Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Візуалізація даних геодезичного моніторингу

 1. Модуль Sentris Viewer - графічне і табличне представлення даних геодезичного моніторингу
 2. Модуль Sentris Web - он-лайн висновок даних моніторингу на веб-сторінку
 3. Модуль Sentris Report - автоматичне створення звітів

Для візуалізації даних геодезичного моніторингу ми пропонуємо використовувати лінійку програмного забезпечення (ПО) Sentris . Програми, що входять до складу Sentris, є додатком до програмного комплексу Leica GeoMoS Monitor (ПК LGM), призначеному для управління, збору і попередньої обробки інформації в автоматизованих системах деформаційного моніторингу (АСДМ).

ПО Sentris включає наступні модулі:

модуль Sentris Viewer

Графічне і табличне представлення даних моніторингу. Можливість віддаленого підключення до баз даних. У порівнянні з Sentris Report більш просунута система запитів і візуалізації даних. Для програми доступна довідка .

модуль Sentris Web

  Он-лайн висновок на веб-сторінку даних по зсувах точок (тахеометри).
 1. 1 варіант - в числовому вигляді (зведена таблиця)
 2. 2 варіант - в графічному (часовий графік)

модуль Sentris Report

Автоматичний висновок даних в файли графічних форматів і в excel-файл зведеної таблиці по зсувах точок (тахеометри) за задані проміжки часу. При наявності інтернету є можливість автоматичної відправки файлів на електронну пошту.

Для перегляду зображень крупним планом, клікніть по ним мишею.

Модуль Sentris Viewer - графічне і табличне представлення даних геодезичного моніторингу

Програма Sentris Viewer, так само як і Sentris Report, є додатком до програмного комплексу Leica GeoMoS Monitor (ПК LGM), призначеному для управління, збору і попередньої обробки інформації в автоматизованих системах деформаційного моніторингу (АСДМ) Програма Sentris Viewer, так само як і Sentris Report, є додатком до програмного комплексу Leica GeoMoS Monitor (ПК LGM), призначеному для управління, збору і попередньої обробки інформації в автоматизованих системах деформаційного моніторингу (АСДМ). Інформація, що отримується під час роботи LGM, зберігається в базах даних Microsoft SQL (БД MsSQL) для подальшої обробки та аналізу. Зокрема, в базах містяться координати всіх точок об'єкта, що спостерігається, величини зсувів, відстані, кути і т.п. Вся інформація розподілена в часі.

Програма Sentris Viewer працює тільки з БД MsSQL, створеними в ПК LGM, і здійснює ТІЛЬКИ вибірку інформації за запитами користувача, не змінюючи структуру БД і не зберігаючи там ніякої інформації Програма Sentris Viewer працює тільки з БД MsSQL, створеними в ПК LGM, і здійснює ТІЛЬКИ вибірку інформації за запитами користувача, не змінюючи структуру БД і не зберігаючи там ніякої інформації. Програма працює на операційних системах сімейства Windows (WindowsXP і вище). Код програми цілком написаний на C #, і використовує бібліотеки сторонніх розробників, які розповсюджуються під ліцензіями Microsoft .NET Framework Redistributable EULA , GNU / GPL або MIT .

На відміну від Sentris Report, програма призначена для довільної вибірки даних з БД MsSQL величин зсувів спостережуваних точок об'єкта за певні проміжки часу, і візуалізації результатів як окремих точок (сенсорів), так і груп точок На відміну від Sentris Report, програма призначена для довільної вибірки даних з БД MsSQL величин зсувів спостережуваних точок об'єкта за певні проміжки часу, і візуалізації результатів як окремих точок (сенсорів), так і груп точок. Інформація представлена ​​у вкладках відповідних типів вимірювань. Є можливість експорту даних в основні графічні та табличні формати, а також опція віддаленого підключення до баз даних проектів.

Можливість оперативного аналізу поточної ситуації на об'єкті. Точки з критичними зсувами виділяються на схемі (плані) розташування червоним кольором і показують час і величину заданого критичного зсуву.

Модуль Sentris Web - он-лайн висновок даних моніторингу на веб-сторінку

Зліва: подання даних в числовому вигляді (зведена таблиця з колірною індикацією перевищення критичних зсувів) Зліва: подання даних в числовому вигляді (зведена таблиця з колірною індикацією перевищення критичних зсувів). Демонстраційна веб-сторінка за засланні .

Справа: подання даних в графічному вигляді (часовий графік). Графік виводить дані он-лайн. Демонстраційна веб-сторінка за засланні .

Модуль Sentris Report - автоматичне створення звітів

Програма Sentris Report, так само як і Sentris Viewer, є додатком до програмного комплексу Leica GeoMoS Monitor (ПК LGM), призначеному для управління, збору і попередньої обробки інформації в автоматизованих системах деформаційного моніторингу (АСДМ). Інформація, що отримується під час роботи LGM, зберігається в базах даних Microsoft SQL (БД MsSQL) для подальшої обробки та аналізу. Зокрема, в базах містяться координати всіх точок об'єкта, що спостерігається, величини зсувів, відстані, кути і т.п. Вся інформація розподілена в часі.

Програма Sentris Report працює тільки з БД MsSQL, створеними в ПК LGM, і здійснює ТІЛЬКИ вибірку інформації за запитами користувача, не змінюючи структуру БД і не зберігаючи там ніякої інформації Програма Sentris Report працює тільки з БД MsSQL, створеними в ПК LGM, і здійснює ТІЛЬКИ вибірку інформації за запитами користувача, не змінюючи структуру БД і не зберігаючи там ніякої інформації. Програма працює на операційних системах сімейства Windows (WindowsXP і вище). Код програми цілком написаний на Java, і використовує бібліотеки сторонніх розробників так само написаних на Java, і які розповсюджуються під ліцензією GNU / GPL або Apache .

Програма Sentris Report призначена для автоматичної вибірки з БД MsSQL величин зсувів спостережуваних точок об'єкта за певні проміжки часу і пошуку серед них найменших і найбільших значень. Результати вибірки зводяться в підсумкову таблицю, яка відображається в головному вікні програми і автоматично експортується в файл excel.

Також за результатами вибірки створюються три графіка зсувів точок за ці ж проміжки часу Також за результатами вибірки створюються три графіка зсувів точок за ці ж проміжки часу. Вони в свою чергу зберігаються в файлах png. Під час сесії програми всі її дії і дії користувача записуються в лог-файл, для подальшого контролю чи аналізу процесу роботи, збоїв та ін. Все файли зберігаються в спеціально створених директоріях на жорсткому диску комп'ютера.

Основна функція програми - автоматичне створення таблиць і графіків під час роботи LGM, для подальшого використання їх у звітній документації за спостереженнями за деформаціями об'єкту. Інтервали поновлення звітної інформації встановлює користувач. Наприклад, при обраному інтервалом 12 год звіти будуть автоматично формуватися кожні 12 годин. Програма захищена від безконтрольної перезавантаження комп'ютера, тобто після завантаження операційної системи, функціонування програми продовжиться, якщо раніше програма працювала в режимі автоформування звітів.

Додатковою потужної функцією програми є можливість відправки щойно сформованих звітів на обрану користувачем електронну пошту. Зрозуміло при наявності з'єднання з інтернетом.

вгору

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: