Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Windows 7 і Windows 8.1 переходять на накопичувальні оновлення

 1. Чому вводяться зміни політики оновлення Windows?
 2. Щомісячні пакети оновлень
 3. оновлення безпеки
 4. Зміни документації оновлень
 5. Каталог Microsoft Update
 6. Щомісячні оновлення .NET Framework

ОС Windows 7 і Windows 8.1 будуть отримувати щомісячні сукупні оновлення, які вирішують проблеми безпеки і проблеми надійності в одному актуальному оновленні, яке включає в себе всі попередні

У травні Microsoft анонсувала накопичувальний пакет оновлень для Windows 7 SP1 і перехід на щомісячну модель доставки оновлень, не пов'язаних з безпекою, для Windows 7 SP1 і Windows 8.1. Отримавши отлік від користувачів, компанія вирішила внести зміни в політику обслуговування Windows 7 SP1 і Windows 8.1. Даний зміни стосуються також Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 і Windows Server 2012 R2.

Чому вводяться зміни політики оновлення Windows?

Історично Microsoft випускала окремі патчі для даних платформ, що дозволяло вибірково розгортати оновлення. Все це призводило до фрагментації, коли різні комп'ютери могли мати різні набори встановлених оновлень, що могло стати причиною потенційних проблем:

 • Численні комбінації приводили до помилок синхронізації, порушення залежностей та до низької якості оновлень.
 • Для організацій виникала складність тестування.
 • Збільшувався час сканувань.
 • Пошук і застосування правильних патчів викликало труднощі.
 • Клієнти стикалися з проблемами, коли патч був випущений, але через обмежений розгортання його складно було знайти і застосувати.

За рахунок переходу до моделі накопичувальних оновлень, компанія вирішила спростити процедуру обслуговування Windows 7 SP1 і Windows 8.1, щоб всі версії Windows слідували уніфікованої моделі оновлення та обслуговування. Нова модель накопичувального оновлення дозволяє працювати з меншою кількістю оновлень, поліпшити передбачуваність і підвищити якість оновлень. В результаті ці зміни призведуть до поліпшення надійності операційної системи за рахунок усунення фрагментації оновлень і забезпечення превентивних патчів для відомих проблем. Підтримка актуального статусу системи буде як ніколи просто - для цього потрібно буде встановити одне накопичувальне оновлення. Накопичувальні поновлення дозволяють привести операційну систему в актуальний стан з меншою кількістю оновлень, що зведе до мінімуму накладні витрати на адміністрування. (Увага: деякі види оновлень не будуть включені в накопичувальні пакети, наприклад, патчі для сервісного стека і Adobe Flash).

Щомісячні пакети оновлень

З жовтня 2016 року Windows буде отримувати щомісячні сукупні оновлення, які вирішують проблеми безпеки і проблеми надійності в одному оновленні. Щомісячні накопичувальні оновлення будуть розгортатися за допомогою Центру оновлень Windows, WSUS, SCCM і каталогу Microsoft Update. Новий накопичувальний пакет буде витісняти попередній, тому для того, щоб привести систему в актуальний стан потрібно буде встановити тільки одне оновлення. Наприклад, накопичувальний пакет за жовтень 2016 року включати всі доступні оновлення, а накопичувальне оновлення за листопад буде включати всі оновлення жовтневого пакета і додаткові листопадові поновлення. Пристрої, які будуть отримувати оновлення за допомогою служби Windows Update або WSUS працюватимуть з експрес-пакетами, що дозволить знизити обсяг даних при завантаженні.

Згодом Windows буде з випередженням додавати патчі в щомісячні оновлення, які були випущені в минулому. Основна мета Microsoft - включити всі патчі, випущені раніше, щоб щомісячне оновлення стало повністю кумулятивним. В результаті користувачеві потрібно буде встановити лише одне оновлення, щоб отримати сучасну версію системи. Редмонд рекомендує перейти на модель щомісячних накопичувальних оновлень, щоб поліпшити надійність і якість оновлення всіх версій Windows.

Компанія планує додати поставлені раніше патчі протягом наступного року. Кожне додавання буде задокументовано, щоб системні адміністратори були в курсі, які пакети KB з'являються щомісяця.

оновлення безпеки

Також, починаючи з жовтня 2016 року, Windows почне отримувати оновлення, що включають виключно патчі безпеки. Дані поновлення збиратимуть всі патчі безпеки, доступні за місяць в єдиному пакеті. На відміну від щомісячних накопичувальних оновлень, оновлення безпеки будуть включати патчі безпеки, доступні тільки за окремий місяць. Окремі патчі більше не будуть доступні. Завантажити та встановити оновлення безпеки можна буде за допомогою WSUS, SCCM і каталогу Microsoft Update. У службі Windows Update будуть поширюватися тільки щомісячні сукупні оновлення. Оновлення безпеки дозволяє підприємствам встановлювати малі за обсягом поновлення наскільки це можливо, при цьому зберігаючи високий рівень безпеки пристроїв.

Зміни документації оновлень

Щоб домогтися послідовності і логічності, модель заміток про випуск, представлена ​​в Windows 10 , Буде використана для оновлення документації нижнього рівня, щоб забезпечити єдині списки змін для накопичувальних оновлень всіх версій Windows. Microsoft розширить і надасть документацію для щомісячних накопичувальних оновлень і оновлень безпеки, які будуть випущені, починаючи з жовтня 2016 року.

Каталог Microsoft Update

сайт каталогу Microsoft Update оновлюється, щоб видалити вимоги ActiveX і підтримувати роботу з усіма браузерами. В даний час каталог Microsoft Update вимагає використання Internet Explorer. Microsoft вже працює над видаленням вимоги ActiveX і планує оновити сайт найближчим часом.

Щомісячні оновлення .NET Framework

.NET Framework буде також оновлюватися по моделі щомісячних накопичувальних оновлень. Пакети оновлень будуть містити оновлення надійності і патчі безпеки для всіх версій .NET Framework. Важливо згадати, що накопичувальні оновлення для .NET Framework будуть розгортати оновлення безпеки та якості для тих версій .NET Framework, які вже встановлені на комп'ютері. Базова версія .NET Framework автоматично не оновлюватиметься. Крім того, команда розробників .NET Framework буде щомісяця також випускати виключно оновлення безпеки за допомогою каталогу Microsoft Update і сервісів оновлень Windows Server.

Компанія Microsoft сподівається, що дані зміни спростять процедуру поновлення систем Windows 7 і Windows 8.1.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Чому вводяться зміни політики оновлення Windows?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: