Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вставляємо кнопку "Мені подобається" від ВКонтакте

Привіт

Привіт! Сьогодні я розповім Вам, як швидко створити додаток і вставити кнопку "Мені подобається" від соціальної мережі ВКонтакте без зайвих плагінів.

Може Ви помітили, я на днях, нарешті, прикрутив дану кнопочку у себе після постів. "Нарешті" я написав не даром, так як були проблеми з підключенням даної кнопки до API ВКонтакте, в результаті чого я отримував напис "Open API security breach" і нескінченно бігає прогрес-бар. Як виявилося, вся справа була в банальному написанні адреси сайту в настройках "Open API" в самому ВКонтакте (про це я напишу трохи нижче).

Отже, давайте прикрутимо кнопку "Мені подобається".

Для початку зайдемо через свій профіль в ВК (обов'язково через свій, так як нам потрібно буде створювати додаток). Далі переходимо на сторінку створення віджета і бачимо подібну форму:

Далі переходимо на  сторінку створення віджета  і бачимо подібну форму:

Перше поле "Сайт / додаток" - тут ми відразу ж зможемо створити додаток без зайвих рухів тіла, але Ви знаєте, я так поклацати і воно створюється як-то через * опу криво.

Створення та налагодження додатка

Так що краще зробимо зайві рухи тіла і йдемо на сторінку створення додатка , Вписуємо будь-яку назву у відповідне поле, далі вибираємо тип: "Веб-сайт", і заповнюємо поле з описом, але це не обов'язково. Далі тиснемо "Перейти до завантаження програми" і вводимо каптчу.

Усе! Додаток створено і перед нами форма з його налаштуванням:

Перша вкладка "Інформація", вона у Вас зараз активна, можете завантажити іконку для додатка, вписати дані, вибрати групу.

Наступна вкладка "Налаштування", вона найважливіша! Зверніть увагу, в самому верху жирним виділено ID номер Вашого застосування (він і буде Коннект Вашу кнопку), далі йде "Захищений ключ", його не чіпайте.

Далі "Налаштування Open API", ось тут акуратно, вводите адресу сайту точно так же, як це показано на прикладі:

Далі Налаштування Open API, ось тут акуратно, вводите адресу сайту точно так же, як це показано на прикладі:

Адреса сайту: http://yoursite.com/ (адреса до якого Ви підключаєте Open API. Якщо користуватися цією програмою на іншому сайті або на локалхосте, працювати не буде. Додаток повністю прив'язується до адресою сайту, який тут вказано.)

Зайвий слеш в налаштуваннях адрес і Ваша лампочка кнопки не Законекть, буде виводити помилку "Open API security breach".

Все, зберігаєте зміни, інші вкладки можете не налаштовувати.

Налагодження та вставка кнопки

повертаємося до формі створення кнопки і ось тут вже в поле "Сайт / додаток" в випадаючому списку повинно з'явиться ваша заявка, вибираємо його.

Наступний пункт "Варіанти кнопки" - вибираємо, яка Вам більше підходить під дизайн, внизу під формою відразу наводиться наочний приклад кнопки. На даний момент існує 4 види кнопки:

 • Кнопка з текстовим лічильником
 • Кнопка з мініатюрним лічильником
 • мініатюрна кнопка
 • Мініатюрна кнопка, лічильник зверху

Тип кнопки вибрали, тепер пункт "Назва кнопки", поки що є 2 варіанти (вибирайте будь-який вподобаний):

 • Мені подобається
 • Це цікаво

Ну і, нарешті, ми прийшли до поля "Код для вставки". Коли Ви вибрали в першому полі свій додаток, його ID автоматично вставляється в код. Цей код потрібно вставити в двох місцях Вашого сайту, розробники спеціально його прокоментували, але я про всяк випадок також поясню.

Перший шматок коду:

<Script type = "text / javascript" src = "http://userapi.com/js/api/openapi.js?20"> </ script> <script type = "text / javascript"> VK.init ({ apiId: ID__ВАШЕГО_ПРІЛОЖЕНІЯ, onlyWidgets: true}); </ Script>

потрібно вставити всередині тега:

<Head> </ head>

А другий шматок:

<Div id = "vk_like"> </ div> <script type = "text / javascript"> VK.Widgets.Like ( "vk_like", {type: "button"}); </ Script>

потрібно вставити в тому місці сайту, де повинна відображатися кнопка.

Мій код не вставляйте, я його привів, як приклад, тим більше у мене не ті настройки кнопки і не вказано ID.

А так все, Ваша кнопка готова! А так все, Ваша кнопка готова

обтікання кнопки

Як Ви помітили, кнопка поміщається в div з айдішініком "vk_like", де прописаний стиль її відображення. І в цьому стилі розробники втілити правило:

clear: both;

Як ми знаємо, це правило скасовує обтікання елемента з правого і лівого країв, тобто, якщо Ви хочете, щоб Ваша кнопочка була в ряд з іншими кнопками соц. мереж, можете і не мріяти, вона буде гордо стояти на новому рядку. Щоб цього уникнути і все-таки повернути кнопку в ряд, замініть:

<Div id = "vk_like"> </ div>

на

<Div id = "vk_like" style = "clear: none! Important;"> </ div>

Так ми скасовуємо скасування (:-D) обтікання елемента, а "! Important" підвищує пріоритет вашого стилю, тобто, Ваше правило в очах браузера буде головним.

Ну, начебто все сказав, що хотів)))) Сподіваюся, що Ви все зрозуміли і у Вас вийшло вставити кнопку! Ну, начебто все сказав, що хотів)))) Сподіваюся, що Ви все зрозуміли і у Вас вийшло вставити кнопку

А якщо Вам до вставки кнопки ще довго, так як свого сайту, поки що, немає, то, може бути, створення сайтів Чебоксари Вам в цьому допоможе.

Js?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: