Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Відключається Wi-Fi на ноутбуці. Чому пропадає інтернет по Wi-Fi?

 1. Чому пропадає Wi-Fi з'єднання на ноутбуці?
 2. Відключення Wi-Fi через перешкоди і слабкого сигналу
 3. Що робити, якщо інтернет пропадає після виходу із сплячого режиму
 4. Інтернет може пропадати через проблеми з драйвером
 5. Що робити, якщо інтернет періодично пропадає на всіх пристроях?

Дуже часто бувають випадки, коли Wi-Fi на ноутбуці сам відключається. Зараз ми розберемося, чому пропадає інтернет по Wi-Fi, і як вирішити цю проблему. Якщо ви зайшли на цю сторінку, то у вас швидше за все вже виникла така проблема. Підключаємо свій ноутбук до Wi-Fi, інтернет працює, але іноді сам пропадає. Тут один важливий момент: Wi-Fi не відключається зовсім, а просто переходить в статус "Без доступу до інтернету", або "Обмежено" (і з'являється жовтий знак значок). Ну і інтернет не працює. Хоча, бувають випадки, коли комп'ютер повністю відключається від бездротової мережі. Така проблема не рідкість на Windows 7, Windows 8, і Windows 10. Так що не важливо, яка операційна система встановлена ​​на вашому ноутбуці.

Як правило, пропадає підключення до Wi-Fi періодично, або ж після виходу із сплячого режиму. Бувають випадки, коли інтернет перестає працювати на кілька секунд, а потім знову з'являється. У будь-якому випадку, це створює безліч незручностей. Доводиться чекати, перезавантажувати ноутбук, обриваються завантаження файлів, перегляд фільмів і т. Д.

Важливий момент! Ми розглянемо рішення, коли інтернет відключається тільки на одному ноутбуці. Тобто, інші пристрої, які підключені до вашого роутеру продовжують нормально працювати. Якщо ж інтернет пропадає на всіх пристроях, як по Wi-Fi, так і по кабелю, то це вже проблема в Wi-Fi роутер, або якісь неполадки у інтернет-провайдера.

Якщо ж у вас проблема спостерігається тільки на одному комп'ютері, то зараз ми спробуємо її вирішити.

Чому пропадає Wi-Fi з'єднання на ноутбуці?

Основні причини розриву з'єднання з роутером:

 • Перешкоди на каналі, на якому працює ваша Wi-Fi мережу. Або, слабкий сигнал бездротової мережі.
 • Відключення Wi-F адаптера для економії енергії (Wi-Fi пропадає при виході із сплячого режиму)
 • Нестабільна робота драйвера Wi-Fi адаптера.
 • Проблеми в роботі роутера

Показувати я буду на прикладі Windows 7. Якщо у вас Windows 8.1, або Windows 10 і так само пропадає інтернет кожні 5 хвилин (може бути частіше, або рідше), то ці поради вам підійдуть. Що стосується Windows 10, то там зараз повно проблем з драйверами. Тому, при розриві з'єднання в "десятці", я б насамперед радив експериментувати з драйверами бездротового адаптера і спробував виконати рекомендації з цієї статті: відключається Wi-Fi в Windows 10 .

Відключення Wi-Fi через перешкоди і слабкого сигналу

Наша домашня бездротова мережа працює на певному каналі. Як правило, в радіусі є ще багато інших, сусідніх мереж, який можуть створювати перешкоди. Перешкоди можуть бути так само від інших побутових приладів. А в зв'язці з не дуже стабільним сигналом бездротової мережі, це може призводити до відключення інтернету на ноутбуці. Може з'являтися жовтий знак оклику "без доступу до інтернету", і через якийсь час знову працювати.

Так само, відключення може відбуватися через поганий сигналу, коли ви відходить далеко від роутера, а на ноутбуці, де відображається сила сигналу, залишається одне-два ділення. У таких випадках, з'єднання може пропадати взагалі. Якщо інтернет постійно обривається в тих кімнатах, де слабкий сигнал Wi-Fi мережі, то нам потрібно посилити сигнал нашої мережі, що б зв'язок була більш стабільною. Про це я писав у статті: як посилити сигнал Wi-Fi мережі? Збільшуємо дальність Wi-Fi .

Що стосується проблем з перешкодами, то тут потрібно експериментувати з каналом, на якому працює ваша мережа. Можна спробувати за допомогою спеціальної програми знайти самий вільний канал, і задати його в налаштуваннях роутера. Або, просто поставити якийсь статичний канал в настройках роутера. Як це зробити, я детально описував в інструкції: як знайти вільний Wi-Fi канал, і змінити канал на роутері? Якщо у вас вже стоїть статичний канал, то поставте Auto.

Ось так виглядає зміна каналу на роутері Tp-Link:

Ось так виглядає зміна каналу на роутері Tp-Link:

Зверніть увагу, за яких умов відбувається відключення від інтернету. Це може бути наприклад переміщення по дому, або тільки в певних місцях (кімнатах). Тоді буде простіше знайти причину і усунути її.

Що робити, якщо інтернет пропадає після виходу із сплячого режиму

Це відбувається тому, що в сплячому режимі Windows відключає Wi-Fi адаптер для економії електроенергії. А при виході із сплячого режиму, адаптер вже не може нормально працювати, і потрібно перезавантажувати ноутбук. Так само, проблеми часто спостерігаються при роботі ноутбука від батареї. Нам потрібно заборонити відключення бездротового адаптера, і задати максимальну продуктивність при роботі від батареї і електромережі.

Якщо у вас Windows 10, то дивіться цю статтю: http://help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/propadaet-internet-wi-fi-v-windows-10-posle-vyxoda-iz-spyashhego-rezhima/

Давайте спочатку налаштуємо схему електроживлення. Натисніть клавіші Win + R. Скопіюйте команду control powercfg.cpl в рядок "Відкрити", і натисніть на кнопку Ok.

З'явиться вікно з планами електроживлення. Раджу вибрати Збалансований. Далі, натисніть навпроти цього плану на посилання Змінити настройки плану.

Далі відкриваємо Змінити додаткові настройки живлення. Шукаємо розділ Параметри безпроводового адаптера, відкриваємо його, і встановлюємо Максимальна продуктивність при роботі від мережі і від батареї. Натискаємо Застосувати і Ok.

Забороняємо відключення Wi-F адаптера для економії енергії

Багато електроенергії відключення адаптера нам не заощадить, а ось проблеми в його роботі можуть з'явиться. Тому, потрібно заборонити Windows вимикати адаптер.

Натисніть Win + R, скопіюйте команду mmc devmgmt.msc і натисніть Ok.

Відкриється диспетчер пристроїв. Знайдіть і відкрийте вкладку Мережеві адаптери. Потім, натисніть правою кнопкою миші на Wi-Fi адаптер (в його назві повинні бути слова "Wi-Fi", "Wireless") і виберіть Властивості.

Перейдіть на вкладку Управління електроживленням, і зніміть галочку з пункту Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії. Натисніть Ok.

Перезавантажуємо ноутбук, і перевіряємо як буде працювати інтернет по Wi-Fi.

Інтернет може пропадати через проблеми з драйвером

Якщо драйвер Wi-Fi адаптера застарів, або встановлений невідповідний драйвер, то можуть з'являтися найрізноманітніші проблеми в роботі бездротового з'єднання. Відкрийте диспетчер пристроїв, як я показував вище (натискаємо Win + R, і виконуємо команду mmc devmgmt.msc). Відкрийте вкладку Мережеві адаптери. Знайдіть бездротової адаптер (в назві будуть "Wi-Fi", 802.11n, або "Wireless"). Біля адаптера може бути жовтий знак оклику. Це означає, що пристрій не працює належним чином.

Навіть якщо значка попередження немає, спробуйте оновити драйвер на цей адаптер. Можливо, це вирішить проблему з відключенням Wi-Fi. Тільки оновлюйте НЕ через диспетчер пристроїв (система скаже що оновлення не потрібно), а скачайте драйвер з офіційного сайту виробника вашого ноутбука. Обов'язково для вашої моделі і вашої операційної системи. Скачайте і встановіть драйвер. Більш докладно про встановлення драйвера я писав в цієї статті.

Ще, можна спробувати вибрати один з вже встановлених версій драйвера, видалити драйвер, або відкотити його. Більш докладно всі ці дії я описував на прикладі Windows 10 в окремій статті: рішення проблем з драйвером бездротового Wi-Fi адаптера в Windows 10 .

Що робити, якщо інтернет періодично пропадає на всіх пристроях?

Якщо у вас підключення до інтернету пропадає одночасно на всіх підключених пристроях, то проблема вже в роутері. Писав про це на початку статті. На комп'ютерах статус підключення стає "без доступу до інтернету".

А на мобільних пристроях (смартфонах, планшетах), інтернет просто перестає працювати. І після таких збоїв, потрібно завжди перезавантажувати роутер, тільки після цього інтернет знову починає працювати. Причому, такі обриви як правило трапляються в моменти, коли на роутер йде велике навантаження: щось викачуємо (особливо з торрентів), дивимося онлайн відео, граємо в онлайн ігри, підключаємо ще якісь пристрої до Wi-Fi і т. Д . І в основному, така проблема спостерігається на не дорогих маршрутизаторах.

Це зрозуміло, вони просто не витримують навантаження, і "падають". Рятує тільки перезавантаження. У мого друга така проблема з Tp-Link TL-WR741ND (Який від провайдера Київстар). Після підключення смартфона і ноутбука, все працює добре. Тільки включаєш перегляд онлайн відео, через деякий час інтернет пропадає.

Що можна зробити:

 • Підключити інтернет без роутера, безпосередньо до комп'ютера, і перевірити роботу. Що б виключити обриви на стороні провайдера.
 • Оновити прошивку роутера, це дуже часто допомагає. У нас на сайті є інструкції для всіх популярних виробників маршрутизаторів.
 • Відключити на пристроях торрент клієнти (якщо такі є). Вони створюють навантаження, через яку втрачається інтернет.
 • Якщо у вас інтернет через 3G / 4G USB модем, який підключений до роутер, то такі обриви відбуваються швидше за все на стороні провайдера.
 • Ну і покупка більш потужного роутера.

Начебто нічого не упустив. Пишіть в коментарях, як вам вдалося позбутися від цієї проблеми.

Чому пропадає Wi-Fi з'єднання на ноутбуці?
Чому пропадає Wi-Fi з'єднання на ноутбуці?
Що робити, якщо інтернет періодично пропадає на всіх пристроях?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: