Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО

 1. ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат...
 2. обов'язкові витрати
 3. продукти
 4. автомобіль
 5. Розваги
 6. Турбота про себе
 7. відпустка
 8. Товари для дому
 9. Освіта
 10. Різне
 11. Переклад
 12. бізнес
 13. Рейтинг статті:
 14. ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО
 15. Зарплата чоловік, зарплата дружина і інші джерела.
 16. обов'язкові витрати
 17. продукти
 18. автомобіль
 19. Розваги
 20. Турбота про себе
 21. відпустка
 22. Товари для дому
 23. Утворення
 24. Різне
 25. Переклад
 26. бізнес
 27. Рейтинг статті:
 28. ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО
 29. Зарплата чоловік, зарплата дружина і інші джерела.
 30. обов'язкові витрати
 31. продукти
 32. автомобіль
 33. Розваги
 34. Турбота про себе
 35. відпустка
 36. Товари для дому
 37. Утворення
 38. Різне
 39. Переклад
 40. бізнес
 41. Рейтинг статті:

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО

Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів. В одній з попередніх статей, я писав про те, з чого почати ведення сімейного бюджету і як визначити статті доходів і витрат . У цій статті, ми продовжимо вивчати основи домашніх фінансів і більш детально розглянемо кожну категорію доходів і витрат.

У таблиці, наведеній нижче, я вказав як виглядають категорії витрат і доходів нашої сім'ї, за якими ми з дружиною ведемо облік особистих фінансів.

Я прокоментую кожен пункт і почну з доходів:

Зарплата чоловік, зарплата дружина і інші джерела.

Це категорії доходів. У звичайній середньостатистичній сім'ї таких статей доходів трохи, тому, думаю, тут все зрозуміло. Вказуємо скільки отримав чоловік, скільки дружина. У розділі Інші джерела, я вказую все, що до мене прийшло з інших джерел. Це всілякі шабашки, подарунки на дні народження у вигляді грошей, продаж будь-яких предметів, наприклад машини або старого ноутбука. У мене навіть був такий випадок, коли в 2007 році я два рази брав участь в невеликих автоаваріях, де був постраждалою стороною. На щастя для мене, це були незначні аварії і я в тих випадках авто не ремонтував, а просив страхові перерахувати мені грошові кошти для ремонту на мій рахунок в банку. Після чого, знявши ці гроші, цілком логічно проводив цю операцію в своєму «Сімейному бюджеті», як Дохід - Інші джерела.

обов'язкові витрати

Обов'язкові витрати Кредит Квартплата Інтернет Зв'язок

Це категорія витрат сімейного бюджету, від яких ми нікуди не дінемося, як би нам цього не хотілося. Сюди я відніс такі видаткові операції, як квартплата, оплата телефонних рахунків, інтернету і оплата кредиту. Це витрати, які я практично не можу коригувати, на відміну від інших. За винятком лише оплати телефону. Звичайно, можна відмовитися від розмов, але економія вийде сумнівною. А так як я по життю людина активна і багато свої ділові якості пов'язую з мобільністю і оперативністю, то швидкий зв'язок, до яких я відношу мобільний телефон та інтернет, мені необхідна як повітря. Тим більше, що мій прямий дохід багато в чому залежить від цих обов'язкових витрат. В Сімейний бюджет вашої родини, можуть входити інші обов'язкові витрати, їх легко можна визначити одного-трьох місяців ведення обліку.

продукти

Продукти М'ясо, риба Овочі, фрукти Молочна продукція Солодке Напої Решта

Досить складна за своїм заповнення категорія. Іноді навіть нудна. Але все-таки необхідна для будь-якого сімейного бюджету. Чим більшу розбивку на Подкатегории ви зробите, тим наочніше буде ситуація з вашими витратами на продукти. І тим простіше, в подальшому, вам буде коригувати свої витрати на продукти. Наприклад, одного разу в влітку я помітив, що в нашому сімейному бюджеті збільшилися витрати на такі види продуктів, як напої та солодке. Проаналізувавши витрати сімейного бюджету за останній час, я зрозумів, що пов'язані вони з жаркою погодою. Це був липень-серпень. У той час збільшилися витрати на прохолодні напої, морозиво, молочні коктейлі т.д. Побачивши, що до середини серпня я вийшов на перевитрату свого сімейного бюджету за статтею Продукти-Напої, я зрозумів, що до кінця місяця, якщо не зроблю заходи, перевитрата збільшиться. Насамперед прийшло в голову обмежити себе в споживанні напоїв. Але цю ідею відкинув відразу, так як в жарку погоду голова думає зовсім про інше і зневоднюють організм просто не дасть шансу відмовитися від прохолодних напоїв. Рішення знайшов досить швидко. На оптовій базі закупив сухофруктів з яких дружина наварила смачних, корисних і добре втамовує спрагу компотів. І сімейний бюджет заощадили і спрагу вгамували.

Теж саме стосується і інших підкатегорій нашого сімейного бюджету. Ефективне управління особистими фінансами, дозволяє тримати себе в рамках, в розумних межах витрачати гроші на продукти харчування, вигідно економити і бути в хорошій фінансовій формі!

автомобіль

Автомобіль Паливо Ремонт Мийка Страховка Податки, штрафи

Тут, ми бачимо цілком звичні для кожного автомобіліста статті витрат, такі як витрати на паливо, ремонт і обслуговування, мийку, страховку і податки. Ведення сімейного бюджету дозволяє розумно розподіляти грошове навантаження на обслуговування автомобіля протягом всього року. Наприклад, страховку я завжди оформляю в січні. А в серпні плачу транспортні податки. Влітку намагаюся менше грошей витрачати на мийку і частіше мити автомобіль самостійно. У лютому проходжу техогляд. У квітні і жовтні намагаюся міняти масло в двигуні і інші «витратні матеріали» по необхідності. Взимку витрата палива збільшується, у зв'язку з чим виникають коригування в моєму фінансовому плані. Ну і відповідно, якісь серйозні роботи, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом автомобіля, намагаюся планувати на решту «вільні» від грошових навантажень місяці, якщо це звичайно не який-небудь дуже терміновий ремонт.

У наведеному вище тексті, я вже вказав такі витратні для сімейного бюджету місяці, як січень, лютий, квітень, серпень, жовтень. Сюди ж можна віднести зимові місяці: листопад, грудень і березень. Залишаються вільними травень, червень, липень. На ці місяці я намагаюся планувати витрати сімейного бюджету, пов'язані з ремонтом авто. Щось роблю сам, тим більше влітку це можна робити на вулиці. Іноді залучаю свого батька або друзів. Ну а якщо справа складна, то заганяю машину на СТО. Влітку купую зимову гуму, так як в цей період на неї найнижчі ціни. Відповідно, літню гуму намагаюся купувати в зимовий час, зазвичай це листопад або грудень.

Завдяки такому підходу навантаження на сімейний бюджет за статтею Автомобіль зазвичай виходить рівномірно розподіленим протягом усього року. А не так як у мене виходило раніше, коли я не планував в сімейному бюджеті подібні речі. Іноді я міг витратити за один місяць на автомобіль всю свою зарплату, тому що не розраховував навантаження. У таких ситуаціях часто доводилося влазити в борги, так як не залишалося грошей на життя, на продукти та інше. Ефективне управління особистими фінансами має на увазі під собою комфортне витрачання власних коштів, а не постійні різкі перепади з плюса в мінус, і навпаки.

Розваги

Розваги Ресторан Піца Суші Кіно Кав'ярня

Людині, для продуктивної діяльності протягом усього життя, необхідно не тільки працювати розумово і фізично, але також відпочивати і розважатися. Життя дане нам один раз, тому ми повинні жити і насолоджуватися життям, отримувати від неї задоволення. Необхідно в обов'язковому порядку робити те, що приносить вам задоволення і приносить радість. Інакше життя стане сірим і нудним і втратить будь-який сенс. Але і на розвазі необхідно витрачати гроші з розумом. Ефективне управління сімейним бюджетом, допоможе вам витрачати свої кошти з користю для справи. Однак, часто люди в гонитві за розвагами, втрачають самоціль і перетворюють життя на суцільне розвага, що небезпечно саме по собі. Не можна робити розваги сенсом життя. Повноцінність життя в цьому і полягає, що все повинно бути в розумних межах.

У нашому сімейному бюджеті присутній стаття витрат «Розваги». Грамотне управління особистими фінансами дозволяє контролювати і тримати себе в рамках, але при цьому робити те, що нам подобається. Наприклад, кожні вихідні ми намагаємося розважати себе різними способами. У таблиці я постарався вказати найбільш цікаві для нашої сім'ї способи проведення дозвілля. Сімейний бюджет допоміг нам визначити, скільки грошей потрібно для того чи іншого розваги. Наприклад, з розрахунку на двох чоловік, на кіно у нас зазвичай йде 500 - 700 рублів. На суші 700 - 1000 рублів, піцерія 200 - 500 рублів, кав'ярня 300 - 700 рублів, ресторан 800 - 2500 рублів, дискотека 1000 - 2000 рублів.

Тут, також як і в решті категорій, намагаємося дотримуватися рівномірного розподілу витрат протягом усього року. Звичайно, бувають ситуації, коли ми виходимо за рамки запланованих витрат. Але ведення сімейного бюджету і тут нас виручає. У таких випадках на наступні вихідні ми плануємо розваги дешевше або іноді відмовляємося від них і проводимо вихідні або на природі, або вдома з найменшими витратами. Був такий випадок, коли ми їздили у відпустку, який тривав з середини вересня по середину жовтня.

Протягом цього відпустки ми добре відпочили, засмагли, накупалися в море, набралися сил і здоров'я, кожен день ходили на дискотеки, в ресторанчики, в загальному відривалися як могли, знову ж в рамках заздалегідь запланованих грошей (про планування ми поговоримо більш детально в наступних статтях). Звичайно ж, заплатили за це добре. Тому, після повернення додому, вирішили з дружиною, що до кінця року ми постараємося економити наш сімейний бюджет, за статтею Розваги, так як ми добре відпочили у відпустці. І, з середини жовтня і до кінця року, в нашому сімейному бюджеті практично не було якихось серйозних витрат на Розваги. Це аніскільки не вплинуло на наш психологічний стан, навіть навпаки. Ми змогли більше грошей відкласти для інвестування в наше майбутнє, чому залишилися дуже раді.

Турбота про себе

Турбота про себе Салон краси Одяг Медицина Косметика

Тут, ми вказуємо всі витрати сімейного бюджету, які стосуються будь-яких справ пов'язаних з турботою про себе. Це походи в перукарню і салони краси, придбання різних кремів для догляду за шкірою, косметики, шампунів, покупка необхідних лікарських засобів. Також, сюди ми відносимо витрати на одяг. Категорія турбота про себе - це все що пов'язано з нашим зовнішнім виглядом, здоров'ям, станом.

відпустка

Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою. Ведення сімейного бюджету допомогло нам визначити, скільки грошей ми витратили на попередні поїздки. Для приклад, остання поїздка на море, нам обійшлася в 111 367 рублів. При чому це не просто цифра, а конкретні дані по кожній статті витрат, а саме витрати на придбання путівки, візи, косметики для засмаги, одягу і всього іншого. Наші з дружиною відпускні в сумі склали 75 856 рублів. 111 367 - 75 856 = 35 511 - це гроші, які ми взяли зі своїх запасів, а саме зекономлених раніше і розміщених на банківському депозиті . Тепер для того, щоб запланувати наступний відпустку ми візьмемо ці цифри. Будемо орієнтуватися на ті ж витрати і на такі ж відпускні. Отже в наш фінансовий план нам потрібно внести розрахунки 35 511 рублів. Розділивши їх на 11 (стільки місяців ми працювали, перш ніж взяли відпустку) отримаємо 3 230 рублів. Саме таку суму ми будемо відкладати з нашої спільної зарплати, для того, щоб відпочити в наступний раз. Я продемонстрував вам окремо взятий приклад планування нашого сімейного бюджету.

Товари для дому

Товари для дому Побутова хімія Меблі, техніка Рибки Ремонт

У цій категорії сімейного бюджету, ми вказуємо витрати на придбання товарів для будинку. Облік попередніх придбань дозволяє в майбутньому планомірно робити всі необхідні покупки для дому. Будь-то, новий телевізор, кухонний гарнітур або товари для ремонту. Придбання стає більш осмисленим. За допомогою сімейного бюджету відбувається все менше спонтанних витрат. Отримавши зарплату і маючи на руках фінансовий план на місяць, ми набуваємо лише те, що запланували заздалегідь, а не те, що раптом захотілося. Спланувавши сімейний бюджет, ми розуміємо, що витративши грошей в якийсь із категорій більше, ніж було необхідно, ми автоматично зменшимо себе у витратах по іншим категоріям. Все це неможливо, якщо не вести сімейний бюджет.

Освіта

Освіта Курси, тренінги Книги, журнали ВНЗ

У нашій родині є чітке переконання, що людина в своєму розвитку повинен постійно долати нові рубежі. Не можна зупинятися в своєму розвитку: розумовому, духовному, фізичному. Потрібно постійно працювати над собою. Тренуватися, читати, пробувати, питати, дізнаватися і т.д. Ми намагаємося використовувати кожну секунду свого життя з розумом. Ми не прихильники проведення свого дозвілля з пляшкою пива біля телевізора протягом 365 днів на рік. Ми з великим задоволенням витратимо час на власний розвиток. Це, як правило, читання, перегляд відеотренінгів і прослуховування аудіокниг. Інтернет надає безмежні можливості. це, як величезна енциклопедія, де можна знайти все, що завгодно. Як, наприклад, даний сайт, який навчить вас ефективно вести Сімейний бюджет !

Саме тому, у нас є така стаття витрат як «Освіта». Ми регулярно отримуємо журнали, книги. Відвідуємо різні навчальні програми, отримуємо вищу освіту. Хоча «Освіта» це стаття витрат, я все ж вважаю за краще говорити про неї, як про вкладення в себе, які з часом окупляться. Адже, з кожною прочитаною книгою, прослуханих аудіофайлом або переглянутих відеосемінарів, я стаю більш поінформованим в різних питаннях, що згодом відбивається на практиці. Я дізнаюся про нові способи підвищення якості моєї роботи, поліпшення взаємин з людьми, дізнаюсь про нові способи продажів, способи інвестування і т.д. Я отримую кількість нової інформації, яка допомагає мені в різних питаннях і робить мене і членів моєї сім'ї більш успішними в житті. Завдяки тому, що свого часу я не займався неробством, зараз я знаю і вмію грамотно розпоряджатися грошима і ефективно вести свій Сімейний бюджет.

Різне

Різне незаплановані Невідомо Допомога Подарунки

Це необхідна категорія, яка присутня у вигляді підкатегорій і в інших розділах нашого сімейного бюджету. У ній відображаються такі витрати, які я не зміг віднести до будь-яких чинним. Тут є категорія «незапланованих», так як життя непередбачувана штука і передбачити, що станеться в наступну хвилину, можуть тільки провидці. Я себе до їх числа не відношу, тому маю таку підкатегорію в своєму сімейному бюджеті. Ніхто не застрахований від різних пригод в житті, які спричинили за собою грошові витрати.

Крім цього, яким би дисциплінованими я і моя дружина не були, періодично відбуваються витрати грошей, які ми не встигаємо або просто забуваємо зафіксувати. В результаті і з'явилася категорія «Різне - Невідомо». Як правило, це невеликі суми, від 50 до 500 рублів на місяць. Будьте готові до того, що якась частина грошей, вашого сімейного бюджету, все-таки буде йти повз каси.

Переклад

Якщо розглядати ведення особистих фінансів з економічної точки зору, то сімейний бюджет вдає із себе якусь систему, всередині якої рухаються грошові кошти. Приходять і йдуть. Категорія «Переклад» служить для того, щоб враховувати рух грошей в інші системи. У різних програмах по веденню Сімейного бюджету, такі системи зазвичай називають рахунками. Так як наша задача навчиться грамотно розпоряджатися заробленими грошима, а також знаходити можливості відкладати якусь частину грошей, яка буде в майбутньому працювати на нас, то відповідно повинна бути ще одна система, в якій відкладені гроші будуть існувати, накопичуватися і примножуватися. Такою системою зазвичай виступає банківський вклад (Депозит) або інші способи інвестування грошових коштів. Щоб надалі не заплутатися з тією кількістю фінансів, які ми маємо, необхідно розуміти суть руху грошей з однієї системи в іншу, тобто з одного рахунку на інший.

Так як гроші зазвичай надходять на рахунок «Сімейного бюджету» у вигляді доходу, який потім витрачається по різним категоріям, то перетікання грошей з категорії «Переклад» на інший рахунок, наприклад банківський вклад, буде проходити за статтею витрати. По суті справи, ми не втрачаємо ці гроші, так як потрапивши на рахунок банківського вкладу вони в будь-який момент можуть повернутися назад на рахунок сімейного бюджету, але в цьому випадку, вони будуть статтею доходу.

У свою чергу, для банківського вкладу, приплив чергових грошей буде доходом, а будь-який відтік - витратою. Ви повинні це розуміти і вести операції свого сімейного бюджету правильно. У кожної сім'ї може бути кілька рахунків. Наприклад. У нашій родині, крім сімейного бюджету, існують такі рахунки як «Депозит» і « Піф », Куди я щомісяця перераховую від 10% до 30% доходів нашої сім'ї. Це наші накопичення. Це наш пасивний дохід. Гроші, що знаходяться в цих системах працюють на нас. Щомісяця вони збільшуються за рахунок тих відсотків, під які ми їх туди розмістили. За допомогою них, збільшується кількість грошей нашого сімейного бюджету.

бізнес

Заключна категорія витрат - це бізнес Заключна категорія витрат - це бізнес. Всі свої починання у власному бізнесі, завжди починалися, коли я накопичував якусь суму грошей. Для розвитку власної справи я не брав кредити і в борг у кого-небудь. Тому, основне джерело коштів для розвитку власного бізнесу - це сімейний бюджет. У наступних статтях, я буду розповідати детально про те, як за допомогою ведення сімейного бюджету, нам з дружиною вдалося накопичити початковий капітал для свого невеликого бізнесу.

PS Більше статей на цю тему читайте в розділі " Сімейний бюджет і особисті фінанси "

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Рейтинг статті:

5 балів (проголосувало 1 відвідувач)

data-full-width-responsive = "false">

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО

Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів. В одній з попередніх статей, я писав про те, з чого почати ведення сімейного бюджету і як визначити статті доходів і витрат . У цій статті, ми продовжимо вивчати основи домашніх фінансів і більш детально розглянемо кожну категорію доходів і витрат.

У таблиці, наведеній нижче, я вказав як виглядають категорії витрат і доходів нашої сім'ї, за якими ми з дружиною ведемо облік особистих фінансів.

Я прокоментую кожен пункт і почну з доходів:

Зарплата чоловік, зарплата дружина і інші джерела.

Це категорії доходів. У звичайній середньостатистичній сім'ї таких статей доходів трохи, тому, думаю, тут все зрозуміло. Вказуємо скільки отримав чоловік, скільки дружина. У розділі Інші джерела, я вказую все, що до мене прийшло з інших джерел. Це всілякі шабашки, подарунки на дні народження у вигляді грошей, продаж будь-яких предметів, наприклад машини або старого ноутбука. У мене навіть був такий випадок, коли в 2007 році я два рази брав участь в невеликих автоаваріях, де був постраждалою стороною. На щастя для мене, це були незначні аварії і я в тих випадках авто не ремонтував, а просив страхові перерахувати мені грошові кошти для ремонту на мій рахунок в банку. Після чого, знявши ці гроші, цілком логічно проводив цю операцію в своєму «Сімейному бюджеті», як Дохід - Інші джерела.

обов'язкові витрати

Обов'язкові витрати Кредит Квартплата Інтернет Зв'язок

Це категорія витрат сімейного бюджету, від яких ми нікуди не дінемося, як би нам цього не хотілося. Сюди я відніс такі видаткові операції, як квартплата, оплата телефонних рахунків, інтернету і оплата кредиту. Це витрати, які я практично не можу коригувати, на відміну від інших. За винятком лише оплати телефону. Звичайно, можна відмовитися від розмов, але економія вийде сумнівною. А так як я по життю людина активна і багато свої ділові якості пов'язую з мобільністю і оперативністю, то швидкий зв'язок, до яких я відношу мобільний телефон та інтернет, мені необхідна як повітря. Тим більше, що мій прямий дохід багато в чому залежить від цих обов'язкових витрат. В Сімейний бюджет вашої родини, можуть входити інші обов'язкові витрати, їх легко можна визначити одного-трьох місяців ведення обліку.

продукти

Продукти М'ясо, риба Овочі, фрукти Молочна продукція Солодке Напої Решта

Досить складна за своїм заповнення категорія. Іноді навіть нудна. Але все-таки необхідна для будь-якого сімейного бюджету. Чим більшу розбивку на Подкатегории ви зробите, тим наочніше буде ситуація з вашими витратами на продукти. І тим простіше, в подальшому, вам буде коригувати свої витрати на продукти. Наприклад, одного разу в влітку я помітив, що в нашому сімейному бюджеті збільшилися витрати на такі види продуктів, як напої та солодке. Проаналізувавши витрати сімейного бюджету за останній час, я зрозумів, що пов'язані вони з жаркою погодою. Це був липень-серпень. У той час збільшилися витрати на прохолодні напої, морозиво, молочні коктейлі т.д. Побачивши, що до середини серпня я вийшов на перевитрату свого сімейного бюджету за статтею Продукти-Напої, я зрозумів, що до кінця місяця, якщо не зроблю заходи, перевитрата збільшиться. Насамперед прийшло в голову обмежити себе в споживанні напоїв. Але цю ідею відкинув відразу, так як в жарку погоду голова думає зовсім про інше і зневоднюють організм просто не дасть шансу відмовитися від прохолодних напоїв. Рішення знайшов досить швидко. На оптовій базі закупив сухофруктів з яких дружина наварила смачних, корисних і добре втамовує спрагу компотів. І сімейний бюджет заощадили і спрагу вгамували.

Теж саме стосується і інших підкатегорій нашого сімейного бюджету. Ефективне управління особистими фінансами, дозволяє тримати себе в рамках, в розумних межах витрачати гроші на продукти харчування, вигідно економити і бути в хорошій фінансовій формі!

автомобіль

Автомобіль Паливо Ремонт Мийка Страховка Податки, штрафи

Тут, ми бачимо цілком звичні для кожного автомобіліста статті витрат, такі як витрати на паливо, ремонт і обслуговування, мийку, страховку і податки. Ведення сімейного бюджету дозволяє розумно розподіляти грошове навантаження на обслуговування автомобіля протягом всього року. Наприклад, страховку я завжди оформляю в січні. А в серпні плачу транспортні податки. Влітку намагаюся менше грошей витрачати на мийку і частіше мити автомобіль самостійно. У лютому проходжу техогляд. У квітні і жовтні намагаюся міняти масло в двигуні і інші «витратні матеріали» по необхідності. Взимку витрата палива збільшується, у зв'язку з чим виникають коригування в моєму фінансовому плані. Ну і відповідно, якісь серйозні роботи, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом автомобіля, намагаюся планувати на решту «вільні» від грошових навантажень місяці, якщо це звичайно не який-небудь дуже терміновий ремонт.

У наведеному вище тексті, я вже вказав такі витратні для сімейного бюджету місяці, як січень, лютий, квітень, серпень, жовтень. Сюди ж можна віднести зимові місяці: листопад, грудень і березень. Залишаються вільними травень, червень, липень. На ці місяці я намагаюся планувати витрати сімейного бюджету, пов'язані з ремонтом авто. Щось роблю сам, тим більше влітку це можна робити на вулиці. Іноді залучаю свого батька або друзів. Ну а якщо справа складна, то заганяю машину на СТО. Влітку купую зимову гуму, так як в цей період на неї найнижчі ціни. Відповідно, літню гуму намагаюся купувати в зимовий час, зазвичай це листопад або грудень.

Завдяки такому підходу навантаження на сімейний бюджет за статтею Автомобіль зазвичай виходить рівномірно розподіленим протягом усього року. А не так як у мене виходило раніше, коли я не планував в сімейному бюджеті подібні речі. Іноді я міг витратити за один місяць на автомобіль всю свою зарплату, тому що не розраховував навантаження. У таких ситуаціях часто доводилося влазити в борги, так як не залишалося грошей на життя, на продукти та інше. Ефективне управління особистими фінансами має на увазі під собою комфортне витрачання власних коштів, а не постійні різкі перепади з плюса в мінус, і навпаки.

Розваги

Розваги Ресторан Піца Суші Кіно Кав'ярня

Людині, для продуктивної діяльності протягом усього життя, необхідно не тільки працювати розумово і фізично, але також відпочивати і розважатися. Життя дане нам один раз, тому ми повинні жити і насолоджуватися життям, отримувати від неї задоволення. Необхідно в обов'язковому порядку робити те, що приносить вам задоволення і приносить радість. Інакше життя стане сірим і нудним і втратить будь-який сенс. Але і на розвазі необхідно витрачати гроші з розумом. Ефективне управління сімейним бюджетом, допоможе вам витрачати свої кошти з користю для справи. Однак, часто люди в гонитві за розвагами, втрачають самоціль і перетворюють життя на суцільне розвага, що небезпечно саме по собі. Не можна робити розваги сенсом життя. Повноцінність життя в цьому і полягає, що все повинно бути в розумних межах.

У нашому сімейному бюджеті присутній стаття витрат «Розваги». Грамотне управління особистими фінансами дозволяє контролювати і тримати себе в рамках, але при цьому робити те, що нам подобається. Наприклад, кожні вихідні ми намагаємося розважати себе різними способами. У таблиці я постарався вказати найбільш цікаві для нашої сім'ї способи проведення дозвілля. Сімейний бюджет допоміг нам визначити, скільки грошей потрібно для того чи іншого розваги. Наприклад, з розрахунку на двох чоловік, на кіно у нас зазвичай йде 500 - 700 рублів. На суші 700 - 1000 рублів, піцерія 200 - 500 рублів, кав'ярня 300 - 700 рублів, ресторан 800 - 2500 рублів, дискотека 1000 - 2000 рублів.

Тут, також як і в решті категорій, намагаємося дотримуватися рівномірного розподілу витрат протягом усього року. Звичайно, бувають ситуації, коли ми виходимо за рамки запланованих витрат. Але ведення сімейного бюджету і тут нас виручає. У таких випадках на наступні вихідні ми плануємо розваги дешевше або іноді відмовляємося від них і проводимо вихідні або на природі, або вдома з найменшими витратами. Був такий випадок, коли ми їздили у відпустку, який тривав з середини вересня по середину жовтня.

Протягом цього відпустки ми добре відпочили, засмагли, накупалися в море, набралися сил і здоров'я, кожен день ходили на дискотеки, в ресторанчики, в загальному відривалися як могли, знову ж в рамках заздалегідь запланованих грошей (про планування ми поговоримо більш детально в наступних статтях). Звичайно ж, заплатили за це добре. Тому, після повернення додому, вирішили з дружиною, що до кінця року ми постараємося економити наш сімейний бюджет, за статтею Розваги, так як ми добре відпочили у відпустці. І, з середини жовтня і до кінця року, в нашому сімейному бюджеті практично не було якихось серйозних витрат на Розваги. Це аніскільки не вплинуло на наш психологічний стан, навіть навпаки. Ми змогли більше грошей відкласти для інвестування в наше майбутнє, чому залишилися дуже раді.

Турбота про себе

Турбота про себе Салон краси Одяг Медицина Косметика

Тут, ми вказуємо всі витрати сімейного бюджету, які стосуються будь-яких справ пов'язаних з турботою про себе. Це походи в перукарню і салони краси, придбання різних кремів для догляду за шкірою, косметики, шампунів, покупка необхідних лікарських засобів. Також, сюди ми відносимо витрати на одяг. Категорія турбота про себе - це все що пов'язано з нашим зовнішнім виглядом, здоров'ям, станом.

відпустка

Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою. Ведення сімейного бюджету допомогло нам визначити, скільки грошей ми витратили на попередні поїздки. Для приклад, остання поїздка на море, нам обійшлася в 111 367 рублів. При чому це не просто цифра, а конкретні дані по кожній статті витрат, а саме витрати на придбання путівки, візи, косметики для засмаги, одягу і всього іншого. Наші з дружиною відпускні в сумі склали 75 856 рублів. 111 367 - 75 856 = 35 511 - це гроші, які ми взяли зі своїх запасів, а саме зекономлених раніше і розміщених на банківському депозиті . Тепер для того, щоб запланувати наступний відпустку ми візьмемо ці цифри. Будемо орієнтуватися на ті ж витрати і на такі ж відпускні. Отже в наш фінансовий план нам потрібно внести розрахунки 35 511 рублів. Розділивши їх на 11 (стільки місяців ми працювали, перш ніж взяли відпустку) отримаємо 3 230 рублів. Саме таку суму ми будемо відкладати з нашої спільної зарплати, для того, щоб відпочити в наступний раз. Я продемонстрував вам окремо взятий приклад планування нашого сімейного бюджету.

Товари для дому

Товари для дому Побутова хімія Меблі, техніка Рибки Ремонт

У цій категорії сімейного бюджету, ми вказуємо витрати на придбання товарів для будинку. Облік попередніх придбань дозволяє в майбутньому планомірно робити всі необхідні покупки для дому. Будь-то, новий телевізор, кухонний гарнітур або товари для ремонту. Придбання стає більш осмисленим. За допомогою сімейного бюджету відбувається все менше спонтанних витрат. Отримавши зарплату і маючи на руках фінансовий план на місяць, ми набуваємо лише те, що запланували заздалегідь, а не те, що раптом захотілося. Спланувавши сімейний бюджет, ми розуміємо, що витративши грошей в якийсь із категорій більше, ніж було необхідно, ми автоматично зменшимо себе у витратах по іншим категоріям. Все це неможливо, якщо не вести сімейний бюджет.

Утворення

Освіта Курси, тренінги Книги, журнали ВНЗ

У нашій родині є чітке переконання, що людина в своєму розвитку повинен постійно долати нові рубежі. Не можна зупинятися в своєму розвитку: розумовому, духовному, фізичному. Потрібно постійно працювати над собою. Тренуватися, читати, пробувати, питати, дізнаватися і т.д. Ми намагаємося використовувати кожну секунду свого життя з розумом. Ми не прихильники проведення свого дозвілля з пляшкою пива біля телевізора протягом 365 днів на рік. Ми з великим задоволенням витратимо час на власний розвиток. Це, як правило, читання, перегляд відеотренінгів і прослуховування аудіокниг. Інтернет надає безмежні можливості. це, як величезна енциклопедія, де можна знайти все, що завгодно. Як, наприклад, даний сайт, який навчить вас ефективно вести Сімейний бюджет !

Саме тому, у нас є така стаття витрат як «Освіта». Ми регулярно отримуємо журнали, книги. Відвідуємо різні навчальні програми, отримуємо вищу освіту. Хоча «Освіта» це стаття витрат, я все ж вважаю за краще говорити про неї, як про вкладення в себе, які з часом окупляться. Адже, з кожною прочитаною книгою, прослуханих аудіофайлом або переглянутих відеосемінарів, я стаю більш поінформованим в різних питаннях, що згодом відбивається на практиці. Я дізнаюся про нові способи підвищення якості моєї роботи, поліпшення взаємин з людьми, дізнаюсь про нові способи продажів, способи інвестування і т.д. Я отримую кількість нової інформації, яка допомагає мені в різних питаннях і робить мене і членів моєї сім'ї більш успішними в житті. Завдяки тому, що свого часу я не займався неробством, зараз я знаю і вмію грамотно розпоряджатися грошима і ефективно вести свій Сімейний бюджет.

Різне

Різне незаплановані Невідомо Допомога Подарунки

Це необхідна категорія, яка присутня у вигляді підкатегорій і в інших розділах нашого сімейного бюджету. У ній відображаються такі витрати, які я не зміг віднести до будь-яких чинним. Тут є категорія «незапланованих», так як життя непередбачувана штука і передбачити, що станеться в наступну хвилину, можуть тільки провидці. Я себе до їх числа не відношу, тому маю таку підкатегорію в своєму сімейному бюджеті. Ніхто не застрахований від різних пригод в житті, які спричинили за собою грошові витрати.

Крім цього, яким би дисциплінованими я і моя дружина не були, періодично відбуваються витрати грошей, які ми не встигаємо або просто забуваємо зафіксувати. В результаті і з'явилася категорія «Різне - Невідомо». Як правило, це невеликі суми, від 50 до 500 рублів на місяць. Будьте готові до того, що якась частина грошей, вашого сімейного бюджету, все-таки буде йти повз каси.

Переклад

Якщо розглядати ведення особистих фінансів з економічної точки зору, то сімейний бюджет вдає із себе якусь систему, всередині якої рухаються грошові кошти. Приходять і йдуть. Категорія «Переклад» служить для того, щоб враховувати рух грошей в інші системи. У різних програмах по веденню Сімейного бюджету, такі системи зазвичай називають рахунками. Так як наша задача навчиться грамотно розпоряджатися заробленими грошима, а також знаходити можливості відкладати якусь частину грошей, яка буде в майбутньому працювати на нас, то відповідно повинна бути ще одна система, в якій відкладені гроші будуть існувати, накопичуватися і примножуватися. Такою системою зазвичай виступає банківський внесок (Депозит) або інші способи інвестування грошових коштів. Щоб надалі не заплутатися з тією кількістю фінансів, які ми маємо, необхідно розуміти суть руху грошей з однієї системи в іншу, тобто з одного рахунку на інший.

Так як гроші зазвичай надходять на рахунок «Сімейного бюджету» у вигляді доходу, який потім витрачається по різним категоріям, то перетікання грошей з категорії «Переклад» на інший рахунок, наприклад банківський вклад, буде проходити за статтею витрати. По суті справи, ми не втрачаємо ці гроші, так як потрапивши на рахунок банківського вкладу вони в будь-який момент можуть повернутися назад на рахунок сімейного бюджету, але в цьому випадку, вони будуть статтею доходу.

У свою чергу, для банківського вкладу, приплив чергових грошей буде доходом, а будь-який відтік - витратою. Ви повинні це розуміти і вести операції свого сімейного бюджету правильно. У кожної сім'ї може бути кілька рахунків. Наприклад. У нашій родині, крім сімейного бюджету, існують такі рахунки як «Депозит» і « Піф », Куди я щомісяця перераховую від 10% до 30% доходів нашої сім'ї. Це наші накопичення. Це наш пасивний дохід. Гроші, що знаходяться в цих системах працюють на нас. Щомісяця вони збільшуються за рахунок тих відсотків, під які ми їх туди розмістили. За допомогою них, збільшується кількість грошей нашого сімейного бюджету.

бізнес

Заключна категорія витрат - це бізнес Заключна категорія витрат - це бізнес. Всі свої починання у власному бізнесі, завжди починалися, коли я накопичував якусь суму грошей. Для розвитку власної справи я не брав кредити і в борг у кого-небудь. Тому, основне джерело коштів для розвитку власного бізнесу - це сімейний бюджет. У наступних статтях, я буду розповідати детально про те, як за допомогою ведення сімейного бюджету, нам з дружиною вдалося накопичити початковий капітал для свого невеликого бізнесу.

PS Більше статей на цю тему читайте в розділі " Сімейний бюджет і особисті фінанси "

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Рейтинг статті:

5 балів (проголосувало 1 відвідувач)

data-full-width-responsive = "false">

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ СІМЕЙНОГО БЮДЖЕТУ ДЕТАЛЬНО

Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів Сімейний бюджет будь-якої сім'ї, складається з витрат і доходів. В одній з попередніх статей, я писав про те, з чого почати ведення сімейного бюджету і як визначити статті доходів і витрат . У цій статті, ми продовжимо вивчати основи домашніх фінансів і більш детально розглянемо кожну категорію доходів і витрат.

У таблиці, наведеній нижче, я вказав як виглядають категорії витрат і доходів нашої сім'ї, за якими ми з дружиною ведемо облік особистих фінансів.

Я прокоментую кожен пункт і почну з доходів:

Зарплата чоловік, зарплата дружина і інші джерела.

Це категорії доходів. У звичайній середньостатистичній сім'ї таких статей доходів трохи, тому, думаю, тут все зрозуміло. Вказуємо скільки отримав чоловік, скільки дружина. У розділі Інші джерела, я вказую все, що до мене прийшло з інших джерел. Це всілякі шабашки, подарунки на дні народження у вигляді грошей, продаж будь-яких предметів, наприклад машини або старого ноутбука. У мене навіть був такий випадок, коли в 2007 році я два рази брав участь в невеликих автоаваріях, де був постраждалою стороною. На щастя для мене, це були незначні аварії і я в тих випадках авто не ремонтував, а просив страхові перерахувати мені грошові кошти для ремонту на мій рахунок в банку. Після чого, знявши ці гроші, цілком логічно проводив цю операцію в своєму «Сімейному бюджеті», як Дохід - Інші джерела.

обов'язкові витрати

Обов'язкові витрати Кредит Квартплата Інтернет Зв'язок

Це категорія витрат сімейного бюджету, від яких ми нікуди не дінемося, як би нам цього не хотілося. Сюди я відніс такі видаткові операції, як квартплата, оплата телефонних рахунків, інтернету і оплата кредиту. Це витрати, які я практично не можу коригувати, на відміну від інших. За винятком лише оплати телефону. Звичайно, можна відмовитися від розмов, але економія вийде сумнівною. А так як я по життю людина активна і багато свої ділові якості пов'язую з мобільністю і оперативністю, то швидкий зв'язок, до яких я відношу мобільний телефон та інтернет, мені необхідна як повітря. Тим більше, що мій прямий дохід багато в чому залежить від цих обов'язкових витрат. В Сімейний бюджет вашої родини, можуть входити інші обов'язкові витрати, їх легко можна визначити одного-трьох місяців ведення обліку.

продукти

Продукти М'ясо, риба Овочі, фрукти Молочна продукція Солодке Напої Решта

Досить складна за своїм заповнення категорія. Іноді навіть нудна. Але все-таки необхідна для будь-якого сімейного бюджету. Чим більшу розбивку на Подкатегории ви зробите, тим наочніше буде ситуація з вашими витратами на продукти. І тим простіше, в подальшому, вам буде коригувати свої витрати на продукти. Наприклад, одного разу в влітку я помітив, що в нашому сімейному бюджеті збільшилися витрати на такі види продуктів, як напої та солодке. Проаналізувавши витрати сімейного бюджету за останній час, я зрозумів, що пов'язані вони з жаркою погодою. Це був липень-серпень. У той час збільшилися витрати на прохолодні напої, морозиво, молочні коктейлі т.д. Побачивши, що до середини серпня я вийшов на перевитрату свого сімейного бюджету за статтею Продукти-Напої, я зрозумів, що до кінця місяця, якщо не зроблю заходи, перевитрата збільшиться. Насамперед прийшло в голову обмежити себе в споживанні напоїв. Але цю ідею відкинув відразу, так як в жарку погоду голова думає зовсім про інше і зневоднюють організм просто не дасть шансу відмовитися від прохолодних напоїв. Рішення знайшов досить швидко. На оптовій базі закупив сухофруктів з яких дружина наварила смачних, корисних і добре втамовує спрагу компотів. І сімейний бюджет заощадили і спрагу вгамували.

Теж саме стосується і інших підкатегорій нашого сімейного бюджету. Ефективне управління особистими фінансами, дозволяє тримати себе в рамках, в розумних межах витрачати гроші на продукти харчування, вигідно економити і бути в хорошій фінансовій формі!

автомобіль

Автомобіль Паливо Ремонт Мийка Страховка Податки, штрафи

Тут, ми бачимо цілком звичні для кожного автомобіліста статті витрат, такі як витрати на паливо, ремонт і обслуговування, мийку, страховку і податки. Ведення сімейного бюджету дозволяє розумно розподіляти грошове навантаження на обслуговування автомобіля протягом всього року. Наприклад, страховку я завжди оформляю в січні. А в серпні плачу транспортні податки. Влітку намагаюся менше грошей витрачати на мийку і частіше мити автомобіль самостійно. У лютому проходжу техогляд. У квітні і жовтні намагаюся міняти масло в двигуні і інші «витратні матеріали» по необхідності. Взимку витрата палива збільшується, у зв'язку з чим виникають коригування в моєму фінансовому плані. Ну і відповідно, якісь серйозні роботи, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом автомобіля, намагаюся планувати на решту «вільні» від грошових навантажень місяці, якщо це звичайно не який-небудь дуже терміновий ремонт.

У наведеному вище тексті, я вже вказав такі витратні для сімейного бюджету місяці, як січень, лютий, квітень, серпень, жовтень. Сюди ж можна віднести зимові місяці: листопад, грудень і березень. Залишаються вільними травень, червень, липень. На ці місяці я намагаюся планувати витрати сімейного бюджету, пов'язані з ремонтом авто. Щось роблю сам, тим більше влітку це можна робити на вулиці. Іноді залучаю свого батька або друзів. Ну а якщо справа складна, то заганяю машину на СТО. Влітку купую зимову гуму, так як в цей період на неї найнижчі ціни. Відповідно, літню гуму намагаюся купувати в зимовий час, зазвичай це листопад або грудень.

Завдяки такому підходу навантаження на сімейний бюджет за статтею Автомобіль зазвичай виходить рівномірно розподіленим протягом усього року. А не так як у мене виходило раніше, коли я не планував в сімейному бюджеті подібні речі. Іноді я міг витратити за один місяць на автомобіль всю свою зарплату, тому що не розраховував навантаження. У таких ситуаціях часто доводилося влазити в борги, так як не залишалося грошей на життя, на продукти та інше. Ефективне управління особистими фінансами має на увазі під собою комфортне витрачання власних коштів, а не постійні різкі перепади з плюса в мінус, і навпаки.

Розваги

Розваги Ресторан Піца Суші Кіно Кав'ярня

Людині, для продуктивної діяльності протягом усього життя, необхідно не тільки працювати розумово і фізично, але також відпочивати і розважатися. Життя дане нам один раз, тому ми повинні жити і насолоджуватися життям, отримувати від неї задоволення. Необхідно в обов'язковому порядку робити те, що приносить вам задоволення і приносить радість. Інакше життя стане сірим і нудним і втратить будь-який сенс. Але і на розвазі необхідно витрачати гроші з розумом. Ефективне управління сімейним бюджетом, допоможе вам витрачати свої кошти з користю для справи. Однак, часто люди в гонитві за розвагами, втрачають самоціль і перетворюють життя на суцільне розвага, що небезпечно саме по собі. Не можна робити розваги сенсом життя. Повноцінність життя в цьому і полягає, що все повинно бути в розумних межах.

У нашому сімейному бюджеті присутній стаття витрат «Розваги». Грамотне управління особистими фінансами дозволяє контролювати і тримати себе в рамках, але при цьому робити те, що нам подобається. Наприклад, кожні вихідні ми намагаємося розважати себе різними способами. У таблиці я постарався вказати найбільш цікаві для нашої сім'ї способи проведення дозвілля. Сімейний бюджет допоміг нам визначити, скільки грошей потрібно для того чи іншого розваги. Наприклад, з розрахунку на двох чоловік, на кіно у нас зазвичай йде 500 - 700 рублів. На суші 700 - 1000 рублів, піцерія 200 - 500 рублів, кав'ярня 300 - 700 рублів, ресторан 800 - 2500 рублів, дискотека 1000 - 2000 рублів.

Тут, також як і в решті категорій, намагаємося дотримуватися рівномірного розподілу витрат протягом усього року. Звичайно, бувають ситуації, коли ми виходимо за рамки запланованих витрат. Але ведення сімейного бюджету і тут нас виручає. У таких випадках на наступні вихідні ми плануємо розваги дешевше або іноді відмовляємося від них і проводимо вихідні або на природі, або вдома з найменшими витратами. Був такий випадок, коли ми їздили у відпустку, який тривав з середини вересня по середину жовтня.

Протягом цього відпустки ми добре відпочили, засмагли, накупалися в море, набралися сил і здоров'я, кожен день ходили на дискотеки, в ресторанчики, в загальному відривалися як могли, знову ж в рамках заздалегідь запланованих грошей (про планування ми поговоримо більш детально в наступних статтях). Звичайно ж, заплатили за це добре. Тому, після повернення додому, вирішили з дружиною, що до кінця року ми постараємося економити наш сімейний бюджет, за статтею Розваги, так як ми добре відпочили у відпустці. І, з середини жовтня і до кінця року, в нашому сімейному бюджеті практично не було якихось серйозних витрат на Розваги. Це аніскільки не вплинуло на наш психологічний стан, навіть навпаки. Ми змогли більше грошей відкласти для інвестування в наше майбутнє, чому залишилися дуже раді.

Турбота про себе

Турбота про себе Салон краси Одяг Медицина Косметика

Тут, ми вказуємо всі витрати сімейного бюджету, які стосуються будь-яких справ пов'язаних з турботою про себе. Це походи в перукарню і салони краси, придбання різних кремів для догляду за шкірою, косметики, шампунів, покупка необхідних лікарських засобів. Також, сюди ми відносимо витрати на одяг. Категорія турбота про себе - це все що пов'язано з нашим зовнішнім виглядом, здоров'ям, станом.

відпустка

Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою Тут, ми плануємо і враховуємо всі витрати пов'язані з відпусткою. Ведення сімейного бюджету допомогло нам визначити, скільки грошей ми витратили на попередні поїздки. Для приклад, остання поїздка на море, нам обійшлася в 111 367 рублів. При чому це не просто цифра, а конкретні дані по кожній статті витрат, а саме витрати на придбання путівки, візи, косметики для засмаги, одягу і всього іншого. Наші з дружиною відпускні в сумі склали 75 856 рублів. 111 367 - 75 856 = 35 511 - це гроші, які ми взяли зі своїх запасів, а саме зекономлених раніше і розміщених на банківському депозиті . Тепер для того, щоб запланувати наступний відпустку ми візьмемо ці цифри. Будемо орієнтуватися на ті ж витрати і на такі ж відпускні. Отже в наш фінансовий план нам потрібно внести розрахунки 35 511 рублів. Розділивши їх на 11 (стільки місяців ми працювали, перш ніж взяли відпустку) отримаємо 3 230 рублів. Саме таку суму ми будемо відкладати з нашої спільної зарплати, для того, щоб відпочити в наступний раз. Я продемонстрував вам окремо взятий приклад планування нашого сімейного бюджету.

Товари для дому

Товари для дому Побутова хімія Меблі, техніка Рибки Ремонт

У цій категорії сімейного бюджету, ми вказуємо витрати на придбання товарів для будинку. Облік попередніх придбань дозволяє в майбутньому планомірно робити всі необхідні покупки для дому. Будь-то, новий телевізор, кухонний гарнітур або товари для ремонту. Придбання стає більш осмисленим. За допомогою сімейного бюджету відбувається все менше спонтанних витрат. Отримавши зарплату і маючи на руках фінансовий план на місяць, ми набуваємо лише те, що запланували заздалегідь, а не те, що раптом захотілося. Спланувавши сімейний бюджет, ми розуміємо, що витративши грошей в якийсь із категорій більше, ніж було необхідно, ми автоматично зменшимо себе у витратах по іншим категоріям. Все це неможливо, якщо не вести сімейний бюджет.

Утворення

Освіта Курси, тренінги Книги, журнали ВНЗ

У нашій родині є чітке переконання, що людина в своєму розвитку повинен постійно долати нові рубежі. Не можна зупинятися в своєму розвитку: розумовому, духовному, фізичному. Потрібно постійно працювати над собою. Тренуватися, читати, пробувати, питати, дізнаватися і т.д. Ми намагаємося використовувати кожну секунду свого життя з розумом. Ми не прихильники проведення свого дозвілля з пляшкою пива біля телевізора протягом 365 днів на рік. Ми з великим задоволенням витратимо час на власний розвиток. Це, як правило, читання, перегляд відеотренінгів і прослуховування аудіокниг. Інтернет надає безмежні можливості. це, як величезна енциклопедія, де можна знайти все, що завгодно. Як, наприклад, даний сайт, який навчить вас ефективно вести Сімейний бюджет !

Саме тому, у нас є така стаття витрат як «Освіта». Ми регулярно отримуємо журнали, книги. Відвідуємо різні навчальні програми, отримуємо вищу освіту. Хоча «Освіта» це стаття витрат, я все ж вважаю за краще говорити про неї, як про вкладення в себе, які з часом окупляться. Адже, з кожною прочитаною книгою, прослуханих аудіофайлом або переглянутих відеосемінарів, я стаю більш поінформованим в різних питаннях, що згодом відбивається на практиці. Я дізнаюся про нові способи підвищення якості моєї роботи, поліпшення взаємин з людьми, дізнаюсь про нові способи продажів, способи інвестування і т.д. Я отримую кількість нової інформації, яка допомагає мені в різних питаннях і робить мене і членів моєї сім'ї більш успішними в житті. Завдяки тому, що свого часу я не займався неробством, зараз я знаю і вмію грамотно розпоряджатися грошима і ефективно вести свій Сімейний бюджет.

Різне

Різне незаплановані Невідомо Допомога Подарунки

Це необхідна категорія, яка присутня у вигляді підкатегорій і в інших розділах нашого сімейного бюджету. У ній відображаються такі витрати, які я не зміг віднести до будь-яких чинним. Тут є категорія «незапланованих», так як життя непередбачувана штука і передбачити, що станеться в наступну хвилину, можуть тільки провидці. Я себе до їх числа не відношу, тому маю таку підкатегорію в своєму сімейному бюджеті. Ніхто не застрахований від різних пригод в житті, які спричинили за собою грошові витрати.

Крім цього, яким би дисциплінованими я і моя дружина не були, періодично відбуваються витрати грошей, які ми не встигаємо або просто забуваємо зафіксувати. В результаті і з'явилася категорія «Різне - Невідомо». Як правило, це невеликі суми, від 50 до 500 рублів на місяць. Будьте готові до того, що якась частина грошей, вашого сімейного бюджету, все-таки буде йти повз каси.

Переклад

Якщо розглядати ведення особистих фінансів з економічної точки зору, то сімейний бюджет вдає із себе якусь систему, всередині якої рухаються грошові кошти. Приходять і йдуть. Категорія «Переклад» служить для того, щоб враховувати рух грошей в інші системи. У різних програмах по веденню Сімейного бюджету, такі системи зазвичай називають рахунками. Так як наша задача навчиться грамотно розпоряджатися заробленими грошима, а також знаходити можливості відкладати якусь частину грошей, яка буде в майбутньому працювати на нас, то відповідно повинна бути ще одна система, в якій відкладені гроші будуть існувати, накопичуватися і примножуватися. Такою системою зазвичай виступає банківський внесок (Депозит) або інші способи інвестування грошових коштів. Щоб надалі не заплутатися з тією кількістю фінансів, які ми маємо, необхідно розуміти суть руху грошей з однієї системи в іншу, тобто з одного рахунку на інший.

Так як гроші зазвичай надходять на рахунок «Сімейного бюджету» у вигляді доходу, який потім витрачається по різним категоріям, то перетікання грошей з категорії «Переклад» на інший рахунок, наприклад банківський вклад, буде проходити за статтею витрати. По суті справи, ми не втрачаємо ці гроші, так як потрапивши на рахунок банківського вкладу вони в будь-який момент можуть повернутися назад на рахунок сімейного бюджету, але в цьому випадку, вони будуть статтею доходу.

У свою чергу, для банківського вкладу, приплив чергових грошей буде доходом, а будь-який відтік - витратою. Ви повинні це розуміти і вести операції свого сімейного бюджету правильно. У кожної сім'ї може бути кілька рахунків. Наприклад. У нашій родині, крім сімейного бюджету, існують такі рахунки як «Депозит» і « Піф », Куди я щомісяця перераховую від 10% до 30% доходів нашої сім'ї. Це наші накопичення. Це наш пасивний дохід. Гроші, що знаходяться в цих системах працюють на нас. Щомісяця вони збільшуються за рахунок тих відсотків, під які ми їх туди розмістили. За допомогою них, збільшується кількість грошей нашого сімейного бюджету.

бізнес

Заключна категорія витрат - це бізнес Заключна категорія витрат - це бізнес. Всі свої починання у власному бізнесі, завжди починалися, коли я накопичував якусь суму грошей. Для розвитку власної справи я не брав кредити і в борг у кого-небудь. Тому, основне джерело коштів для розвитку власного бізнесу - це сімейний бюджет. У наступних статтях, я буду розповідати детально про те, як за допомогою ведення сімейного бюджету, нам з дружиною вдалося накопичити початковий капітал для свого невеликого бізнесу.

PS Більше статей на цю тему читайте в розділі " Сімейний бюджет і особисті фінанси "

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Рейтинг статті:

5 балів (проголосувало 1 відвідувач)

data-full-width-responsive = "false">

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: