Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вітання з Днем народження в email розсилках

 1. 1. Пишіть особисто
 2. 2. Робіть еmail розсилку красивою
 3. 3. Складіть текст
 4. 4. Розмежовуйте привітання і рекламні розсилки
 5. 5. Даруйте те, що обіцяли
 6. 6. Давайте то, що буде радувати не тільки в День народження
 7. 7. Періодично міняйте поздоровлення
 8. 8. Надайте розсилки
 9. 8. Постарайтеся, щоб вас запам'ятали
 10. 9. сегментує і враховуйте дані про клієнта
 11. 10. Автоматизуйте поздоровлення
 12. 11. Створюйте листи прямо зараз!

Кожен з нас любить увагу, особливо, коли це стосується такого унікального і індивідуального свята, як День народження. У цей день хочеться отримувати найтепліші слова, приємні подарунки та несподівані сюрпризи. Саме тому, працюючи з клієнтами, небажано забувати про такий важливий для них подію.

Саме тому, працюючи з клієнтами, небажано забувати про такий важливий для них подію

Постараємося дати кілька ідей для привітання на прикладах реальних розсилок. Думаю, що у кожного в папці «Вхідні» можна знайти джерело для натхнення, треба тільки пошукати. Ось що у мене вийшло:

1. Пишіть особисто

Перш за все, виберіть стиль написання листів, який підійде для ваших клієнтів. Вітання з Днем народження можуть мати офіційну форму (від імені компанії, керівника, всієї команди і т.д.) або ж більш особисту (від імені людини, який постійно спілкується з клієнтами і вони добре його знають).

2. Робіть еmail розсилку красивою

Це стосується як оформлення, так і тексту повідомлення. Побажаннями з інтернету нікого не побачиш - краще від душі написати пару слів, наповнених теплотою. Люди розуміють, коли їх привітали «для галочки» - ставлення натомість виходить таке ж. Це здається смішним, але багато людей ретельно стежать за тим, хто і як їх привітав.

"Шановний клієнт!

Вітаємо Вас від щирого серця!

У листі також є інформація про наших акціях і знижки для Вас.

Ви зробили правильно, вибравши нашу компанію. C побажаннями подальшого щастя і удачі, колектив нашої компанії »

Це нудно, нецікаво і навіть більше дратує, ніж дарує святковий настрій.

Але якщо трохи поворожити над листом - можна зробити його куди веселіше:

Не менш важливо відправляти листи з красивим шаблоном. При реєстрації в нашій системі ми створюємо для нових користувачів безкоштовний шаблон в стилі їх сайту . Так що листи з нами будуть не тільки душевними, але і красивими :)

Хочете безкоштовний шаблон?

3. Складіть текст

Залежно від чийого імені буде лист, важливо правильно і грамотно скласти текст привітання. Побажання буде виглядати щирим, коли до нього не додається ніяких промоматеріалів. Звичайно, бувають ситуації, коли така святкова емейл-розсилка чи не єдина можливість зацікавити клієнта новим продуктом. Але все ж, особливість написання тексту в тому, щоб він сприймався не як реклама, а як турбота про клієнта.

В тексті можна коротко привернути увагу до вашої компанії, подякувати за співпрацю. Також в тексті листа і оформленні використовуйте «родзинку», яка стосується вашого бізнесу і клієнта.

4. Розмежовуйте привітання і рекламні розсилки

Якщо у вас є приурочені знижки та акції до пам'ятної дати - краще підготувати два різних листи. Надсилайте вітальні email розсилки безпосередньо в день свята, а листи про акції заздалегідь, щоб у клієнта був час обдумати пропозиції з нагоди Дня народження.

Тим, хто не скористався пропозицією - можна в догонку відправити нагадування, що бонус діє ще кілька днів.

5. Даруйте те, що обіцяли

Багато компаній вже розбестили своїх клієнтів щорічними подарунками іменинникам, тому деякі клієнти вже цілеспрямовано чекають, коли ж почнуть сипатися пропозиції до їх свята. Якщо ви обіцяєте в листі подарунки, готуйтеся до того, що клієнти можуть і звикнути :) Тоді вже одними знижками не вийде звільнитися.

відмінні святкові листи відправляє компанія Ів Роше :

 • красивий дизайн
 • приємний склад
 • якісні фотографії людей і товарів
 • Найдорожча пропозиція для дорогих передплатників.

6. Давайте то, що буде радувати не тільки в День народження

Завдяки наданим в День народження пільг, бонусів і акційними пропозиціями, подарункам, клієнт може залишитися з вами ще на один рік. Спробуйте подарувати такі послуги або знижки, які даруватимуть задоволення не тільки один день в році.

7. Періодично міняйте поздоровлення

Досить неприємно отримувати з року в рік одне й те саме побажання любові, удачі, щастя і зоров'я. Нехай в листі не буде великої кількості тексту, віршів і картинок. Зате можна за допомогою красивого мінімалістичного дизайну не тільки привітати, а й зацікавити вашого читача перейти на сайт.

Відмінний приклад цього - розсилки компанії LinguaLeo. Більше однієї прокрутки вони не займають, але при цьому їх завжди приємно відкривати і читати.

8. Надайте розсилки

В сервісах розсилки зробити це досить просто. Під час імпорту контактів додайте в базу не тільки емейл або телефонний номер клієнта, а й дату народження і імена ваших передплатників. Цих даних буде достатньо, щоб налаштувати першу святкову кампанію і легко звертатися по імені до користувачів.

Також, скориставшись спеціальними сервісами, можна персоніфікувати картинки в емейл-розсилках , Використовувати лічильники зі зворотним відліком до заповітної дати, підставляти локацію клієнта або місцеву погоду.

8. Постарайтеся, щоб вас запам'ятали

Можна не обіцяти «золоті гори», але при цьому зробити своє привітання з днем ​​народження яскравим і надовго запам'ятовується. Текст привітання повинен бути коротким. Щоб не займати багато часу клієнта краще обмежитися декількома абзацами або рядками.

Періодично міняйте текст привітання. Спробуйте надихнеться емейл-розсилками, які надсилали вам - за це гроші не беруть.

9. сегментує і враховуйте дані про клієнта

Дізнавайтеся про клієнтів якомога більше, так вони будуть відчувати свою важливість і причетність до вашої компанії. Уявіть, як відреагує іменинник, якщо ви йому нагадайте, що в минулому році він відзначав День народження саме у вас!

Також можна використовувати найпростіший варіант - розділити іменинників по підлозі. Відповідно кожному представнику відправлятиметься свій лист з належним текстом і оформленням. Розробіть кілька варіантів поздоровлень для клієнтів, наприклад для чоловіків і жінок. Не забувайте простежити в тексті за закінченнями в словах і якого роду використовуються займенники.

10. Автоматизуйте поздоровлення

Подбайте про те, щоб ваші передплатники привіталися точно в строк. Налаштуйте вітальні кампанії вже зараз і на весь рік. Задіюйте відразу кілька каналів комунікації - крім електронної пошти існує смс і вайбер , Щоб користувач напевно отримав вашу пропозицію. Наприклад, спочатку йде емейл, якщо через день користувач не відкрив листа - він отримає СМС-повідомлення, якщо відкрив - другий лист з нагадуванням про бонус.

Зробити це досить просто, дотримуючись інструкції, як автоматизувати привітання з Днем народження в нашому розділі "Підтримка" .

11. Створюйте листи прямо зараз!

Не шкодуйте часу на підготовку привітання, можливо, від цього буде залежати лояльність ваших клієнтів і успішних продажів в майбутньому. адже система eSputnik дозволяє налаштувати повідомлення раз на рік :) Створіть оригінальний вітальний шаблон, який зробить ваше привітання запам'ятовується, яскравим і дивно красивим.

Клієнтів потрібно цінувати і любити, адже вони вибрали вас з сотні інших компаній. Вітайте клієнтів так, як би хотілося щоб вітали вас і у вас все вийде. А якщо у вас є класні або навпаки невдалі приклади привітань з Днем народження в email розсилках - надсилайте нам, будемо розбиратися з цим разом :)

До нової зустрічі в нашому блозі! )

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: