Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Відмінність блогу від сайту: особливості, переваги та недоліки

 1. У чому різниця між сайтом і блогом?
 2. У чому відмінність блогу від сайту?
 3. Що краще - сайт або блог?
 4. переваги блогів
 5. недоліки блогів

Привіт, читачі мого блогу Привіт, читачі мого блогу!

Ви пам'ятаєте свої перші кроки в освоєнні інтернету? А той момент, коли вам прийшла в голову ідея створити свій власний блог? Сьогодні хочу звернути вашу увагу, а також увагу тих, хто тільки починає шлях створення свого ресурсу на основні відмінності блогу від сайту. Напевно кожен колись задавався питанням, в чому різниця між ними. Дана стаття дасть на це вичерпну відповідь.

У чому різниця між сайтом і блогом?

Для початку розберемося з термінами.

Сайт - це будь-який проект в інтернеті, будь-який майданчик з доменним ім'ям. Сайт - це і інтернет-магазин, і новинний портал, і соціальна мережа, і блог. Тобто в традиційному розумінні, блог - це одна з різновидів сайту. Але, щоб не заплутатися, далі під поняттям «сайт» ми будемо мати на увазі всі інші види майданчиків, які не є блогом.

Блог - це інтернет-щоденник будь-якого людини. Головна відмінність сайту від блогу полягає в тому, що в своєму блозі автор розповідає про себе, розкриває свою особистість, пише від першої особи власні думки. Власники сайтів так не роблять. Наприклад, якщо про якомусь сервісі буде написано в блозі, автор може розповісти про свій особистий досвід використання цього сервісу, про свої враження. На сайті ж це недоречно, і на перше статті встане не автора, а описуваний сервіс.

У чому відмінність блогу від сайту?

Ось основні характерні риси, які відрізняють блог від сайту:

 • Блоги поповнюються новими матеріалами частіше. Відповідно, користувачі охочіше додають їх в закладки (вони знають, що скоро на блозі з'явиться нова корисна інформація), а власник щоденника може публікувати анонси нових статей на своїх сторінках чи групах блогу в соціальних мережах.
 • На сайтах статті написані більш офіційною мовою, блогер ж намагається донести все просто і доступно;
 • Сайти спочатку створюються для подальшого на них заробітку, а блог для автора - перш за все хобі, яке при правильному підході з часом починає приносити дохід;
 • У блогів завжди більше постійних відвідувачів, ніж у сайтів, тому що люди прив'язуються до конкретного автору, до його стилю написання і думкам.
 • Крім статей на основну тематику блогу, автор може публікувати свої особисті нотатки, розповіді про події, що сталися в його житті. Власники сайтів так не роблять.
 • блоггер має тільки один блог, у веб-майстри же сайтів може бути дуже багато. Це відбувається через те, що блог - особистий щоденник автора, в який він може написати все, що захоче. Сайт присвячений якійсь конкретній темі, від якої не можна відхилятися.
 • Якщо на сайті ви можете тільки прочитати статтю, прийняти або не прийняти її і закрити, то на блозі ви можете висловити в коментарях свою думку щодо написаного, обговорити інформацію з іншими користувачами. Хоча останнім часом на сайтах теж стали поширені коментарі, але залишають користувачі їх рідше, ніж на блогах.

Тепер ви знаєте, як відрізнити блог від сайту. Далі поговоримо про те, який ресурс краще створювати.

Що краще - сайт або блог?

Блог і сайт створюються для різних цілей. Якщо вам потрібно представити свою компанію, створюйте сайт. Якщо хочете налагодити відносини з користувачами, ділитися з ними корисною інформацією, отримувати її у відповідь і спілкуватися, створюйте блог. Сьогодні нерідкі випадки, коли блог впроваджують в сайт компанії для залучення нових клієнтів.

переваги блогів

 • Важлива відмінність блогу від сайту: блогеру легше наповнювати свій щоденник - якщо виникла якась проблема (наприклад, немає ідей для статей), можна звернутися за допомогою до читачів.
 • Простіше контактувати з відвідувачами - їм легше спілкуватися з реальною людиною, про якого вони багато знають;
 • Простіше займатися ИнфоБизнес, тому що у успішного, багатьом знайомого блогера багато куплять пропонований матеріал;
 • Блоги часто дружать між собою, і у вас є шанс завести корисні знайомства;
 • У коментарях користувачі часто залишають багато цінної інформації, яка може виявитися важливою і для вас. До того ж, коментарі є доповненням, яке позитивно позначається на просуванні блогу. На блогах проводять конкурси і роблять рейтинги коментарів , Щоб заохотити активних відвідувачів;
 • Більше варіантів монетизації: коли блог стане популярним, рекламодавці зможуть пропонувати вам протестувати сервіси та сайти, а потім опублікувати в блозі огляд.

недоліки блогів

 • Блог необхідно оновлювати набагато частіше, ніж сайт;
 • Ви повинні відповідати на всі коментарі, що надходять до ваших статей: там можуть бути відгуки, поради та питання. Якщо користувачі побачать, що ви їх ігноруєте, незабаром вони просто перестануть коментувати. Користувачі сайтів не чекають від власників обов'язкового відповіді на коментар, а блогер повинен відповідати.
 • Коментарі потрібно постійно перевіряти на предмет флуду, спаму і реклами. Можна поставити пре-модерацію (поки ви не подивитеся коментар, він не з'явиться в блозі), але це забирає багато часу.

Як ви, напевно, встигли помітити, різниця між блогом і сайтом досить велика. У статті були перераховані основні відмінності. Варто також зауважити, що створити блог куди легше - можна скористатися безкоштовними блог-платформами, наприклад, Blogspot, Tumblr або двигунами, які досить прості в освоєнні (кращий варіант - блог на WordPress ).

А вирішити, що краще - сайт або блог, можете тільки ви. Все залежить від ваших цілей.

У чому різниця між сайтом і блогом?
У чому відмінність блогу від сайту?
Що краще - сайт або блог?
Ви пам'ятаєте свої перші кроки в освоєнні інтернету?
А той момент, коли вам прийшла в голову ідея створити свій власний блог?
У чому різниця між сайтом і блогом?
У чому відмінність блогу від сайту?
Що краще - сайт або блог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: