Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Ворожіння на папері з ручкою

 1. Ворожіння на папері з ручкою на майбутнє Ворожіння на папері з ручкою дуже популярні, завдяки простоті...
 2. Ворожіння на папері з ручкою на нареченого
 3. Ворожіння на папері з ручкою на любов по імені
 4. Ворожіння по папері з ручкою в ворожінні на питання
 5. Ворожіння на папері з ручкою графік любові
 6. Ворожіння на папері з ручкою ЛУРНІСТ
 7. Ворожіння по папері з ручкою ЛУРНІСТХвХдЕд
 8. Ворожіння на папері з ручкою ЛУРДНІСТЕХБ
 9. Ворожіння на папері з ручкою РОНГЛІС

Ворожіння на папері з ручкою на майбутнє

Ворожіння на папері з ручкою дуже популярні, завдяки простоті виконання Ворожіння на папері з ручкою дуже популярні, завдяки простоті виконання. Це старовинне ворожіння на майбутнє застосовувалося при ворожінні на Святки і на Різдво. Для того, щоб дізнатися, що чекає в новому році, необхідно взяти 12 однакових невеликих листочків паперу і написати на них ручкою різні події, які ви плануєте здійснити. Це можуть бути невеликі події, такі як покупки або доленосні і великі зміни в житті, такі як заміжжя або народження дитини. Роблячи записи на листочках, не забудьте написати, наприклад, «бажання здійсниться не скоро» або «бажання не збудеться».

Згадайте бажання і покладіть всі папірці в ніч під Різдво, під Новий рік або під Старий Новий рік під подушку. Вранці, не встаючи з ліжка, витягніть папірець, і прочитайте. Ви дізнаєтеся, чи збудеться ваше бажання чи ні.

Ворожіння на папері з ручкою на улюбленого

Ворожіння на папері з ручкою на улюбленого допоможе дізнатися про ставлення коханого. Для цього візьміть 10 однакових папірців. Всього на одному листочку напишіть ручкою ім'я коханого. Всі папірці скачайте акуратно в паперові трубочки, і покладіть їх у велику відкриту чашку або пакет. Виймати трубочки на «щастя» можна всього три рази. Кожен раз розглядайте вийняту папірець і кидаєте назад до інших трубочкам в пакет. Якщо попадеться одна порожня папірець, це буде означати, що ви йому байдужі. Якщо порожній папірець випадає два або три рази, то знайте, до вас йде удача. Якщо попадеться трубочка з його ім'ям один раз, то ви його мрія. Якщо два рази - він не любить вас, а якщо три рази, то бути вам разом.

Багато різних ворожінь на майбутнє на сторінці Різдвяні ворожіння на майбутнє і долю >>>

Вибрати інший спосіб ворожіння ви можете на сторінці Способи ворожіння >>>

Ворожіння на папері з ручкою на нареченого

Це ворожіння на нареченого дозволить дізнатися ім'я майбутнього судженого. Вам буде потрібно тільки папір з ручкою. Перед ворожінням скажіть магічний змову 7 разів поспіль:

«Візьму я паперу листок і порву, «Візьму я паперу листок і порву,

І ім'ям чоловіка клаптики нарік.

Упрячу в затишне місце в темряву,

А вранці відкрию і ім'я прочитаю.

Дізнаюся того, хто долею окрилений,

Хто буде в мене нескінченно закоханий ».

Візьміть аркуш паперу і довільно порвіть його на сім частин. На кожній папірці напишіть по одному чоловічому імені. Перемішайте їх і опівночі сховайте в темне місце. Після цього лягаєте спати. Вранці, коли прокинетеся, вийміть із затишного місця один листочок і прочитайте ім'я майбутнього нареченого.

Ворожіння на папері з ручкою на любов по імені

Ворожіння на папері з ручкою на любов по імені дозволить дізнатися, скільки шансів є у тебе, щоб привернути увагу хлопця, чи підходить він тобі за характером і чи варто намагатися привернути його увагу до себе. Якщо про хлопця ти знаєш зовсім небагато, тільки його прізвище, ім'я та по батькові, то це ворожіння для тебе. Можливо, ти вже знаєш його давно, але чомусь у вас відносини ніяк не йдуть.

Ворожіння з папером і ручкою на любов по імені підкаже, скільки у вас шансів, щоб бути разом. Для цього:

1 1. На аркуші паперу запиши свої прізвище, ім'я, по батькові (ФІO), причому, однакові літери, які зустрілися в ПІБ раніше, потрібно написати під такою ж буквою. Потім туди треба написати прізвище, ім'я, по батькові (ФІO) хлопця, задуманого тобою для ворожіння.

2. Після цього потрібно порахувати букви в кожному стовпчику. Якщо кількість букв вийшло непарне, то під ним пишеться 1 (одиниця), а якщо парне, то 0 (нуль). Під стовпчиками виходить ряд з одиничок і нулів.

3. Після цього перерахуй суми двох що стоять поруч цифр і запиши їх в наступний ряд.

4. У цьому ряду перерахуй суми трьох стоять поруч цифр і запиши їх в наступний ряд.

5. Наступного ряд записуй суми двох чисел, що стоять поруч. Якщо в наступному ряду не виходить однозначне число, то необхідно ворожіння продовжити і знову скласти кожні поруч стоять цифри. Це проробляють до тих пір, поки не вийде всього одна циферка.

Ось ця цифра і говорить про те, скільки у тебе є шансів з 10-и. Наприклад, 2 з 10 передбачить всього 20% з 100%. А якщо у тебе так мало шансів, то, швидше за все, навіть і пробувати не варто. Але, не забувай, що все в твоїх руках, і 20% - це теж шанс, буде важко домогтися його любові, але можна, тому, якщо дуже хочеться, то дій.

Ворожіння по папері з ручкою в ворожінні на питання

Ворожіння на папері з ручкою в ворожінні на конкретне питання схоже на попереднє Ворожіння на папері з ручкою в ворожінні на конкретне питання схоже на попереднє. Тільки замість ПІБ, ти ставиш і записуєш питання, який починається з дієслова, наприклад, «Чи любить Сергій Іванов Світлану Петрову» і починаєш підраховувати букви в кожному слові, підписуєш цифри знизу під словами, як на малюнку.

У наступному рядку складаєш поруч стоять числа і записавши їх під числами, які складаєш, посередині. Якщо сума вийшла з двох цифр, наприклад 12, то знову складаєш ці цифри 1 + 2 = 3, до отримання однієї цифри.

У наступному ряду знову складаєш поруч стоять цифри до отримання однієї цифри і записуєш, і так до тих пір, поки не залишиться одна цифра. Ця цифра покаже кількість шансів з 10, яке є у тебе при відповіді позитивно на питання. У нашому прикладі, це 2 з 10, тобто всього 20% з 100%. Шанси дуже не великі, швидше за все, Сергій Іванов зовсім не любить Світлану Петрову. При випаданні цифри більше 5, шансів стає досить, щоб відповісти на питання ствердно.

Ворожіння на папері з ручкою графік любові

У цьому ворожінні потрібно знати, як звуть хлопця, на якого ти думаєш. Напиши спочатку своє прізвище і ім'я, а внизу ім'я і прізвище хлопця, який тебе цікавить, наприклад:

Соколова Світлана Соколова Світлана

Кононов Володимир

Закресли парні букви в кожного прізвища, а потім парні букви в двох прізвищах, наприклад:

З око л ів а Світлана

Кононов Володимир

Потім закресли парні букви в кожному імені, а потім парні букви в двох іменах, наприклад:

З око л ів а С в ет ла н а

Кононов Вл пекло і м і р

А тепер для кожного рядка з прізвищем і ім'ям з однієї точки різними кольорами потрібно побудувати графік любові. Кожна не закресленим буква - лінія в клітці вправо по горизонталі, кожна закреслена буква - лінія по діагоналі клітини вгору. По тому, як будуть розташовані лінії відносно один одного, робиться прогноз ваших майбутніх відносин. Якщо лінії сходяться, перетинаються, то ваші відносини будуть розвиватися, а якщо віддаляються або закінчуються раніше, то відношення не будуть складатися вдало. Може бути, якийсь час ви будете разом, а потім розлучитеся, як видно з графіка на зображенні.

Ворожіння на папері з ручкою ЛУРНІСТ

Ворожіння на папері з ручкою ЛУРНІСТ дозволить дізнатися про ставлення того чи іншого хлопця до тебе Ворожіння на папері з ручкою ЛУРНІСТ дозволить дізнатися про ставлення того чи іншого хлопця до тебе. Кожна буква в слові ЛУРНІСТ означає першу літеру слова, що позначає якесь почуття або ставлення. На аркуші паперу напиши своє прізвище, ім'я та по батькові (ПІБ), а внизу прізвище, ім'я та по батькові (ПІБ) хлопця, на якого думаєш. Також, як і в попередньому ворожінні, закреслювати однакові букви вгорі і внизу. Після цього необхідно підрахувати ті, які залишилися невикреслених. Внизу напиши слово ЛУРНІСТ, а потім вважай букви в слові до числа, яке відповідає кількості невикреслених букв, наприклад, 15, і закреслювати ту букву, на якій зупинишся.

Потім знову починай рахувати до 15 з наступною незачеркнутой букви і вважай тільки незачеркнутие літери, закреслювати ту, на якій зупинишся і т.д. Та буква, яка залишиться єдиною незачеркнутой, і буде результатом ворожіння. За значенням цієї букви ти зможеш дізнатися про ставлення хлопця до тебе.

Розшифровка слова ЛУРНІСТ: Л - любов, У - повага, Р - ревнощі, Н - ненависть, І - зрада, С - страждання, Т - туга.

У цього ворожіння багато різних варіантів, наприклад, ще такий.

Ворожіння по папері з ручкою ЛУРНІСТХвХдЕд

Ворожіння на папері з ручкою ЛУРНІСТХвХдЕд трохи відрізняється від попереднього, але тобі також знадобляться папір і ручка. Для ворожіння креслиш ручкою прямокутник шириною 10 клітин і висотою 4, всього виходить 40 клітин.

Зверху над таблицею, так як на малюнку, пишеш над таблицею слово Л У Р Н І С Т ХВ ХД ОД.

Знизу під таблицею в довільному порядку числа від 1 до 10. Тут треба пам'ятати, щоб числа ніде не стояли по порядку, наприклад, 2 і 3 - не можна, а 2 і 4 - можна.

Праворуч від таблиці пишеш імена чотирьох хлопців, ставлення яких тебе цікавить і які тобі не байдужі.

Розшифровка слова ЛУРНІСТ Л ХвХдЕд: Л - любить, У - поважає, Р - ревнує, Н - подобаєшся, І - цікавиться, С - снишся, Т - тужить, ХВ - хоче бачити, ХД - хоче дружити, ОД - є інша.

Перше число, яке написано знизу - це 6. З верхньої лівої клітки відраховувати 6 клітин і закреслювати шосту клітку - буква С. Закреслені клітини тепер не вважаєш, у ворожінні важливі порожні. Наступне число знизу - 4. Чи вважаєш з букви Т, відраховується 4 клітини і закреслювати четверту клітку - ОД. Продовжуєш з літери Л - закреслювати сьому клітку - Т і т.д. і т.п. Коли в одному стовпчику буде вже закреслено три клітини, в незачёркнутой четвертої клітинці ставиш нулик. За рахунку наступних чисел вважаєш тільки порожні клітини, при цьому не вважаєш хрестики і нулики. Коли порожніх клітин не залишиться, дивишся на кружечки - нулики. На зображенні на верхньому рядку в нашому прикладі нулик стоїть на перетині Макс і Р, ХД. Це означає, що Макс ревнує і хоче дружити. З іншими іменами дивимося все точно також.

Ворожіння на папері з ручкою ЛУРДНІСТЕХБ

Це один з найпростіших способів ворожіння на папері з ручкою відразу на кілька хлопців Це один з найпростіших способів ворожіння на папері з ручкою відразу на кілька хлопців. Задумай трьох хлопців, до яких ти небайдужа, або просто хочеш дізнатися, як вони до тебе ставляться. За допомогою цього ворожіння дізнаєшся, що до тебе відчуває кожен із задуманих хлопців. Спочатку запиши для себе, кого під яким номером ти загадала, наприклад, під номером 0 - Ігор, 1 - Андрій, 2 - Антон. На аркуші паперу в стовпчик пишеш літери ЛУРДНІСТЕХБ і починаєш швидко креслити палички навпроти кожної літери, креслиш довільну кількість і подумки кажеш собі «стоп». Після того, як закінчиш креслити палички навпроти кожної літери у всіх рядах, викреслює в кожному ряду по 3 штуки і справляєш підрахунок: якщо не залишиться жодної палички, то пишеш в цьому ряду - 0, якщо залишиться 1 - то пишеш 1, якщо 2 палички - пишеш 2. І так в кожному ряду. А потім дивишся, в якому ряду який номер виявився, по номеру визначаєш, як до тебе ставиться кожен з трьох хлопців.

Розшифровка слова ЛУРДНІСТЕХБ: Л - любить тебе, У - поважає, Р - ревнує, Д - думає про тебе, Н - ти йому подобаєшся, І - цікавиться тобою, З - страждає, Т - тягне до тебе, Е - є інша, Х - хоче з тобою дружити, Б - буде з тобою дружити.

На нашому сайті є схоже ворожіння на паличках на любов онлайн безкоштовно тут >>>

Ворожіння на папері з ручкою РОНГЛІС

Ворожіння на папері з ручкою РОНГЛІС розповість, що чекає на тебе, твою подругу або хлопця, який подобається тобі. Для цього гадання знадобиться також тільки ручка і папір. На аркуші у верхньому рядку пишеш ручкою його ім'я і прізвище повністю. На рядку знизу пишеш місяць, число і період доби, наприклад: Роман Кузнєцов і Тридцяте вересня ранок. Після цього закреслює по 2 однакові букви, одну з верхньої, а іншу з нижньої рядки, і підраховуєш кількість букв, що залишилися не закресленим, наприклад - 20. Нижче рядків напиши слово РОНГЛІС, після чого викреслюй кожну двадцяту букву, починаючи вважати з наступною після вже закресленою, поки не залишиться одна. Буква, яка залишиться не закресленим, і визначить, що чекає на тебе або людини, на якого ти гадала.

Розшифровка слова РОНГЛІС: Р - радість, О - образа, Н - неприємність, Г - горе, Л - любов, І - зрада, С - побачення. Якщо залишилася буква С, це означає, що у Романа Кузнєцова сьогодні буде побачення.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: