б варіанти "fastmoto", або "bestmoto". Уникайте також двозначних формулювань. Наприклад, домен "supidoroad" обов'язково буде інтерпретований неправильно. Якщо не вірите, скажіть цю фразу кілька разів швидко і вголос.

Як вибрати доменне ім'я для сайту з точки зору SEO

Тепер розглянемо доменне ім'я з точки зору SEO-просування. Якщо ви є власником якогось бренду, використовуйте його в назві домену. Наприклад, Wikipedia.org, Apple.com, Audi.com, і т.д.

Пошукові системи визначать таку словоформу як брендовий фактор і швидше виведуть її в перші місця по ключових запитах.

Підвищити впізнаваність можна, якщо використовувати в домені ключове слово. Цей метод підходить для фірм, які надають конкретні послуги, чи продають певний тип товарів. Наприклад, stanki.com, psychologist.org. Таким чином, при правильному виборі доменного імені, навіть власники невеликих сайтів, що спеціалізуються на вузькій ніші послуг, зможуть конкурувати з великими веб-ресурсами. При використанні ключового слова в домені, намагайтеся щоб воно стояло ближче до початку рядка.

Існує ще кілька прийомів, що дозволяють виділити ваш домен серед конкурентів. До них відноситься:

 • використання подвійного домену. Непоганий прийом для компаній, які працюють в сферах з високою конкуренцією. Мінімізує можливість потрапити на зайнятий домен і дозволяє виділити себе. Хороший приклад: "hlebnastol", або "pogodavdome";
 • використання рими. Досить складний спосіб підбору назви домену, але завдяки йому суттєво підвищується його впізнаваність;
 • використання домену першого рівня, як логічне продовження домена другого рівня. Наприклад, holod.com (продаж холодильників), або master.com (послуги майстра по ремонту), і т.д. Відвідувачі оцінять витонченість, і краще запам'ятають ваш сайт.

Купівля домена

Отримати домен можна як за гроші, так і безкоштовно. Хоча безкоштовно вам, швидше за все запропонують домен третього рівня на якийсь майданчику, наприклад, mylife.livejornal.com. Це означає, що ви не є власником сайту, а всього лише господарем поддомена. або вам запропонують безкоштовний домен, за умови, що ви будете оплачувати хостинг. Пошукові системи досить параноїдально відносяться до безкоштовних доменах, і просувають їх значно повільніше. Тому, набагато краще для просування вашого сайту буде придбання платного домена.

Придбання домену другого рівня можливо у будь-якого реєстратора доменних імен. Головне, поцікавтеся його історією.

Історія домену

Інтернет пам'ятає все. І це стосується не тільки фотографій ваших кішок і старих листувань, за які соромно, але безлічі технічних даних. Наприклад в мережі зберігається дата реєстрації та індексації домену, відомості про його власника, а також інформація про санкції пошукових систем. І ці фактори суттєво впливають на просування веб-ресурсу. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт просувався без зайвих "палиць в колесах", зверніть увагу на:

 • вік. Пошуковики довірливо відносяться до доменів, зареєстрованим більше року тому. Але враховуйте і те, що "дорослі" домени коштують дорожче, ніж молоді;
 • кількість власників. Тут вибір домену можна порівняти з орендованої квартирою. Якою б гарною і просторою вона не була, якщо постояльці з дивною регулярністю з неї тікають, значить є якийсь підступ. Пошукові системи оцінюють домен схожим чином і ставляться з підозрою до ресурсів, які часто змінюють власників;
 • відкриті дані whois. Whois - це сукупність даних, що вказують на те, зайнятий домен, або вільний, коли, ким і на чиє ім'я був зареєстрований. Ця інформація використовується пошуковими системами для формування доменних факторів і якщо вона прихована, змушує їх відноситься до вашого сайту з невеликою параноєю, що також негативно позначається на відповідну швидкість руху.

Якщо ви вже вибрали домен - ми можемо допомогти в:

підсумок

Неправильний вибір домену для сайту нехай не стане катастрофою біблійних масштабів, але істотно ускладнить і без того складний процес просування, від аутсайдерства до перших сторінок в пошукових системах. Тому переконайтеся, що вибрали лаконічне, просте в написанні і запам'ятовується ім'я веб-ресурсу, максимально точно визначає спрямованість вашого сайту.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: