Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заробіток на сайті і блозі з прикладами

 1. Заробіток на сайті і блозі Якщо у вас є свій сайт або блог в Інтернеті, на ньому можна заробити реальні...
 2. Системи контекстної реклами
 3. Адреси систем контекстної реклами
 4. Приклад розміщення контекстної реклами
 5. тизери
 6. Адреси тизерних мереж
 7. Приклад розміщення тизерної реклами
 8. CPA-мережі
 9. Адреси CPA-мереж
 10. Приклад використання CPA-реклами
 11. Інші способи заробітку
 12. Чорні та сірі способи
 13. Як заробляти більше
 14. Заробіток на сайті і блозі
 15. Реєстрація в системі
 16. Системи контекстної реклами
 17. Адреси систем контекстної реклами
 18. Приклад розміщення контекстної реклами
 19. тизери
 20. Адреси тизерних мереж
 21. Приклад розміщення тизерної реклами
 22. CPA-мережі
 23. Адреси CPA-мереж
 24. Приклад використання CPA-реклами
 25. Інші способи заробітку
 26. Чорні та сірі способи
 27. Як заробляти більше
 28. Заробіток на сайті і блозі
 29. Реєстрація в системі
 30. Системи контекстної реклами
 31. Адреси систем контекстної реклами
 32. Приклад розміщення контекстної реклами
 33. тизери
 34. Адреси тизерних мереж
 35. Приклад розміщення тизерної реклами
 36. CPA-мережі
 37. Адреси CPA-мереж
 38. Приклад використання CPA-реклами
 39. Інші способи заробітку
 40. Чорні та сірі способи
 41. Як заробляти більше

Заробіток на сайті і блозі

Якщо у вас є свій сайт або блог в Інтернеті, на ньому можна заробити реальні гроші. Зробити це дуже легко: треба просто зареєструватися в рекламній системі і додати на свій ресурс спеціальний код.

У тому місці на сторінці, де ви вставите код, почне показуватися реклама. Відвідувачі сайту будуть по ній клацати, а вам за це капати грошик. За місяць збереться якась сума, яку можна вивести на свій рахунок в банку (карту) або отримати електронними грошима.

Приклад рекламного оголошення
Приклад рекламного оголошення

Ось таким чином і заробляє більшість сайтів Інтернету. Фактично це пасивний дохід: один раз все налаштували і отримуєте виплати. Більше нічого робити не треба - просто розвивайте свій сайт: додавайте нові статті, покращуйте старі. Тим самим буде рости відвідуваність, а разом з нею і прибуток.

Заробіток безпосередньо залежить від відвідуваності. Чим більше людей заходить на сайт, тим вищий дохід.

Реєстрація в системі

Систем заробітку на сайтах і блогах існує кілька. Відрізняються вони за видом реклами, що розміщується. Але ось що у них спільне, так це принцип потрапляння туди сайту. Вам потрібно буде зареєструватися і після цього в особистому кабінеті додати свій ресурс, дотримуючись інструкції.

Відразу після цього сайт відправляється на модерацію (перевірку). Якщо він підходить за якістю, відвідуваності і іншим вимогам системи, з'являється відмітка про це. Тепер можна додати код (він буде доступний в особистому кабінеті) і вказати дані для отримання грошей: банківські реквізити, електронний гаманець або інші дані.

Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)
Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)

Через деякий час (зазвичай близько години) реклама почне крутитися, а грошики капати. Це буде показано прямо в особистому кабінеті. Потім система перерахує всі, що зароблено за місяць, і, якщо сума буде вище мінімального порогу виплат, гроші відправляться на ваш рахунок.

Системи контекстної реклами

Контекстна реклама - перший і головний вид заробітку в Інтернеті. Це текстові та графічні оголошення різних форматів. Розміщувати їх можна на кожній (або майже на кожній) сторінці свого ресурсу, де є якийсь текст.

Принцип такий: користувач бачить оголошення і, якщо воно йому цікаво, клацає. У новій вкладці у нього відкривається рекламована сторінка. Якщо користувач натиснув не випадково, то такий перехід буде зарахований і за нього додасться грошик.

Рекламні блоки бувають різних форматів. В особистому кабінеті можна вибрати той, який більше підходить для вашого ресурсу.

Приклад різних блоків
Приклад різних блоків

Блоків може бути кілька на сторінці. І краще, щоб їх і було кілька - так доход вище. Але є і обмеження за кількістю (в кожній системі воно своє).

Те, які рекламні оголошення в них будуть показуватися, залежить від багатьох чинників. Це і зміст ваших статей, і країна, звідки прийшов користувач, і його інтереси.

Наприклад, якщо у вас російськомовний сайт автомобільної тематики, то і реклама буде крутитися в основному російською мовою і на тему машин. Але вона буде відрізнятися у різних користувачів.

Якщо якісь оголошення вам категорично не подобаються, можна відключити їх в настройках особистого кабінету. Або заборонити до показу цілу групу (наприклад, азартні ігри), або окреме оголошення. А можна заборонити рекламуватися певного сайту.

Налаштування делікатних категорій
Налаштування делікатних категорій

Адреси систем контекстної реклами

Перейдемо безпосередньо до самих систем. Таких, де можна нормально заробляти, всього дві:

 • Google Adsense
 • Рекламна мережа Яндекса або коротко РСЯ

Одна належить Гуглу, інша, відповідно, Яндексу. Не важко здогадатися, що вони головні на ринку Інтернет-реклами, а, значить, і найнадійніші. Виплати приходять рівно в строк, без затримок і зайвого нервування. В особистому кабінеті все легко налаштовується і працює автоматично. Плюс є докладна статистика і різні інструменти для підвищення доходу.

Google Adsense ( adsense.google.com ). Вимоги до сайтів несуворі (від 10 відвідувачів на добу). Мінімальний поріг виплат 100 $.

РСЯ ( partner.yandex.ru ). Вимоги до сайтів суворіші. Середньодобова відвідуваність повинна бути не менше 500 чоловік. Поріг виплат: 3000 рублів для росіян, 150 $ для жителів інших країн.

Якщо ваш сайт прийнятий і в одну і в другу систему, ніщо не заважає використовувати їх обидві відразу. Наприклад, у верхній частині сторінки додати блок Google Adsense, а внизу - РСЯ.

Найважливіше правило при розміщенні реклами - дотримуватися вимог системи.

Наприклад, категорично заборонено накручувати кліки. Ні в якому разі не натискайте по оголошеннях на своїх сторінках! І нікого не просите це робити - ні безкоштовно, ні за гроші.

Не думайте, що у вас вийде обдурити Гугл або Яндекс. У кращому випадку ці кліки не будуть зараховані, в гіршому - аккаунт заблокують назавжди. Після цього знову додати свій в сайт в систему практично неможливо.

І в Google Adsense і в РСЯ, та й взагалі в будь-якої рекламної мережі, є свій набір правил. Це стосується і того, які сайти можна туди додати і як саме розміщувати рекламні блоки. Дуже рекомендую з ними ознайомитися перед початком роботи.

Приклад розміщення контекстної реклами

Краще розміщення - в самому тексті: один блок на початку статті, другий приблизно посередині, третій відразу під статтею.

Розміщення блоків реклами всередині статті
Розміщення блоків реклами всередині статті

Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)
Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)

тизери

Тизери - це такі маленькі картинки з невеликим текстом. На відміну від контексту, таку рекламу можна розміщувати практично на будь-якому ресурсі. Вони добре підходять для розважальної і жіночої тематики.

Принцип той же, що і у контекстної реклами: користувач бачить оголошення, зацікавлюється і клацає по ньому. А вам за це зараховується грошик. Коли вона назбирається і буде вище мінімального порогу оплати, ця сума відправитися на ваш рахунок.

Приклад тізерній реклами
Приклад тізерній реклами

Головний мінус багатьох тізерів - це якість реклами: багато «жовтухи» і сумнівних пропозицій. Звичайно, є і нешкідливі варіанти, наприклад, товарна реклама: одяг, годинник та інше. Але такі оголошення зазвичай приносять менше грошей.

Важливо: пошукові системи зараз дуже погано ставляться до шок-тізера: зображенням хвороб, кадрам з фільмів жахів, неприкритим частинам тіла і т.д.

Сторінки, де є така реклама, знижуються в результатах. Тому якщо ви не хочете втратити відвідувачів з пошукових систем, такі оголошення потрібно блокувати.

Адреси тизерних мереж

Ladycash . Для сайтів жіночої тематики. Вимоги до відвідуваності від 50 осіб в день. Виплати раз в тиждень, мінімальна сума 15 рублів.

Directadvert . Різні тематики, від 100 відвідувачів в день. Виплати два рази на місяць, мінімум 100 рублів.

Bodyclick . Тематики різні, від 100 осіб на добу. Виплати раз в тиждень, мінімалка 100 рублів.

Recreativ . Товарна рекламна мережа. Тематика практично будь-яка. Відвідуваність від 500 осіб на день. Виплати раз на місяць, від 20 $.

Приклад розміщення тизерної реклами

Краще розміщення тізерів: під статтею (після тексту), з великим заголовком і шрифтом, по три-чотири оголошення в блоці.

CPA-мережі

CPA (ЦПА) - це реклама з оплатою за дію. Система нараховує гроші не за перехід по оголошенню, а за те, що відвідувач зробить на сайті рекламодавця.

Це може бути реєстрація, заповнення форми замовлення (заявка), скачування гри / програми або щось ще.

Виплати бувають як фіксованими (наприклад, 300 рублів за заявку), так і відсотком від замовлення. Дохід залежить від оффера (торгового пропозиції) і від аудиторії сайту.

Тут все німого складніше, ніж в контекстній рекламі і тізера, але і заробіток може бути більше. Доведеться думати і аналізувати, а не так: просто додав код і отримуй гроші. Плюс існує холд. Це коли гроші на рахунок зараховуються тільки після схвалення рекламодавцем.

Адреси CPA-мереж

Exelo.ru - мінімальна сума до висновку 300 рублів, виплати хоч кожен день.

Everad.ru - 3000 рублів, виплати щодня.

Shakes.pro - 3000 рублів, раз в тиждень.

Cpagetti.com - 1490 рублів, раз в тиждень.

Lead-R - 450 рублів, виплати щодня.

Advertise - можна виводити будь-яку суму щодня.

Приклад використання CPA-реклами

Дуже важливо ретельно вивчити своїх відвідувачів і підібрати таку пропозицію, яке з найбільшою ймовірністю їх зацікавить.

Припустимо, у мене сайт жіночо-дитячої тематики. Там є статті на різні теми: рецепти страв, поради з виховання дітей та інші. Одна з них на тему розвиваючих іграшок.

1. Спочатку я аналізую статистику конкретно цього матеріалу. З'ясовую, що на неї заходять кілька людей в день за запитами, пов'язаними з вибором розвиваючої гри для дитини.

2. Вивчаю оффер в CPA-мережах - чи є щось підходяще. Знаходжу рекламну компанію з продажу дитячих розвиваючих конструкторів. Відмінно, це як раз те, що потрібно!

3. Трохи редагую статтю: додаю туди інформацію про це конструкторі і свою рекламну посилання. Тепер якщо хтось по ній перейде і зробить замовлення на сайті рекламодавця, мені з цього зарахується грошик.

Інші способи заробітку

Онлайн консультант . На ресурсах певних тематик можна підключити систему, яка буде безкоштовно консультувати користувачів сайту. В процесі їм буде запропоновано замовити якусь послугу. Якщо людина оформить на неї заявку, вам за це будуть нараховані гроші.

Адреса подібної системи: leadia.ru

ru

Робота з прямими рекламодавцями. Це такий солодкий варіант, коли з'являється той, хто сам хоче рекламуватися на вашому сайті. Варіанти співпраці можуть бути різними: посилання в статті, написання прес-релізу, огляд товару або послуги, банер.

Але це ніяк не пасивний дохід - з рекламодавцем доведеться спілкуватися. І це окремий бізнес-процес. В ідеалі у вас повинен бути особистий менеджер, якій і буде цим займатися: шукати рекламодавців, вести переговори, оформляти рахунки і т.д.

Продаж своїх товарів / послуг. Наприклад, ви займаєтеся ремонтом автомобілів і у вас є сайт подібної тематики. На ньому можна зробити окремий розділ з описом своїх послуг, цінами і контактами.

Ще можна продавати книги, курси, семінари. Тобто займатися так званим ИнфоБизнес. Але конкретно цей напрямок не дуже вигідне: зараз такого в Інтернеті стало занадто багато.

Чорні та сірі способи

Це такі способи заробітку, до яких погано ставляться пошукові системи:

 • Клікандери, попандери
 • СМС-підписки
 • продаж посилань

Все, що перекриває текст, стрибає, світиться, насилу закривається. Ще це те, що вводить людину в оману, насильно кудись перекидає або підписує на платні непотрібні йому сервіси. Ну, і до чорно-сірим способів відноситься продаж будь-яких посилань, будь то тимчасових або вічних.

Такого на сайті бути не повинно, скільки б вам за це не запропонували. Більш того, за все це жорстко карають пошукові системи.

Як заробляти більше

 • Використовувати кілька систем реклами одночасно
 • Тестувати блоки (кольору, розташування, шрифти)
 • Не застосовувати препарат сірі та чорні способи монетизації

І ще один банальний рада, який, на жаль, багато хто ігнорує. Не перетворюйте свій ресурс в новорічну ялинку. Обвіс його рекламою від верху до низу, ви більше грошей не заробите. Навпаки втратите користувача - він просто закриє сторінку.

Також за це можна заробити фільтр від пошукових систем. В результаті відвідувачів стане менше або не буде взагалі.

Заробіток на сайті і блозі

Якщо у вас є свій сайт або блог в Інтернеті, на ньому можна заробити реальні гроші. Зробити це дуже легко: треба просто зареєструватися в рекламній системі і додати на свій ресурс спеціальний код.

У тому місці на сторінці, де ви вставите код, почне показуватися реклама. Відвідувачі сайту будуть по ній клацати, а вам за це капати грошик. За місяць збереться якась сума, яку можна вивести на свій рахунок в банку (карту) або отримати електронними грошима.

Приклад рекламного оголошення
Приклад рекламного оголошення

Ось таким чином і заробляє більшість сайтів Інтернету. Фактично це пасивний дохід: один раз все налаштували і отримуєте виплати. Більше нічого робити не треба - просто розвивайте свій сайт: додавайте нові статті, покращуйте старі. Тим самим буде рости відвідуваність, а разом з нею і прибуток.

Заробіток безпосередньо залежить від відвідуваності. Чим більше людей заходить на сайт, тим вищий дохід.

Реєстрація в системі

Систем заробітку на сайтах і блогах існує кілька. Відрізняються вони за видом реклами, що розміщується. Але ось що у них спільне, так це принцип потрапляння туди сайту. Вам потрібно буде зареєструватися і після цього в особистому кабінеті додати свій ресурс, дотримуючись інструкції.

Відразу після цього сайт відправляється на модерацію (перевірку). Якщо він підходить за якістю, відвідуваності і іншим вимогам системи, з'являється відмітка про це. Тепер можна додати код (він буде доступний в особистому кабінеті) і вказати дані для отримання грошей: банківські реквізити, електронний гаманець або інші дані.

Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)
Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)

Через деякий час (зазвичай близько години) реклама почне крутитися, а грошики капати. Це буде показано прямо в особистому кабінеті. Потім система перерахує всі, що зароблено за місяць, і, якщо сума буде вище мінімального порогу виплат, гроші відправляться на ваш рахунок.

Системи контекстної реклами

Контекстна реклама - перший і головний вид заробітку в Інтернеті. Це текстові та графічні оголошення різних форматів. Розміщувати їх можна на кожній (або майже на кожній) сторінці свого ресурсу, де є якийсь текст.

Принцип такий: користувач бачить оголошення і, якщо воно йому цікаво, клацає. У новій вкладці у нього відкривається рекламована сторінка. Якщо користувач натиснув не випадково, то такий перехід буде зарахований і за нього додасться грошик.

Рекламні блоки бувають різних форматів. В особистому кабінеті можна вибрати той, який більше підходить для вашого ресурсу.

Приклад різних блоків
Приклад різних блоків

Блоків може бути кілька на сторінці. І краще, щоб їх і було кілька - так доход вище. Але є і обмеження за кількістю (в кожній системі воно своє).

Те, які рекламні оголошення в них будуть показуватися, залежить від багатьох чинників. Це і зміст ваших статей, і країна, звідки прийшов користувач, і його інтереси.

Наприклад, якщо у вас російськомовний сайт автомобільної тематики, то і реклама буде крутитися в основному російською мовою і на тему машин. Але вона буде відрізнятися у різних користувачів.

Якщо якісь оголошення вам категорично не подобаються, можна відключити їх в настройках особистого кабінету. Або заборонити до показу цілу групу (наприклад, азартні ігри), або окреме оголошення. А можна заборонити рекламуватися певного сайту.

Налаштування делікатних категорій
Налаштування делікатних категорій

Адреси систем контекстної реклами

Перейдемо безпосередньо до самих систем. Таких, де можна нормально заробляти, всього дві:

 • Google Adsense
 • Рекламна мережа Яндекса або коротко РСЯ

Одна належить Гуглу, інша, відповідно, Яндексу. Не важко здогадатися, що вони головні на ринку Інтернет-реклами, а, значить, і найнадійніші. Виплати приходять рівно в строк, без затримок і зайвого нервування. В особистому кабінеті все легко налаштовується і працює автоматично. Плюс є докладна статистика і різні інструменти для підвищення доходу.

Google Adsense ( adsense.google.com ). Вимоги до сайтів несуворі (від 10 відвідувачів на добу). Мінімальний поріг виплат 100 $.

РСЯ ( partner.yandex.ru ). Вимоги до сайтів суворіші. Середньодобова відвідуваність повинна бути не менше 500 чоловік. Поріг виплат: 3000 рублів для росіян, 150 $ для жителів інших країн.

Якщо ваш сайт прийнятий і в одну і в другу систему, ніщо не заважає використовувати їх обидві відразу. Наприклад, у верхній частині сторінки додати блок Google Adsense, а внизу - РСЯ.

Найважливіше правило при розміщенні реклами - дотримуватися вимог системи.

Наприклад, категорично заборонено накручувати кліки. Ні в якому разі не натискайте по оголошеннях на своїх сторінках! І нікого не просите це робити - ні безкоштовно, ні за гроші.

Не думайте, що у вас вийде обдурити Гугл або Яндекс. У кращому випадку ці кліки не будуть зараховані, в гіршому - аккаунт заблокують назавжди. Після цього знову додати свій в сайт в систему практично неможливо.

І в Google Adsense і в РСЯ, та й взагалі в будь-якої рекламної мережі, є свій набір правил. Це стосується і того, які сайти можна туди додати і як саме розміщувати рекламні блоки. Дуже рекомендую з ними ознайомитися перед початком роботи.

Приклад розміщення контекстної реклами

Краще розміщення - в самому тексті: один блок на початку статті, другий приблизно посередині, третій відразу під статтею.

Розміщення блоків реклами всередині статті
Розміщення блоків реклами всередині статті

Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)
Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)

тизери

Тизери - це такі маленькі картинки з невеликим текстом. На відміну від контексту, таку рекламу можна розміщувати практично на будь-якому ресурсі. Вони добре підходять для розважальної і жіночої тематики.

Принцип той же, що і у контекстної реклами: користувач бачить оголошення, зацікавлюється і клацає по ньому. А вам за це зараховується грошик. Коли вона назбирається і буде вище мінімального порогу оплати, ця сума відправитися на ваш рахунок.

Приклад тізерній реклами
Приклад тізерній реклами

Головний мінус багатьох тізерів - це якість реклами: багато «жовтухи» і сумнівних пропозицій. Звичайно, є і нешкідливі варіанти, наприклад, товарна реклама: одяг, годинник та інше. Але такі оголошення зазвичай приносять менше грошей.

Важливо: пошукові системи зараз дуже погано ставляться до шок-тізера: зображенням хвороб, кадрам з фільмів жахів, неприкритим частинам тіла і т.д.

Сторінки, де є така реклама, знижуються в результатах. Тому якщо ви не хочете втратити відвідувачів з пошукових систем, такі оголошення потрібно блокувати.

Адреси тизерних мереж

Ladycash . Для сайтів жіночої тематики. Вимоги до відвідуваності від 50 осіб в день. Виплати раз в тиждень, мінімальна сума 15 рублів.

Directadvert . Різні тематики, від 100 відвідувачів в день. Виплати два рази на місяць, мінімум 100 рублів.

Bodyclick . Тематики різні, від 100 осіб на добу. Виплати раз в тиждень, мінімалка 100 рублів.

Recreativ . Товарна рекламна мережа. Тематика практично будь-яка. Відвідуваність від 500 осіб на день. Виплати раз на місяць, від 20 $.

Приклад розміщення тизерної реклами

Краще розміщення тізерів: під статтею (після тексту), з великим заголовком і шрифтом, по три-чотири оголошення в блоці.

CPA-мережі

CPA (ЦПА) - це реклама з оплатою за дію. Система нараховує гроші не за перехід по оголошенню, а за те, що відвідувач зробить на сайті рекламодавця.

Це може бути реєстрація, заповнення форми замовлення (заявка), скачування гри / програми або щось ще.

Виплати бувають як фіксованими (наприклад, 300 рублів за заявку), так і відсотком від замовлення. Дохід залежить від оффера (торгового пропозиції) і від аудиторії сайту.

Тут все німого складніше, ніж в контекстній рекламі і тізера, але і заробіток може бути більше. Доведеться думати і аналізувати, а не так: просто додав код і отримуй гроші. Плюс існує холд. Це коли гроші на рахунок зараховуються тільки після схвалення рекламодавцем.

Адреси CPA-мереж

Exelo.ru - мінімальна сума до висновку 300 рублів, виплати хоч кожен день.

Everad.ru - 3000 рублів, виплати щодня.

Shakes.pro - 3000 рублів, раз в тиждень.

Cpagetti.com - 1490 рублів, раз в тиждень.

Lead-R - 450 рублів, виплати щодня.

Advertise - можна виводити будь-яку суму щодня.

Приклад використання CPA-реклами

Дуже важливо ретельно вивчити своїх відвідувачів і підібрати таку пропозицію, яке з найбільшою ймовірністю їх зацікавить.

Припустимо, у мене сайт жіночо-дитячої тематики. Там є статті на різні теми: рецепти страв, поради з виховання дітей та інші. Одна з них на тему розвиваючих іграшок.

1. Спочатку я аналізую статистику конкретно цього матеріалу. З'ясовую, що на неї заходять кілька людей в день за запитами, пов'язаними з вибором розвиваючої гри для дитини.

2. Вивчаю оффер в CPA-мережах - чи є щось підходяще. Знаходжу рекламну компанію з продажу дитячих розвиваючих конструкторів. Відмінно, це як раз те, що потрібно!

3. Трохи редагую статтю: додаю туди інформацію про це конструкторі і свою рекламну посилання. Тепер якщо хтось по ній перейде і зробить замовлення на сайті рекламодавця, мені з цього зарахується грошик.

Інші способи заробітку

Онлайн консультант . На ресурсах певних тематик можна підключити систему, яка буде безкоштовно консультувати користувачів сайту. В процесі їм буде запропоновано замовити якусь послугу. Якщо людина оформить на неї заявку, вам за це будуть нараховані гроші.

Адреса подібної системи: leadia.ru

ru

Робота з прямими рекламодавцями. Це такий солодкий варіант, коли з'являється той, хто сам хоче рекламуватися на вашому сайті. Варіанти співпраці можуть бути різними: посилання в статті, написання прес-релізу, огляд товару або послуги, банер.

Але це ніяк не пасивний дохід - з рекламодавцем доведеться спілкуватися. І це окремий бізнес-процес. В ідеалі у вас повинен бути особистий менеджер, якій і буде цим займатися: шукати рекламодавців, вести переговори, оформляти рахунки і т.д.

Продаж своїх товарів / послуг. Наприклад, ви займаєтеся ремонтом автомобілів і у вас є сайт подібної тематики. На ньому можна зробити окремий розділ з описом своїх послуг, цінами і контактами.

Ще можна продавати книги, курси, семінари. Тобто займатися так званим ИнфоБизнес. Але конкретно цей напрямок не дуже вигідне: зараз такого в Інтернеті стало занадто багато.

Чорні та сірі способи

Це такі способи заробітку, до яких погано ставляться пошукові системи:

 • Клікандери, попандери
 • СМС-підписки
 • продаж посилань

Все, що перекриває текст, стрибає, світиться, насилу закривається. Ще це те, що вводить людину в оману, насильно кудись перекидає або підписує на платні непотрібні йому сервіси. Ну, і до чорно-сірим способів відноситься продаж будь-яких посилань, будь то тимчасових або вічних.

Такого на сайті бути не повинно, скільки б вам за це не запропонували. Більш того, за все це жорстко карають пошукові системи.

Як заробляти більше

 • Використовувати кілька систем реклами одночасно
 • Тестувати блоки (кольору, розташування, шрифти)
 • Не застосовувати препарат сірі та чорні способи монетизації

І ще один банальний рада, який, на жаль, багато хто ігнорує. Не перетворюйте свій ресурс в новорічну ялинку. Обвіс його рекламою від верху до низу, ви більше грошей не заробите. Навпаки втратите користувача - він просто закриє сторінку.

Також за це можна заробити фільтр від пошукових систем. В результаті відвідувачів стане менше або не буде взагалі.

Заробіток на сайті і блозі

Якщо у вас є свій сайт або блог в Інтернеті, на ньому можна заробити реальні гроші. Зробити це дуже легко: треба просто зареєструватися в рекламній системі і додати на свій ресурс спеціальний код.

У тому місці на сторінці, де ви вставите код, почне показуватися реклама. Відвідувачі сайту будуть по ній клацати, а вам за це капати грошик. За місяць збереться якась сума, яку можна вивести на свій рахунок в банку (карту) або отримати електронними грошима.

Приклад рекламного оголошення
Приклад рекламного оголошення

Ось таким чином і заробляє більшість сайтів Інтернету. Фактично це пасивний дохід: один раз все налаштували і отримуєте виплати. Більше нічого робити не треба - просто розвивайте свій сайт: додавайте нові статті, покращуйте старі. Тим самим буде рости відвідуваність, а разом з нею і прибуток.

Заробіток безпосередньо залежить від відвідуваності. Чим більше людей заходить на сайт, тим вищий дохід.

Реєстрація в системі

Систем заробітку на сайтах і блогах існує кілька. Відрізняються вони за видом реклами, що розміщується. Але ось що у них спільне, так це принцип потрапляння туди сайту. Вам потрібно буде зареєструватися і після цього в особистому кабінеті додати свій ресурс, дотримуючись інструкції.

Відразу після цього сайт відправляється на модерацію (перевірку). Якщо він підходить за якістю, відвідуваності і іншим вимогам системи, з'являється відмітка про це. Тепер можна додати код (він буде доступний в особистому кабінеті) і вказати дані для отримання грошей: банківські реквізити, електронний гаманець або інші дані.

Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)
Приклад особистого кабінету в Google Adsense (у вас він буде російською мовою)

Через деякий час (зазвичай близько години) реклама почне крутитися, а грошики капати. Це буде показано прямо в особистому кабінеті. Потім система перерахує всі, що зароблено за місяць, і, якщо сума буде вище мінімального порогу виплат, гроші відправляться на ваш рахунок.

Системи контекстної реклами

Контекстна реклама - перший і головний вид заробітку в Інтернеті. Це текстові та графічні оголошення різних форматів. Розміщувати їх можна на кожній (або майже на кожній) сторінці свого ресурсу, де є якийсь текст.

Принцип такий: користувач бачить оголошення і, якщо воно йому цікаво, клацає. У новій вкладці у нього відкривається рекламована сторінка. Якщо користувач натиснув не випадково, то такий перехід буде зарахований і за нього додасться грошик.

Рекламні блоки бувають різних форматів. В особистому кабінеті можна вибрати той, який більше підходить для вашого ресурсу.

Приклад різних блоків
Приклад різних блоків

Блоків може бути кілька на сторінці. І краще, щоб їх і було кілька - так доход вище. Але є і обмеження за кількістю (в кожній системі воно своє).

Те, які рекламні оголошення в них будуть показуватися, залежить від багатьох чинників. Це і зміст ваших статей, і країна, звідки прийшов користувач, і його інтереси.

Наприклад, якщо у вас російськомовний сайт автомобільної тематики, то і реклама буде крутитися в основному російською мовою і на тему машин. Але вона буде відрізнятися у різних користувачів.

Якщо якісь оголошення вам категорично не подобаються, можна відключити їх в настройках особистого кабінету. Або заборонити до показу цілу групу (наприклад, азартні ігри), або окреме оголошення. А можна заборонити рекламуватися певного сайту.

Налаштування делікатних категорій
Налаштування делікатних категорій

Адреси систем контекстної реклами

Перейдемо безпосередньо до самих систем. Таких, де можна нормально заробляти, всього дві:

 • Google Adsense
 • Рекламна мережа Яндекса або коротко РСЯ

Одна належить Гуглу, інша, відповідно, Яндексу. Не важко здогадатися, що вони головні на ринку Інтернет-реклами, а, значить, і найнадійніші. Виплати приходять рівно в строк, без затримок і зайвого нервування. В особистому кабінеті все легко налаштовується і працює автоматично. Плюс є докладна статистика і різні інструменти для підвищення доходу.

Google Adsense ( adsense.google.com ). Вимоги до сайтів несуворі (від 10 відвідувачів на добу). Мінімальний поріг виплат 100 $.

РСЯ ( partner.yandex.ru ). Вимоги до сайтів суворіші. Середньодобова відвідуваність повинна бути не менше 500 чоловік. Поріг виплат: 3000 рублів для росіян, 150 $ для жителів інших країн.

Якщо ваш сайт прийнятий і в одну і в другу систему, ніщо не заважає використовувати їх обидві відразу. Наприклад, у верхній частині сторінки додати блок Google Adsense, а внизу - РСЯ.

Найважливіше правило при розміщенні реклами - дотримуватися вимог системи.

Наприклад, категорично заборонено накручувати кліки. Ні в якому разі не натискайте по оголошеннях на своїх сторінках! І нікого не просите це робити - ні безкоштовно, ні за гроші.

Не думайте, що у вас вийде обдурити Гугл або Яндекс. У кращому випадку ці кліки не будуть зараховані, в гіршому - аккаунт заблокують назавжди. Після цього знову додати свій в сайт в систему практично неможливо.

І в Google Adsense і в РСЯ, та й взагалі в будь-якої рекламної мережі, є свій набір правил. Це стосується і того, які сайти можна туди додати і як саме розміщувати рекламні блоки. Дуже рекомендую з ними ознайомитися перед початком роботи.

Приклад розміщення контекстної реклами

Краще розміщення - в самому тексті: один блок на початку статті, другий приблизно посередині, третій відразу під статтею.

Розміщення блоків реклами всередині статті
Розміщення блоків реклами всередині статті

Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)
Блок контекстної реклами збоку (в сайдбарі)

тизери

Тизери - це такі маленькі картинки з невеликим текстом. На відміну від контексту, таку рекламу можна розміщувати практично на будь-якому ресурсі. Вони добре підходять для розважальної і жіночої тематики.

Принцип той же, що і у контекстної реклами: користувач бачить оголошення, зацікавлюється і клацає по ньому. А вам за це зараховується грошик. Коли вона назбирається і буде вище мінімального порогу оплати, ця сума відправитися на ваш рахунок.

Приклад тізерній реклами
Приклад тізерній реклами

Головний мінус багатьох тізерів - це якість реклами: багато «жовтухи» і сумнівних пропозицій. Звичайно, є і нешкідливі варіанти, наприклад, товарна реклама: одяг, годинник та інше. Але такі оголошення зазвичай приносять менше грошей.

Важливо: пошукові системи зараз дуже погано ставляться до шок-тізера: зображенням хвороб, кадрам з фільмів жахів, неприкритим частинам тіла і т.д.

Сторінки, де є така реклама, знижуються в результатах. Тому якщо ви не хочете втратити відвідувачів з пошукових систем, такі оголошення потрібно блокувати.

Адреси тизерних мереж

Ladycash . Для сайтів жіночої тематики. Вимоги до відвідуваності від 50 осіб в день. Виплати раз в тиждень, мінімальна сума 15 рублів.

Directadvert . Різні тематики, від 100 відвідувачів в день. Виплати два рази на місяць, мінімум 100 рублів.

Bodyclick . Тематики різні, від 100 осіб на добу. Виплати раз в тиждень, мінімалка 100 рублів.

Recreativ . Товарна рекламна мережа. Тематика практично будь-яка. Відвідуваність від 500 осіб на день. Виплати раз на місяць, від 20 $.

Приклад розміщення тизерної реклами

Краще розміщення тізерів: під статтею (після тексту), з великим заголовком і шрифтом, по три-чотири оголошення в блоці.

CPA-мережі

CPA (ЦПА) - це реклама з оплатою за дію. Система нараховує гроші не за перехід по оголошенню, а за те, що відвідувач зробить на сайті рекламодавця.

Це може бути реєстрація, заповнення форми замовлення (заявка), скачування гри / програми або щось ще.

Виплати бувають як фіксованими (наприклад, 300 рублів за заявку), так і відсотком від замовлення. Дохід залежить від оффера (торгового пропозиції) і від аудиторії сайту.

Тут все німого складніше, ніж в контекстній рекламі і тізера, але і заробіток може бути більше. Доведеться думати і аналізувати, а не так: просто додав код і отримуй гроші. Плюс існує холд. Це коли гроші на рахунок зараховуються тільки після схвалення рекламодавцем.

Адреси CPA-мереж

Exelo.ru - мінімальна сума до висновку 300 рублів, виплати хоч кожен день.

Everad.ru - 3000 рублів, виплати щодня.

Shakes.pro - 3000 рублів, раз в тиждень.

Cpagetti.com - 1490 рублів, раз в тиждень.

Lead-R - 450 рублів, виплати щодня.

Advertise - можна виводити будь-яку суму щодня.

Приклад використання CPA-реклами

Дуже важливо ретельно вивчити своїх відвідувачів і підібрати таку пропозицію, яке з найбільшою ймовірністю їх зацікавить.

Припустимо, у мене сайт жіночо-дитячої тематики. Там є статті на різні теми: рецепти страв, поради з виховання дітей та інші. Одна з них на тему розвиваючих іграшок.

1. Спочатку я аналізую статистику конкретно цього матеріалу. З'ясовую, що на неї заходять кілька людей в день за запитами, пов'язаними з вибором розвиваючої гри для дитини.

2. Вивчаю оффер в CPA-мережах - чи є щось підходяще. Знаходжу рекламну компанію з продажу дитячих розвиваючих конструкторів. Відмінно, це як раз те, що потрібно!

3. Трохи редагую статтю: додаю туди інформацію про це конструкторі і свою рекламну посилання. Тепер якщо хтось по ній перейде і зробить замовлення на сайті рекламодавця, мені з цього зарахується грошик.

Інші способи заробітку

Онлайн консультант . На ресурсах певних тематик можна підключити систему, яка буде безкоштовно консультувати користувачів сайту. В процесі їм буде запропоновано замовити якусь послугу. Якщо людина оформить на неї заявку, вам за це будуть нараховані гроші.

Адреса подібної системи: leadia.ru

ru

Робота з прямими рекламодавцями. Це такий солодкий варіант, коли з'являється той, хто сам хоче рекламуватися на вашому сайті. Варіанти співпраці можуть бути різними: посилання в статті, написання прес-релізу, огляд товару або послуги, банер.

Але це ніяк не пасивний дохід - з рекламодавцем доведеться спілкуватися. І це окремий бізнес-процес. В ідеалі у вас повинен бути особистий менеджер, якій і буде цим займатися: шукати рекламодавців, вести переговори, оформляти рахунки і т.д.

Продаж своїх товарів / послуг. Наприклад, ви займаєтеся ремонтом автомобілів і у вас є сайт подібної тематики. На ньому можна зробити окремий розділ з описом своїх послуг, цінами і контактами.

Ще можна продавати книги, курси, семінари. Тобто займатися так званим ИнфоБизнес. Але конкретно цей напрямок не дуже вигідне: зараз такого в Інтернеті стало занадто багато.

Чорні та сірі способи

Це такі способи заробітку, до яких погано ставляться пошукові системи:

 • Клікандери, попандери
 • СМС-підписки
 • продаж посилань

Все, що перекриває текст, стрибає, світиться, насилу закривається. Ще це те, що вводить людину в оману, насильно кудись перекидає або підписує на платні непотрібні йому сервіси. Ну, і до чорно-сірим способів відноситься продаж будь-яких посилань, будь то тимчасових або вічних.

Такого на сайті бути не повинно, скільки б вам за це не запропонували. Більш того, за все це жорстко карають пошукові системи.

Як заробляти більше

 • Використовувати кілька систем реклами одночасно
 • Тестувати блоки (кольору, розташування, шрифти)
 • Не застосовувати препарат сірі та чорні способи монетизації

І ще один банальний рада, який, на жаль, багато хто ігнорує. Не перетворюйте свій ресурс в новорічну ялинку. Обвіс його рекламою від верху до низу, ви більше грошей не заробите. Навпаки втратите користувача - він просто закриє сторінку.

Також за це можна заробити фільтр від пошукових систем. В результаті відвідувачів стане менше або не буде взагалі.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: