Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вивантаження в YML вмісту магазину на Woocommerce

 1. установка плагіна
 2. Вивантаження в YML вмісту магазину на Woocommerce (використання плагіна)
 3. Вивантаження в YML. Внесення змін
 4. 1. Виробник товарів (Brand).
 5. 2. Розміщення файлу вивантаження.
 6. 3. Зміна назви категорій в тезі <typePrefix> ... </ typePrefix>
 7. 4. Додавання додаткової інформації в опис

Описується вивантаження в YML (Yandex Markup Language) вмісту інтернет-магазину на WordPress + Woocommerce. Формат YML - це опис магазину, категорій і товарів на жорстко формалізованому Яндексом підмножині мови XML і використовується для завантаження інформації в Yandex Market, а так само для деяких інших додатків. Вивантаження здійснюється за допомогою плагіна BG_YML_Dump. The same in English

У процесі вивантаження:

 • створюється заголовок з назвою інтернет-магазину, компанії, агентства WEB-дизайну, які беруться з парамертов плагіна;
 • створюється секція валют. Основна валюта береться з налаштувань Woocommerce. Її курс 1. Якщо інтернет-магазин працює для кількох країн, то в секцію будуть включені валюти цих країн. Їх курси будуть братися по центральному банку країни, яка випускає основну валюту магазину;
 • створюється секція категорій;
 • виводяться всі товари;
 • є можливість включати в вивантаження тільки деякі вибрані адміністратором категорії товарів або не включати їх.

Вивантаження виконується за розкладом один раз на добу як фонове регламентне завдання. Файл вивантаження розташовується на сервері і може бути завантажений з його URL http: // URL сайту / wp-content / uploads / yml / імя_файла.xml, де ім'я файлу - URL сайту з точками, заміненими на підкреслення. Наприклад, для сайту www.example.com URL файлу вивантаження буде http://www.example.com/wp-content/uploads/yml/www_example_com.xml. Для того, щоб припинити виконання регламентного завдання, досить деактивувати плагін.

При бажанні отримати вивантаження в реальному часі (тут і зараз), на будь-яку сторінку сайту (краще на спеціально створену) можна розмістити шорткод [bg-wc-uml-dump]. Файл вивантаження буде оновлюватися кожен раз, коли в браузері буде відображатися ця сторінка.

установка плагіна

Необхідно отримати файл плагіна bg_yml_dump.zip звідси

Дотримуйтесь інструкції " Як встановити плагін WordPress "Для його установки і" Як оновити плагін WordPress "Для оновлення. У поставку включено переклад повідомлень на російську мову.

Плагін повністю сумісний з мережею віртуальних сайтів WordPress Multisite (див. " Як встановити WordPress multisite "," Як налаштувати WordPress multisite "І" Як почати роботу з WordPress multisite ").

Вивантаження в YML вмісту магазину на Woocommerce (використання плагіна)

Для настройки плагіна необхідно підготувати наступну інформацію:

 1. Коротке ім'я магазину (Short Shop Name).
 2. Назва компанії - власника магазину (Company Name).
 3. Назва агентства (Agency Name) WEB-дизайну (WEB-майстра).
 4. Адреса електронної пошти WEB-майстра (Contact email)
 5. Вендор (Vendor) - постачальник або торгова марка продукції.
 6. Чи хочете Ви виводити тільки категорію товару в тезі typePrefix або включаючи всі батьківські.
 7. Якщо Ви хочете вивантажувати не весь магазин, а тільки включати (або не включати) окремі категорії товарів, то список такох категорій.
 8. Якщо Ви хочете обмежити в вивантаженні максимальну кількість URL зображення для товару, то це число.

Як тільки плагін встановлений, його необхідно активувати на сайті (на цільовому сайті для мережі віртуальних сайтів WordPress Multisite).

Далі перейти "Параметри" (Settings) -> "Вивантаження товарів в YML" (Product YML Dump). На першій вкладці треба заповнити всі поля підготовленою інформацією, перевірити введення і натиснути кнопку "Зберегти зміни" (Save Changes) Рис. 1.

Описується вивантаження в YML (Yandex Markup Language) вмісту інтернет-магазину на WordPress + Woocommerce

Мал. 1. Налаштування плагіна BG_YML_DUMP (вкладка 1)

На другій вкладці Ви можете ввести необхідні обмеження по категоріям при вивантаженні товарів і / або максимальне число URL зображень для товару, перевірити введення і натиснути кнопку "Зберегти зміни" (Save Changes). (Рис. 2.)

Мал. 2. Налаштування плагіна BG_YML_DUMP (вкладка 2)

У разі виникнення будь-яких проблем, можна скористатися вкладкою допомоги (Рис. 3.), відкрити яку можна натиснувши на кнопку "Допомога" справа в самому верху.

Мал. 3. Налаштування плагіна BG_YML_DUMP (Допомога)

Це все. Раз на добу Ви будете отримувати Вашу вивантаження товарів. URL файлу можна використовувати в Yandex Market чи якихось інших партнерських програмах.

Вивантаження в YML. Внесення змін

Тільки для тих, хто розуміє, що робить! Всі зміни рекомендується спочатку протестувати на тестовому сайті і потім переносити на робочий, попередньо зробивши резервну копію (див. " Як організувати резервне копіювання сайту "," Як зробити backup сайту на WordPress "І" Відновлення сайту WordPress з резервної копії ").

1. Виробник товарів (Brand).

Для мультибрендового інтернет-магазину можна в тегах <vendor> і </ vendor> вивести назву компанії-виробника товару. Для цього необхідно створити Властивість (Attribute) з будь-яким зрозумілим назвою і з ярликом (slug) "brand". Як значення властивості повинні бути всі назви компаній-виробників.

Дуже важливо! При виборі значення цієї властивості для товару, галочку "Використовується для варіацій" (Used for variations) НЕ ставити.

2. Розміщення файлу вивантаження.

Для зміни розміщення файлу вивантаження в файлі functions.php використовуваної дочірньої теми (див. " Дочірня тема WordPress ") Необхідно створити фільтр, який задасть адресу папки для розміщення файлу вивантаження:

if (function_exists ( 'bg_yml_dump')) {add_filter ( 'bg_yml_dir_name', 'my_dir_name'); function my_dir_name ($ dir_name) {// Here all staff to change dump directory beginning with $ dir_name = return $ dir_name; }}

3. Зміна назви категорій в тезі <typePrefix> ... </ typePrefix>

Плагін виводить назву категорії, якій належить товар в тезі <typePrefix> ... </ typePrefix>. Для того, щоб змінити це, в файлі functions.php використовуваної дочірньої теми необхідно створити фільтр, який виведе в цьому тезі все, що Ви хочете там бачити:

if (function_exists ( 'bg_yml_dump')) {add_filter ( 'bg_yml_type_prefix', 'my_type_prefix', 10, 2); function my_type_prefix ($ type_prefix, $ product) {// Here all staff return $ type_prefix; }}

4. Додавання додаткової інформації в опис

Деякі інтернет-магазини використовують додаткові плагіни або який інший спосіб додавання інформації до опису товару. Щоб доповнити стандартний для Woocommerce опис товару в вивантаженні YML будь-якою інформацією, необхідно створити фільтр в файлі functions.php використовуваної дочірньої теми:

if (function_exists ( 'bg_yml_dump')) {add_filter ( 'bg_yml_extra_tags', 'my_extra_tags', 10, 2); function my_extra_tags ($ product_extra_tags, $ product) {// Here all staff return $ product_extra_tags; }}

В результаті роботи фільтра в змінна $ product_extra_tags повинна містити набір рядків виду:

<Tag1> Вміст tag1 </ tag1> "\ n"

де tag1 є дозволений для YML тег.

Описана вивантаження в YML вмісту інтернет-магазину на WordPress + Woocommerce

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: