Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Web-огляд

Всім привіт і все таке Всім привіт і все таке. Починаємо наш традиційний недільний огляд, причому постараємося оглянути якнайбільше, тому що минулі огляди пройшли в оповіданнях про всілякі конкурси, так що моя редакційна барсетка настільки розпухла від необозренних посилань, що вже нагадує ту саму знамениту дамську сумочку зі шкіри, пардон, члена слона , яка при легкому погладжуванні перетворюється у валізу. Тому оглядати, оглядати і ще раз - см. Початок пропозиції. Втім, ви знаєте, що оглядач з мене - нікудишній, тому що можу зациклитися на якомусь сайті, і побачити як кіт розум. Але я буду старатись. Я взагалі - дуже старанний, хоча і неакуратний.>

До речі, мало не забув. Деякі читачі у своїх листах цікавилися - що це за фотографія передує сьогоднішній огляд. Відповідаю. Це картина художника Олімпус С-990 - "Екслер, який виступає перед пітерськими робітниками". Хоча насправді це були зовсім не пітерські робітники, а студенти Фінансової академії.

Що у нас з новинами? Загалом, ніяких особливих новин за минулий тиждень я щось не пригадую. Хіба що невеликий скандал зі знаменитим лічильником SpyLog , Коли кілька дуже великих учасників ( Rambler і Нетбрідж) вийшли з рейтингу інтернет-медіа-холдингів цієї системи, заявивши, що SpyLog, на їхню думку, вважає якось не так, а часом зовсім навіть нічого не вважає. Я не дуже в курсі, що саме не сподобалося "Крупняков" в Спайлоге, тому коментувати дану новину не буду. Ну, розійшлися і розійшлися. Буває. Керівництво Спайлога у відповідь на цю акцію таємниче заявило, що, мовляв, крупняки бояться оприлюднити негативні тенденції свого розвитку і таке інше. А що їм ще залишалося сказати? ..

Зате є інтернетівських новина, що стосується вже особисто мене Зате є інтернетівських новина, що стосується вже особисто мене. По-перше, з понеділка відкривається нова версія сайту Обозреніе.Ру . По-друге, на цьому сайті три рази в тиждень я буду вести свою авторську колонку, яка називається "Експромт" (розшифровка назви буде дана в самому першому випуску). 23-го числа (а більшість читачів будуть знайомитися з моїм оглядом в понеділок), перша стаття вже буде викладена на сайт. Так що можете зайти на огляд , почитати мою колонку , А також ознайомитися з іншими матеріалами цього сайту, серед яких є чимало вартих уваги, адже огляд спеціалізується на всяких цікавих новинах.

Причому майте на увазі, що моя авторська колонка для огляду пишеться ексклюзивно, тому на сайті Екслер.Ру ці статті з'являтися не будуть (або з'являться значно пізніше).

Ось, мабуть, і все новини, так що тепер переходимо до webним процедурам ...

Огляд цього сайту краще пропустити тим віруючим, які не переносять ніяких жартів на релігійні теми Огляд цього сайту краще пропустити тим віруючим, які не переносять ніяких жартів на релігійні теми.

А іншим із задоволенням даю посилання на забавну жарт - сайт "Одягни Ісуса" . Знущання, звичайно, але виглядає це все дуже смішно.

Вам на вибір дається велика кількість всіляких елементів одягу - починаючи від жіночих "топіків" і закінчуючи костюмом Бетмена або водолазного спорядження (до речі, з кожним днем ​​на сайті з'являються все нові і нові варіанти одягу і аксесуарів), за допомогою яких Ісуса можна привести в божеський вид (вдалий каламбур вийшов абсолютно випадково).

До речі, на цю ж тему - дивовижна картинка від Роберта Демкина.

Раз вже у нас пішла така релігійна п'янка, заглянемо на сайт  Небеса-2000  , Який створений, як там стверджується, самим Господом Богом, причому з максимальним застосуванням усіляких прогресивних технологій Раз вже у нас пішла така релігійна п'янка, заглянемо на сайт Небеса-2000 , Який створений, як там стверджується, самим Господом Богом, причому з максимальним застосуванням усіляких прогресивних технологій.

Там багато кумедних розділів (загляньте самі і ознайомтеся), а мені найбільше сподобалися: Зона вільного ширяння , Фотографія на пам'ять з Господом Богом , покерувати світом і іграшка Дорога в пекло .

Норвезька Лісовий  , Як відомо, зараз працює текстовим редактором в  студії Лебедєва Норвезька Лісовий , Як відомо, зараз працює текстовим редактором в студії Лебедєва . Причому не тільки редактором, але ще і піарником. А що Лісовий може напіаріть - ви собі, ймовірно, уявляєте.

Зокрема, в обов'язок Лісового входить випускати прес-релізи про життя і діяльності Студії, Який заняття Лісовий віддається з великим піднесенням. Ось, наприклад, один з останніх прес-релізів, в якому розповідається про те, як співробітник Студії врятував життя цінного тварини. цитую:

У четвер керівник прес-служби холдингу Art. Lebedev Group Микола Данилов врятував життя кішці, що постійно проживає в Студії Артемія Лебедєва .Про це прес-службі ALG стало відомо від її керівника.

За словами Данилова, зайшовши на кухню, щоб зварити собі маленьку чашечку свіжого ароматної кави, він зауважив, що "кішка веде себе якось незвично - жалібно нявкає і треться боком об ліву штанину".

"І тут я виявив, що в блюдечку у кішки закінчилося молоко. Тоді я, не розгубившись, швидко дістав з холодильника пакет з молоком, відкрив його і до країв наповнив Кошкіна блюдечко ", - повідомив Данилов.

За даними прес-служби ALG, в даний час кішка відчуває себе просто чудово. Її життя знаходиться поза небезпекою.

Ну як? По-моєму, блискуче. Інформативно, зворушливо, та й життя Студії відображена в повному обсязі.

А повний комплект прес-релізів, випущених під керівництвом Лісового, ви зможете знайти тут .

До речі про студіях До речі про студіях ... Знаменитий художник-концептуаліст Олексій Соловйов (Ви його бачите на фото) заснував студію Iman , Назва якої означає "image manipulation", що в літературному перекладі з англійської означає "глузливе зміна навколишньої дійсності".

Що може змінити студія Iman? Та що завгодно! Навіть шматок Москви! На головній сторінці Студії (власне, Студія настільки глобальна, що на її сайті крім головної сторінки ніяких інших не існує), ви зможете побачити, як Соловйов змінив навколишній шматок Москви-матінки. Як йдеться на сайті, "представники Мерії Москви поки не затвердили, але і не відкинули цей проект".

пам'ятаєте фільм  Матриця пам'ятаєте фільм "Матриця" ? Ну, де цей хлопець - Нео - б'ється східними єдиноборствами і перемагає будь-яких негідників за допомогою симпатичного негра Морфеуса? Невже не пам'ятаєте? З цього фільму ми ще дізналися про те, що все навколо нас - це обманка і дурилка, а насправді люди - це щось на зразок лютиков-квіточок, які вирощуються супер-комп'ютерами, які пережили жахи ПРОБЛЕМИ 2000-го РОКУ, з метою поживи. І всі ті обманки, які нас оточують, називаються МАТРИЦА! Але благородний Нео цю чортову матрицю переміг, так що скоро туман навколо розвіється, ми перестанемо бачити обманки і станемо бачити угноєної луг, де ми сидимо, подібно квіточок-кульбаби.

Втім, мова не про це. Справа в тому, що Павло Жданов перевів сценарій цього демонічного фільму на українську мову. Причому не просто зробив переклад, а справив так звану адаптацію чужого нам сценарію в нечуждий нам сценарій. ось тут ви можете прочитати цей шедевр, головними дійовими особами якого є:

Нєо - дурний неофашист у которого Амнезія, дежа-вю та хвороба паркінсона. Считает собі супермєном, носити довжелезній плащ и Постійно задає ідіотскі питання
Морфей - наркоман зі стажем, лисий нєгр, что прийнять Буддізм и такоже носити довгий шкіряний плащ. Вчився у Москві, тому непогано розмовляє по-русські
Трініті - коханка Нєо
Агенти - кацапські санітарі, перевдягнені божевільнімі
Ріган - Кацапська развєдчік и зрадник. Носити борідку а-ля Депеш Мод и мнить собі філософом
Огакул - стара єврейка з Одеси
Такоже наркомани, водії грузовіків, голоси, Божевільні діти та інші.

А ось по цієї ссилочку ви знайдете список декількох сценаріїв подібного роду, серед яких - сценарій фільму Брат-3, про який я писав в одному з недавніх оглядів.

Пам'ятайте, я в одному зі своїх  оглядів  розповідав про сайт  Dialpad  , Через який можна абсолютно безкоштовно дзвонити своїм родичам в Америку, причому навіть не тільки родичам Пам'ятайте, я в одному зі своїх оглядів розповідав про сайт Dialpad , Через який можна абсолютно безкоштовно дзвонити своїм родичам в Америку, причому навіть не тільки родичам? Як з'ясувалося (джерелом послужив мінський онлайновий журнал Комп'ютерні Вести ), Подібний сервіс також надається на сайті HotTelephone , За допомогою якого ви маєте можливість безкоштовно зателефонувати через Інтернет в 30 (!) Різних країн (включаючи, до речі, Росію).

Система досить проста: ви заповнюєте невелику анкету, після чого стаєте зареєстрованим користувачем і можете працювати з цією службою. Правда, треба буде завантажити ще один плагін (програма сама скаже, як це зробити), який здійснює безпосередньо дозвонки.

У статті "Комп'ютерних вістей" автор говорить про те, що йому вдалося скористатися цим сервісом, хоча у мене успіхи були скромніші: я чесно пройшов реєстрацію, заніс номер одного свого швейцарського знайомого, спробував додзвонитися, але у відповідь весь час чув короткі гудки ( тобто номер, ніби як, зайнятий). Спробував набрати свій власний московський номер телефону (він точно був вільний) - те ж саме. Втім, експериментував я хвилин десять, так що, може, просто не пощастило. Якщо ж у когось з вас вийде додзвонитися куди-небудь в Європу, У статті Комп'ютерних вістей автор говорить про те, що йому вдалося скористатися цим сервісом, хоча у мене успіхи були скромніші: я чесно пройшов реєстрацію, заніс номер одного свого швейцарського знайомого, спробував додзвонитися, але у відповідь весь час чув короткі гудки ( тобто номер, ніби як, зайнятий) відомий дизайнер Йован Савович на своєму сайті оголосив про початок бета-тестування унікальної програми під назвою EasyLogoMaker . Так-так, саме Ізя Лого Мейкер. Звучить, правда, як ім'я якогось шахіста або скрипаля, але насправді - це програма, яка допоможе вам одним натисненням кнопки створити логотип вашої фірми, вашого сайту або вашого домашньої тварини.

Програма, до речі, досить інтелектуальна. Працювати з нею може будь-який сучасний суперкомп'ютер, однак мінімальні вимоги навіть не включають монітор і відеокарту, що обумовлює легкість роботи з програмою. Втім, як написано на сайті, "незважаючи на те, що в мінімальні системні вимоги не включаються монітор і відеоадаптер, їх наявність настійно рекомендується з наступних причин. У разі відсутності вищевказаних компонентів програма буде змушена перейти в запатентований аудіо-режим (tm) і при допомоги генератора мови описувати Вам процес створення логотипу, а також знайомити Вас з отриманим в результаті логотипом. Після чого Ви повинні, орієнтуючись на словесний опис, схвалити або відхилити роботу. Даний режим є повністю працездатним, що підтвердило наше внутрішнє тестування, але, тим не менш, радимо Вам користуватися Повним режимом, з використанням відеоадаптера і монітора ".

А взагалі програма являє собою продукт тяжкої спадщини військово-промислового комплексу, про що недвозначно говориться в розділі технічні подробиці :

... з технічного боку ми мали можливість застосувати в роботі програми просунуті попередні, проміжні та заключні алгоритми формування логотипів, використовуючи просунуті формули, котрі не знаходили досі застосування в народному господарстві. Ці ж формули враховують всі закони пропорції, естетики та інформаційного навантаження. Використовуючи прийоми, характерні досі лише для військової картографії, сверхточной схематики і психологічного малюнка, а також м'якого психотропної дії (який не суперечить чинному законодавству і етичним нормам), ми зуміли побудувати надійний і ефективний програмний комплекс.

Ось такі справи. Цікаво? До жаху! Але програму видають для тестування не кожному. Тільки зареєстрованим бетатестером. Але я настільки хотів негайно намалювати логотип свого стільникового телефону одним клацанням миші, що тут же взяв у Бублика довідку про те, що я не був помічений в потуранні мукам домашніх тварин 22 жовтня з 14 до 15 годин за Гринвічем, після чого відправив заявку. Ось тепер сиджу, чекаю.

А тим, хто теж хоче отримати програму для бета-тестування (тільки настійно рекомендую спочатку ознайомитися з усіма матеріалами сайту програми ), Можна написати Кішечки Російського Інтернету . Думаєте, Екслер прідурел і намагається вас загнати на порнушний сайт? Ще чого! Йдеться про самих що ні на є справжніх кішок і котів (кіт Бублик, солодко дрихнувшій на принтері, розплющив одне око і пожвавився).

В основному, сайт створений для публікацій фотографій домашніх улюбленців мешканців Рунета, проте крім фотографій там ще є розділ  Котських Історії  ,  Котських Вірші  ,  Трактат про кішку  і  Котських Календар В основному, сайт створений для публікацій фотографій домашніх улюбленців мешканців Рунета, проте крім фотографій там ще є розділ Котських Історії , Котських Вірші , Трактат про кішку і Котських Календар .

Поки Бублик рився по сайту в пошуках симпатичних кішечок, я нарив кумедні вірші:

Звір на Совушки схожий,
Іменований Котом,
На скрині сидить у передпокої,
Оточивши себе хвостом.

Через щілинки-пріщуркі,
У темряві мерехтить він,
На його пухнастою шкірці,
Закарлюк мільйон.
А на морді - для краси -
Врастопир бровеуси

Ні мугикаючи і ні мява.
Він так важливий тому,
Що зараз прийдуть
Х Про З Я В А,
І почнуть служити йому ...

Ось такий приємний сайт. можете надіслати туди фотографію свого улюбленця, після чого їм буде милуватися весь Рунет. А я хотів було послати туди фотографію Бублика, але цей негідник, пустуючи, перекинув мені на великодні джинси цілу чашку з гарячим чаєм, в результаті чого я сказав гучне "Мене-я-я-я-Яу" (хоча зовсім іншими словами), тому вирішив Бублика покарати. Так що тепер обійдеться Бублик без свого портрета на цьому сайті. Але якщо ваш улюбленець нічим подібним себе і вас не заплямував (заплямовані тапки - не береться до уваги), відішліть його фотографію. Нехай порадіє, тварина.

(Екслер в серцях замахнувся на Бублика мишкою, той зробив вигляд, що дуже боїться, нервово гикнув, впав черевом на стіл і негайно заснув.)

На цьому, дорогі друзі, дозвольте закінчити цю чергову фігуру марлезонського балету. Вдалою всім тижні. Не забудьте погодувати верблюда.

Дресирувальник кота Бублика.

Що у нас з новинами?
А що їм ще залишалося сказати?
Ну як?
Що може змінити студія Iman?
Ну, де цей хлопець - Нео - б'ється східними єдиноборствами і перемагає будь-яких негідників за допомогою симпатичного негра Морфеуса?
Невже не пам'ятаєте?
Цікаво?
Думаєте, Екслер прідурел і намагається вас загнати на порнушний сайт?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: