Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Виписка з ЕГРЮЛ безкоштовно з електронним підписом ФНС в 2019 році

 1. Покрокова інструкція по отриманню виписки з ЕГРЮЛ з ЕЦП безкоштовно
 2. Крок 1 - Переходимо на сторінку сервісу ФНС
 3. Крок 3 - Подаємо запит на виписку з ЕГРЮЛ
 4. Крок 4 - Отримуємо виписку з ЕГРЮЛ з електронним підписом

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (далі - ЕГРЮЛ) є документом, що містить правові відомостей про юридичну особу. У діяльності організації виписка з ЕГРЮЛ потрібно досить часто і для різних цілей.

Так, виписка з ЕГРЮЛ необхідна при відкритті банківських рахунків, звернення до нотаріуса, перевірки контрагентів, участі в тендерах, акредитації на федеральних електронних майданчиках, для отримання ліцензії або доступу до торгів на онлайн-аукціонах і т.д.

Покрокова інструкція по отриманню виписки з ЕГРЮЛ з ЕЦП безкоштовно

Виписка може бути двох видів - електронна і паперова.

Надання виписки на паперовому носії з 18.08.2015 року здійснюється тільки за плату ( Постанова Уряду РФ від 06.08.2015 № 809 «Про внесення змін до окремих актів Кабінету Міністрів України»). Розмір держмита становить 200 рублів (при наданні відомостей не пізніше п'яти днів з дня отримання реєструючим органом відповідного запиту) і 400 рублів (при наданні відомостей не пізніше робочого дня, наступного за днем ​​надходження запиту в реєструючий орган).

Виписка з ЕГРЮЛ в електронному вигляді надається безкоштовно, в необмеженій кількості примірників про будь-якому юридичну особу і не пізніше дня, наступного за днем ​​реєстрації запиту. Зазвичай виписка буває готова через кілька хвилин після подачі запиту.

Сформована в форматі PDF електронна виписка підписується посиленою кваліфікованої електронним підписом податкового органу. Завантажити її можна протягом п'яти днів.

В силу норм статті 6 Федерального закону від 6 квітня 2011 року № 63-ФЗ «Про електронний підпис» виписка з ЕГРЮЛ в формі електронного документа, підписаного посиленою кваліфікованої електронним підписом, рівнозначна виписці (довідці) на паперовому носії, підписаної власноручним підписом посадової особи податкового органу та завіреної печаткою.

Також слід зазначити, що для отримання виписки сертифікат ключа електронного підпису (СКП) заявника не вимагається. Крім того, підпис візуалізувати, в тому числі при роздруку виписки.

На сайті ФНС Росії www.nalog.ru реалізований сервіс «Надання відомостей з ЕГРЮЛ / ЕГРІП про конкретний юридичну особу / індивідуальний підприємця в формі електронного документа», що дозволяє безкоштовно отримати містяться в ЕГРЮЛ відомості про конкретну особу в формі електронного документа, підписаного посиленою кваліфікованої електронної підписом.

Крок 1 - Переходимо на сторінку сервісу ФНС

На сайті ФНС в розділі «Електронні сервіси» необхідно вибрати сервіс « Надання відомостей з ЕГРЮЛ / ЕГРІП про конкретний юридичну особу / індивідуальний підприємця в формі електронного документа ».


Скористатися сервісом можуть тільки зареєстровані користувачі. Щоб зареєструватися, натисніть «Реєстрація». Якщо Ви вже зареєстрований користувач, то можете переходити до кроку 3.

Для реєстрації на сайті необхідно внести інформацію про користувача - адреса електронної пошти, пароль, відомості про користувача і ввести код з картинки.

При реєстрації скористайтеся підказкою, розміщеної поруч на сторінці.

При реєстрації скористайтеся підказкою, розміщеної поруч на сторінці

Для активації облікового запису необхідно пройти за посиланням, зазначеної в листі, надісланому ФНС на зазначену електронну пошту.

Крок 3 - Подаємо запит на виписку з ЕГРЮЛ

Авторізуемся на сайті і заходимо в особистий кабінет в сервіс «Надання відомостей з ЕГРЮЛ / ЕГРІП про конкретний юридичну особу / індивідуальний підприємця в формі електронного документа».

Вибираємо умова «Подати новий запит на виписку».

Вибираємо умова «Подати новий запит на виписку»

У заявці на формування виписки в електронному вигляді слід вказати свідоцтва про Державну реєстрацію або ІПН юридичної особи. З сервісу можна замовити і виписку з ЕГРІП , Досить перейти на вкладку «Індивідуальний підприємець / СФГ».

Далі необхідно ввести код з картинки і натиснути кнопку «Сформувати запит».

Запит на отримання електронної виписки ЕГРЮЛ відправлений. У списку заявок відіб'ється номер запиту та поетапне стан запиту:

 • Очікування формування виписки;
 • Виписка сформована. Завантажити виписку.

Завантажити виписку

За номером заявки можна відстежити хід виконання запиту.

Крок 4 - Отримуємо виписку з ЕГРЮЛ з електронним підписом

Отримання виписки з ЕГРЮЛ в електронному форматі.

Документ сформують не пізніше наступного робочого дня. На практиці виписка формується за кілька хвилин (з'явиться статус запиту «Виписка сформована. Завантажити виписку»).

Завантажити виписку»)

Виписка з ЕГРЮЛ / ЕГРІП формується в форматі PDF і містить посилену кваліфіковану електронний підпис і її візуалізацію. Значок підпису буде видно на останній сторінці виписки при роздруку документа.

Значок підпису буде видно на останній сторінці виписки при роздруку документа

Виписка з ЕГРЮЛ з посиленою електронним підписом ФНС готова. Вона буде містити практично всі відомості про цікавить вас господарському суб'єкті.

Сформовану виписку можна скачати протягом п'яти днів.

Оцініть статтю, будь ласка!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: