Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заощаджуємо на зв'язку: 5 відмінних месенджерів

 1. 1. Skype
 2. Як користуватися
 3. тарифи
 4. 2. VoipBuster
 5. Як користуватися?
 6. тарифи
 7. 3. Viber
 8. Як користуватися?
 9. тарифи
 10. 4. KEKU
 11. Як користуватися?
 12. тарифи
 13. 5. WhatsApp
 14. Як користуватися?

Епоха паперових листів і поштових марок відійшла в минуле. І навіть такий простий спосіб зв'язку, як стаціонарний телефон, сьогодні вже не користується колишньою популярністю. Все наше спілкування сконцентровано в основному на розмовах в інтернет-месенджерах, по скайпу або по мобільних телефонах, тому при бажанні ми можемо спілкуватися з родичами практично безкоштовно.

Все наше спілкування сконцентровано в основному на розмовах в інтернет-месенджерах, по скайпу або по мобільних телефонах, тому при бажанні ми можемо спілкуватися з родичами практично безкоштовно

Проте, іноді виникають ситуації, коли за зв'язок доводиться платити чималі гроші. Наприклад, вам потрібно терміново зателефонувати вашому діловому партнеру, який знаходиться на іншому кінці Росії, і уточнити якісь деталі. Або ваша дитина зібрався вступати в закордонне навчальний заклад, і ви хочете поставити адміністрації університету пару питань. Або ваш родич поїхав в поїздку кудись, де немає інтернету, а ви не хочете чекати кілька днів, поки зможете з ним поговорити. Або у вас є літня бабуся, яка вперто відмовляється вчитися користуватися інтернетом. Або ... придумайте самі.

Звичайно, в такій ситуації можна скористатися звичайним міським телефоном. Але, на жаль, дзвінки в інші країни і навіть інші регіони Росії можуть обійтися вам досить дорого. Тим, хто бажає заощадити на зв'язку, ми розповімо про декілька месенджерах, які спростять це завдання.

1. Skype

Skype

Напевно логін в скайпі у вас вже є. адже Skype - найпопулярніший з безкоштовних сервісів для дзвінків. Дзвінки між двома комп'ютерами абсолютно безкоштовні, а якість зв'язку цілком пристойне, тому скайп із задоволенням користуються сотні мільйонів користувачів по всьому світу.

Однак не всі пам'ятають про можливість дзвонити з аккаунта в Skype на стаціонарні та мобільні телефони. Це не безкоштовно, але вигідно, якщо порівняти з цінами на традиційні з'єднання. Наприклад, дзвінок в будь-яку точку Росії коштує 2,3 цента за хвилину. Якщо на сьогоднішній день курс долара складає приблизно 55 рублів, то виходить, що за дзвінок ми платимо приблизно рубль і 30 копійок за хвилину. Крім того, можна підписатися на спеціальний тарифний план і купити «пакет» на 120 хвилин на місяць: це буде коштувати 2.17 $ в місяць, тобто близько 120 рублів.

Наприклад, тариф оператора мобільного зв'язку «Білайн» «Моя країна» коштує 3 рубля за хвилину. Це в два з половиною рази дорожче, ніж дзвінок через Skype!

Якщо ви змушені телефонувати за кордон, то Skype теж буде для вас вигідний. Наприклад, за дзвінок до Німеччини ви заплатите 2,8 цента за хвилину - це трохи більше, ніж півтора рубля. Пакет на 120 хвилин на місяць обійдеться вам в 71,4 цента в місяць. А стандартна ціна дзвінка з Росії до Німеччини у оператора МТС коштує мінімум 49 рублів за хвилину. Різницю порахуйте самі.

Як користуватися

Виконувати дзвінки зі скайпу на телефон дуже просто: головне - поповнити свій рахунок.

1) Для цього увійдіть в свій особистий кабінет на сайті Skype (введіть логін і пароль) і виберіть, на яку суму ви хочете поповнити баланс - 10 $ або 25 $. На жаль, російський рубль не є однією з офіційних валют Skype, тому сума буде перерахована в рублі за поточним курсом.

Якщо ви телефонуєте часто, ми радимо вам поповнити баланс на 25 доларів, а в інших випадках 10 доларів буде достатньо.

2) Сплатіть замовлення. Оплатити замовлення ви можете банківською картою або за допомогою системи PayPal. Після цього вам на пошту прийде підтвердження оплати, і ви відразу ж зможете почати користуватися платними дзвінками в скайп.

3) Щоб зателефонувати на міський або мобільний телефон, в самому скайпі зайдіть в меню «Дзвінки» і виберіть опцію «Дзвінки на телефони». Потім виберіть потрібну країну і введіть номер.

тарифи

Тим, хто часто змушений дзвонити на стаціонарні або мобільні телефони, зручно буде скористатися одним зі спеціальних тарифів Skype. Наприклад, за 13.99 $ в місяць можна підписатися на безлімітний тарифний план «Мир». При цьому перший місяць буде безкоштовним.

Якщо ви телефонуєте тільки по Росії, то вам має сенс підписатися на тарифний план «Росія». Він теж безлімітний і стоїть 10.88 $ в місяць. Точно стільки ж коштує безлімітний тариф «Європа».

2. VoipBuster

Цей комунікатор у нас практично ніхто не знає, а тим часом в Європі він набирає все більшої популярності. Як і Skype, програму VoipBuster можна встановити на комп'ютер, смартфон або планшет. Але, на відміну від Skype, VoipBuster існує виключно для дзвінків: його не можна використовувати для чату або обміну фотографіями.

Як користуватися?

1) Встановіть VoipBuster собі на комп'ютер, планшет або смартфон (додаток називається MobileVOIP): це займе буквально пару хвилин.

2) Після цього створіть свій аккаунт в системі. Вам запропонують вибрати провайдера ( «Select provider») - виберіть VOIPBuster. При реєстрації вам потрібно буде вказати країну та ввести свій номер телефону.

При реєстрації вам потрібно буде вказати країну та ввести свій номер телефону

3) У вас є дві можливості дзвонити через VOIPBuster: анонімно або зі свого номера. Якщо ви хочете, щоб у абонента відображався ваш номер, вам треба вибрати в меню пункт «Caller ID» і натиснути на «Add Caller ID». Після цього вам доведеться вказати свій номер телефону, на який прийде спеціальний код. Введіть цей код, щоб дзвонити як ніби зі свого номера, користуючись при цьому додатком VOIPBuster.

Введіть цей код, щоб дзвонити як ніби зі свого номера, користуючись при цьому додатком VOIPBuster

4) VOIPBuster діє по передоплаті: це означає, що вам потрібно внести на рахунок певну суму. Для цього треба зайти на сайт месенджера і увійдіть в розділ «Buy credits». Після заповнення особистої інформації ви зможете поповнити баланс: зазвичай десяти доларів достатньо, щоб користуватися програмою протягом декількох місяців.

Після заповнення особистої інформації ви зможете поповнити баланс: зазвичай десяти доларів достатньо, щоб користуватися програмою протягом декількох місяців

тарифи

Ціна з'єднання через VOIPBuster залежить від того, куди ви дзвоните і звідки. Наприклад, ви зареєстрували в системі свій російський номер і тепер хочете зателефонувати зі стаціонарного комп'ютера на мобільний телефон. В цьому випадку хвилина розмови обійдеться вам в 7 центів за хвилину. Дзвінок з мобільника на мобільник буде коштувати 9,2 центру в хвилину плюс 5 центів за з'єднання. Виходить трохи дорожче, ніж дзвінок по скайпу, який, як ми пам'ятаємо, коштує 2,3 цента за хвилину.

Однак все не так просто! Припустимо, ваш співрозмовник живе в Москві. В цьому випадку дзвінок з комп'ютера на телефон буде коштувати 1 цент в хвилину, а з телефону на телефон - 3,2 цента за хвилину плюс 5 центів за з'єднання. Виходить, що для тих, хто дзвонить зі стаціонарного комп'ютера в Москву, VOIPBuster дешевше Skype.

Цікаво, що точно такі ж розцінки будуть, наприклад, для дзвінків на стаціонарний телефон в Німеччину - це вийде знову дешевше, ніж дзвонити по скайпу.

На стаціонарні телефони з комп'ютера в деякі країни через VOIPBuster можна дзвонити безкоштовно. Так, ви не заплатите рівно нічого за дзвінки з комп'ютера на телефон у Францію, Бельгію, Австралію, Канаду, Чехію, США і багато інших країн.

3. Viber

Viber

Ця програма, запущена в кінці 2010 року, набирає у всьому світі все більшої популярності і поступово стає реальною конкуренцією для Skype. Зараз програма має вже більше 200 мільйонів користувачів, і їх число постійно зростає. Принцип роботи у цього месенджера такий же, як і у Skype: можна дзвонити з комп'ютера на комп'ютер або на телефон, листуватися, відправляти фотографії і використовувати відеочат.

Як користуватися?

Увага: офіційного додатку Viber для iPad не існує! Встановити «справжній» Viber можна тільки на смартфон. Тільки після цього додаток почне працювати на вашому комп'ютері.

1) Скачайте додаток Viber на смартфон. Вкажіть свій номер мобільного телефону, щоб прийняти дзвінок, який активує додаток. Коли ви захочете активувати додаток на стаціонарному комп'ютері, на ваш номер телефону прийде спеціальний код, який потрібно ввести для активації програми.

Коли ви захочете активувати додаток на стаціонарному комп'ютері, на ваш номер телефону прийде спеціальний код, який потрібно ввести для активації програми

Через Viber ви можете безкоштовно дзвонити абонентам, які також зареєстровані в додатку. Якщо ж додатки у них немає, вам доведеться внести невелику оплату.

2) Для цього треба зайти в свій особистий кабінет на сайті Viber. На ваш телефон прийде код, який потрібно ввести для активації облікового запису на сайті.

3) Після реєстрації на сайті ви зможете поповнити баланс. Ви можете заплатити € 4.99, € 9.99 або € 24.99. Після цього ви можете починати дзвонити родичам і друзям через Viber.

тарифи

Ціна за з'єднання через Viber залежить від того, куди ви телефонуєте. Так, дзвінок на мобільний телефон в Росію буде коштувати 8,5 євроцентів за хвилину, на стаціонарний - 5,3 цента за хвилину. Дзвінки на стаціонарний телефон в Москву і Санкт-Петербург обійдуться дешевше: по 2,5 цента за хвилину відповідно. Як ми бачите, дзвінок на мобільний номер за межами Москви і Петербурга за допомогою Viber буде коштувати дешевше, ніж аналогічний дзвінок по скайпу або через VOIPBuster!

Порівняємо з цінами на дзвінки в Німеччину. З'єднання з німецьким стаціонарним номером обійдеться нам в 2,1 цента за хвилину, а з мобільним - 6,4 цента за хвилину. Це буде дорожче, ніж дзвінки через скайп або VOIPBuster.

4. KEKU

KEKU

Keku - це ще один сервіс інтернет-телефонії, який, як і Viber, існує з 2010 року. На сьогоднішній день додатком Keku користуються більше 13 мільйонів користувачів.

Keku автоматично «видає» вам локальний номер, і завдяки цьому ви можете дзвонити на інші номери за низькими тарифами.

Головний плюс Keku - щоб скористатися цим сервісом, вам не потрібно підключення до інтернету!

Як користуватися?

Щоб почати користуватися Keku, перш за все вам знадобиться зареєструватися.

Вкажіть свій номер телефону, щоб отримати код, який потрібно ввести для створення облікового запису. Після цього ви зможете зайти в свій профіль Keku і почати користуватися цим сервісом.

тарифи

Тарифи варіюються в залежності від того, куди ви дзвоните і на який тип телефону: стаціонарний або мобільний. Так, дзвінок на міський телефон до Москви коштуватиме 1,8 цента за хвилину, а на мобільник - 14,9 цента за хвилину. Ви також можете підписатися на безлімітний тариф: це обійдеться вам в 38 американських доларів на місяць.

І знову наведемо як приклад ціни на дзвінки в Німеччину. Дзвінок на міський телефон обійдеться вам в 1,4 цента за хвилину, на мобільний - 3,9 цента за хвилину.

Як бачите, виходить, що використовувати Keku для дзвінків за кордон вигідніше, ніж Skype або Viber, але дорожче, ніж VoipBuster. Істотна різниця полягає лише в тому, що для використання Keku не потрібен вихід в інтернет, а значить, ви можете дзвонити з будь-якого місця.

5. WhatsApp

WhatsApp

Цей месенджер придумав в 2009 році виходець із України Ян Кум, який завдяки своєму винаходу став мільйонером. У 2014 році за 19 мільярдів доларів додаток WhatsApp купила найбільша у світі соціальна мережа - Facebook. Чим же так чудовий WhatsApp? На відміну від попередніх сервісів, про які ми говорили, WhatsApp використовується не для телефонних розмов, а для листування. Обидва користувача, на чиїх телефонах встановлено WhatsApp, цілий рік можуть листуватися один з одним абсолютно безкоштовно. Після першого року з користувачів починає стягуватися невелика оплата - 33 рубля в рік. WhatsApp є чудовою альтернативою звичайним смскам і дозволяє заощадити значну суму грошей.

Як користуватися?

WhatsApp не потребує особливо довгих інструкціях. Вам потрібно лише встановити месенджер на телефон і знайти в списку контактів тих, хто вже є в WhatsApp. Після цього ви зможете безкоштовно відправляти один одному повідомлення.

Ми сподіваємося, що програми, про які ми розповіли, допоможуть вам заощадити на зв'язку. А якщо ви знаєте інші корисні додатки - не соромтеся розповісти про це в коментарях!

Як користуватися?
Як користуватися?
Як користуватися?
Чим же так чудовий WhatsApp?
Як користуватися?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: