Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Влад Соколовський: «Люблю, але одружуватися поки не збираюся»

У минулому році на проекті « Фабрика зірок. повернення »« Навколо ТБ »робив інтерв'ю з Владом Соколовським .

Зараз на Першому каналі почалося нове шоу - «Фабрика зірок: Росія - Україна», в якому молодий популярний співак знову серед учасників.

- Влад, що змінилося в твоєму житті за цей рік?

Влад Соколовський: Все. 2012 рік для мене - рік великих змін як у роботі, так і в особистому житті. Поміняв продюсерський будинок: я вже не з Костянтином Меладзе , Тепер в іншій команді. У ній три людини, які приймають рішення: Яна Рудковська , Дима Білан і я. Кожен займається своєю справою - Діма відповідає за музичну частину проекту, Яна - за менеджмент. Вона та людина, яка всіх об'єднав. Я радий, що з січня ми почали працювати, записуємо велику кількість матеріалу, відзняли перший кліп на пісню «Лівні». Ця композиція зараз у всіх чатах займає лідируючі позиції. На підході ще один новий кліп - поки визначаємося, на яку пісню він буде.

- В особистому житті теж зміни?

Влад Соколовський: Так. Три роки прожив з дівчиною. Якщо чесно, то рік тому планував навіть зробити їй пропозицію, але якимось чином доля відвела. І на щастя: цієї весни зустрів приголомшливу дівчину, до якої відчуваю самі трепетні почуття.

- А що привернуло в новій обраниці?

Влад Соколовський: Не хочу виділяти якесь одне якість. Люблю, і все.

- Зараз ти ще ведеш на МУЗ ТВ шоу « ідеальна пропозиція »...

Влад Соколовський: Так, що, до речі, в тему (сміється), хоча сам я не планую в найближчі три-п'ять років робити пропозицію. А в програмі ми допомагаємо людям , Які вже дозріли до вступу в шлюб. До редакції звертається величезна кількість хлопців, готових до найголовнішого кроку в своєму житті, вони хочуть зробити пропозицію своїй дівчині, причому красиво і оригінально. А ми допомагаємо їм, заспокоюємо, якщо треба. Кожна програма - особлива. Переживаємо за героїв шоу, як за себе, тому що маємо до цього безпосереднє відношення, адже людина робить те, що ми йому радимо. Приємно, що з того моменту, як я став ведучим цього шоу, за час зйомок ніхто на пропозицію руки і серця не відповів відмовою.

- Скажи, нинішня «Фабрика» відрізняється від тієї, яка була рік тому? На мій погляд, особливої навчання учасників проекту тут немає.

На мій погляд, особливої навчання учасників проекту тут немає

Влад Соколовський: По суті так. На першій «Фабриці», коли ми жили в одному будинку, ми дійсно чогось навчалися, а потім цей проект перетворився на шоу. Зараз виступаємо на ньому, щоб щось довести собі та іншим, впоратися з труднощами і певним страхами ... Хоча в будь-якому випадку ми отримуємо тут хороший досвід, а досвід (як позитивний, так і негативний), як мені здається, і є вчення. На «Фабриці зірок. Повернення »я дуже переживав через якихось негативних думок, висловлених на мою адресу. Але за минулий рік я подорослішав, зміцнів, зрозумів, чим я сам можу зачепити свою аудиторію, що саме людям подобається, тому роблю зараз все конкретно для них.

- У « надбання республіки », Присвяченому ювілею Філіпа Кіркорова , Тебе за пісню «Зайка моя», виконану в дуеті з Нюшей , похвалила Алла Пугачова . Тут же часто лають. Прикро?


Влад Соколовський: Це особиста думка кожного. Напевно, всі чули реакцію залу, коли критикували «Паперового змія». Глядачі мій номер прийняли, і це для мене найголовніше. Папі (як і моїм наставникам - Ігорю Крутому і Ігорю Матвієнко ) Теж сподобалося, та й мені робити його було надзвичайно цікаво. Дехто ставиться до мене з якимось упередженням. А упередженим ставленням мене образити не можна. Я нормально реагую на будь-яку об'єктивну критику, вмію сприймати її, слухати і робити висновки. До слова, у мене є антіпоклоннікі, їх я називаю помічниками, тому що часом вони, намагаючись зачепити мене, вказують на ті недоліки, які необхідно усунути. Так що спасибі їм, вони роблять мене краще.

- Влад, ти створюєш враження добродушного, спокійного і інтелігентного хлопця. А тебе можна вивести з себе?

Влад Соколовський: Так, насправді я дуже терпимий (як і мій батько), але, якщо мене вивести з себе, це буде щось страшне. Так що нікому цього робити не раджу. Зараз я навіть став більш спокійним. Чому? У минулому році у мене ніякої визначеності в голові не було. Все було вкрай ідеалізовано, я нібито дивився через якісь рожеві окуляри, тому і сприймав все навколо гарнішим, ніж було насправді. Сьогодні вже є чітко вибудуваний план, і кожне слово підкріплюється певною дією, це і додає мені впевненості.

- Маєш на увазі і кар'єру?

Влад Соколовський: Безумовно, якби я раніше працював в такому ж режимі нон-стопа, як зараз, все було б набагато краще.

- Як складається звичайний день Влада Соколовського?

Влад Соколовський: Напружено! Якщо брати сьогоднішній, то він чудовий - через приголомшливого ранку.

- Чим воно так запам'яталося?

Влад Соколовський: Це був ранок приголомшливою любові. А насправді зараз ранні підйоми. А я не можу прокидатися так рано - хоч підйомний кран замовляй. До речі, «Ідеальна пропозиція» починають знімати о дев'ятій ранку, доводиться вставати о пів на восьму. Я ж - типова сова. Місяць прокидався, вставав і згадував важкі шкільні часи. Закінчується день годині о другій-третій ночі, і не тому, що не можу заснути - просто багато чого треба встигнути зробити. Так що тепер я став гібридом сови і жайворонка (сміється).

- Яким спортом ти займаєшся?

Влад Соколовський: Люблю бокс, баскетбол, сноуборд, екстремальне водіння. Намагаюся разом з друзями викроювати на цей час. Взимку, як правило, їду в гори кататися на сноуборді.

Взимку, як правило, їду в гори кататися на сноуборді

- Останній раз коли відпочивав?

Влад Соколовський: На травневі свята їздив до Туреччини. Але зараз, після цього важкого проекту, відчуваю, що було б непогано ще відпочити.

- Що сьогодні у тебе на першому місці в житті?

Влад Соколовський: Робота над собою. Треба розвиватися і рости.

- Якось ти сказав, що, якби не склалася музична кар'єра, ти б став кухарем. Готувати любиш?

Готувати любиш

У лад Соколовський: Обожнюю. З кухні мене не вигнати. Подобається процес готування від а до я. Для мене це справжній ритуал. Є величезна кількість рецептів. Люблю італійську кухню, японську, корейську. Фірмові страви - лазіння, азіатські супи (наприклад, тому ям), яловичина по-сичуаньської. Але іноді, коли вже дуже захочеться, не відмовлюся і від якоїсь гидоти, як фастфуд.

- У побуті ти який?

Влад Соколовський: Коли весь у творчому процесі, залітаю додому, кидаю речі на диван. Перевдягаюся, а в кінці тижня не впізнаю власну квартиру. Що, до речі, в даний момент і відбувається. На щастя, є кому прибрати. Але коли графік спокійний, люблю все робити сам, педантично підходжу до всього, знаю, що де лежить.

- Шопінг любиш?

Влад Соколовський: Ненавиджу ходити по магазинам. Але доводиться. Обираю день, пишу список по максимуму, що мені необхідно, і намагаюся за один раз купити все.

- Яку музику слухаєш?

Влад Соколовський: Люблю Стіві Вандера, Брайана МакНайта, групу Boys to men ...

- Що найбільше цінуєш в людях?

Влад Соколовський: Перш за все щирість - в будь-яких її проявах. Моє близьке оточення - це люди, які можуть спокійно сказати мені: «Влад, ця пісня не сподобалася». Люблю сильних людей, вольових, які не володіють стадним почуттям.

- Сприйняття дівчат з часом змінилося?

Влад Соколовський: Зараз відносини з ними стали на першому місці. Я дуже влюблива за своєю суттю, занурююся в любов з головою, тому якщо щось не так, то все негативно позначається і на роботі.

- Ти влюбчів, але вірний і постійний, це в батьків?

Влад Соколовський: Не знаю, звідки це у мене. Напевно, настав з молоком матері або пов'язане з вихованням. У мене є приголомшливий приклад любові батьків, які вже разом протягом 25 років. Вони для мене - ідеал стосунків між чоловіком і жінкою, розуміння дружби, любові, пристрасті ... Напевно, багато хто може схоже сказати і про своїх батьків, тому що просто люблять їх. Я теж люблю, але оцінюю їхні стосунки холодним поглядом з боку, тому був би найщасливішим, якби і в моєму житті все склалося так же, як у них.

Розмовляв Сергій Амроян

Влад, що змінилося в твоєму житті за цей рік?
В особистому житті теж зміни?
А що привернуло в новій обраниці?
Скажи, нинішня «Фабрика» відрізняється від тієї, яка була рік тому?
Прикро?
А тебе можна вивести з себе?
Чому?
Маєш на увазі і кар'єру?
Як складається звичайний день Влада Соколовського?
Чим воно так запам'яталося?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: