Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook | Блог Лабораторії Касперського

 1. Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook Отже, у вас є обліковий запис в Facebook....
 2. Що всі ці пункти означають?
 3. Ще дві корисні можливості
 4. Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook
 5. налаштування безпеки
 6. Що всі ці пункти означають?
 7. Ще дві корисні можливості
 8. Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook
 9. налаштування безпеки
 10. Що всі ці пункти означають?
 11. Ще дві корисні можливості

Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook

Отже, у вас є обліковий запис в Facebook. Ви завели її кілька років тому, налаштували на свій смак і з тих пір в розділ «Налаштування» не заходили. А може бути, ви тільки недавно зареєструвалися в соцмережі і ще не встигли розібратися, що там до чого. У будь-якому випадку - цей пост для вас.

У будь-якому випадку - цей пост для вас

Справа в тому, що Facebook регулярно оновлює свої настройки безпеки і приватності (деякі скажуть, що навіть занадто часто ). Тому має сенс періодично перевіряти, чи не з'явилося там чого-небудь нового і корисного. У цьому пості ми розповідаємо, як правильно визначити установки безпеки і як захистити свій аккаунт в Facebook.

налаштування безпеки

В «Налаштування» ви можете потрапити двома способами. Найшвидший - клікнути по іконці з глобусом в правому верхньому куті (за допомогою цієї кнопки ви зазвичай переглядаєте останні оповіщення) і вибрати справа «Налаштування». Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування».

Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування»

Далі потрібно перейти у вкладку «Безпека». Тут ви побачите список налаштувань, які повинні захистити ваш обліковий запис. Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати».

Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати»

Що всі ці пункти означають?

Пробіжить по тим налаштувань, які в цій системі наявні, - вони того справді заслуговують.

Попередження про вхід - Facebook зберігає список комп'ютерів, гаджетів і браузерів, якими ви зазвичай користуєтеся при вході в соцмережу. Якщо соцмережа зареєструє авторизацію з незнайомого пристрою або браузера, вам прийде сповіщення на електронну пошту. Так ви зможете вчасно дізнатися, що хтось сторонній залогінився в ваш аккаунт, і поміняти свій пароль. Корисно.

Підтвердження входу, або двухфакторная аутентифікація для Facebook. При вході в соцмережу вам приходить SMS-повідомлення з коротким кодом, який вам потрібно ввести разом з паролем. Дуже рекомендуємо включити!

Дуже рекомендуємо включити

Тут же можна отримати список з 10 «запасних» одноразових кодів на той випадок, якщо вам доведеться входити в Facebook при таких обставинах, коли SMS ви ніяк не зможете отримати. На перший погляд це досить екзотична ситуація. Але уявіть: у вас вкрали смартфон, і вам треба терміново поміняти пароль в Facebook, а SMS приходять якраз на цей же смартфон ... Тут-то і можуть стати в нагоді ці коди.

Генератор коду - ця функція дозволяє замість SMS використовувати коди, які генерує мобільний додаток Facebook, або прив'язати перевірку безпеки до іншого, сторонньому додатку. Зрештою, якщо ви вже використовуєте зручний генератор для іншого сервісу (наприклад, Google Authenticator), чому б не прив'язати до нього і Facebook?

Використовувати генератор коду чи ні - вирішувати вам. Але ми рекомендуємо як мінімум спробувати.

Паролі додатків - ця функція потрібна, якщо ви використовуєте свій обліковий запис Facebook для входу в сторонні додатки, у вас включена двухфакторная аутентифікація і все це разом не працює або працює погано. В цьому випадку ви можете отримати заздалегідь задані коди для кожного з таких додатків. Детальніше про це можна почитати тут .

Відкритий ключ. Тут ви можете опублікувати свій публічний ключ OpenPGP, і він буде відображатися в інформації вашого облікового запису. Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати.

Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати

Працює це так. Ви заводите два ключа - публічний і секретний. Публічний використовується для шифрування, його знають всі. А ось для розшифровки потрібен секретний ключ, який є тільки у вас. Це називається " асиметричне шифрування «: Шифруємо одним ключем, розшифровуємо іншим.

На практиці це працює не дуже зручно, але це єдиний спосіб по-справжньому захистити свою поштову переписку. І навіть якщо хтось зламає вашу пошту, він не зможе прочитати листи - секретний ключ ніколи нікуди не передається, тому він є тільки у вас.

До речі, тут же можна поставити галочку, щоб Facebook шифрував PGP-ключем всі повідомлення, які він відправляє вам електронною поштою.

Ваші довірені контакти - це друзі, які підтвердять вашу особистість, якщо ви втратите доступ до Facebook. Вам потрібно буде дізнатися у них одноразовий пароль і ввести його, щоб відновити свій обліковий запис. тут детально пояснюється, як це відбувається.

Майте на увазі - від довіреної контакту залежить збереження вашого профілю. Так що вибирати варто тільки по-справжньому надійних людей.

Визнані пристрої - це список довірених браузерів і додатків на різних пристроях, якими ви постійно користуєтеся для входу в Facebook. Поки ви підключаєтеся до соцмережі з одного з цих пристроїв, Facebook не буде надсилати вам запити про підтвердження.

До речі, не забувайте - просто про всяк випадок - періодично чистити цей список. І обов'язково видаляйте пристрій в разі втрати, крадіжки і так далі.

Звідки ви увійшли - дуже зручна функція, яка дозволяє подивитися, на яких пристроях ви зараз залягання в Facebook. Заходили в соцмережу з комп'ютера одного і забули вийти? Користувалися соцмережею в комп'ютерному клубі? Бачите в списку підключень підозрілу сесію, яка не має до вас ніякого відношення? Закрийте всі ці сесії і, якщо потрібно, поміняйте пароль.

Хранитель. Ми залишаємо після себе саме різне спадок, в тому числі і цифрове. Хранителі - це користувачі, які зможуть подбати про вашу сторінку після вашої смерті: прикріпити публікацію вгорі вашої «Хроніки», відповісти на нові запити на додавання в друзі або оновити вашу аватарку. Ця людина не зможе публікувати пости замість вас. Детальніше тут .

Детальніше  тут

Деактивувати аккаунт. Якщо ви хочете відпочити від Facebook, то можете деактивувати ваш обліковий запис. Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook.

Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook

По-справжньому видалити обліковий запис Facebook теж можна, однак в налаштуваннях вам цього не запропонують. ось секретна посилання на видалення акаунту - не дякуйте.

Ще дві корисні можливості

Відкрийте вкладку «Загальні». Крім особистої інформації тут ви знайдете відомості про те, коли в останній раз ви міняли пароль. Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним.

Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним

Крім того, тут же знаходиться кнопка «Завантажити копію вашої інформації на Facebook». Часто ми публікуємо в соцмережах важливі файли - наприклад, фотографії та відеозаписи з весілля або знімки новонародженої дитини. якщо з якихось причин ви втратили купу файлів , Ви можете відновити хоча б ту частину з них, яка була розміщена в Facebook, і для цього не доведеться бігати по всім постам.

Наостанок хотілося б додати, що через популярність Facebook злочинці часто використовують соцмережу для розсилки фішингових повідомлень і шкідливих посилань. В цьому пості ми розповідаємо, як це відбувається і як не попастися на вудку шахраїв.

Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook

Отже, у вас є обліковий запис в Facebook. Ви завели її кілька років тому, налаштували на свій смак і з тих пір в розділ «Налаштування» не заходили. А може бути, ви тільки недавно зареєструвалися в соцмережі і ще не встигли розібратися, що там до чого. У будь-якому випадку - цей пост для вас.

У будь-якому випадку - цей пост для вас

Справа в тому, що Facebook регулярно оновлює свої настройки безпеки і приватності (деякі скажуть, що навіть занадто часто ). Тому має сенс періодично перевіряти, чи не з'явилося там чого-небудь нового і корисного. У цьому пості ми розповідаємо, як правильно визначити установки безпеки і як захистити свій аккаунт в Facebook.

налаштування безпеки

В «Налаштування» ви можете потрапити двома способами. Найшвидший - клікнути по іконці з глобусом в правому верхньому куті (за допомогою цієї кнопки ви зазвичай переглядаєте останні оповіщення) і вибрати справа «Налаштування». Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування».

Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування»

Далі потрібно перейти у вкладку «Безпека». Тут ви побачите список налаштувань, які повинні захистити ваш обліковий запис. Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати».

Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати»

Що всі ці пункти означають?

Пробіжить по тим налаштувань, які в цій системі наявні, - вони того справді заслуговують.

Попередження про вхід - Facebook зберігає список комп'ютерів, гаджетів і браузерів, якими ви зазвичай користуєтеся при вході в соцмережу. Якщо соцмережа зареєструє авторизацію з незнайомого пристрою або браузера, вам прийде сповіщення на електронну пошту. Так ви зможете вчасно дізнатися, що хтось сторонній залогінився в ваш аккаунт, і поміняти свій пароль. Корисно.

Підтвердження входу, або двухфакторная аутентифікація для Facebook. При вході в соцмережу вам приходить SMS-повідомлення з коротким кодом, який вам потрібно ввести разом з паролем. Дуже рекомендуємо включити!

Дуже рекомендуємо включити

Тут же можна отримати список з 10 «запасних» одноразових кодів на той випадок, якщо вам доведеться входити в Facebook при таких обставинах, коли SMS ви ніяк не зможете отримати. На перший погляд це досить екзотична ситуація. Але уявіть: у вас вкрали смартфон, і вам треба терміново поміняти пароль в Facebook, а SMS приходять якраз на цей же смартфон ... Тут-то і можуть стати в нагоді ці коди.

Генератор коду - ця функція дозволяє замість SMS використовувати коди, які генерує мобільний додаток Facebook, або прив'язати перевірку безпеки до іншого, сторонньому додатку. Зрештою, якщо ви вже використовуєте зручний генератор для іншого сервісу (наприклад, Google Authenticator), чому б не прив'язати до нього і Facebook?

Використовувати генератор коду чи ні - вирішувати вам. Але ми рекомендуємо як мінімум спробувати.

Паролі додатків - ця функція потрібна, якщо ви використовуєте свій обліковий запис Facebook для входу в сторонні додатки, у вас включена двухфакторная аутентифікація і все це разом не працює або працює погано. В цьому випадку ви можете отримати заздалегідь задані коди для кожного з таких додатків. Детальніше про це можна почитати тут .

Відкритий ключ. Тут ви можете опублікувати свій публічний ключ OpenPGP, і він буде відображатися в інформації вашого облікового запису. Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати.

Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати

Працює це так. Ви заводите два ключа - публічний і секретний. Публічний використовується для шифрування, його знають всі. А ось для розшифровки потрібен секретний ключ, який є тільки у вас. Це називається " асиметричне шифрування «: Шифруємо одним ключем, розшифровуємо іншим.

На практиці це працює не дуже зручно, але це єдиний спосіб по-справжньому захистити свою поштову переписку. І навіть якщо хтось зламає вашу пошту, він не зможе прочитати листи - секретний ключ ніколи нікуди не передається, тому він є тільки у вас.

До речі, тут же можна поставити галочку, щоб Facebook шифрував PGP-ключем всі повідомлення, які він відправляє вам електронною поштою.

Ваші довірені контакти - це друзі, які підтвердять вашу особистість, якщо ви втратите доступ до Facebook. Вам потрібно буде дізнатися у них одноразовий пароль і ввести його, щоб відновити свій обліковий запис. тут детально пояснюється, як це відбувається.

Майте на увазі - від довіреної контакту залежить збереження вашого профілю. Так що вибирати варто тільки по-справжньому надійних людей.

Визнані пристрої - це список довірених браузерів і додатків на різних пристроях, якими ви постійно користуєтеся для входу в Facebook. Поки ви підключаєтеся до соцмережі з одного з цих пристроїв, Facebook не буде надсилати вам запити про підтвердження.

До речі, не забувайте - просто про всяк випадок - періодично чистити цей список. І обов'язково видаляйте пристрій в разі втрати, крадіжки і так далі.

Звідки ви увійшли - дуже зручна функція, яка дозволяє подивитися, на яких пристроях ви зараз залягання в Facebook. Заходили в соцмережу з комп'ютера одного і забули вийти? Користувалися соцмережею в комп'ютерному клубі? Бачите в списку підключень підозрілу сесію, яка не має до вас ніякого відношення? Закрийте всі ці сесії і, якщо потрібно, поміняйте пароль.

Хранитель. Ми залишаємо після себе саме різне спадок, в тому числі і цифрове. Хранителі - це користувачі, які зможуть подбати про вашу сторінку після вашої смерті: прикріпити публікацію вгорі вашої «Хроніки», відповісти на нові запити на додавання в друзі або оновити вашу аватарку. Ця людина не зможе публікувати пости замість вас. Докладніше тут .

Докладніше  тут

Деактивувати аккаунт. Якщо ви хочете відпочити від Facebook, то можете деактивувати ваш обліковий запис. Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook.

Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook

По-справжньому видалити обліковий запис Facebook теж можна, однак в налаштуваннях вам цього не запропонують. ось секретна посилання на видалення акаунту - не дякуйте.

Ще дві корисні можливості

Відкрийте вкладку «Загальні». Крім особистої інформації тут ви знайдете відомості про те, коли в останній раз ви міняли пароль. Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним.

Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним

Крім того, тут же знаходиться кнопка «Завантажити копію вашої інформації на Facebook». Часто ми публікуємо в соцмережах важливі файли - наприклад, фотографії та відеозаписи з весілля або знімки новонародженої дитини. якщо з якихось причин ви втратили купу файлів , Ви можете відновити хоча б ту частину з них, яка була розміщена в Facebook, і для цього не доведеться бігати по всім постам.

Наостанок хотілося б додати, що через популярність Facebook злочинці часто використовують соцмережу для розсилки фішингових повідомлень і шкідливих посилань. В цьому пості ми розповідаємо, як це відбувається і як не попастися на вудку шахраїв.

Все, що потрібно знати про налаштування безпеки Facebook

Отже, у вас є обліковий запис в Facebook. Ви завели її кілька років тому, налаштували на свій смак і з тих пір в розділ «Налаштування» не заходили. А може бути, ви тільки недавно зареєструвалися в соцмережі і ще не встигли розібратися, що там до чого. У будь-якому випадку - цей пост для вас.

У будь-якому випадку - цей пост для вас

Справа в тому, що Facebook регулярно оновлює свої настройки безпеки і приватності (деякі скажуть, що навіть занадто часто ). Тому має сенс періодично перевіряти, чи не з'явилося там чого-небудь нового і корисного. У цьому пості ми розповідаємо, як правильно визначити установки безпеки і як захистити свій аккаунт в Facebook.

налаштування безпеки

В «Налаштування» ви можете потрапити двома способами. Найшвидший - клікнути по іконці з глобусом в правому верхньому куті (за допомогою цієї кнопки ви зазвичай переглядаєте останні оповіщення) і вибрати справа «Налаштування». Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування».

Є ще класичний шлях: клікнути по стрілочки трохи правіше і внизу списку вибрати «Налаштування»

Далі потрібно перейти у вкладку «Безпека». Тут ви побачите список налаштувань, які повинні захистити ваш обліковий запис. Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати».

Щоб прочитати докладне пояснення по кожній налаштуванні, вам потрібно буде клікнути на кнопку «Редагувати»

Що всі ці пункти означають?

Пробіжить по тим налаштувань, які в цій системі наявні, - вони того справді заслуговують.

Попередження про вхід - Facebook зберігає список комп'ютерів, гаджетів і браузерів, якими ви зазвичай користуєтеся при вході в соцмережу. Якщо соцмережа зареєструє авторизацію з незнайомого пристрою або браузера, вам прийде сповіщення на електронну пошту. Так ви зможете вчасно дізнатися, що хтось сторонній залогінився в ваш аккаунт, і поміняти свій пароль. Корисно.

Підтвердження входу, або двухфакторная аутентифікація для Facebook. При вході в соцмережу вам приходить SMS-повідомлення з коротким кодом, який вам потрібно ввести разом з паролем. Дуже рекомендуємо включити!

Дуже рекомендуємо включити

Тут же можна отримати список з 10 «запасних» одноразових кодів на той випадок, якщо вам доведеться входити в Facebook при таких обставинах, коли SMS ви ніяк не зможете отримати. На перший погляд це досить екзотична ситуація. Але уявіть: у вас вкрали смартфон, і вам треба терміново поміняти пароль в Facebook, а SMS приходять якраз на цей же смартфон ... Тут-то і можуть стати в нагоді ці коди.

Генератор коду - ця функція дозволяє замість SMS використовувати коди, які генерує мобільний додаток Facebook, або прив'язати перевірку безпеки до іншого, сторонньому додатку. Зрештою, якщо ви вже використовуєте зручний генератор для іншого сервісу (наприклад, Google Authenticator), чому б не прив'язати до нього і Facebook?

Використовувати генератор коду чи ні - вирішувати вам. Але ми рекомендуємо як мінімум спробувати.

Паролі додатків - ця функція потрібна, якщо ви використовуєте свій обліковий запис Facebook для входу в сторонні додатки, у вас включена двухфакторная аутентифікація і все це разом не працює або працює погано. В цьому випадку ви можете отримати заздалегідь задані коди для кожного з таких додатків. Детальніше про це можна почитати тут .

Відкритий ключ. Тут ви можете опублікувати свій публічний ключ OpenPGP, і він буде відображатися в інформації вашого облікового запису. Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати.

Навіщо це потрібно: за допомогою публічного ключа OpenPGP ваші друзі можуть відправляти вам листа в зашифрованому вигляді, так що, навіть якщо цей лист потрапить не в ті руки, зловмисники не зможуть його прочитати

Працює це так. Ви заводите два ключа - публічний і секретний. Публічний використовується для шифрування, його знають всі. А ось для розшифровки потрібен секретний ключ, який є тільки у вас. Це називається " асиметричне шифрування «: Шифруємо одним ключем, розшифровуємо іншим.

На практиці це працює не дуже зручно, але це єдиний спосіб по-справжньому захистити свою поштову переписку. І навіть якщо хтось зламає вашу пошту, він не зможе прочитати листи - секретний ключ ніколи нікуди не передається, тому він є тільки у вас.

До речі, тут же можна поставити галочку, щоб Facebook шифрував PGP-ключем всі повідомлення, які він відправляє вам електронною поштою.

Ваші довірені контакти - це друзі, які підтвердять вашу особистість, якщо ви втратите доступ до Facebook. Вам потрібно буде дізнатися у них одноразовий пароль і ввести його, щоб відновити свій обліковий запис. тут детально пояснюється, як це відбувається.

Майте на увазі - від довіреної контакту залежить збереження вашого профілю. Так що вибирати варто тільки по-справжньому надійних людей.

Визнані пристрої - це список довірених браузерів і додатків на різних пристроях, якими ви постійно користуєтеся для входу в Facebook. Поки ви підключаєтеся до соцмережі з одного з цих пристроїв, Facebook не буде надсилати вам запити про підтвердження.

До речі, не забувайте - просто про всяк випадок - періодично чистити цей список. І обов'язково видаляйте пристрій в разі втрати, крадіжки і так далі.

Звідки ви увійшли - дуже зручна функція, яка дозволяє подивитися, на яких пристроях ви зараз залягання в Facebook. Заходили в соцмережу з комп'ютера одного і забули вийти? Користувалися соцмережею в комп'ютерному клубі? Бачите в списку підключень підозрілу сесію, яка не має до вас ніякого відношення? Закрийте всі ці сесії і, якщо потрібно, поміняйте пароль.

Хранитель. Ми залишаємо після себе саме різне спадок, в тому числі і цифрове. Хранителі - це користувачі, які зможуть подбати про вашу сторінку після вашої смерті: прикріпити публікацію вгорі вашої «Хроніки», відповісти на нові запити на додавання в друзі або оновити вашу аватарку. Ця людина не зможе публікувати пости замість вас. Докладніше тут .

Докладніше  тут

Деактивувати аккаунт. Якщо ви хочете відпочити від Facebook, то можете деактивувати ваш обліковий запис. Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook.

Ваші записи перестануть бути видно, але ви завжди зможете повернутися, коли захочете, - для цього достатньо залогінитися в Facebook

По-справжньому видалити обліковий запис Facebook теж можна, однак в налаштуваннях вам цього не запропонують. ось секретна посилання на видалення акаунту - не дякуйте.

Ще дві корисні можливості

Відкрийте вкладку «Загальні». Крім особистої інформації тут ви знайдете відомості про те, коли в останній раз ви міняли пароль. Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним.

Наполегливо радимо робити це час від часу - і, звичайно ж, не забувати про те, що пароль повинен бути надійним

Крім того, тут же знаходиться кнопка «Завантажити копію вашої інформації на Facebook». Часто ми публікуємо в соцмережах важливі файли - наприклад, фотографії та відеозаписи з весілля або знімки новонародженої дитини. якщо з якихось причин ви втратили купу файлів , Ви можете відновити хоча б ту частину з них, яка була розміщена в Facebook, і для цього не доведеться бігати по всім постам.

Наостанок хотілося б додати, що через популярність Facebook злочинці часто використовують соцмережу для розсилки фішингових повідомлень і шкідливих посилань. В цьому пості ми розповідаємо, як це відбувається і як не попастися на вудку шахраїв.

Що всі ці пункти означають?
Що всі ці пункти означають?
Зрештою, якщо ви вже використовуєте зручний генератор для іншого сервісу (наприклад, Google Authenticator), чому б не прив'язати до нього і Facebook?
Заходили в соцмережу з комп'ютера одного і забули вийти?
Користувалися соцмережею в комп'ютерному клубі?
Бачите в списку підключень підозрілу сесію, яка не має до вас ніякого відношення?
Що всі ці пункти означають?
Зрештою, якщо ви вже використовуєте зручний генератор для іншого сервісу (наприклад, Google Authenticator), чому б не прив'язати до нього і Facebook?
Заходили в соцмережу з комп'ютера одного і забули вийти?
Користувалися соцмережею в комп'ютерному клубі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: