Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заробіток на блогах: 20 кроків від 0 до 100 000 $ в місяць

 1. Цей блог приносить 100 000 $ в місяць
 2. Урок № 1: Ви не просто блогер
 3. Урок № 2: Не продавайте рекламу
 4. Урок № 3: Створюйте воронку продажів в зворотному напрямку
 5. Урок № 4: Немає такого поняття, як «дешевий» ринок
 6. Урок № 5: Встановивши високі ціни, ви можете пропонувати преміум послуги
 7. Урок № 6: Свідомо затримуйте продажу
 8. Урок № 7: Ви - вузьке місце
 9. Урок № 8: Виміряйте цінність всього, що робите
 10. Урок № 9: На початку шляху не займайтеся створенням контенту для власного блогу
 11. Урок № 10: Не витрачайте час на Facebook, Twitter, Google + і т.п.
 12. Урок № 11: Вебінари - це круто!
 13. Урок № 12: Чим довше контент, тим більше трафік
 14. Урок № 13: Рекламуйте свій контент
 15. Урок № 14: Не думайте про SEO протягом першого року
 16. Урок № 15: Ваш список адрес важливіше, ніж все інше
 17. Урок № 16: Починайте продавати з першого дня
 18. Урок № 17: Ваші ідеї продуктів нікуди не годяться
 19. Урок № 18: Дослідження небезпечні
 20. Урок № 19: Почніть з послуг, а потім розширювати за рахунок продуктів
 21. Урок № 20: Вчіть інших тому, що знаєте

Всім хто хоче почати заробляти створивши свій блог, дуже рекомендую цю статтю Джона Морів (Jon Morrow), засновника і CEO Boost Blog Traffic, Inc. Він заробляє сотні тисяч доларів на своєму блозі.

І хоча деякі уроки здадуться вам незвичними, я раджу почати використовувати їх прямо зараз. Рунет традиційно відстає у своєму розвитку від англійського сегмента мережі і через рік, два все почнуть робити те ж саме, а ви будете вже далеко попереду. Приємного читання.

Ви ж в курсі, що нас вважають дурників?

Для більшості людей в світі ведення блогів - це дурниця якась. Це не кар'єра. Чи не спосіб заробити грошей або змінити світ. Це швидше хобі, захоплення, модна примха. Звичайно, завести блог ви можете, але розраховувати, що з цього може щось вийти? Так ви що, дурниці які.

Спробуйте сказати кому-небудь з вашої сім'ї, друзів або колег, що ви збираєтеся кинути роботу і почати заробляти на блогах. Швидше за все, вам ввічливо посміхнуться і скажуть: «А на них можна заробити?» Ні, вони не проти того, щоб у вас були свої мрії. Вони хочуть, щоб ви їх досягли, і щоб все у вас було добре.

Але вони також хочуть, щоб ви «реально дивилися на речі». Якщо ви насправді хочете чогось досягти в житті, ви повинні добре відучитися, написати книгу або навіть заснувати власний бізнес, а не покладати всі надії і мрії на якийсь дурний бложік. Немає там грошей.

Або є?

Не хочу вражати ваша уява занадто сильно, але ...

Цей блог приносить 100 000 $ в місяць

У січні і лютому ми заробили на продажах більше 100 000 $ в місяць. Вердикт винесуть в березні, але навіть якщо вийде не 100 000 $, то все одно десь близько.

Як так?

Зараз я вам все розповім. Чи не тому, що хочу похвалитися (ну, може бути, трохи), а тому, що більшість порад про те, як заробляти на блогах - повна нісенітниця.

Ну, наприклад, ви бачите де-небудь рекламу на цьому сайті?

Ні? А як щодо електронних книг на продаж?

Теж немає? Насправді, потрібно дуже постаратися, щоб взагалі знайти тут що-небудь на продаж.

І на це є причина.

Протягом останніх шести років я мав щастя попрацювати з одними з найрозумніших блогерів на планеті. Я працював з Брайаном Кларком, коли він перетворював Copyblogger в багатомільйонний бренд. Ніл Пател і Хайт Шах найняли мене для допомоги в запуску блогу KISSmetrics, і так як вони невеликі фанати публiчного озвучування доходів, можу тільки натякнути, що недавно вони провели венчурну угоду вартістю 7 млн ​​$.

Я не здивуюся, якщо за рік ці блоги принесли більше 50 млн $. У порівнянні з цим, 100 000 $, які вдалося отримати за місяць мені - це гроші.
Але кожен повинен з чогось починати, вірно? 😉

Чому цей блог виявився таким прибутковим так швидко? Тому що я вчився у кращих, а потім продовжив своє навчання. Кожен день я вивчаю показники, читаю книги, спілкуюся з експертами і витрачаю, по крайней мере, по півгодини в мовчанні, дивлячись кудись у далечінь, нічого не роблячи, але просто розмірковуючи.

І це окупилося. Якщо ви серйозно поставитеся до нижченаведених уроків, витрачені час і сили окупляться і у вас. Тому що ви не дурник. Ви можете заробляти гроші на блогах.

Отже, збираєтеся заробляти на життя, ділячись знаннями з іншими? В цьому немає нічого поганого.
Так роблять викладачі, оратори і автори бестселерів.

Чорт, та в індустрії консалтингу крутяться 415 млрд $, ніж там всі ці консультанти займаються? Отримують гроші за вміння навчати. Блоги нічим від цього не відрізняються. Це все ті ж старі моделі, тільки з парою модних наворотів, спасибі соціальним медіа.
Насправді, перший урок можна назвати так:

Урок № 1: Ви не просто блогер

Ви експерт, викладач, вчитель, може бути, навіть підприємець. А блог - це просто платформа для всього цього.

Озирніться навколо, і ви побачите, що майже всі «блогери», які пристойно заробляють, мають додатковий дохід у вигляді продажу книг, курсів, доповідей або навіть програмного забезпечення. Ось звідки їх гроші. Для них блог - це просто «халява», якій вони залучають клієнтів.

Урок № 2: Не продавайте рекламу

Продаж місць під оголошення - це, звичайно, дуже привабливо, адже це пасивний дохід. Але ви можете заробляти в 3-10 разів більше, використовуючи той же «рекламний простір» для продажу своїх товарів і послуг або навіть додаткових продуктів.

Пет Флінн , Наприклад, заробляє близько 50 000 $ в місяць з комісій від просування Bluehost.

Тут в BBT ми в основному просуваємо власні продукти, але також перебуваємо в процесі створення воронок продажів додаткових продуктів для LeadPages і Stablehost, які пропонують величезні комісії (і відмінні продукти!).

Урок № 3: Створюйте воронку продажів в зворотному напрямку

Всі ми знаємо, що таке воронка продажів.

Компанія залучає вас якимось подарунком, потім пропонує щось дешеве, але дуже привабливе, а потім поступово вмовляє на покупку все більш і більш дорогих речей. Це стара добра тактика маркетингу, і вам теж потрібно побудувати воронку продажів для свого блогу.

Тільки будувати її краще в зворотному напрямку.

Безліч блогерів запускають дешеву електронну книгу в якості свого першого продукту, а потім засмучуються, коли це не приносить бажаного результату. І ось чому: реальний прибуток знаходиться не на початку воронки, а в кінці.

Продаж електронних книг - це просто чудово і дуже модно, якщо у вас вже є півдюжини більш дорогих продуктів, які ви можете запропонувати своєму клієнтові після, але абсолютно безглуздо, якщо у вас усього цього немає. Набагато краще створювати і продавати спочатку дорогий продукт, а потім поступово переходити до більш дешевим.

Якщо у вас є менш дорогі продукти, ви можете пропонувати їх новим клієнтам в упевненості, що у вас є щось більш прибуткове «на потім».

Тут в BBT наші продукти коштують 9 997 $, 997 $ і 591 $. Ми опрацьовуємо наш шлях вниз по воронці в зворотному напрямку, випускаючи найдорожчі продукти, а потім поступово все дешевше і дешевше. Цей варіант набагато, набагато більш вигідний.

Урок № 4: Немає такого поняття, як «дешевий» ринок

Я вже чую, як ви лопочучи: «Але, Джон, як же так, я ж не можу продавати свій продукт за 10 000 $! У моїх клієнтів немає стільки грошей ».

Моя відповідь: ви на 98% праві. Якщо ви не працюєте виключно з мультимільйонерами, переважна більшість вашої клієнтської бази не можуть дозволити собі продукти преміум-класу, але ось що цікаво, це не має значення. Часто можна заробити більше грошей на продажах цим 2%, ніж іншим 98% разом узятим.

Наприклад, наш продукт за 10 000 $ - це річна навчальна програма для письменників. І хоча ця професія не входить в число найбільш прибуткових, все 10 місць виявляються зайнятими протягом кількох хвилин після відкриття реєстрації. І ось чому: я повідомляю про неї 40 000 письменників. 2% від 40 000 - це 800 чоловік, які могли б, можливо, купити продукт в цьому ціновому діапазоні. Але обмежуючи кількість місць до 10, я створюю ситуацію крайньої потреби.

Ви можете зробити те ж саме, навіть якщо ваш список набагато менше. Якщо у вас є 100 передплатників, швидше за все, два з них можуть бути готові купити преміум продукти або послуги, і ці двоє часто витрачають більше, ніж решта 98 разом узяті.

Урок № 5: Встановивши високі ціни, ви можете пропонувати преміум послуги

Чи відчуваєте себе винними за такі високі ціни? Не треба.

Встановивши високі ціни, ви можете пропонувати преміум послуги, роблячи все можливе, щоб допомогти своїм клієнтам досягти поставлених цілей. Наприклад, в ході моєї навчальної програми я щотижня зв'язуюся зі студентами по телефону, перевіряю їх домашні завдання, відповідаю на питання, переглядаю їх блоги і направляю на кожному етапі процесу.

Чи можна вмістити цю ж інформацію в електронну книгу за 7 $? Звичайно, але в цьому випадку у мене не буде можливості допомогти людям особисто, але ж це саме те, за що платять люди, коли купують продукти преміум-класу.

Урок № 6: Свідомо затримуйте продажу

Інша відмінність від звичного шаблону полягає в розумінні, що замість того, щоб намагатися продати свою продукцію відразу, розумні блогери затримують продажу.

Я вперше почув про цю ідею від Ренда Фишкина на Moz. Вони пропонують своїм читачам безкоштовну пробну версію своєї аналітики і SEO програм. Однак після вивчення поведінки своїх клієнтів вони помітили щось цікаве: люди, які читають кілька повідомлень в блозі перед підпискою на безкоштовну пробну версію, залишаються клієнтами набагато довше за тих, хто цього не зробив.

Я помітив те ж саме зі своїми клієнтами. Замість того щоб відразу ж тиснути на читачів своїми продуктами, набагато краще дати їм спочатку доступ до контенту і зміцнити довіру, перш ніж починати говорити про товари і послуги. Так, в короткостроковій перспективі виходить менше прибутку, але в довгостроковій - набагато більше.

Урок № 7: Ви - вузьке місце

Без всякого сумніву, час для нас, блогерів, це найбільша проблема. Від нас не тільки очікується безперервний потік контенту, але ми також повинні розбиратися з технічними питаннями, читати книги і статті, створювати нові продукти, відповідати на запитання читачів ... Список можна продовжувати нескінченно. Чим довше цим займаєшся, тим ясніше розумієш, що все зробити неможливо.

І що ж робити?

Вірите чи ні, я знайшов відповідь на це питання в процесі вивчення виробничих процесів. Якщо машина працює повільніше, ніж інші на заводі, вона може коштувати компанії буквально десятки тисяч доларів на годину. Ця машина - «вузьке місце» всього підприємства. Щоб уникнути цього, розумні керівники готові витратити будь-яку суму грошей, щоб усунути такі вузькі місця. Скільки завгодно грошей, тому що вартість усунення вузьких місць ніколи не підходить навіть близько до вартості збитку від нього самого.

Те ж саме справедливо і для нас з вами, за винятком того, що вирішуватися проблема буде по-іншому. Замість того щоб, наприклад, купувати нову машину, ми могли б придбати новий тип програмного забезпечення, який автоматизує деякі області бізнесу; або найняти віддаленого помічника або програміста. Це, звичайно, коштує грошей, так, але це окупається, якщо економить достатньо часу, тому що тоді ви можете присвятити цей час чогось більш корисного.

Урок № 8: Виміряйте цінність всього, що робите

І як це зробити?

Ну, залежить від вашої мети. Якщо вона полягає в збільшенні трафіку, наприклад, почніть з виміру відносини інвестицій до кількості відвідувачів на годину. Скажімо, ви інвестуєте дві години на написання поста, і це приносить вам 100 відвідувачів, або витрачаєте п'ять годині на гостьовий пост, який приносить 500 відвідувачів. Перша дія дає 33 відвідувача в годину. А друге - 100 відвідувачів на годину. Гостьові пости, таким чином - це краще використання часу, ніж написання контенту в вашому власному блозі.

Звичайно, все це стосується тільки короткострокових перспектив, але дуже корисно почати вимірювати свій час саме таким чином. Не тільки трафіку, а й зростання бази передплатників і доходів.

Урок № 9: На початку шляху не займайтеся створенням контенту для власного блогу

Я спробував втиснути цю думку в урок № 8, але подумав, що вона досить важлива для того, щоб мати власний номер, навіть якщо мене вважатимуть за неї єретиком і спалять на вогнищі.

Тому що ось в чому справа: на початку ваш блог - це порожня аудиторія. Стояти в ній і читати лекцію в порожнечу - нерозумно. Це хоч і підсилює почуття власної важливості, але ж слухати вас нікому. Ви зовсім одні, і навіть якщо вам вдасться провести найрозумнішу і видовищну лекцію в історії людства, це не важливо, тому що її ніхто не оцінить.

Коли ви робите перші кроки, написання контенту для власного блогу - це один з найменш ефективних способів привернути відвідувачів. Набагато краще спочатку витратити трохи часу на гостьові пости. Іншими словами, пишіть гостьові пости для чужих аудиторій, вразив їх до глибини душі і переманити частину читачів до себе.

Це те, що ми зробили тут в BBT, і це забезпечило найуспішніший запуск блогу в історії: 13 000 передплатників протягом 2 місяців ще до першого повідомлення в блозі. У нас не було нічого, крім оголошення про швидкий запуск і пропозиції підписатися. Звучить дивно, але гарантую вам, що це набагато більш ефективно.

Для запуску блогу не треба збирати 13 000 передплатників, але я б радив вам зібрати, принаймні, кілька сотень. Таким чином, у вас вже буде аудиторія, з якою можна поділитися своїм контентом, коли ви тільки почнете публікацію повідомлень.

Урок № 10: Не витрачайте час на Facebook, Twitter, Google + і т.п.

Ще один розрив шаблону. Ви мрієте, що у вас є величезна кількість фоловерів в Facebook або Twitter, і ви використовуєте їх для просування свого блогу? Забудьте про це. З усього, що ми тестували, робота з акаунтами в соціальних мережах дає найнижчу кількість відвідувачів за годину. Іншими словами, це, швидше за все, найгірший спосіб витратити час.

Чи означає це, що вони взагалі не приносять користі?

Ні. Facebook - хороша штука, адже там ви можете рекламувати продукти. Google+ допомагає підвищити рейтинг в пошукових системах. Але навіть з такими плюсами вони не повинні стати вашим пріоритетом. На мій погляд, ви взагалі не повинні про них думати, поки не наберете 10 000 передплатників. Та й після цього краще віддайте управління цим комусь іншому. Краще використовувати свій час більш ефективно і в інших місцях, таких як:

Урок № 11: Вебінари - це круто!

Якщо ви давно стежите за нами, ви знаєте, що ми проводимо багато вебінарів. І ось чому: в середньому, кожен вебінар генерує 40 000 $ в годину вкладеного часу. Це, безумовно, найвигідніше з усього, що я роблю. Ніщо інше навіть не наближається. Якщо вам цікаво, як же, чорт візьми, ми отримуємо з цього стільки грошей, все, що вам потрібно зробити - це взяти участь в одному з наших вебінарів. Ми нічого не приховуємо, можете вивчати безкоштовно.

Що цікаво, вебінари - це найбільш ефективний спосіб побудови бази передплатників. Коли ми влаштовуємо вебінари для інших людей, ми в середньому отримуємо віддачу в 500 нових передплатників на годину. Нерідко з одного вебінару можна зібрати 1000-2000 передплатників. Якщо ми щось рекламуємо, ми зазвичай отримуємо ще й мінімум 10 000 $.

Так що, вебінари - це круто!

Урок № 12: Чим довше контент, тим більше трафік

Знаєте, що ще корисно? Об'ємний контент.

Це може здатися дивним, але в середньому, об'ємний контент привертає набагато більше трафіку, ніж короткий. Не тільки в нашому випадку, але і в разі наших студентів - незалежно від займаної ними ніші - і ось пост, де SEO-спеціаліст Ніл Пател прийшов до такого ж висновку. «Саме те» - близько 2000-3000 слів в одному пості. Ось чому пости тут, на BBT, набагато довше, ніж в середньому по блогам.

Звичайно, на створення контенту такого обсягу доводиться витрачати більше часу, але якщо ви виміряти віддачу в кількості відвідувачів, більш об'ємний контент перевершує за цим показником короткий. Якщо ви його рекламуєте, звичайно.

Урок № 13: Рекламуйте свій контент

Проблема в тому, що майже ніхто не просуває в достатній мірі власний контент. І під «просуванням» я не маю на увазі перепост своїх повідомлень в Twitter і Facebook. Я говорю про блогер-охопленні - побудові відносин з впливовими людьми і способи зробити так, щоб вони поділилися вашим контентом.

Як мінімум, ви повинні витрачати стільки ж часу на охоплення, скільки на створення самого контенту. Наприклад, якщо ви витрачаєте 10 годин на тиждень на написання повідомлень в блог, ви повинні витрачати по 10 годин на роботу з охопленням.

Нема можливості? Тоді урежьте кількість контенту. Проводьте п'ять годин за написанням повідомлень й п'ять годин витрачайте на охоплення. Результати побачите самі.

Урок № 14: Не думайте про SEO протягом першого року

Давайте я відразу уточню: я не проти SEO. Зовсім не проти. Ми отримуємо тонни трафіку з Google. Я просто думаю, що більшість блогерів зосереджуються на цьому занадто рано.

Знову ж таки, все зводиться до часу. Коли ви тільки запустили ваш блог, найбільш ефективне використання вашого часу ділиться на три основні категорії: побудова відносин з впливовими людьми (сюди ж входить гостьовий блогінг), створення контенту, яким будуть ділитися; і продаж своїх товарів і послуг. Якщо всі ці три речі виходять у вас добре, ваш блог не тільки буде відомим і читаним, але ви також почнете отримувати пошуковий трафік, нічого при цьому не роблячи.

І тоді ви зможете зосередитися на інших, більш важливих речах, наприклад ...

Урок № 15: Ваш список адрес важливіше, ніж все інше

В аналітиці є принцип, званий «один показник, який має значення». Ідея полягає в пошуку одного показника, за допомогою якого можна точно передбачити успіх або провал усього проекту.

У разі блогів це розмір вашого списку електронних адрес (тільки не RSS, звичайно, цей пацієнт скоріше мертвий). З мого досвіду, список адрес є найбільш точним провісником того, скільки грошей ви заробите.

Тут в BBT ми заробляємо около трех долларов з передплатніка в місяць - вражаюче Досягнення, головні чином Завдяк нашому маркетингу. Хоча Кількість не важливо. Важливим є те, що я можу точно передбачити обсяги продажів на основі числа передплатників. Як можете і ви.

Якщо ви новачок в цій справі, я б порадив прагнути до одного долара з передплатника в місяць з продажів. Іншими словами, список адрес з 1 000 передплатників повинен генерувати, по крайней мере, 1 000 $ в місяць з продажів, з 10 000 передплатників - 10 000 $ в місяць з продажів, і так далі.

Чим більше у вас передплатників, тим більше грошей ви заробите. Звичайно, ваші відносини з цими передплатниками, а також якість продукції або послуг і десятки інших факторів теж мають значення, але для росту доходів зосередьтеся на роботі зі списком. У нашій справі без цього не обійтися.

Урок № 16: Починайте продавати з першого дня

Скільки потрібно чекати, перш ніж починати продавати? 1 000 передплатників? 10 000 передплатників? Більше?

А ось і ні. Починайте продавати з першого ж дня. І ось чому: один з найбільших чинників, що впливають на швидкість вашого росту - це те, кого ви можете найняти для допомоги. Пам'ятайте про вузьке місце? Отже, вам потрібно якомога швидше найняти віддаленого помічника і того, хто буде вирішувати всі технічні моменти, але, звичайно, на це потрібні гроші. Тому і необхідно починати продавати з самого запуску.

Тепер застереження: не перетворюйте свій блог на гігантське звалище реклами. Таке нікому не подобається. Однак ви повинні пропонувати щось, що хоче і чого потребує ваша аудиторія. Чи не тикайте своїми товарами в обличчя, але зробіть їх доступними і час від часу нагадуйте про можливість їх придбання.

Урок № 17: Ваші ідеї продуктів нікуди не годяться

У вас, напевно, купу ідей з приводу можливих продуктів? Електронні книги, курси, можливо, додатки на iPhone? Або послуги?

Так ось, погана новина: більш ніж ймовірно, що ваші ідеї нічого не варті. Хороша ж новина полягає в тому, що ви в цьому не самотні. У всіх все погано по цій частині, навіть у мене. І ось чому: ми всі схильні створювати продукти, які потрібні людям, але про які вони ще не знають. Ми вважаємо, що якщо покажемо людям величину проблеми, ми зможемо переконати їх купити наш продукт або послугу.

Якщо ви Стів Джобс, вам, може, це і вдасться, але поспішаю засмутити вас: ви не Стів Джобс. Ви - початківець фахівець з маркетингу, і, як новачок, ви повинні продавати тільки продукти, які вирішують ті проблеми клієнта, про яких він уже знає. Якщо ви збираєтеся переконати їх в наявності самої проблеми, ви вже програли битву.

Урок № 18: Дослідження небезпечні

Отже, як же зрозуміти, які проблеми існують у свідомості клієнтів? Традиційна відповідь - опитування, але я попереджаю вас, що вони можуть бути небезпечні. Якщо ви раптом неправильно поставите питання, ви можете отримати надзвичайно оманливий відповідь. І якщо потім ви використовуєте цей відповідь в процесі керівництва вашим підприємством, ви можете даремно витратити роки свого життя, не кажучи вже про можливість банкрутства.

Якщо ви новачок, я рекомендую ставити одне і тільки одне питання: «Що вам зараз найбільше не подобається в <тема>?» Таким чином, в моєму випадку це було б «що вам зараз найбільше не подобається в блогах?» Ось так . І нічого більше. Шукайте моделі у відповідях, і ви дізнаєтеся масу інформації про продукти чи послуги, які можна створити.

Урок № 19: Почніть з послуг, а потім розширювати за рахунок продуктів

Як тільки ви виявите основну проблему, починайте пропонувати послугу, за допомогою якої ваша аудиторія може її вирішити. Причина проста: можете відразу ж почати пропонувати послугу. Не обов'язково першим повинен йти продукт. Ви також можете дізнатися про проблему більше, коли спробуєте вирішити її самостійно.

Коли я починав, наприклад, я працював в якості спеціаліста з блог-трафіку. У мене були укладені контракти з кількома різними рекламними агентствами, і кожен раз, коли вони хотіли збільшити трафік блогів своїх клієнтів, вони дзвонили мені. Я не просто консультував їх. Я робив роботу сам: реорганізовував сайти, створював контент і т.д.

Я відмінно навчився розуміти, що працює, а що ні. Крім того, це був швидкий дохід. За перший місяць надання послуг я заробив щось близько 5 000 $.

Після того, як я попрацював більше року в якості спеціаліста із залучення трафіку, я відчув, що дійсно зрозумів проблему і способи її вирішення, тому створив свій перший продукт - курс на сайті guestblogging.com. За перший місяць він приніс близько 30 000 $ з продажів, а тепер приносить більше 250 000 $ в рік.

Це чудовий продукт, але ось в чому справа: я не думаю, що у мене вийшло б створити його, якби я спершу не попрацював в якості постачальника послуг. Я не мав би потрібних знань або коштів. Майте це на увазі, коли будете вирішувати, що пропонувати в першу чергу.

Урок № 20: Вчіть інших тому, що знаєте

Ми підібралися до відповіді на питання, навіщо взагалі потрібен цей пост.

З якого дива генеральний директор компанії (я) витратив декількох годин на написання поста, в якому він ділиться всіма секретами? Так тут вже майже 4 000 слів набралося!

Відповідь дуже проста: це зона моєї відповідальності. Щоб люди коли-небудь вважали блогінг законної бізнес-моделлю, найбільш успішні з нас повинні говорити і ділитися тим, що ми знаємо. Ніхто з нас не працює у вакуумі. Тільки так ми можемо рухати нашу діяльність вперед - ділитися тим, що знаємо.

І адже так і є. Тисячі людей по всьому світу заробляють на життя веденням блогів. Проблема полягає в тому, що у нас немає сховища, центрального спільноти, де ми могли б спілкуватися і вчитися один у одного. Однак протягом кількох місяців ми збираємося це змінити.

А поки, не могли б ви зробити мені послугу?

Поділіться цим постом. Не просто для того, щоб це принесло мені більше трафіку, а й для того, щоб інші люди змогли побачити, що на веденні блогів дійсно можна заробляти. Може бути, цей пост навіть допоможе їм в цьому.

Зрештою, хіба не для цього ми все тут зібралися? Щоб допомагати людям?

Саме це я найбільше люблю в блогах: кожна стаття, кожен курс, кожне навчання може змінити чиєсь життя. Може бути, не завжди в значній мірі, але ми впливаємо на тисячі і тисячі людей і робимо їх життя просто трохи краще. Ми інформуємо їх, стимулюємо їх, вказуємо шлях для досягнення своєї мрії.

І добре там, де, что найцікавіше?

Нам за це платять. Це наша робота.

Я бажаю, щоб якомога більше людей знали, що це життєздатна кар'єра. Давайте змінимо світ, а?

Ви ж в курсі, що нас вважають дурників?
Звичайно, завести блог ви можете, але розраховувати, що з цього може щось вийти?
Швидше за все, вам ввічливо посміхнуться і скажуть: «А на них можна заробити?
Або є?
Як так?
Ну, наприклад, ви бачите де-небудь рекламу на цьому сайті?
Ні?
А як щодо електронних книг на продаж?
Теж немає?
Але кожен повинен з чогось починати, вірно?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: