Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

«Вконтакте» псує фотографії при завантаженні

Вконтакте досить сильно псує якість завантажуваних фотографій. У деяких випадках це особливо помітно (наприклад, при завантаженні дуже великого зображення). Я навіть розміщував приклади того, як були зіпсовані деякі фотографії. Можливо, деяким користувачам це не помітно, але досвідчене око весільного фотографа , Або просто уважного людини бачить дві різні фотографії. Отже, як з цим боротися? До недавнього часу я просто змінював розмір фотографії, однак, періодично все одно помічав, нехай не такий значний, але все ж погіршення якості фото. Почитавши про дану проблему в інтернеті, почерпнув цікаву методику, якої (злегка поліпшеною) поділюся з вами.

Отже, у нас є велике і красиве фото. Відразу обмовлюся, пишу тільки для тих, у кого є фотошоп - як робити подібні операції в інших редакторах, я не цікавився, але принцип повинен бути той же. Як же нам викласти це фото вконтакт так, щоб прямі лінії не стали зубчастими, а кольори залишилися такими, якими ми їх бачимо? Якщо коротко, то тут є три моменти:

1) Сильно збільшуємо різкість фотографії. У полноразмерном вигляді фотографія повинна стати навіть занадто різкою, перешарпленной, але після зменшення різкість прийде в норму.

2) Хитрим чином зменшуємо розмір фото до того, який любить контактік (1024 по висоті для вертикальних фото, і 1280 по ширині для горизонтальних).

3) Зберігаємо не менше хитрим чином, так, щоб фото не містило зайвої інформації, було в колірному просторі sRGB і було оптимальної якості.

Тепер докладніше. Для прикладу я взяв свою фотографію з красивою lovestory-фотосесії в покинутій садибі.

1. Відкриваємо фото в фотошопі.

2. Створюємо дублікат шару, застосовуємо до нього фільтр - інше - колірний контраст з радіусом приблизно 3 пікселя. Потім виставляємо шар в режим "Перекриття" і робимо зведення. Таким чином, ми збільшили різкість фотографії.

3. Вибираємо пункт Зображення -> розмір зображення.

4. Виставляємо: Для горизонтального зображення - ширину 1920 році, для вертикального - висоту 1536 (розміри в півтора рази більше кінцевих), ресамплінг - Бикубическая, зі зменшенням (в інших версіях фотошопа - Бикубическая, чіткіше), застосовуємо.

5. Вибираємо пункт Зображення -> розмір зображення.

6. Виставляємо: Для горизонтального зображення - ширину 1280, для вертикального - висоту 1024, ресамплінг - Бикубическая, плавні градієнти (в інших версіях фотошопа - Бикубическая, найкраща для плавних градієнтів), застосовуємо.

7. Натискаємо Файл -> Зберегти для Web і пристроїв. Виставляємо якість 80, і ставимо галочку "Перетворити в sRGB".

Отриманий файл і завантажуємо в контакт. В результаті, втрати якості будуть мінімальні, а кольори будуть відповідати тому, що ви бачили на своєму моніторі. Я думаю, що дана методика підходить не тільки для вконтакте, але і для інших соціальних мереж, і просто передачі файлів через інтернет, тому що в результаті ви отримуєте зображення оптимальної ваги, розміру і чіткості, яке буде однаково відображатися в будь-якому колірному просторі (т . Е. на будь-якому комп'ютері).

PS Ось що пише підтримка вконтакте з цього приводу:

Щоб мінімізувати візуальні втрати якості, краще завантажувати знімки поменше (до 1000 пікселів по кожній із сторін) і перед завантаженням трохи збільшувати їх різкість. Крім того, краще не натискати на сходинку «Додати нові фотографії», а перетягувати на неї знімок прямо з папки комп'ютера.

Є і ще одна важлива деталь: наш завантажувач недолюблює колірний профіль Adobe RGB, тому перед завантаженням краще перетворити картинку для Web. Алгоритм дій такий: в Photoshop'е потрібно вибрати «Зберегти для WEB» (Alt + Shift + Ctrl + S), потім редагувати настройки якості і неодмінно відзначити «Конвертувати в sRGB».

Найцінніші знімки варто завантажувати в розділ документів - https://vk.com/docs .

Про те, як зробити такий ресайз пакетно з накладенням логотипу або копірайту для всієї папки з фотографіями - читайте тут .

Update:

На поточний момент VK збільшив розміри збережених фотографій. На даний момент це 1800х1200, відповідно, ви можете замінити всі розміри зі статті на нові.

Отже, як з цим боротися?
Як же нам викласти це фото вконтакт так, щоб прямі лінії не стали зубчастими, а кольори залишилися такими, якими ми їх бачимо?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: