Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Wi-Fi рішення для приватного будинку / котеджу.

У даній статті ми розглянемо, за допомогою яких пристроїв можна покрити мережею Wi-Fi приватний будинок.

Досить часто наші клієнти задають таке питання. У мене 2/3 х поверховий будинок. На одному з поверхів встановлено маршрутизатор виробництва D-Link, але Wi-Fi є не у всіх кімнатах, особливо на інших поверхах. У чому причини і як я можу розширити зону дії бездротової мережі в такій ситуації?

Причини того, що покрити одним шлюзом / точкою доступу весь 2-3х поверховий котедж з гарною якістю сигналу просто неможливо, криються в обмеженнях самої технології. Адже Wi-Fi - це зв'язок «прямої видимості». Тобто кожна стіна на шляху проходження сигналу вносить своє загасання, і чим вона товщі, тим гірше сигнал за нею. Також впливають кількість стін, через які пройде сигнал, їх матеріал, наявність і матеріали меблів (привіт дзеркальним шаф-купе!), Наявність перешкод (від сусідніх і застарілих бездротових мереж, що працюють мікрохвильовок і т.д.).

Тому, згадавши шкільний курс фізики і зробивши вообщем-то вірні висновки, користувач часто приймає не найоптимальніше рішення: купити більш потужні антени, «якими я зможу пробивати стіни». Зовнішній корпус антени виконаний з пластика, нутрощі - теж не зі сталі виплавляють. Повірте, пробивати стіни антеною - невдячна справа, візьміть вже краще перфоратор.

А якщо серйозно, то ми не рекомендуємо вирішувати питання тільки заміною антени з двох причин наведеним нижче (якщо технічні подробиці Вас не дуже цікавлять, то цей екскурс в теорію можна пропустити і перейти відразу до рішень;).

1. Якщо у Вас маршрутизатор / точка доступу працює в стандарті 802.11n, то для її коректної роботи знадобиться міняти обидві антени. А якщо у Вас модель з трьома антенами, то і всі три. Причина: стандарт 802.11n передбачає використання MIMO (Multiple Input Multiple Output). Тобто всі 2 (або 3) антени приймають і передають інформацію, потім вона спільно обробляється. Замініть тільки одну з них - може стати чи не краще, а гірше. Бажано міняти все.

2. Однак і така заміна допоможе тільки в межах одного поверху. Причина в діаграмі спрямованості антен (ДНА).

Досить часто комплектні антени роутерів і точок доступу називають «всеспрямованими». Насправді ж вони випромінюють нерівномірно в різних напрямках. Куди більш правильно називати їх круговими. В ідеальних умовах в горизонтальній площині така антена дійсно випромінює рівномірно в усіх напрямках (360 °), тобто має форму кола. В реальності картинка не така красива. За рахунок різних перешкод, перешкод і перевідбиттів вона матиме форму «плями».

За рахунок різних перешкод, перешкод і перевідбиттів вона матиме форму «плями»

горизонтальна ДНА

вертикальна ДНА

Що стосується вертикальної ДНА, то чим більше коефіцієнт посилення (КУ), тобто чим далі антена може передати сигнал в одній площині з роутером (горизонтальної), тим більш вузькою буде ДНА в вертикальній площині. Адже енергія, за рахунок якої посилюється сигнал, що не береться з нізвідки. На малюнку схематично зображено вертикальна діаграми спрямованості для антени ANT-24-0500 з коефіцієнтом посилення 5dBi.

Рідні антени D-Link-івських роутерів практично всі мають КУ 2dBi, тому кут вертикальної ДНА значно ширше. Плюс в реальній обстановці створюються переотражения сигналу. За рахунок поєднання цих двох чинників найчастіше Wi-Fi мережу все-таки присутня на інших поверхах. Але з заміною комплектних антен на більш потужні, Ви можете добитися поліпшення якості сигналу тільки в межах одного поверху, з одночасним погіршенням на інших.

Варіанти вирішення проблеми:

1. У приміщеннях з незадовільною якістю сигналу можна встановити додаткові точки доступу, з'єднавши їх кручений парою з LAN портами маршрутизатора. Для це можуть бути використані будь-які точки доступу D-Link (серія DAP). наприклад, DAP-1155 , DAP-1360 , DAP-1 525 , DAP-1533 .

наприклад,  DAP-1155  ,  DAP-1360  ,  DAP-1 525  ,  DAP-1533

Цей метод можна застосовувати, якщо є можливість протягнути кабелі по дому. Або якщо кабельна система закладена вже при будівництві будинку і в кімнатах є ethernet-розетки.

Якщо не вистачає портів на маршрутизаторі, можна додатково використовувати некерований комутатор, наприклад DES-1005/1008 на 5/8 портів відповідно або гігабітні DGS-1005/1008. Також деякі моделі точок доступу мають від 2 до 4 ethernet портів ( DAP-1155 , DAP-1 525 , DAP-1533 ). Значить, до них можна підключити інші пристрої по кабелю. Єдине обмеження - за стандартом Ethernet довжина прокладається кабелю повинна бути не більше 100 м.

Перевага такого способу - в надійності. Недолік - в необхідності прокладки додаткових кабелів.

2. Розмістити в потрібних місцях точки доступу в режимах репитера і / або клієнта. У режимі репитера точка доступу приймає сигнал по Wi-Fi і сама мовить цю ж мережу, збільшуючи таким чином радіус її дії. На сьогоднішній день цей режим підтримує тільки точка доступу DAP-1360 .

Пристрої, у яких є ethernet порт, але немає wi-fi модуля можна приєднати до бездротової мережі за допомогою точок Пристрої, у яких є ethernet порт, але немає wi-fi модуля можна приєднати до бездротової мережі за допомогою точок  доступу в режимі клієнта (AP Client або Bridge) доступу в режимі клієнта (AP Client або Bridge). Цей режим підтримують практично всі моделі точок для домашнього застосування: DAP-1155 , DAP-1360 , DAP-1513 , DAP-1 525 , DAP-1533 .

Перевага цього варіанту в тому, що не потрібно псувати дорогий серцю ремонт свердлінням стін і прокладанням кабелів по дому.

Недолік - бездротові мережі менш надійні, ніж провідні, тому що схильні до дії перешкод, загасання і т.д. (Про це - див.вище). Крім того, режими репитера і клієнта не стандартизовані і можуть бути по-різному реалізовані в чіпсетах різних виробників. Отже, можуть виникнути проблеми із сумісністю. Щоб уникнути їх, ми рекомендуємо використовувати і в якості кореневої точки доступу, і в якості репитера / клієнта однакові пристрої.

3. За допомогою технології передачі даних по існуючій електричній проводці. Пристрої, які її підтримують, називаються 3 PowerLine . D-link виробляє цілу серію таких пристроїв, яка включає в себе маршрутизатор, комутатори і адаптери, в тому числі і з інтегрованою точкою доступу. Мінімально для організації такої мережі потрібні два PowerLine пристрої, одне з яких з'єднується з маршрутизатором (або саме є маршрутизатором), а друге встановлюється в іншому приміщенні в межах однієї електричної мережі. Але при необхідності, такі адаптери можна розмістити по всьому будинку. Єдина вимога - наявність в приміщенні розетки 220В.

Цей варіант поєднує в собі переваги двох перших, і в той же час позбавлений їх недоліків. Таким чином, PowerLine - практично ідеальне рішення, щоб організувати Wi-Fi мережу в віддалених від маршрутизатора приміщеннях і на інших поверхах.

PS Представлені вище рішення, природно, можуть бути використані не тільки для котеджу, але і для квартири. А тим, хто шукає Wi-Fi рішення для бізнесу (офісу, підприємства, ресторану чи магазину) ми рекомендуємо звернути свою увагу на автономні точки доступу AirPremier (маркування DAP-2xxx), а також на уніфіковані рішення , Що складаються з бездротових контролерів, комутаторів і точок доступу. Вони мають більш широкий функціонал, який може знадобитися корпоративним користувачам.

WiFi-мережа з підтримкою роумінгу на базі DAP-1360.

У чому причини і як я можу розширити зону дії бездротової мережі в такій ситуації?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: