Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вийшов CS-Cart 4.9.1 з новою сторінкою оформлення замовлення

 1. Нове оформлення замовлення (CS-Cart)
 2. Покращене редагування на списку товарів (CS-Cart, Multi-Vendor)
 3. Вхід в панель адміністратора через Google (CS-Cart, Multi-Vendor)
 4. Абсолютні комісії (Multi-Vendor)
 5. Настроюється форма реєстрації продавців (Multi-Vendor)
 6. Нове відкриття і закриття вітрин (CS-Cart)
 7. Інші важливі поліпшення

Всім привіт! Ми випустили CS-Cart і Multi-Vendor 4.9.1. Це так званий «мінорний реліз»; його мета - додати нову функціональність, зберігши при цьому зворотну сумісність. Повний список змін є в журналі змін , А в цій статті ми розповімо про найважливіше.

Нове оформлення замовлення (CS-Cart)

У старій сторінки оформлення замовлення в CS-Cart були недоліки. Наприклад, вона була розбита на кроки: спочатку покупець вводив свої дані (в тому числі заповнював адреса і т.п.), а тільки потім йому пропонувалося вибрати спосіб доставки. Якщо він вибирав самовивезення, то сенс в заповненні багатьох полів (наприклад, адреси та індексу) просто відпадав. А заповнювати їх доводилося на випадок, якщо покупець вибере який-небудь інший спосіб доставки.

У новій сторінці оформлення замовлення (щоб її побачити, спробуйте оформити замовлення на демо-сайті ) Ми вирішили цю проблему: тепер покупець насамперед вибирає місто. Так ми відразу визначаємо доступні способи доставки. У зв'язку з цим є дві важливі зміни:

 1. Вже на головній сторінці магазину є блок Місцезнаходження покупця (відноситься до модуля з такою ж назвою). Цей блок автоматично визначає місто покупця і ви можете вибрати нову. Доступні міста налаштовуються в меню Адміністрування → Доставка і податки → Міста (геолокація).
 2. В налаштуваннях кожного способу доставки є галочка Покупець повинен вказати свою адресу. Якщо вона проставлена, то при виборі цього способу доставки відобразяться поля для введення адреси. Так ми поділяємо способи доставки, де адреса покупця не потрібен (наприклад, самовивезення) і де адреса необхідна (доставка кур'єрськими компаніями). Адресні поля в новому оформленні замовлення задані жорстко, і їх поки не можна змінити в адмінці.

Щоб отримати таку ж сторінку покупки, як на картинці нижче, встановіть модуль Просте оформлення замовлення [Beta]. Ми плануємо розвивати модуль, а позначка [Beta] означає, що ми можемо додавати в модуль нову функціональність не тільки в мінорних релізах (aBc), але і в патчевих (abC).

Ми читали всі запити на поліпшення сторінки оформлення замовлення і розуміємо, що в поточному вигляді модуль всім не догодить. Проте, ми вирішили його випустити з двох причин:

 • Модуль вже зараз може принести користь, а на форумі просили скоріше включити нове оформлення замовлення в реліз.
 • Досвід використання в живих магазинах і зворотний зв'язок допоможуть розвитку модуля.

Досвід використання в живих магазинах і зворотний зв'язок допоможуть розвитку модуля

Покращене редагування на списку товарів (CS-Cart, Multi-Vendor)

Ми переробили список товарів. Можете подивитися зміни на демо-сайті . Перше, що кидається в очі - пропали галочки поруч з товарами. Щоб виділити товар, натисніть на область з ним. Можна виділяти відразу багато товарів, затиснувши клавішу Shift на клавіатурі (так само, як ви на робочому столі виділяєте декілька файлів або папок).

Коли потрібні товари обрані, над ними з'явиться меню. Воно дозволяє виконувати наступні дії:

 • виключати з виділення включені, приховані або вимкнені товари;
 • додавати або видаляти категорії у вибраних товарів; це найшвидший спосіб додати категорію до товарів, що не прибравши з них при цьому вже призначені категорії;
 • підвищувати або знижувати ціни, рекомендовані ціни і кількість товарів за допомогою модифікатора;
 • разом змінювати ціни всіх виділених товарів;
 • відкривати масове редагування товарів, де можна вибрати, які властивості товарів потрібно змінити;
 • дублювати, експортувати або видаляти вибрані товари.

виключати з виділення включені, приховані або вимкнені товари;  додавати або видаляти категорії у вибраних товарів; це найшвидший спосіб додати категорію до товарів, що не прибравши з них при цьому вже призначені категорії;  підвищувати або знижувати ціни, рекомендовані ціни і кількість товарів за допомогою модифікатора;  разом змінювати ціни всіх виділених товарів;  відкривати масове редагування товарів, де можна вибрати, які властивості товарів потрібно змінити;  дублювати, експортувати або видаляти вибрані товари

Вхід в панель адміністратора через Google (CS-Cart, Multi-Vendor)

Новий модуль Вхід в панель адміністратора через Google дозволяє замінити стандартний механізм входу (логін + пароль) на вхід через Google. Недолік у тому, що всім адміністраторам доведеться користуватися поштою Google. Але якщо вас такий варіант влаштовує, то ось яку користь принесе модуль:

 • Вхід в панель адміністратора стане простіше. Якщо ви увійшли в обліковий запис Google і відкрили адреса адмінки магазину, то ви ввійдете в неї за пару кліків.
 • Сама панель адміністратора краще захищена. У Google є двоетапна аутентифікація ; вона захищає облікові записи і, отже, вашу панель адміністратора.

Зверніть увагу, що в Multi-Vendor цей модуль зачіпає тільки адміністраторів маркетплейса і ніяк не впливає на адміністраторів продавця.

Абсолютні комісії (Multi-Vendor)

Коли ми додали тарифні плани для продавців, у планів не було фіксованою комісії за замовлення. Власник маркетплейса міг тільки брати з кожного замовлення суму в X процетов (X залежить від тарифного плану). Починаючи з Multi-Vendor 4.9.1, це не так. Тепер можна брати з кожного замовлення X відсотків, Y рублів або (X відсотків + Y рублів) в залежності від тарифного плану. Дивіться приклади на сторінці нижче:

Настроюється форма реєстрації продавців (Multi-Vendor)

Було багато запитань, як змінити форму, яку покупці в Multi-Vendor можуть заповнити, щоб самим стати продавцями. Раніше для зміни форми були потрібні навички програміста: потрібно було знайти TPL-файл цієї форми і змінити код, щоб додати або видалити поля. Тепер все простіше.

Тепер на сторінці Адміністрування → Поля профілю можна переключитися на Інформація про продавця. Тут ви зможете додати, змінити і видалити поля, які з'являються на формі реєстрації продавця. Як і у випадку з полями профілю, ви можете зробити деякі поля обов'язковими.

Зверніть увагу, що умови, з якими продавці повинні погодитися при реєстрації, тепер також є полем профілю. Тому ми прибрали зі сторінки Налаштування → Продавці галочку Нові продавці зобов'язані прийняти умови угоди.

Нове відкриття і закриття вітрин (CS-Cart)

CS-Cart дозволяє в одній панелі адміністратора керувати кількома вітринами. Раніше на списку вітрин було трохи інформації: можна було тільки дізнатися, які вітрини існують. Не було навіть показано, відкрита вітрина або закрита. Щоб закрити вітрину, треба було йти в Установки → Загальні, вибирати потрібну вітрину в лівому верхньому кутку і ставити галочку Закрити вітрину.

У CS-Cart 4.9.1 ми поліпшили список вітрин : Тепер відразу видно, які вітрини відкриті, а які закриті. Тут же можна відкрити або закрити потрібну вітрину. А якщо ви відкриєте сторінку редагування вітрини, то дізнаєтеся, як отримати до неї доступ, навіть якщо вона закрита.

Інші важливі поліпшення

 • У модулі Відгуки та коментарі відразу кілька поліпшень:
  • Тепер налаштування модуля дозволяють включити або відключити коментарі за замовчуванням для нових товарів, сторінок або продавців.
  • Можна заборонити залишати відгуки на товар тим, хто його не купував.
  • Коментарі та відгуки більше не копіюються, якщо ви дублюєте товар. Ми відключили копіювання коментарів, так як дублювання в основному використовується для того, щоб створити інший товар на основі існуючого.
 • Модуль Стара панель адміністратора застарів і не підтримується. Ми не будемо додавати в нього нову функціональність і виправляти баги, а починаючи з версії 4.10.1 ми повністю виріжемо модуль. Тому після поновлення до 4.9.1 нова панель адміністратора буде включена автоматично.
 • Ми припиняємо підтримку застарілих браузерів, але тільки в панелі адміністратора. Покупці цього зміни не помітять, але деяким адміністраторам може знадобитися оновити свій браузер.

Зараз ми підтримуємо останні стабільні версії Chrome, Firefox, Safari (і Safari для iOS), Microsoft Edge, Chrome для Android, Samsung Internet і інші браузери для мобільних пристроїв на Chromium.

Припиниться підтримка Internet Explorer 11 і заснованих на ньому браузерів для Windows Phone, Microsoft Edge версією нижче 17.17, стандартних браузерів на Android нижче 6й версії, а також Safari на iOS версії нижче 10.3 і всіляких браузерів без підтримки JS.

Раніше ми писали про причини відмови від підтримки старих браузерів .

Оновлення до версії 4.9.1 вже доступні в Центрі оновлень. Як завжди, в перші кілька днів ми обмежуємо кількість доступних оновлень: хто перший їх завантажить, той перший зможе оновитися. Якщо в Центрі оновлень нічого немає, спробуйте пізніше або через кілька днів.

Зверніть увагу, що CS-Cart і Multi-Vendor 4.9.1 працюватимуть тільки на PHP 5.6 і пізніших версіях. Тому ви зможете почати процес оновлення, тільки якщо 4.9.1 підтримує вашу версію PHP.

Вийшов CS-Cart 4.9.1 з новою сторінкою оформлення замовлення

4.9 (97.5%) 16 votes

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: