Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Ворожіння на любов на папері, які не вимагають особливої ​​підготовки

 1. Ворожіння на сумісність по імені і прізвища
 2. Ворожіння "Графік любові"
 3. Ворожіння на день
 4. Ворожіння на бажання

Ворожіння на папері є одними з найпопулярніших, як серед молодих сучасних дівчат, так і серед досвідчених жінок. Адже такі ворожіння з папером і ручкою не вимагають особливої ​​підготовки, а їхні відповіді не менше точні і правдиві ніж у складних карткових ворожінь .

Ворожіння на сумісність по імені і прізвища

За допомогою цього способу гадання на папері можна дізнатися, чи є у вас і у вашого хлопця шанси бути разом в майбутньому, і чи потрібно взагалі починати з ним зустрічатися. Для цього простого але правдивого гадання вам будуть потрібні тільки листок паперу, олівець або ручка, а також знання своїх прізвища, імені, по батькові і ту людину, на якого ви зібралися гадати.

Спочатку напишіть своє прізвище, ім'я, по батькові в рядок, причому кожну повторювану в ній букву записуєте під такою ж Виконавши ці дії зі своїм прізвищем, беретеся за його ПІБ і так само зустрічаються букви записуєте під тією, яка вже була.

Ворожіння на папері є одними з найпопулярніших, як серед молодих сучасних дівчат, так і серед досвідчених жінок

Кожен хоче знати, чи підтримує він зі своєю половинкою

Після закінчення цього підрахуйте, скільки букв вийшло в кожному стовпчику. Якщо число вийшло непарне - то під цією колонкою ставте цифру 1, якщо парне - 0. Чи вважаєте суму 2 цифр, які стоять поруч, записуєте.

Читайте також: Що означають родимки на тілі

Після цього вважаєте суму 3 (з отриманої раніше суми) прилеглих цифр. Потім складаєте разом знову дві цифри, які знаходяться поруч. Повторюєте цю операцію поки сума не буде однозначною.

Отримавши в результаті число від 1 до 9 ви можете судити про те, наскільки ви і ваш коханий сумісні за десятибальною шкалою.

Ворожіння "Графік любові"

Ще одне просте ворожіння, для якого вам буде потрібно тільки ручка і папір. За допомогою цього ворожіння ви зможете дізнатися, чи є у вас спільне майбутнє з людиною, який вас цікавить. Це захоплююче ворожіння на папері одночасно підійде як для дівчаток, так і для всіх жінок, які хочуть дізнатися про своє майбутнє. Треба сказати, що і молоді люди теж можуть поворожити за допомогою цього ворожіння.

Напишіть на листку паперу свої ім'я та прізвище, і його ім'я і прізвище. У прізвищах та іменах викресліть повторювані букви спочатку в ваших іменах, а потім в прізвищах. Тепер вам необхідно скласти графік для цих закоханих, у вас вийде дві лінії, які повинні починатися з однієї точки і для зручності бути намальовані різними кольорами.

Кожна не закресленим буква дозволяє вам провести лінію вправо по горизонталі, а закреслена - по діагоналі вгору. А тепер за допомогою отриманого малюнка можна передбачити, наскільки успішно будуть складатися ваші відносини і чи є у вашої пари перспективи в майбутньому.

Якщо на вашому графіку любові лінії будуть розходитися в різні боки - то ваше майбутнє разом малоймовірно. У тому випадку, якщо на графіку лінії йдуть паралельно і далеко один від одного, то ви зможете бути лише друзями. Ну, а якщо обидві лінії з'єдналися в одну і йдуть разом - то у вас є привід для радості - саме ця людина стане вашим чоловіком.

Ворожіння на день

Дізнатися, що вас очікує сьогодні або завтра простіше простого. Для цього вам буде потрібна лише ручка і зошита листок. Напишіть на листку свої повні прізвище, ім'я, по батькові, число, на яке ви хочете поворожити, і час доби.

наприклад:

Петрова Ірина Павлівна десятої вечора

Це все потрібно написати в один рядок, але якщо зустрічається буква, яка була раніше, пишіть її нижче під першою літерою в стовпчик.

Читайте також: Ворожіння на кавовій гущі - секрети майстрів

Після того, як у вас вийшли стовпчики букв, викреслюйте в кожному з них пари однакових, а по тим, що залишилися не закресленими можна прогнозувати про те, що вас чекає. У тому випадку, якщо залишилися букв більше 10, необхідно скласти цифри до однозначного числа. Далі дивіться тлумачення результату ворожіння:

 • 0 - Якщо жодної букви не залишилося, значить ваше майбутнє ще не вирішене.
 • 1 - Одна буква в залишку пророкує радість.
 • 2 - Дрібні неприємності й прикрощі.
 • 3 - В цей час ви будете в дорозі.
 • 4 - У той час, на яке ви гадаєте, ви дізнаєтеся важливу новину.
 • 5 - Все, що ви задумали вдасться.
 • 6 - Має бути зустріч з цікавою людиною.
 • 7 - Ви будете сумувати.
 • 8 - Сприятливий час для кохання.
 • 9 - Невдача і розчарування.

Ворожіння на бажання

Щоб дізнатися, чи збудеться чи ні ваше бажання, потрібно всього лише записати його на папері і виконати просте математичне дію.

Щоб дізнатися, чи збудеться чи ні ваше бажання, потрібно всього лише записати його на папері і виконати просте математичне дію

Ворожіння на бажання по цифрам допоможе дізнатися, чи судилося збутися вашим очікуванням

Наприклад, ви хочете дізнатися, чи запросить вас хлопець на побачення. Так і записуйте: "Запросить мене <ім'я хлопця> на побачення?". Тепер вам залишилося порахувати в кожному слові букви і скласти їх разом. Припустимо, хлопця звуть Максим, тоді у вас повинно вийти наступне:

9 + 2 + 4 + 6 + 2 + 8 = 31

Так як число двозначне, складаємо між собою його цифри 3 + 1 = 4 Після дивимося нижче тлумачення ворожіння.

 • 1 - Навіщо ви питаєте? Відповідь і так вам відомий.
 • 2 - Так, все буде так як ви хочете.
 • 3 - Немає і не сподівайся.
 • 4 - Всі вийде.
 • 5 - Упевненості немає, але все може бути.
 • 6 - Є щось або хтось, хто заважає виконанню ваших бажань.
 • 7 - Вам залишається тільки сподіватися.
 • 8 - Будь в собі впевнена і все вийде.
 • 9 - Навіть не сподівайтеся.

Читайте також: Ворожіння на чорнильних плямах

Якими б не були результати цих ворожінь, слід розуміти, що результат всіх відносин залежить тільки від Вас і вашого партнера. Тому будьте впевненіше у своїх силах і почуттях і все у Вас вийде.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть CTRL + Enter

Так і записуйте: "Запросить мене <ім'я хлопця> на побачення?
Навіщо ви питаєте?
Знайшли друкарську помилку?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: