Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вибираємо рішення для організації корпоративних відеоконференцій

 1. Зміст статті При управлінні компанією будь-якого розміру без нарад не обійтися. Але одна справа,...
 2. Відеоконференції З ЗІРКАМИ
 3. BIGBLUEBUTTON
 4. ЯК РОЗРАХУВАТИ ПРОПУСКНУ СПОСОБНОСТЬ?
 5. CISCO WEBEX
 6. TRUECONF SERVER
 7. MICROSOFT LYNC SERVER
 8. ЩО ВИБРАТИ для відеозв'язку: ЖЕЛЕЗО АБО СОФТ?
 9. INFO
 10. Висновок

Зміст статті

При управлінні компанією будь-якого розміру без нарад не обійтися. Але одна справа, коли співробітники знаходяться в одній будівлі, інше - коли їх доводиться збирати з різних міст і навіть країн. Саме тому сьогодні все більш популярними стають відеоконференції, що дозволяють підвищити ефективність спілкування і заощадити на відрядженнях.

Apache OpenMeetings

В даний час для організації відеоконференцій існує велика кількість рішень, що відрізняються за призначенням (внутрішнє, зовнішнє використання, мовлення), типу (персональні, групові, кімнатні), виду (точка - точка і багатоточкові), реалізації (апаратні і програмні), використовуваним протоколах , вартості і так далі. Ринкова ціна комерційних і особливо апаратних рішень досить висока, однак застосування вільного ПЗ допоможе знизити витрати.

Система веб-конференцій Apache OpenMeetings дозволяє організувати проведення аудіо- і відеонарад в багатоточковому режимі, коли до сервера підключені десятки людей. За кілька років проект змінив кілька команд і ліцензій, в тому числі був в Google Code (під ліцензією Eclipse Public License). Остання його дислокація - інкубатор Apache , Відповідно, змінилася і ліцензія, на Apache License 2.0. Остання офіційна версія 2.0 вийшла в кінці липня 2012 року.

Спільна робота з документом в OpenMeetings

Головний плюс - для відеонаради не потрібна установка додаткового ПЗ, достатньо веб-браузера з плагіном для підтримки технології Flash. Передбачена можливість запису і подальшого відтворення нарад і експорту в AVI / FLV-файл, імпорт в конференцію документів більш ніж 20 форматів і зображень. Учасники можуть завантажити долучення і спільно редагувати, вводячи текст поверх оригіналу, малювати і позначати цікаві місця. Самі конференції можуть бути відкритими і приватними. Підтримується два режими:

 • нараду - до 16 учасників, кожен може передавати аудіо- і відеодані;
 • лекції - до 200 учасників, передача аудіо і відео тільки у модератора / лектора.

Передбачено також обмін текстовими повідомленнями у вікні чату або приватними (використовується вбудований Jabber-сервіс). Налаштування дозволяють створити опитування. Модератор, організуючий конференцію, відправляє всім учасникам запрошення, що містить пряме посилання, він же керує всіма доступними їм можливостями. У кожного зареєстрованого користувача є календар подій з нагадуванням про події (через електронну пошту або iCal). При підключенні вибирається варіант участі (відео + аудіо, тільки відео або аудіо, малюнки), дозвіл і влаштування. Налаштування в кімнаті прості і зрозумілі кожному, користувач, вперше працює з сервісом, швидко освоїться. Можлива інтеграція OpenMeetings з іншими продуктами - сервером VoIP Asterisk, системою управління навчанням Moodle, Drupal, Joomla, SugarCRM і деякими іншими.

Реалізовано три рівня доступу - користувач, модератор і адміністратор сервера. Для аутентифікації можливе використання внутрішньої бази або сервісу LDAP / Active Directory (в $ RED5_HOME / webapps / openmeetings / conf знайдеш готові шаблони для підключення). Можлива робота декількох серверів OpenMeetings в кластері, одна установка може обслуговувати кілька організацій.

Інтерфейс OpenMeetings переведений на кілька мов, серед яких є російська. Вбудований редактор локалізованих повідомлень (LanguageEditor) дозволяє при необхідності скорегувати переклад. Зовнішній вигляд можна змінити за допомогою тем.

Побудований OpenMeetings з використанням технологій Java і XML. Для організації сервера задіюються: веб-сервер Apache Tomcat, Open Source Flash / RTMP Server Red5, OpenOffice.org/LibreOffice. За базу даних може бути використана MySQL, PostgreSQL, Oracle, DB2 або Apache Derby. Пропонується демосайт, на якому можна познайомитися з основними можливостями OpenMeetings. З'єднання з сервером здійснюється за протоколами HTTP (порт 5080), RTMP (порт 1935), RTMPT (порт 8088). Вбудований менеджер створення резервних копій спрощує резервування і відновлення працездатності сервера і перенесення в іншу систему.

Вибір пристрою при підключенні до конференції в OpenMeetings

Компоненти мультиплатформенні, тому сервер буде працювати на будь-який * nix-системи або Windows. Установку OpenMeetings складної назвати не можна, процес просто вимагає належної пильності, в подальшому експлуатація особливих турбот не викликає.

Вимоги до обладнання невисокі, мінімальні, які вказані на сайті, - комп'ютер з процесором 1 ГГц CPU і 1 Гб ОЗУ. Але для конвертації документів, завантаження файлів і запису відео цієї потужності не вистачить. Як рекомендованих вказано комп'ютер 2x / 4x 2 ГГц (32/64 біт) і 4 Гб ОЗУ. Для організації 100 з'єднань досить комп'ютера класу Pentium 4 з 2 Гб ОЗУ.

Відеоконференції З ЗІРКАМИ

У популярному VoIP-сервері Asterisk конференцію можна організувати за допомогою стандартного додатка MeetMe (app_meetme.so), яке підтримує динамічне створення конференцій, захист паролем, розподіл ролей, запис і багато іншого. Процес конфігурації дуже простий, досить відредагувати пару рядків в meetme.conf, а керування здійснюється за допомогою голосового меню. Що стосується якості зв'язку, то воно залишає бажати кращого. До альтернативних рішень варто віднести: ConfBridge (перероблений MeetMe), app_conference і його форк app_konference. Так, app_conference дозволяє організувати аудіо- та відеоконференцію з декількома користувачами в прийнятній якості. При цьому він не мікшує відеопотоки від учасників (тільки аудіо), а просто переправляє їх потрібним абонентам, що істотно знижує вимоги до обладнання.

BIGBLUEBUTTON

Перша версія BigBlueButton була написана в 2007 році одним із співробітників Карлтонського університету Оттава, Канада (Carleton University), за підтримки програми розвитку інноваційних технологій і управління. Спочатку продукт носив ім'я Blindside, але пізніше назва була змінена на BigBlueButton, щоб відобразити простоту у використанні - для початку конференції потрібно всього лише натиснути символічну синю кнопку. Саме в простоті перевага BBB перед більш функціональним і оснащеним, а значить, і трохи більш складним OpenMeetings. Проект деякий час шукав своє місце і сьогодні орієнтований на організації, що пропонують послуги дистанційної освіти, дозволяючи проводити навчання через інтернет. Особлива роль в цьому процесі відводиться однією з функцій - відеоконференції. Але BBB з таким же успіхом може бути використаний для простого спілкування, проведення брифінгів та вебінарів. У 2009 році була організована компанія Blindside Networks для надання платної підтримки користувачам продукту. Найбільш серйозним поштовхом до розробки продукту послужило участь в Google Summer of Code в 2010 році. Саме тоді був доданий API, що дозволяє підключати сторонні додатки, і сьогодні вбудувати BBB можна в Sakai, WordPress, Moodle, Joomla, Redmine, Drupal, Matterhorn, LAMS і деякі інші. Ця можливість найбільше затребувана користувачами BBB, тому з налаштувань сервера був прибраний інтерфейс адміністратора: розробники просто не бачать сенсу його розвивати, так як управління лягає на плечі того, хто вбудовує додаток. У разі окремого сервера все установки можна без проблем зробити за допомогою конфігураційних файлів BigBlueButton і можливостей веб-сервера. Проект знаходиться на стадії активної розробки, причому слід зазначити особливу делікатність у цьому питанні. Наприклад, виходу версії 0.8 Bailetti передували чотири бети і три RC. Нещодавно проект приєднався до бізнес-інкубатору для відкритих проектів WebFWD ( «Web Forward»), який підтримує Mozilla.

Нещодавно проект приєднався до бізнес-інкубатору для відкритих проектів WebFWD ( «Web Forward»), який підтримує Mozilla

BigBlueButton дозволяє організувати конференцію натисканням однієї кнопки

BigBlueButton забезпечує розраховані на багато користувачів аудіо- і відеоконференції, чат і обмін особистими повідомленнями (в якості клієнта підтримується тільки власний Java-аплет BigBlueButton), запис лекцій (слайди, аудіо і чат) для подальшого відтворення (використовується HTML5, підтримується поки FF і Chrome), надання загального доступу до робочого столу для практичного показу роботи з додатками і ОС, завантаження презентації в форматі PDF (і будь-якому іншому, підтримуваному OpenOffice.org/LibreOffice), функції малювання і віртуальну указку. Реалізований автоматичний переклад при спілкуванні в чаті користувачів на різних мовах. Щоб з'єднатися з сервером досить використовувати веб-браузер з підтримкою Adobe Flash, тобто це може бути будь-який комп'ютер, що працює під управлінням Windows, * nix або Mac OS X. Ведеться розробка клієнта для Android. Конференції можуть бути двох видів: відкриті (може підключитися будь-який зареєстрований користувач) і закриті. У разі приватній конфи список допущених формує сам виступаючий, висилаючи їм дані для доступу. Користувачі в конференції можуть бути в ролі виступаючого, модератора (за замовчуванням отримує творець конференції) та слухача. Робота віртуального лектора мало відрізняється від реального: крім відео, він завантажує документи, використовуючи указку, акцентує увагу на важливих моментах, включає аудіо обраного слухача. Модератор може призначити будь-якого користувача виступаючим, тоді вся увага буде переключено на нього. Інтерфейс користувача дозволяє наблизити окремі фрагменти, щоб краще розглянути їх, привернути увагу, «піднявши руку», спілкуватися в груповому або приватному чаті. Модератор повністю контролює можливості присутніх, при необхідності відключає користувача або переводить в режим «тільки перегляд». Підтримується дозвіл 320 × 240, 640 × 480, 1280 × 720, на кількість підключень BBB будь-яких обмежень не накладає.

У своїй роботі BBB використовує більше десятка Open Source додатків: FreeSWITCH, nginx, Flash-медиасервер Red5, MySQL, ActiveMQ, Tomcat, Redis, Grails, Xuggler, OpenOffice.org, Image Magick, SWFTools і інші. Раніше в цьому списку був IP-PBX Asterisk з модулем для керування конференціями app_konference, але в останніх версіях розробники відмовилися від цієї зв'язки на користь FreeSWITCH, так як останній не вимагає додаткових зусиль при реалізації функції запісі.Веб-інтерфейс BBB переведений на 40 мов, в цьому списку є і російська.

Для роботи BigBlueButton рекомендується сервер з CPU Dual Core 2,6 ГГц, 2 Гб ОЗУ і місце на жорсткому диску з урахуванням записи трансляцій. Кількість користувачів, які зможуть одночасно спілкуватися на сервері, залежить від потужності устаткування і пропускної здатності каналу. Окремий потік вимагає 30-50 Кб / с. Приблизні розрахунки можна знайти в FAQ , Там же наводяться дані стрес-тесту. Для підключення клієнтів за замовчуванням використовується стандартний 80-й порт, який не повинен бути зайнятий іншим додатком. У правилах брандмауера повинні бути відкриті порти 80 (HTTP), 935 (RTMP) і 9123 (загальний робочий стіл).

Функція трансляції робочого столу в BigBlueButton

Доступні програмні коди, що дозволяє встановити BBB на будь-який комп'ютер, що працює під управлінням Linux, FreeBSD, Mac OS X або Windows. Для Ubuntu і CentOS є готові пакети і репозиторії. Сервер BBB може працювати в хмарному середовищі начебто Amazon EC2.

Документація на сайті проекту вельми докладна, в ній можна знайти відповіді практично на всі виникаючі питання - по установці (є готові конфіги), конфігурації, API, локалізації, налаштування окремих компонентів (VoIP, nginx і подібних) і іншим моментам. Свої запитання можна задати в списку розсилки, пропонується кілька відеокерівництво. Доступні образ VM і демосервер, що дозволяють познайомитися з основними можливостями BBB, не встановлюючи систему.

ЯК РОЗРАХУВАТИ ПРОПУСКНУ СПОСОБНОСТЬ?

Практично половина всіх спроб впроваджень систем відеоконференцій провалюється через неготовність мережевої інфраструктури. Тому ще на етапі вибору постачальника потрібно оцінити можливості своєї мережі і вимоги до пропускної здатності. Можливо, для підтримки QoS на рівні, достатньому для проведення відеоконференцій, виявиться необхідної модернізація. Кожен виробник зазвичай дає приблизні розрахунки для одного каналу. Наприклад, для Apache OpenMeetings кожне підключення до сервера вимагає 256 Кбіт / с, хоча клієнт може вибрати підключення з меншим якістю, зменшуючи вимога до 160 Кбіт / с. В результаті для сервера потрібно забезпечити (N - кількість учасників):

 • входить канал - (256 х N) Кбіт / с;
 • вихідний канал - ((256 х N х (N - 1)) Кбіт / с.

Для клієнтської системи:

 • входить канал - (256 х (N - 1)) Кбіт / с;
 • вихідний канал - 256 Кбіт / с.

Окремий потік в BBB вимагає 30-50 Кб / с. Приблизні розрахунки для BBB можна знайти в FAQ - goo.gl/Pii7Y . У тому ж Skype для відеоконференцій рекомендується більш широкий канал - 4 Мбіт / с (прийом) / 512 Кбіт / с (передача).

CISCO WEBEX

Щоб спілкуватися з групою людей, не обов'язково встановлювати свій сервер або закуповувати обладнання, в деяких випадках досить і SaaS. Так, Google Talk і Skype дозволяють зібрати аудіоконференцію на кілька користувачів. Крім того, Skype для бізнес-користувачів (для home потрібно Premium-підписка) дозволяє організувати відеоконференції до десяти учасників. Вартість передплати відносно невисока, а можливостей цілком достатньо для невеликих організацій. Але одне з найпопулярніших SaaS-рішень - сервіс веб-конференцій Cisco WebEx , Який пропонує якісну відео- і аудіо зв'язок, не вимагаючи установки спеціалізованого обладнання. По суті, це зручна платформа для спілкування, віддаленого навчання і спільної роботи, де реалізовані всі необхідні функції: попереднє обговорення матеріалів, screen-sharing, whiteboard, віддалений контроль комп'ютера, презентації, VoIP, відео в HD-форматі, чат, запис наради на сервері або клієнта, календар та інше. Можливе надання учасникам різного роду анкет для заповнення. Запрошення можна розіслати за допомогою e-mail, по телефону або через IM-клієнт. Причому аудіо-конференц-зв'язок можливий не тільки через VoIP, а й через мобільний / стаціонарний телефон. Також WebEx інтегрується з WebEx Social і додатками MS Office, дозволяючи спільно редагувати і публікувати документи. За допомогою спеціального плагіна користувач публікує матеріали і планує наради в MS Outlook, отримане запрошення відразу додається в календар. Для доступу до відеоконференції користувачеві досить підключитися до неї за допомогою браузера. Доступні клієнти для iPhone, iPad, Nokia і BlackBerry. З'єднання захищене за допомогою SSL. Інтерфейс дуже простий, хоча і не локалізований. Розповсюджується за передплатою, в даний час реалізовано чотири рівні доступу - Free (до трьох учасників, відео стандартної якості, 250 Мб місця на диску для файлів), Premium 8, Premium 25 (відповідно до 8 і 25 учасників, 1 Гб місця і додаткові функції ) і Enterprise (до 500 учасників). Щоб активувати Free-аккаунт, досить просто зареєструватися (на 14 днів дають ще й тестовий Premium), вказавши валідний e-mail.

Щоб активувати Free-аккаунт, досить просто зареєструватися (на 14 днів дають ще й тестовий Premium), вказавши валідний e-mail

Планування конференції в WebEx

TRUECONF SERVER

Сервер відеоконференцій - TrueConf Server це повноцінна система уніфікованих комунікацій, яка підтримує кілька режимів мовлення: відеодзвінок 1-на-1, групова відеоконференція (симетрична або многоточечная відеоконференція), дозволяє зв'язати одночасно до 16 учасників так, що всі вони бачать і чують один одного і можуть спільно працювати над документами .

Під час групової відеоконференції, можна управляти режимом розкладки / розгортання вікон. Для того щоб збільшити зображення певного учасника потрібно клікнути по ньому мишкою. Відеовещанія (асиметрична відеоконференція), дозволяє зв'язати одночасно до 16 учасників так, що всі учасники будуть бачити і чути тільки одного віщає, а він в свою чергу буде бачити і чути всіх учасників відеоконференції. Селекторна нарада 4-на-246 або рольова відеоконференція під час, якого можуть зв'язатися до 120 (TrueConf Online) або 250 (TrueConf Server) віддалених користувачів одночасно. У всіх випадках всі учасники конференції є повноцінними учасниками і можуть розмовляти один з одним за допомогою функції "Трибуна", запросивши її у Ведучого (призначається технічним адміністратором з'єднання і управляє передачею ролей в ході всієї конференції) або "Аудіореплікі" (для цього необхідно просто натиснути відповідну кнопку), а також їм доступні такі засоби для спільної роботи як чат, обмін файлами, електронна дошка для спільної роботи над документом, показ презентацій, показ робочого столу, Федерація я між серверами (дозволяє здійснювати відеодзвінки і групові відеоконференції між користувачами, зареєстрованими на різних серверах TrueConf Server).

Якість відео може варіюватися від SD (320 * 180, один учасник, мінімальний канал) до Ultra HD (3840 * 1440, від 6 учасників). Реалізована можливість запису конференції, адресна книга і панель статусів. Користувач може показати свій робочий стіл іншим учасникам, які, в свою чергу, отримавши дозвіл, можуть ним керувати. Також, до можливостей інструментів для спільної роботи була додана можливість транслювати в конференцію зображення робочого столу або будь-якого відкритого на комп'ютері додатки в форматі живого відеопотоку. Таким чином, користувачі можуть передавати будь-відеоконтент на будь-які ВКС термінали, включаючи SIP пристрої і WebRTC користувачів, підключених через браузер.

Групи Користувачів отримуються Різні права, что розмежовують возможности по використаних системи. Щоб додати до дзвінка потрібно Windows-ПК (після установки сервер генерує клієнт TrueConf Client), також доступні безкоштовні клієнти для Android, iOS, OS X і найбільш популярних дистрибутивів Linux (Debian, Ubuntu, openSuse, Fedora, CentOS, ALT Linux).

У сервер TrueConf вбудований SIP / H.323 шлюз, що дозволяє запрошувати в конференції H.323 / SIP відеотерміналів. Система володіє і іншими унікальними можливостями, такими як: вихід на ТМЗК (дозволяє користувачам програми TrueConf дзвонити іншим користувачам на звичайні телефони, а також запрошувати їх в групові конференції по телефону), інтеграція з SIP-терміналами та АТС (дозволяє користувачам програми TrueConf здійснювати дзвінки на SIP-термінали та інше ВКС-обладнання), підтримка WebRTC (дозволяє приєднуватися до конференції, що проходить на сервері, прямо з веб-браузера. і ще безліч інших можливостей . Компанія TrueConf дотримується політики BYOD (Bring Your Own Device), яка дозволяє перетворити будь-який мобільний пристрій в термінал ВКС.

Продукт з'явився в 2003 році і спочатку поширювався під назвою VideoPort VCS, нове ім'я TrueConf отримав в 2011 році. Розробляється російською компанією, а тому враховує місцеві реалії. Зокрема, невимогливий до якості з'єднання, може використовувати будь-які канали, в тому числі і супутникові, працює через NAT. У конкурсній програмі закладено динамічна регулювання бітрейта і технологія SVC (Scalable Video Coding), що дозволяє передавати в одному потоці декілька підпотоків відео різної якості. Підтримуваний відеокодек - VP8 SVC. Таким чином, додаток вичавлює максимум можливостей з ЦП, співпроцесора, відеокарти, камери. Є безліч способів знизити навантаження на ЦП і канал, які використовуються для забезпечення якісного зв'язку в будь-яких умовах.

Для установки сервера знадобиться будь-який сучасний комп'ютер під керуванням Microsoft Windows Server версій 2003/2008/2012. Сам процес установки, можна сказати, тривіальний, впоратися з ним може звичайний користувач ПК і встановити систему всього за 15 хвилин. Для нормальної роботи клієнтських додатків в Firewall сервера досить відкрити всього один порт 4307 для вхідних з'єднань. Доступна також SaaS-версія TrueConf - TrueConf Online , Яка дозволить організувати конференції по підписці, не розгортаючи інфраструктуру. Користувачеві потрібно веб-камера і мікрофон. Пропонується кілька варіантів ліцензій, також TrueConf Online надає безкоштовні групові відеодзвінки для трьох користувачів.

24 листопада 2014 року компанія анонсувала новий продукт - TrueConf Server Free - першу в світі безкоштовну платформу уніфікованих технологій для бізнесу. Всім користувачам доступні всі види групових відеоконференцій до 6 учасників, клієнтські програми для всіх популярних операційних систем, інструменти для спільної роботи, можливість проводити WebRTC-конференції та інтегруватися з існуючими VoIP і ВКС обладнанням.

MICROSOFT LYNC SERVER

Корпорація Microsoft не могла не порахуватися з тенденціями розвитку IT-ринку і запропонувала свій сервер комунікацій ( MS Lync Server , Раніше Office Communications Server, версія 2007 R2 якого ще продається), що надає можливості організації не тільки аудіо-, відео- і веб-конференцій, а й телефонного зв'язку (голосова пошта, переклад дзвінків, групові виклики тощо), систему IM, передачу файлів, контроль присутності і багато іншого. Можлива інтеграція з Asterisk і Skype, за допомогою шлюзів сторонніх виробників Lync підключається до SIP або телефонних мереж. Реалізовано можливості спільного доступу до робочого столу, функція віртуальної дошки для одночасної роботи з документом або навчання співробітників. Для тих, хто листується з іноземними партнерами, пропонується плагін Conversation Translator (Lync Guistic), що дозволяє автоматично переводити повідомлення за допомогою сервісу перекладача Bing. Користувач може підключитися до конференції за допомогою звичайного або мобільного телефону. Природно, Lync інтегрується з багатьма продуктами Microsoft - Exchange, SharePoint, Office і Office 365. Користувачам останнього немає необхідності розгортати свою інфраструктуру, досить підключитися до Lync Online. Запрошення для участі в конференції за замовчуванням відправляються за допомогою Outlook. Можна організувати кілька конференцій і перемикатися між ними. Є можливість вибору користувача, від імені якого конференція буде розпочато. Учасник, який має слово, буде виділено, і камера автоматично перемикається на нього. Під'єднатися до зборів можна кількома способами: встановивши клієнт Lync 2010 або Lync 2010 Attendee, через веб-браузер з підтримкою Silverlight (Microsoft Lync Web App) або клієнт Office Communicator. Користувач, що запрошення, буде запропонований один з цих варіантів. Крім того, підтримується ряд IP-телефонів «Optimized for Lync» (деякі моделі можна знайти на сайті MS - goo.gl/C3fGb). Для проведення відеоконференцій також не потрібно спеціальне обладнання, хоча тут пропонуються сумісні комплекти MS RoundTable, що роблять спілкування більш комфортним. Доступний клієнт Lync Mobile для WP7, Android, iOS, Symbian і BlackBerry, який спрощує підключення до конференції, має функції пошуку адресата і відомостей про присутність співробітника.

Завдяки своїм можливостям, Lync Server буде цікавий тим організаціям, які використовують Windows і будують або реорганізують свою ІТ-інфраструктуру.

ЩО ВИБРАТИ для відеозв'язку: ЖЕЛЕЗО АБО СОФТ?

Крім програмних рішень, на ринку присутній великий вибір апаратних реалізацій, які забезпечують більш високу продуктивність і якісну відеозв'язок, а й стоять на порядок дорожче. Розробники програм нерідко йдуть на компроміси, використовуючи низьку частоту кадрів і спрощені алгоритми перетворення відео, що призводить до зменшення розміру зображення, зниження чіткості і погіршення кольору. Апаратні ж рішення оснащені спеціалізованими процесорами для кодування і декодування потоку, компанія-виробник гарантує якість зв'язку і конкретну продуктивність в певних умовах (відповідно, відпадає необхідність в самостійному підборі комплектуючих і розрахунку необхідної потужності сервера, досить вибрати найбільш підходящу модель з лінійки продуктів). Серед постачальників заліза для проведення аудіо- та відеоконференцій є і визнані лідери, такі як Avaya і Polycom. Наприклад, система Avaya Aura Conferencing забезпечує проведення конференцій з використанням протоколу SIP за допомогою клієнта або звичайного веб-браузера, а Polycom HDX 8000 дозволяє користувачам спілкуватися з відео високої якості (720p / 1080p) і звуком без спотворень, при цьому голоси поділяються на канали, забезпечуючи «ефект присутності».

INFO

 • У BigBlueButton і Microsoft Lync Server реалізований автоматичний переклад при спілкуванні в чаті користувачів на різних мовах.
 • В ході телефонної розмови засвоюється приблизно 20% інформації, особисте спілкування піднімає цю планку до 80%. Система відеоконференції дозволяє засвоїти до 60%.
 • Google, викупивши в 2007 році безкоштовний сервіс для відеоконференцій Marratech, так і не створила «вбивцю WebEx», але старі версії сервера і клієнта ще можна знайти в інтернеті і використовувати для спілкування п'яти учасників.
 • У TrueConf передбачена аутентифікація користувачів засобами LDAP або Active Directory.

Висновок

Не дарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Системи відеоконференцій дозволять підвищити ефективність взаємодії співробітників компанії і бізнес-партнерів і при цьому обійтися без дорогих відряджень.

ЯК РОЗРАХУВАТИ ПРОПУСКНУ СПОСОБНОСТЬ?
ЩО ВИБРАТИ для відеозв'язку: ЖЕЛЕЗО АБО СОФТ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: