Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Wifi роутер опис. Вибираємо Wi-Fi-роутер для дому. Підключення до інтернету.

 1. Навіщо потрібен Wi-Fi роутер?
 2. Ціна
 3. Установка, настройка і продуктивність
 4. Пропускна спроможність
 5. Нижче представлені три модему, що мають різні типи підключення до мережі
 6. територія покриття
 7. Важливі параметри і функції роутера вай фай і як краще вибрати
 8. антени
 9. Висновки: так який же роутер купити?
 10. Мобільний роутер: вибір кращої моделі
 11. кількість портів
 12. Поодинокі і дводіапазонні маршрутизатори
 13. Апаратне забезпечення
 14. Виробник
 15. USB порт
 16. Web інтерфейс
 17. оновлення
 18. підсумок
 19. Що краще - повноцінний маршрутизатор або точка доступу
 20. На що звернути увагу в першу чергу
 21. Відмінності між режимами
 22. Основні параметри роутера, що впливають на його функціональність
 23. Російська мова
 24. вивчення відгуків

У сучасному світі інтернет став невід'ємною частиною життя мільйонів користувачів різних девайсів. Він є навіть в самих «глухих» населених пунктах і селах. Якщо раніше слово «Інтернет» асоціювалося з кабельним підключенням , То зараз популярним є бездротове з'єднання - Wi-Fi.

У великих містах більше половини квартир, офісів, готелів, громадських закладів, парків та ресторанів мають Wi-Fi роутери , Які дозволяють підключатися до інтернету з планшетів, телефонів, комп'ютерів та інших пристроїв. У цій статті я розповім, як вибрати хороший роутер Wi-Fi для домашнього використання, на які параметри маршрутизатора варто звернути увагу.

Це представляє різні уявлення, пропоновані додатком. По-перше, щоб дізнатися, переповнена ваша мережа чи ні, ви повинні подивитися на діаграму каналу. Він розповідає вам, які мережі знаходяться по сусідству і які канали вони використовують.

Ви можете відразу побачити, які канали використовуються оточуючими мережами. Слід зазначити, що в цьому прикладі три безкоштовні мережі надходять з одного вікна, що пояснює їх квазіподобіе. Це дозволить вам усунути канали, найбільш використовувані для вашої мережі.

Щоб дізнатися, який канал підходить вам, перейдіть до перегляду каналу. Цей вид дуже добре розроблений за допомогою зоряної системи, і ви знаєте, що є найкращим каналом у вашій мережі. Переглянувши його на своєму мобільному телефоні, ви можете знайти області, де сигнал менш добре захоплений і, можливо, ідентифікує тривожні елементи.

Навіщо потрібен Wi-Fi роутер?

Wi-Fi роутер забезпечує бездротове підключення до Інтернету. Технологія передачі даних через Wi-Fi дає нам можливість підключатися до мережі з декількох пристроїв одночасно. Грубо кажучи, Wi-Fi роутер розбиває канал мережі на кілька девайсів. Варто зауважити, якщо ваш пристрій не підтримує Wi-Fi, ви можете скористатися провідним LAN з'єднанням.

Це також дозволить вам краще розмістити свій ящик, щоб мати кращий сигнал в певному місці. Не забудьте відключити і знову підключити ваш блок, щоб зміни були враховані. Нічого не варто ручний вибір каналу. Якщо 10 сусідів того ж будівлі збираються це зробити, в той же час є хороший шанс, що програмне забезпечення до них скаже, щоб вони взяли той же канал.

Дякуємо за зміну посилання. Його першим перевагою є, безсумнівно, той факт, що уникають великої кількості перешкод. Більш того, поки ще більшість периферійних пристроїв не захоплює ці мережі, тому ви, звичайно, обмежуєте ризики.

Ціна

До вибору Wi-Fi роутера для будинку часто ставляться необдумано і купують найдешевші пристрої. А потім звинувачують провайдерів в неякісному обслуговуванні, повільному інтернеті.

Ціновий діапазон маршрутизаторів - від 1 400 до 12 000 рублів. Роутери до 2000 рублів мають слабку начинку і функціонал, а дорожче 8000 руб навряд чи потрібні вам вдома. Дуже дешеві роутери принесуть вам більше проблем, ніж користі, а надто дорогі немає сенсу купувати.

Крім того, не слід забувати, що деякі протоколи специфічні для 5 ГГц. Майбутнє також фокусується головним чином на 5 ГГц, який буде продовжувати поліпшуватися з точки зору швидкості передачі бітів в майбутні роки. Перша пов'язана з сумісністю з вашими різними пристроями.

Насправді все залежить від того, що ви робите. Але нічого особливого, і кожен раз, коли високі ціни виправдовуються якістю і характеристиками продукту. Відповідь досить проста, можна резюмувати цими кількома моментами. Немає кращої продуктивності в порівнянні з більш дешевими маршрутизаторами.

Перед покупкою маршрутизатора дайте собі відповідь на два ключових питання «Який результат я хочу отримати?» І «Скільки я готовий віддати за це?». Вам буде достатньо недорогого роутера для інтернет-серфінгу, читання новин, соціальних мереж , Онлайн фільмів. Якщо ви плануєте постійно завантажувати великі обсяги даних, або влаштувати на своєму комп'ютері мережеве сховище, дешевим маршрутизатором тут не обійтися.

Установка, настройка і продуктивність

Немає клієнтів, які можуть використовувати новітній стандарт швидкості. Мобільні додатки маршрутизаторів дуже багато. Або ви можете продовжити роботу з майстром установки, або ви можете налаштувати його вручну. Конструктивні особливості. Насправді маршрутизатор абсолютно масивний і вимагає досить значного вільного місця, і все це, не кажучи про його пакувальній коробці. Не схоже, що це портативний маршрутизатор, який ви можете носити з собою. Продуктивність в смугах 5 ГГц і 2, 4 ГГц бездоганна, і з'єднання не прискорилося і не сповільнився під час тестування.

Пропускна спроможність

Перш ніж купувати новий Wi-Fi роутер, слід уважно подивитися його характеристики, і звернути особливу увагу на максимальну швидкість. Бувають випадки, коли швидкість інтернету істотно скоротиться через те, що роутер не може працювати на такій швидкості. Наприклад, якщо ваш тарифний план - 100 Мбіт / c, а пропускна спроможність роутера - 40 Мбіт / с, то отримувати дані з мережі ви зможете максимум на швидкості 40 Мбіт / c.
Вибирайте Wi-Fi роутер, швидкість якого перевищує ваш тарифний план.

Звичайно, він об'ємний, як і Обелікс! Це може також мати деякі проблеми з продуктивністю в групі 2, 4 гігагерца, але нічого не фоліх. Він має безліч функцій, які ви зазвичай не очікуєте від маршрутизатора за доступною ціною. Або це може нагадувати маленький червоний павук. Але зовнішність - це не все! Тести показали, що маршрутизатор працює швидко, легко встановлюється і використовується.

Нижче представлені три модему, що мають різні типи підключення до мережі

У червоному наборі маршрутизатор має кілька чорних клавіш тут і там. Давайте тепер подивимося на його продуктивність. Завдяки шести антен він буде охоплювати величезний діапазон і незалежно від кількості підключених до нього пристроїв, це не вплине на швидкість з'єднання. На жаль, якщо у вас виникнуть проблеми з антеною, ви будете розчаровані, дізнавшись, що їх не можна відключити.

територія покриття

Територія покриття - це радіус якісного підключення Wi-Fi мережі. Насправді, цей показник дуже приблизний і неточний. Виробник вказує радіус дії, досягнутий при ідеальних умовах. У звичайній же квартирі є стіни, перегородки, джерела магнітних перешкод і т. Д.


Якщо вам подобається оригінальний і унікальний дизайн маршрутизатора або кілька його функцій, він має. Вражаюча якість будівлі і дивовижна естетика. Він трохи більше, але він набагато компактніше, адже антени можна опустити на корпусі. Можна було б подумати, що це втрата грошей в цьому випадку, але, як то кажуть, «ніхто не змінює команду, яка змінюється».

Важливі параметри і функції роутера вай фай і як краще вибрати

Швидкість на 4-х гигагерцевой стрічці непогана, але не божевільна. Його корпус і його антени дуже стійкі і мають рідкісну якість. Хоча трохи громіздкий, тільки один погляд, і це може бути любов з першого погляду. Маршрутизатор також має дуже інтуїтивний веб-інтерфейс, який спрощує його установку, проте нові користувачі можуть бути збентежені списком пропонованих варіантів.

Щоб дізнатися територію покриття в реальних умовах, розділіть вказаний радіус на 4 і порахуйте, чи достатньо вам цього. Краще візьміть «із запасом», адже від радіуса дії залежить стабільність і швидкість з'єднання з Інтернетом.

Версія Wi-Fi протоколу 802.11n має велику зону дії, підключення по такому стандарту працює набагато стабільніше.

Швидке підключення до всіх діапазонах. Багато функцій дуже корисні для людей, які шукають додаткову безпеку. Маршрутизатор досить громіздкий, він виглядає досить масивним. Особливості, які повинні бути досить великими для середнього споживача або людини, що шукає продукт, трохи більш технічно просунутого, ніж початковий рівень. Панель управління маршрутизатора неймовірно чуйна і дуже проста в установці.

Маршрутизатор має потужні компоненти, які повинні підтримувати його на плаву без будь-яких проблем з продуктивністю. Одна річ, яка нам дуже подобається в цьому маршрутизаторі, - це компактний дизайн, все добре продумане. Крім того, продуктивність була задовільною в усіх точках, і не було ніяких відключень або під час нашого тесту. Дивно чудова продуктивність.

антени

Встановлені на роутері антени безпосередньо впливають на радіус дії маршрутизатора. Існують роутери з зовнішніми (знімними) і вбудованими антенами. Настійно рекомендую купувати маршрутизатор з зовнішніми антенами. По-перше, вони мають більший коефіцієнт посилення, радіус покриття істотно вище. По-друге, їх можна легко замінити в разі поломки, або встановити більш потужні.

Висновки: так який же роутер купити?

Маршрутизатор має чотири антени і оригінальну прошивку, яку можна замінити іншою мікропрограмою за вашим вибором, якщо вам це подобається. Насправді його легко встановити і налаштувати, і він повний можливостей і можливостей. Крім того, продуктивність на обох смугах приголомшлива, маршрутизатор є потужним і захоплюючим.

Незважаючи на деякі незначні недоліки, наприклад його дизайн з масивним аспектом, на цій стороні не так багато сказати. Маршрутизатор був переможцем багатьох тестів, які він пройшов, і дав солідний результат, все це, не розчаровуючи нас. Його ціна не відповідає всім бюджетам.


Його ціна не відповідає всім бюджетам

Кількість антен теж грає роль. Wi-Fi роутер з однією антеною використовує її як для передачі, так і для прийому даних. Якщо до роутера одночасно підключиться багато пристроїв, швидкість передачі даних різко впаде. Оптимальний варіант - дві MIMO антени. Одна працює на передачу, друга - на прийом.

Використання маршрутизатора в програмному забезпеченні досить заплутано і може не мати функцій. З боку його дизайну, маршрутизатор є елегантним і сучасним. З огляду на цей маршрутизатор як початковий рівень, якість компонентів корпусів і антен не найкраще, і маршрутизатор здається досить крихким. Будьте обережні, щоб не впустити його, тому що він, ймовірно, буде сильно пошкоджений. І хоча якість корпусу середнє, маршрутизатор досить широкий, тому переконайтеся, що у нього достатньо місця.

Давайте докладніше розглянемо, що має значення зараз. Маршрутизатор має в загальній складності 6 антен, 3 з яких є зовнішніми, а решта 3 - внутрішніми. Відмінне співвідношення ціни та якості. Задовільна продуктивність на обох смугах.

Майже в усі домашні Wi-Fi роутери вбудований модуль з стандартом 802.11n, який здатний працювати на швидкості до 600 Мбіт / с при наявності 4 антен. Одноантенние роутери з позначкою Wireless 150 мають максимальну швидкість передачі в 150 Мбіт / c. Дві антени можуть забезпечити з'єднання на 300 Мбіт / c, що позначається як Wireless 300. Але насправді, зазначену швидкість вам навряд-чи вдасться досягти. Є маршрутизатори з 3 антенами, вони витримують великі навантаження і дозволяють вичавити максимум.

Мобільний роутер: вибір кращої моделі

Дуже добре рулить і грати онлайн. Якість компонентів коробки і антени досить крихке. Але чи варто це? Хоча для декого це може здатися гаджетом, насправді це дуже корисна функція, особливо якщо ви перебуваєте в кімнаті, відмінною від тієї, що належить маршрутизатора. Що стосується його виступу, це приємний сюрприз. Що стосується швидкості передачі, вони були дуже задовільними, і ми не відчували будь-яких відключень або вимірів. Він досягає успіху в тому, що стосується стилю і виконання, і ні в якому разі не жертвує один за іншого.

кількість портів

Важливий фактор при виборі Wi-Fi роутера для будинку - кількість фізичних портів. Сучасні маршрутизатори за стандартом мають чотири 100-мегабітних Fast-Enternet порту. Цього достатньо в більшості випадків, тим більше, якщо ви збираєтеся використовувати маршрутизатор в домашніх умовах. Для надшвидкої передачі даних існують гігабітні порти, але поки великої потреби в них немає.

Відмінна швидкість на 4 і 5 гігагерцовий діапазонах. Крім того, він забезпечує швидке і стабільне з'єднання. Що стосується недоліків цього маршрутизатора, немає нікого, що могло б змусити вас пошкодувати про свою покупку. Його дизайн гарний і незагроможден.

Всі його нові функції в порівнянні зі старими версіями є суб'єктивними. І, звичайно ж, немає! Маршрутизатор в основному служить для управління і прямого трафіку на різні пристрої, підключені до вашої мережі, в більш простих термінах маршрутизатор відповідає за відправку даних з вашої мережі в інші мережі. Двополосні маршрутизатори: можливо, найбільш поширеним типом маршрутизаторів є дводіапазонні маршрутизатори, якщо вам цікаво, чому вони отримали таке ім'я, бо ці маршрутизатори працюють на двох різних частотах: 4 гігагерца і 5 гігагерц, Вони відносно старі, але, як відомо, виконують цю роботу. Проте, вони не рекомендуються для сучасних широкосмугових інтернет-оголошень. Ці маршрутизатори починають дрейфувати на територію трьохполосних маршрутизаторів: вони мають загальну швидкість 200 Мбіт / с, 600 Мбіт / с також поділяють між двома групами з 5 гігагерца, а решта 600 Мбіт / с призначені для смуги 2, 4 гігагерц.


4 Enternet-порту дозволяють створити дротову або змішану мережу. Таким чином ви можете підключиться до однієї мережі-Інтернет різними способами. Дротове підключення працює швидше, ніж Wi-Fi, тому стаціонарні комп'ютери, телевізори, що підтримують інтернет, звичайно підключають по LAN, а ноутбуки, смартфони та інші переносні девайси - по Wi-Fi.

Ці маршрутизатори сильно відрізняються від тих, про які ми згадували раніше. Саме в ці моменти списки, подібні цим, вступають в гру. Кожен маршрутизатор призначений для задоволення потреб різних споживачів. За допомогою бездротового маршрутизатора ви можете максимально використовувати своє інтернет-з'єднання, не стримуючись кабелями.

Поодинокі і дводіапазонні маршрутизатори

Бездротові маршрутизатори підтримують одне - або двухканальную продуктивність. Швидкість вашого бездротового з'єднання залежить не тільки від вашого інтернет-провайдера, а й від вашого маршрутизатора. Більшість маршрутизаторів також дозволяють вам створювати пароль для вашої мережі, Запобігає доступу зловмисників до нього. три сучасних стільникові телефони , Два ноутбука, консоль для відеоігор і смарт-телевізор: це те, що ви знаходите будинку? І це не рідкість, що всі ці пристрої працюють одночасно!

Апаратне забезпечення

Wi-Fi роутер - це пристрій для роботи з мережевими підключеннями. Під його корпусом ховається реальний міні комп'ютер, який має свій процесор, оперативну і постійну пам'ять, і як мінімум один порт. В цьому плані покупка роутера не відрізняється від покупки ПК - чим краще «начинка», тим краще і швидше.

Щоб забезпечити ефективний доступ до Інтернету, необхідний швидкий і адекватний бездротовий маршрутизатор. У магазині моделі слідують один за одним, і їх характеристики схожі. Для багатьох шопінг маршрутизатора на кшталт подорожей в чужій країні, не знаючи мови і навіть слів використання! Основні характеристики, які необхідно контролювати, - це краще зрозуміти дані про упаковці і зробити усвідомлений вибір.

Ця швидкість вимірюється в мегабитах в секунду. Існують різні стандарти, які відповідають різним швидкостям передачі даних. З розвитком технологій маршрутизатори стають все швидше і швидше. Одиночна або двухдиапазонная? Цього достатньо для пристроїв, які не дуже жадібні, як смартфони.

Виробник

При покупці роутера дивіться тільки на відомі і перевірені бренди. на даний момент кращими виробниками вважаються TP-Link, D-Link, Tenda, ASUS. Перед покупкою обов'язково читайте відгуки про конкретну модель. Люди активно діляться своїми враженнями після покупки, особливо якщо їм щось не сподобалося. Я користуюся бюджетною моделлю TP-Link.


Купуйте роутер з найпоширенішим і швидким мережевим стандартом 802.11n. Навіть якщо у вас вдома є пристрої зі старими 802.11g або 802.11b протоколами - не переживайте, технологія Wi-Fi має зворотну сумісність, все буде працювати.

USB порт

Деякі сучасні моделі роутерів мають вбудований USB порт, до якого можна підключати смартфони, флешки, знімні накопичувачі , Принтери. Підключивши до маршрутизатора флешку, ви можете відкрити доступ до файлів на ній для всіх підключених девайсів. Корисна річ , Але не поспішайте переплачувати. Подумайте, чи дійсно USB порт в роутері вам стане в нагоді?

Web інтерфейс

Подивіться в інтернеті інструкції по налаштуванню роутера, який збираєтеся купувати. Особливо, якщо ви хочете налаштувати його самостійно. Кожен маршрутизатор повинен мати веб інтерфейс для його конфігурації. Панель налаштувань повинна бути зручною та зрозумілою для вас. Мова інтерфейсу - російська або англійська, але не китайську чи японську.

оновлення

Перед придбанням маршрутизатора, переконайтеся, що його можна оновити (перепрошити) і він не знятий з виробництва. Оновлення несуть за собою розширення функціоналу, виправлення критичних проблем і помилок. Регулярне оновлення прошивки роутера забезпечує його стабільну роботу і надійність.

підсумок

Щоб вибрати хороший домашній Wi-Fi роутер потрібно детально вивчити його параметри, зважити «за» і «проти». Подивіться на свій бюджет і на можливості роутерів в цьому ціновому діапазоні. Не беріть занадто дешевих пристроїв, читайте відгуки і робіть свій вибір. Бажаю удачі.

Рубрика:

Якщо ви дуже серйозно задумалися про те, щоб створити вдома повноцінну бездротову мережу, то перше - це покупка «правильного» роутера. Правильний роутер в даному випадку представляє собою пристрій, який забезпечує стабільне з'єднання з Інтернетом по всьому будинку або квартирі.

Отже, який краще вибрати WiFi роутер для свого будинку або квартири, мобільний або стаціонарний? При виборі вай-фай роутера хорошої якості для свого будинку ми неминуче стикаємося з певними складнощами. Ці складності в чому пов'язані з великим вибором пристроїв на сьогоднішньому ринку. Широкий асортимент продукції і відсутність досвіду в даному питанні можуть зіграти з користувачами поганий жарт.

Вкрай не рекомендується вибирати вай фай роутер навмання, не порадившись з фахівцем. Якщо такої можливості немає, то краще приділити кілька хвилин свого часу на ознайомлення з наявними пристроями. Важливо вивчити повні характеристики сподобалися за ціною моделей, а потім вже зробити свій вибір, який краще.

Що краще - повноцінний маршрутизатор або точка доступу

Одна з найбільш часто виникаючих проблем - вирішити, купити вай фай роутер або точку доступу.

Який варіант кращий? Два вай фай пристрої відрізняються між собою не тільки за зовнішнім вигляд , Але і по функціональності. Точка доступу фактично являє собою подовжувач кабелю, який видає радіосигнал. Сигнал просто передається з кабелю на підключений пристрій, тобто комп'ютер. Так ви забезпечуєте бездротове з'єднання з Інтернетом. Використання точки на увазі певні настройки протоколу tcp / ip. Параметри надаються провайдером. Складність полягає в тому, що підключити навіть два комп'ютера буде непросто. Зокрема, буде потрібно отримання додаткового IP-адреси.

Що стосується домашнього вай фай роутера, то він краще тим, що точка доступу вже є в його конструкції. Він дозволяє створити повноцінну бездротову мережу в домашніх умовах. Мережа дозволить підключати відразу кілька пристроїв - ноутбуків, мобільних телефонів , Планшетів. Для цього потрібно буде лише ввести пароль доступу, не роблячи ніяких змін конфігурації.

Ще один недолік, який варто відзначити у однієї точки доступу - це проблеми із захистом від мережевих вторгнень ззовні. Тому знадобиться точна настройка Firewall на вашому комп'ютері. Роутер ж, в свою чергу, має вбудовану функцію захисту від мережевих атак і інших погроз.

Ще один момент - це радіус дії вай фай. Радіус роботи точки доступу досить обмежений. Він становить лише 200-250 метрів за умови, що на шляху сигналу немає перешкод. Також в точці доступу є тільки один Ethernet-порт, тоді як у маршрутизаторів п'ять портів. Чотири з них - LAN-порти, один - WAN-порт. У WAN-порти підключаються кабелі, що надаються провайдерами. Світлові індикатори, розташовані на передній панелі, подають сигнал про роботу того чи іншого порту. LAN-порти призначені для розподілу сигналу між клієнтами створеної локальної мережі . Для цього використовується кручена пара.

Виробники точок доступу встановлюють заводські настройки так, що DHCP-сервер відключається. Саме тому потрібно статичний IP-адресу. За первинними налаштуваннях необхідно уточнити протокол підключення, який встановлює провайдер. У точках доступу можливості використання різних протоколів обмежені, тоді як вай фай роутери набагато більш функціональні в цьому плані.

На що звернути увагу в першу чергу

Робота роутерів полягає в наданні вам шлюзу для безпосереднього доступу в Інтернет. Дуже часто сам пристрій називається шлюзом, так як воно знаходиться на стику декількох мереж. Це дає можливість, використовуючи NAT-протокол, перетворювати наданий провайдером IP-адреса в кілька локальних адрес. Завдяки цій функції можна підключити відразу декілька клієнтів.

Щоб краще вибрати роутер, важливо розуміти, як саме він може працювати. Всього існує кілька режимів функціонування:

 • точка доступу;
 • міст;
 • ретрансляція;
 • клієнт.

Якщо ви використовуєте тільки один комп'ютер, то точки доступу (роль якої виконує роутер) вам буде досить. Про це ми говорили в попередньому пункті нашої статті. У такому режимі роботи роутер створює навколо себе зону покриття певного радіуса. Можна підключити кілька інших точок, таких, як вай фай адаптери і окремі точки доступу. Щоб забезпечити ці функції, знадобиться використовувати АР-протокол.

Відмінності між режимами

Який режим як діє?

Робота в режимі клієнта доступна виключно для вай фай роутерів. Вона дозволяє підключати навколишні пристрою до бездротової мережі Wi-Fi . Це дуже зручно, якщо, наприклад, ви отримуєте роздачу Інтернету по радіоканалу. Використовуючи кабель, до радіомережі можна підключити стаціонарні комп'ютери.

Режим моста дає можливість приєднувати один до одного два сегмента стандартної мережі Ethernet, віддалених одна від одної. Такий режим функціонування роутера дозволяє уникнути дротову мережу, в разі, якщо прокладка окремого кабелю неможлива або недоцільна. Кінцева мережу виходить невидимою і, отже, істотно більш захищеною від сторонніх підключень. Не можна також не відзначити відмінну продуктивність при роботі мережі.

Досить часто виникає потреба в розширенні зони покриття маршрутизатора. Тому в функції роутера входить можливість роботи в режимі репитера. Тут пристрій використовується в якості підсилювача сигналу, що йде від основного маршрутизатора. В даному випадку дуже важливо правильно розташувати роутери.

Ви бачите, що Wi-Fi роутери можуть використовуватися по-різному. Вибір обладнання буде залежати виключно від ваших потреб. Але у нас залишається одне важливе питання: на що саме потрібно звернути увагу в процесі підбору пристрої для будинку або квартири.

Основні параметри роутера, що впливають на його функціональність

Головне, на що потрібно звернути увагу при покупці пристрою для будинку, полягає в наступних факторах:

 • начинка;
 • присутність зовнішньої антени;
 • можливість підтримки найсучаснішого протоколу передачі даних;
 • наявність протоколу мережевого захисту;
 • технічні характеристики;
 • певний клас маршрутизатора;
 • робоча частота;
 • протокол з'єднання;
 • якою буде ціна;
 • якою фірмою-виробником він випущений;
 • наявність російськомовного інтерфейсу;
 • наявність офіційних прошивок.

Начинка забезпечує функціональність пристрою. Якщо вам потрібна робота роутера в різних режимах (про що ми писали вище), то начинка і конфігурація будуть мати першорядне значення. Зверніть увагу на наявність порту USB, від якого буде залежати можливість підтримки 3G-модемів, камер, принтерів. Деякі роутери дозволяють використовувати ADSL-з'єднання.

Перед тим, як купити роутер для дому, потрібно переконатися в тому, що у нього є якісна і потужна антена. Для цього загляньте в технічні характеристики . Показник потужності буде вимірюватися в децибелах. Який краще, очевидно - вибирати потрібно пристрій з найбільшим значенням dBi.

Дуже важливо, щоб маршрутизатор підтримував такий протокол передачі даних, як TCPIPv6. Зараз найчастіше використовується протокол IPv4, але він обмежений довжиною IP-адреси.

Ще раз нагадуємо, що ні в якому разі не можна забувати про наявність сучасних протоколів мережевого захисту - WPA і WPA2.

до найважливіших характеристик , На які потрібно звернути увагу відносяться: оперативна пам'ять , Частота процесора, обсяг флеш-пам'яті.

Якщо ви маєте намір грати в онлайн-ігри і завантажувати великі файли, то вибирайте роутер зі швидкістю передачі даних по WiFi не менше 300 Мбіт / с.

Клас роутера має першорядне значення. Сучасні маршрутизатори повинні працювати в режимах 802.11ac і 802.11n. Тільки пристрої, що підтримують такі режими, здатні функціонувати з максимальною швидкістю.

повноцінна бездротова мережа здатна працювати на частоті 2.4 ГГц. Але найкращий варіант - це частота роутера 5 ГГц. Варто вибрати двохдіапазонний маршрутизатор, що забезпечує набагато більшу продуктивність.

Сучасні провайдери використовують різні протоколи передачі даних. Дуже важливо переконатися в тому, що роутер підтримує протокол, який надається вашим провайдером.

Майте на увазі, що число функцій прямо пропорційно вартості пристрою. Також ціна залежить від обраної торгової марки. Відомий бренд буде коштувати дорожче, але ціна своє відпрацює.

Але, не дивлячись на вартість, оптимальним варіантом буде придбання роутера популярної марки. Виробники пропонують надійні гарантії, а репутація бренду буде говорити сама за себе.

Російська мова

Наявність російськомовного інтерфейсу вирішує масу проблем з самостійною установкою . Також дуже важливо переконатися в тому, що на маршрутизаторі встановлено найбільшу остання версія прошивки. У цьому можна переконатися, поглянувши на дату останнього оновлення, що буде говорити про те, наскільки часто виробник випускає ПО.

вивчення відгуків

Багато хто з нас стикається з проблемою вибору роутера вперше. Одним із способів зробити Правильний вибір є перегляд відгуків користувачів на тематичних форумах. Досить істотна частина розміщеної інформації, на жаль, не є достовірною. Але загальне уявлення про проблему ви точно отримаєте і зможете краще і правильніше зробити вибір.

Навіщо потрібен Wi-Fi роутер?
Навіщо потрібен Wi-Fi роутер?
Висновки: так який же роутер купити?
Але чи варто це?
Одиночна або двухдиапазонная?
Подумайте, чи дійсно USB порт в роутері вам стане в нагоді?
Який варіант кращий?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: