Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

WordPress, Joomla або Drupal - що краще?

 1. Що спільного між WordPress, Joomla і Drupal
 2. Отже давайте порівняємо WordPress, Joomla і Drupal.
 3. WordPress
 4. Joomla
 5. Drupal
 6. Теми і розширення
 7. WordPress
 8. Joomla
 9. Drupal
 10. варіанти підтримки
 11. WordPress
 12. Joomla
 13. Drupal
 14. Локалізація & багатомовна підтримка
 15. WordPress
 16. Joomla
 17. Drupal
 18. Безпека
 19. WordPress
 20. Joomla
 21. Drupal
 22. висновок

23% сайтів зроблені на WordPress, проте WordPress не є єдиною системою управління контентом з відкритим вихідним кодом на ринку. Є ще інші CMS (Content Management Systems), як наприклад Joomla або Drupal. Всі три CMS мають багато спільного, але є й свої «плюси» і «мінуси». У даній статті ми порівняємо WordPress з Joomla і Drupal, щоб з'ясувати яка з них краще і в чому.

У даній статті ми порівняємо WordPress з Joomla і Drupal, щоб з'ясувати яка з них краще і в чому

Увага: Ми порівнюємо WordPress.org, а не хостинговий сервіс WordPress.com.

Що спільного між WordPress, Joomla і Drupal

Всі три CMS мають багато спільного, що стосується технології, філософії та спільноти.

 • WordPress, Joomla і Drupal є безкоштовними системами з відкритим вихідним кодом ліцензованого через GPL.

 • Всі три написані переважно на PHP.

 • Вони всі підтримують MySQL як свою систему управління базами даних. WordPress підтримує тільки MySQL, а Joomla і Drupal підтримують і інші системи управління базами даних.

 • Всі три системи пропонують використовувати теми та шаблони для візуального оформлення сайтів, плагіни і розширення для додаткового функціоналу.

Хоча в них багато схожого, все-таки вони різняться в багатьох аспектах. У цих сервісів різна політика по тому, що включати в базову конфігурацію, як використовувати модулі та шаблони, а також різна політика безпеки. Ці відмінності мають великий вплив на користувачів і то як вони будують свої сайти.

Отже давайте порівняємо WordPress, Joomla і Drupal.

Легкість у використанні та можливість використання новачками

Більшість людей, що займаються створенням свого сайту не є веб-розробниками, дизайнерами або програмістами. Вони середньостатистичні користувачі, які просто хочуть самі зробити свій веб сайт. Простота у використанні для них грає ключову роль.

WordPress

WordPress починається зі знаменитою інсталяції за п'ять хвилин. Більшість хостингових провайдерів часто пропонують інсталяцію WordPress одним кліком. Це сильно полегшує початок використання сайтом для нового користувача.

Досвід використання WordPress після інсталяції більш вдалий, ніж з Joomla або Drupal. Користувач бачить простий інтерфейс для користувача з меню, для створення постів, сторінок або з використанням режиму для вибору зовнішнього вигляду і тим оформлення.

Joomla

Інсталяція Joomla може займати більше часу, ніж інсталяція WordPress, але самі процеси дуже схожі. Окремо від цього, багато провайдерів надають установку Joomla одним кліком.

Після інсталяції користувач потрапляє на лендінговую сторінку з інструментами управління, які відрізняються від інструментів на схожою сторінці в WordPress. Там занадто багато меню на які можна клікнути і створити свій сайт. Фанати сервісу Joomla сказали б, що це тому що Joomla сильніше, ніж WordPress, але на наш погляд така кількість опцій може налякати початківця користувача.

Drupal

Інсталяція Drupal схожа на Joomla та WordPress. Просто завантаж і завантаж архів і запусти інсталяційний скрипт.

Процес наступний після інсталяції для початківців буде трохи складний. Користувачам буде важко з'ясувати як вносити зміни в свій сайт. Але в Drupal очевидно, як додавати зміст, а ось що стосується внесення змін у зовнішній вигляд сайту або додавання нетекстових елементів, з цим можуть бути труднощі.

Переможець: WordPress

Теми і розширення

Всі три з цих популярних CMS мають можливість вибору теми і плагінів / модулів як варіант розширення функцій і зовнішнього вигляду сайту.

WordPress

WordPress дозволяє користувачам змінювати зовнішній вигляд їх сайту використовуючи різні теми. У WordPress є кілька попередньо встановлених тем за замовчуванням. У будь-який час, ви можете натиснути на кнопку «додати нове» з вашого меню «Зовнішній вигляд» і завантажити теми безкоштовно з офіційної сторінки WordPress.org з директорії тем.

Крім безкоштовних шаблонів ви зможете знайти набагато більше шаблонів в магазинах тим, таких як ThemeForest , StudioPress , Themify , або ThemeLab .

Але реальна сила WordPress в плагінах. Більше 40 000 полігонів для WordPress доступно безкоштовно на офіційному сайті WordPress в директорії плагінів. Ви також можете купити преміум плагіни у яких платна підтримка, яку забезпечують їх розробники.

Joomla

Також як WordPress, Joomla пропонує розширення і шаблони. У них є відмінні розширення практично для всього починаючи з інтернет комерції і до управління поштою.

Однак, кількість цих шаблонів і розширень не таке велике, як у WordPress. Знайти ідеальний шаблон і розширення буде трохи складно.

За замовчуванням Joomla не має характеристики, яка дозволяє користувачам шукати і встановлювати розширення або шаблони з директорії адміністрації. У них є розширення, які дозволяють додавати компоненти з інтернету. Користувач повинен сам вручну шукати шаблон, а потім інсталювати його додаючи їх URL.

Drupal

Drupal має ті ж проблеми з темами і модулями. Користувач повинен буде покинути свій сайт в пошуках модуля і теми, яку вони хочуть додати, а потім розмістити URL zip-файлу. Нарешті вони можуть ввести URL в сторінку модулів і Тем для того, щоб його завантажити.

У сервісі є модулі щоб зробити майже все що завгодно і регулярно додаються нові. Однак, загальна кількість модулів сильно поступається WordPress.

Переможець: WordPress.

варіанти підтримки

Доступність допомоги і підтримки є дуже важливим моментом для початківців користувачів. Звичайно у вас виникнуть труднощі коли ви почнете використовувати нове для вас програмне забезпечення. Це нормально, тим більше, якщо ви завжди можете розраховувати на допомогу.

WordPress

У WordPress сильна підтримка спільноти користувачів. Ви можете знайти допомогу по WordPress на офіційних форумах підтримки, в документах, довідниках, кодексах, на Slack каналах, сайтах з обміну досвідом (Stack Exchange), і майже на кожному форумі в інтернеті про веб-дизайн і розробку.

На відміну від безкоштовних варіантів підтримки, є багато платних видів підтримки для WordPress. Онлайн платформи, такі як Upwork , Fiverr і Elance де ви можете найняти професіоналів по WordPress з усього світу, які швидко вирішувати вашу проблему за розумною ціною. Через зростаючу популярність WordPress, знайти розробників WordPress легко і по кишені для маленького бізнесу або для приватної особи.

Joomla

Joomla, також як і WordPress має велике, готове прийти на допомогу співтовариство. Ви зможете знайти досить багато документів по сайту Joomla що є дуже цінним ресурсом інформації для новачків. Для більш інтерактивною підтримки, користувачі можуть приєднуватися до форумів, розсилок по ел-поштою, чатів в IRC, і т.д.

Крім підтримки спільноти, є ресурси третіх осіб, платні тренінги та агентства з розробки, які можуть бути корисні.

На відміну від WordPress, знайти експертну допомогу, за коштами для Joomla, досить проблематично. Наймаючи розробника або експерта для Joomla для розробки, усунення неполадок або допомоги може коштувати набагато більше, ніж для WordPress.

Drupal

Drupal намагається зв'язати користувачів і розробників і компанії пропонують професійну послуги з Drupal. Ви можете знайти їх на Drupal Marketplace .

Переможець: WordPress

Локалізація & багатомовна підтримка

Великий відсоток сайтів, що створюються щодня, не є англомовними або багатомовними. Швидше за все багато новачків будуть шукати CMS, яка підтримує безліч мов або має підтримку для різних локальних особливостей країн і мов.

WordPress

WordPress відмінно працює пропонуючи гарну платформу для побудови мультимовного сайту. Він не підтримує багатомовність спочатку, але у нього є безліч відмінних плагінів, які дозволяють вам легко створити багатомовний сайт на WordPress.

WordPress доступний на більш ніж 53 мовах. Нові мови можуть бути встановлені одним кліком з адмінки на WordPress.

Найпопулярніші теми і плагіни також доступні на багатьох мовах. Розробники тим і плагінів активно шукають допомогу з перекладами своїх проектів на їх мову.

Всі ці зусилля роблять WordPress відмінною платформою для створення мультимовного сайту.

Joomla

На Joomla є можливість створити багатомовний сайт, не встановлюючи розширення. Просто зайдіть в менеджер сайтів, додайте мову змісту і починайте створювати багатомовне наповнення вашого сайту.

Переклади також доступні з адміністративного інтерфейсу на багато мов і можуть бути легко завантажені з адмінки.

Drupal

У Drupal немає вбудованої підтримки для роботи з неанглійськими або мультимовними сайтами. Вам треба буде запустити модулі локалізації та перекладу змісту сайту. Після цього ви зможете додати мову сайту та адміністративного інтерфейсу з секції конфігурації Drupal.

Переможець: Нічия - Все три сервісу підтримують мультимовні сайти і доступні на багатьох мовах.

Безпека

Безпека є дуже важливим фактором при виборі CMS для вашого сайту. Майже кожен сайт в інтернеті вразливий до загроз безпеки.

WordPress

Будучи найпопулярнішою CMS в світі, сайти на базі WordPress часто є метою для хакерів. Однак, WordPress використовує якісний код і відповідає на уразливості дуже швидко, випускаючи регулярні оновлення. У WordPress також є механізм авто-апдейта, який дозволяє сайтам на WordPress автоматично оновлюватися, коли доступний нове оновлення для безпеки.

Сайти на WordPress можуть бути захищені за допомогою автоматичного резервного копіювання, двухфакторной аутентификацией і захистом від підбору паролів. Прочитайте статтю про захист сайту на WordPress .

Там також є вбудований механізм, який показує поновлення для тих і плагінів WordPress. Це дозволяє розробникам, що використовують WordPress швидко реагувати на проблемні місця в безпеці.

Joomla

Joomla дуже схожа на WordPress в тому, що стосується безпеки. Вони активно відповідають на будь-яку виявлену вразливу частину софта і дуже швидко пишуть під неї оновлення. Однак, що стосується підтримки сайту і інсталяція оновлень, все залежить від користувача.

Доступні також розширення для резервного копіювання. Ви також можете посилити безпеку вашого сайту Joomla слідуючи тим же рекомендаціям, які підходять для WordPress.

Drupal

У Drupal дуже серйозний підхід до безпеки. Є відчуття, що Drupal більш безпечний, тому що ви не почуєте про сайтах Drupal зазнали атаки хакерів часто, але це може бути і тому, що він не такий популярний, як Joomla або WordPress.

Winner: Нічия - все три сервісу слідують стандартам безпеки.

висновок

Drupal, Joomla та WordPress все є фантастичними системами контент менеджменту. У Drupal і Joomla більше вбудованих функцій, ніж у WordPress. Однак, WordPress перемагає їх простотою використання, величезним глобальним співтовариством, плагінами і темами. Є відчуття, що більшість користувачів, які не є професійними розробниками сайтів знайдуть сервіс WordPress більш легким, ніж Joomla або Drupal.

Загальний переможець: WordPress

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам порівняти WordPress, Joomla і Drupal і визначитися з CMS для вашого сайту.

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: