Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Закинути на мтс з банківської карти. Як поповнити рахунок баланс телефону мтс банківською картою сбербанк. Послуга «Мобільний банк»

 1. Як поповнити рахунок МТС з банківської карти
 2. Як поповнити рахунок МТС без комісії
 3. Послуга «Мобільний банк»
 4. Який банк мені вибрати?
 5. Як поповнити рахунок МТС онлайн
 6. Як поповнити рахунок МТС без комісії
 7. термінали
 8. Через Інтернет
 9. Платіжні системи
 10. мобільний банкінг
 11. Поповнення через Інтернет
 12. Банківські послуги
 13. За допомогою сайту МТС
 14. Використовуючи карти оплати
 15. Що ще потрібно враховувати?
 16. Налаштувати автоматичне поповнення
 17. Додаток «Легкий платіж»
 18. Попросивши гроші «в борг»
 19. Висновки

Сьогодні, завдяки повсюдному розвитку інтернету і використання його навіть на мобільних телефонах і смарт-годинах, способів оплати всіляких послуг і товарів стало по-справжньому багато. Це ж стосується і безпосередньо самих послуг стільникового зв'язку . Втім, якісь із способів внесення платежів є більш простими і вигідними, інші ж - більш складними, але вигідними, а треті - незручними, застарілими і невигідними. Тому сьогодні ми пропонуємо розібратися з тим, як краще поповнити рахунок МТС, в залежності від ваших можливостей і переваг.

В наявності є таке значення поповнення. Після кожної успішної транзакції ви отримаєте повідомлення за номером передплаченого мобільного телефона . Сума поповнення буде зарахована на вашу передплачену карту після схвалення транзакції. Ви також отримаєте повідомлення про своє передплачених мобільних номері.

Однак ми не можемо повернути вам виплачену суму після підтвердження транзакції. Ні, оскільки схвалені транзакції поповнення не будуть повернуті. Ні, схвалені транзакції поповнення не будуть повернуті і не підлягають передачі. Після успішної покупки вашого плану ви можете вибрати функцію автоматичного оновлення плану.

Як поповнити рахунок МТС з банківської карти

Зрозуміло, практично кожен сучасний абонент стільникового зв'язку, незалежно від того, клієнтом якого оператора він є, має персональну банківську карту. І саме з її допомогою він нерідко оплачує покупки в супермаркетах, в міських магазинах, і в онлайні теж.

Так уже склалося, що сьогодні покупки в Мережі найзручніше оплачувати карткою, і свій рахунок МТС також можна поповнити таким способом, для цього оператор навіть реалізував відповідну форму на сайті, що дозволяє обійти стороною всілякі сторонні портали, і навіть офіційний інтернет-банкінг.

Якщо у вас вже є існуючий план і ви хочете встановити цю функцію, перейдіть до розділу «Управління автоматичним оновленням плану». Так, ви можете включити вищевказані функції для всіх 5 передплачених номерів. Моя запланована транзакція з регулярним поповненням не виконано. Чи буде система знову намагатися виконати поповнення мого номера передоплати?

Так, але тільки в наступну запрограмовану дату у вашому розкладі поповнення. Нижче ми розповімо вам, які банки в Новій Зеландії, які типи рахунків і що ви повинні враховувати при налаштуванні облікового запису. Особливо, якщо ви працюєте в Новій Зеландії, вам потрібно відкрити рахунок в одному з великих банківських установ . Це обов'язково для роботодавця, але у нього є і переваги для вас. Таким чином, вам не потрібно, щоб ваші гроші працювали на домашньому рахунку, дорогому для передачі, а потім за плату в Новій Зеландії знову виділитися з цього.

Поповнити рахунок з банківської карти можна наступним чином :

 1. Відвідайте офіційний сайт оператора МТС, який розміщений в мережі за адресою mts.ru.
 2. на головній сторінці сайту зверніть увагу на основне меню категорій. Вас цікавить розділ « Фінансові послуги і платежі », на нього і наведіть курсор миші (або натисніть, якщо використовуєте сайт з мобільних девайсів з сенсорним дисплеєм).
 3. У випадаючому списку знайдіть підрозділ «Платежі», а в ньому - категорію - «Стільниковий зв'язок». Натисніть на неї.
 4. На сторінці, виберіть перший зі списку операторів варіант: «МТС».
 5. У списку доступних варіантів поповнення натисніть на «Оплата МТС з банківської карти». Таким чином, ви опинитеся в меню оплати. В яке, до слова, можна перейти і за прямим посиланням, уникнувши необхідності «бродити» по розділах сайту оператора.
 6. Введіть номер МТС, який ви хочете поповнити, в відповідне поле вгорі, в якому вже заповнене його початок (+7).
 7. Вкажіть суму, яка необхідна для занесенню на рахунок, в відповідне вікно.
 8. Введіть дані банківської картки, з якої буде проводитися оплата, вказавши номер карти, термін її дії, ім'я та прізвище носія карти, а також захисний CVV2-код (зображений під магнітною стрічкою на зворотному боці картки, не плутати з PIN-кодом).
 9. Введіть Вашу електронну адресу електронної пошти , Куди надійде квитанція про досконалу транзакцію.
 10. Збережіть, якщо така необхідність є, дані для наступних платежів, встановивши прапорець в відповідний чекбокс.
 11. Натисніть на кнопку «Оплатити».
 12. Підтвердіть транзакцію, якщо банком буде запрошена така необхідність.

Як поповнити рахунок МТС без комісії

Якщо ж вас цікавить можливість поповнення свого мобільного рахунку без необхідності додаткової оплати комісії, то тут існує кілька способів.

Послуга «Мобільний банк»

Останній схожий на німецький поштовий банк і має свої філії також у поштових відділеннях і магазинах також в невеликих містах. Деякі з вищезгаданих установ є дочірніми компаніями австралійських банків, інші - в руках Нової Зеландії.

Який банк мені вибрати?

Звичайно, не тільки мережу філій відіграє певну роль у відборі, але також пропонує пропозиції та конкретні умови , Які дозволяють банки. Ви можете і повинні спробувати це вже вчасно перед поїздкою, щоб бути добре озброєним. Дослідження в Інтернеті легко справляються. Більшість створених банків в Новій Зеландії пропонують своїм так званим « банківських послуг мігрантів »своїм іноземним клієнтам. Вони допомагають іммігрантам, а також іноземним шукають роботу і / або співробітникам при відкритті рахунку.

 1. Як правило, банки пропонують поповнювати рахунок свого мобільного рахунку за умови використання сервісу інтернет-банкінг. Тобто, якщо ви є абонентом Ощадбанку Росії, наприклад, без комісії сплатити послуги зв'язку від МТС ви можете за допомогою використання веб-порталу «Сбербанк Онлайн».
 2. А якщо ви є клієнтом, наприклад, Альфа-Банку, поповнити свій рахунок можна через систему «Альфа-Клік», і т.д., в залежності від використовуваної карти банку.
 3. Втім, варто підкреслити і той факт, що поповнення рахунку безпосередньо через сайт mts.ru, інструкцію до якого ми розглянули трохи вище, пропонується без стягнення додаткової комісії.

Як поповнити рахунок МТС онлайн

Нарешті, найбільш поширений запит від сучасних абонентів, який стосується можливості поповнення рахунку в віддаленому режимі. Зрозуміло, використання інтернет-банкінгу, або ж сайту МТС, це теж онлайн поповнення, однак існують і інші можливі варіанти вигідного поповнення балансу, яким також слід приділити увагу.

Таким чином, ви можете легко відкрити обліковий запис онлайн. На додаток до звичайних формальностей вам також знадобляться копії вашого паспорта, заповнена анкета і підтвердження вашого місця проживання в Новій Зеландії. Ось підтвердження гуртожитку або сім'ї. Якщо ви вже створили обліковий запис в Новій Зеландії раніше, ви можете і повинні перенести там певну суму грошей, щоб мати можливість почати працювати в цій пригоді прямо з цим банком. Якщо ви потім працюєте, ви можете використовувати обліковий запис як обліковий запис для входу в зарплату і жити так, як ви з Німеччини.

Найбільш поширеними сервісами для оплати зв'язку можна назвати наступні:

 • plati.ru - величезний портал, на якому пропонується продаж маси всіляких цифрових товарів і послуг;
 • webmoney.ru - офіційний сайт платіжної системи «Webmoney», на якому також присутня і можливість оплати стільникового зв'язку;
 • Яндекс.Деньги - відома платіжна система від пошукової системи Yandex, що дозволяє в будь-який час поповнити рахунок на необхідну суму ;
 • Qiwi - ще один сервіс інтернет-гаманців, завдяки якому можна швидко і вигідно оплатити свій рахунок МТС.

Перерахованих в нашій статті способів вам повинно вистачити для того щоб завжди мати можливість швидко і вигідно поповнити баланс свого мобільного телефону.

Зазвичай вам не дозволяється овердрафтовать такі акаунти, тому ви не отримуєте кредитну лінію , Яка, безумовно, краще для вас, щоб не впасти в спокусу. До речі, банки в Новій Зеландії зазвичай відкриваються в робочі дні з 30 до 00 або 30 годин. В великих містах також є часткові години роботи, а деякі банки відкриті по суботах. Зрозуміло, важливо, щоб ви завчасно перевіряли вибір банку і карти, чи справляється і які збори справляються за транзакції. Тому що вони можуть бути різними.

Насправді, досить легко відкрити рахунок в Новій Зеландії. Вам потрібно всього лише кілька речей: два документа, що підтверджують вашу особу, наприклад паспорт, паспорт або водійські права , Наприклад, підтвердження адреси в Новій Зеландії і зазвичай стартовий кредит в розмірі 100 новозеландських доларів. Потім ви будете професійно радити, яка обліковий запис є найбільш корисною для ваших цілей. Це робить вас гнучким і може знімати готівку в усіх банкоматах, навіть якщо за певну плату.

Нестача коштів на рахунку мобільного телефону обіцяє великі неприємності. Без додаткових послуг операторів реально обійтися, але неможливість здійснити дзвінок або використовувати інтернет для пошуку інформації, спілкування, розваги, робить пристрій з нульовим балансом марним. Тому на питання, як поповнити рахунок МТС оператор відповідає максимальною кількістю способів.
Бажано знати більшість, щоб не опинитися захопленим зненацька заблокованим рахунком в глушині, без доступу до мобільного інтернету.

Цей збір може відрізнятися. Тому спочатку перевірте, яку машину ви хочете намалювати. Може бути корисно підвищити ліміт перед поїздкою, до якої ви можете зняти банкомати протягом 24 годин, особливо в разі надзвичайної ситуації. Багато банкомати в Новій Зеландії тепер оновлені, тому ви можете використовувати їх на німецькій мові. Для цього вам потрібно лише натиснути символ з німецьким прапором на початку транзакції.

Як поповнити рахунок МТС без комісії

Як завжди, ви повинні негайно заблокувати свою карту після втрати. Маленький натяк: завжди перевіряйте дійсність вашої карти і переконайтеся, що вона дійсна до кінця вашої поїздки. Знайдіть ідеальний автобус для своєї індивідуальної поїздки по Новій Зеландії!

термінали

Спосіб згадується першим з тієї причини, що його можна використовувати повсюдно. Термінали самообслуговування встановлені в більшості великих магазинів, розташовуються прямо на тротуарах і можуть бути знайдені в найнесподіваніших локаціях - там, де ви їх просто не помічали, поки не потребували. Поповнення терміналами користується найбільшою популярністю за винятком інтернету.

Ми порівнюємо найважливіших постачальників туристичних поїздок в Новій Зеландії і даємо вам огляд кращих і дешевих квитків на автобус! За допомогою кредитної картки ви можете знімати гроші в Новій Зеландії в банкоматі. Є кілька банків, які пропонують кредитні карти, з якими ця послуга безкоштовна. Перед поїздкою ви повинні добре знати себе. І є так звані дебетові карти, де рахунок дебетується відразу після бізнес-транзакції, на відміну від звичайних кредитних карт, де оплата проводиться тільки пізніше.

Якщо у вас є обліковий запис в місцевому банку в Новій Зеландії, ви також можете отримати безкоштовну кредитну карту. Але будьте обережні: спочатку перевірте, чи дійсно є якась вартість, пов'язана з використанням цієї карти. І все ж невелике попередження: у різних інтернет-провайдерів ви можете отримати також кредитні карти для Нової Зеландії, які, імовірно, не вимагають додаткових витрат на транзакції. Однак іноді такі постачальники приховують додаткові витрати про обмінні курси.

Вибираємо «МТС», вводимо номер, вносимо необхідну суму. Поповнення в більшості випадків відбувається миттєво. Головний недолік - висока комісія, часом досягає 10 рублів.

Якщо ж використовуєте термінали фірмових салонів МТС (де додатково можна звернутися в касу), то комісії вдасться уникнути.

Через Інтернет

Саме цей спосіб найбільш поширений. Він економить час, зусилля і передбачає мінімальну комісію.

Тут варто перевірити. З кредитної або дебетової картки ви можете не тільки отримувати готівкові гроші в Нову Зеландію, а й забронювати номери та інші послуги в Інтернеті, купувати квитки, орендувати автомобілі, оплачувати рахунки в готелях або ресторанах і т.д. питання в сумніві, але незадовго до цього, якщо ви Картку справді не стягує ніяких комісій. Ми познайомимо вас тут.

В якості додаткової альтернативи вашим картками ви можете розглянути «перевірені часом» дорожні чеки . Вони втрачають значення в усьому світі, але вони все ще частково прийняті в Новій Зеландії. Проте, вони швидше за все будуть аварійним рішенням у разі, якщо у вас немає або не може використовувати карту і у вас недостатньо готівки. Це стосується банків, готелів, магазинів і ресторанів. Розмір зборів відрізняється, тому, якщо ви хочете взяти з собою деякі речі, ви повинні заздалегідь дізнатися, наскільки високі можливі збори.

Платіжні системи

Ви можете використовувати WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI, щоб поповнити рахунок на МТС. Зайдіть в інтерфейс цих систем - послуга поповнення балансу мобільного телефону виявиться на самому видному місці. Вказуєте номер телефону, бажану суму, вибираєте гаманець.


Дорожні чеки зазвичай видаються в доларах Нової Зеландії. Отже, існує певний ризик обміну, якщо валюта коливається. Якщо ви не викупили свої чеки, ви можете їх викупити пізніше - без будь-яких додаткових зборів - там, де ви їх купили. Безкоштовно, однак, відноситься тільки до не накопичується основних витрат. Ви також будете платити за транзакції. Використання багатьох банківських машин в Новій Зеландії зазвичай безкоштовне. Одним з переваг цих карт в прямих банках є те, що ви приходите як студент, з низьким доходом або студентом на кредитну карту, що іноді нелегко або навіть неможливо з деякими іншими банківськими інститутами і їхніми картками.

Комісія різна, набагато менше запитуваної терміналами. У Яндекс.Деньгах і QIWI відсутня, а WebMoney вимагає стандартні 0,8%, що поширюються на будь-які операції.

мобільний банкінг

Це веб-сервіси, мобільні додатки , Які використовують ваші банківські карти в якості платіжних інструментів. Аналогічно знаходите послугу поповнення мобільного, вводите суму, вибираєте карту. Оплата здійснюється миттєво.

Поповнення через Інтернет

У більшості випадків вам не буде надано кредит на розпорядження, але ви можете працювати тільки з грошима, які також доступні у вашому акаунті. Перевага полягає в тому, що всі транзакції розраховуються і публікуються безпосередньо, а не - як і у випадку з іншими кредитними картами - щомісяця або в іншому ритмі. Таким чином, ви не втрачаєте обліковий запис так швидко. Платежі неможливі з дебетовими картами. Для використання прямої карти потрібна пряма дебетова карта , Інакше ви не зможете використовувати карту.


Банківські послуги

У банків, крім розвиваються інтернет-сервісів, є послуги, що надаються більш звичним чином:

 • можна відправити SMS зі спеціальним номером, що надаються вашим банком, вказати номер телефону, бажану суму і карту;
 • зателефонувавши на номер 111749, слідувати автоматичним голосовим інструкціям, виконати необхідні дії , Використовуючи карту як фінансовий інструмент;
 • всі банкомати будь-яких банків, крім функції видачі готівки, підтримують кілька додаткових поширених дій, включаючи послугу поповнення мобільного.

За допомогою сайту МТС

Офіційний сайт оператора дублює перераховані вище варіанти, відповідаючи на питання як поповнити рахунок.

Звичайно, ви знаєте це як мандрівника: готівкові гроші слід використовувати як платіжний засіб у віддалених країнах з обережністю. Як і в багатьох інших країнах, ви не повинні обмінювати новозеландські долари в Німеччині і, якщо взагалі, отримувати тільки перші ноти в Німеччині. Тому що курси набагато дешевше для вас в Новій Зеландії. Ви можете обмінюватися безпосередньо в аеропорту, у всіх банках, а також у більших готелях і бюро обміну. Курси валют коливаються, і порівняння з різними постачальниками або банками може швидко дати вам кілька додаткових доларів.


Курси валют коливаються, і порівняння з різними постачальниками або банками може швидко дати вам кілька додаткових доларів

Доступними параметрами:

 1. банківська картка;
 2. рахунок абонента МТС;
 3. особистий рахунок;
 4. бонуси Ощадбанку, який виступає партнером оператора.

Використовуючи карти оплати

Застарілий спосіб, який користується популярністю серед абонентів, які уникають інтернету, банків, терміналів.

Якщо ви набираєте готівку на одному з численних банківських машин в Новій Зеландії, ви також можете понести різні витрати на цю транзакцію. Повідомте і порівняйте це заздалегідь, навіть щоб ви могли заощадити трохи грошей. З іншого боку, ви можете нести витрати при кожному вилученні, тому ви можете захотіти зберегти певну суму готівки і використовувати її знову і знову. Звичайно, готівкові гроші більш популярні у злочинців, ніж банківські карти. Ось чому ви завжди повинні добре зберігати свої гроші і носити його «на чоловікові», наприклад, в скрині чи інших мішках, які лежать близько до тіла.


Ось чому ви завжди повинні добре зберігати свої гроші і носити його «на чоловікові», наприклад, в скрині чи інших мішках, які лежать близько до тіла

Карти можна придбати в різних роздрібних мережах , Парою рублів дорожче номіналу.

Для поповнення використовується спеціальний код, який переховується під скретч-областю. Активується наступними способами:

 • комбінації * 111 * 155 #, * 111 * 1 * 1 #;
 • дзвінок на номер 0850;
 • SMS на 0850.

Докладні інструкції розташовані під кодом.

Пам'ятайте, що втрачені або вкрадені готівкові гроші - на відміну від карток - не можуть бути замінені. Тому у вас завжди повинна бути певна - не надто висока сума новозеландських доларів з нею або, принаймні, швидко доступна. Хоча ви будете виконувати основну частину своїх фінансових операцій в Новій Зеландії за допомогою карток, рекомендується завжди мати готівку в разі надзвичайної ситуації або для невеликих, швидких проблем.

Що ще потрібно враховувати?

Це навряд чи можна уявити в Німеччині, але в Новій Зеландії ніхто не дивиться на вас, коли ви даєте свою грошову карту на невелику суму . У багатьох магазинах ви можете навіть додати певну суму «зльоту». Винагороди не застосовуються при оплаті за допомогою цієї системи.

Налаштувати автоматичне поповнення

МТС пропонує послугу «Автоплатеж». Абонент, використовуючи інтернет-помічник встановлює параметри, включаючи дату, суму поповнення, вказує номер карти, з якої будуть списувати кошти. Залишається стежити за тим, щоб гроші на ній не закінчувалися.


Вибирається кілька умов, при яких поповнення буде відбуватися:

 • при досягненні певного порогу для тарифів без абонентської плати;
 • щодня, щотижня, щомісяця, коли знімається певна абонентська плата.

Ви не залишитеся без зв'язку, випадково забуваючи поповнювати МТС.

Додаток «Легкий платіж»

Фірмовий додаток МТС для поповнення свого рахунку, використовуючи баланс інших наявних номерів.


Додатково пропонує оплачувати інтернет оператора, використовуючи банківську карту.

Операційні системи і пристрою iPhone , Android, Windows Phone, BlackBerry, Java підтримують утиліту оператора «Легкий платіж».

Попросивши гроші «в борг»

Надіславши USSD-запит * 111 * 123 #, зателефонувавши на номер 1123 за допомогою інтернет-помічника можна скористатися послугою «Обіцяний платіж». Залежно від того, скільки ви витрачаєте на місяць на послуги від МТС, ліміт збільшується, складаючи, максимум, 800 рублів. Віддати борг потрібно буде протягом трьох днів, а вартість замовлення становить 50 рублів.

Надіслати USSD * 116 * номер * сума #, де:

 • номер - номер телефону МТС абонента, у якого просите гроші;
 • сума - опціональний параметр.

Не варто зациклюватися на одному, «перевіреному і точно працює» способі поповнення. Всі вищеописані варіанти передбачені і пропонуються самим оператором, тому 100% вирішують необхідну задачу. Знайдіть собі:

 1. Зручний.
 2. Швидкий.
 3. Який не потребує комісії.

Якщо помітили, що щомісяця регулярно поповнюєте рахунок на однакову суму - задумайтеся про підключення «Автоплатеж», що гарантує поповнений баланс.

Висновки

МТС надає різні способи поповнення мобільного рахунку, використовуючи USSD-команди, спеціальні SMS, інтернет-сервіси, поширені термінали, запити «в борг» у оператора або абонентів. «Автоплатеж» автоматизує процес, позбавляючи необхідності шукати способи поповнення. Досить знати 3-4 представлених способу, як поповнювати баланс на МТС, щоб не залишитися без дзвінків, інтернету, повідомлень.

Чи буде система знову намагатися виконати поповнення мого номера передоплати?
Який банк мені вибрати?
Що ще потрібно враховувати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: