Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заробіток на партнерських програмах без сайту

 1. Ознайомитися з умовами партнерської програми
 2. Джерела відвідувачів для заробітку на партнерській програмі без сайту
 3. Список СРА партнерок для заробітку:

Найпривабливіший заробіток на сьогоднішній день - партнерські програми. На відміну від простої зарплати або надання послуг ви отримує від своєї праці віддачу ще довго. Дуже приємно отримувати прибуток від покупок людини, якого ви привели до рекламодавця в минулому році. Схема роботи з партнерськими програмами буде обговорюватися окремо. Потрібно розібрати основне питання: як заробляти на партнерській програмі без власного сайту.

Це цілком адекватний і вірний питання, адже нам потрібні джерела трафіку, звідки направляти людей на партнерську програму. Як же бути, якщо немає власного сайту? Якщо уважно розібратися, то відсутність свого майданчика - не означає серйозна проблема. Існує безліч інших варіантів, які знайдуть люди, чиє мислення налаштоване поза звичних горизонтів. У даній статті ми вийдемо за рамки простого сайту і блогу, щоб знайти нові джерела трафіку, які потім принесуть гроші.

Ознайомитися з умовами партнерської програми

Спочатку потрібно визначити, які типи трафіку приймає обрана партнерська програма. В іншому випадку аккаунт можуть заблокувати за порушення умов роботи, наприклад, якщо ви почнете займатися поштовим спамом. Якщо система обліку трафіку не зрозуміє його джерело, то ви не доведете, що призвели користувача. Щоб не втратити гроші і час, потрібно заздалегідь дізнатися «підводні камені», які можуть вас очікувати.

Розглянемо, які альтернативні джерела відвідувачів, які можна використовувати для залучення в партнерські програми .

Джерела відвідувачів для заробітку на партнерській програмі без сайту

 • Соціальні мережі

Ви колись замислювалися про те, що сторінка в популярній соціальній мережі може бути не тільки засобом спілкування та розваг, а й засобом для заробітку грошей? Адже в соціальну мережу може перейти хто завгодно. Не обов'язково бути дуже відомою людиною в мережі. Необов'язково, щоб людина існувала в реальності. Потрібно тільки створити правдоподібний профіль і мати на ньому відмінну репутацію.

Якщо вручну займатися цією роботою, то ви витратите дуже багато часу. Для економії сил і часу використовуйте софт, наприклад, «Вікінг ботовод», який імітує спілкування так, що не кожна людина здогадається про те, що має справу з роботом.

Для економії сил і часу використовуйте софт, наприклад, «Вікінг ботовод», який імітує спілкування так, що не кожна людина здогадається про те, що має справу з роботом

Варіант №2 - створити публічну сторінку або групу. Тут ваша особистість не має значення. Головне - це спільнота, яке можна згуртувати навколо певної теми. Не секрет, що власники популярних сторінок ВК отримують не тільки задоволення від спілкування, а й гроші, причому немалі.

В інтернеті можна знайти відомості про те, як створити паблік. Насправді - створити його просто. Найважче зміст і концепція. Над цим доведеться гарненько попрацювати. Існує багато прикладів, коли паблік розкручувався тільки за рахунок картинок, демотиваторів. Але сьогодні вимоги аудиторії ростуть. Люди хочуть отримувати якісні сторінки з відповідним змістом. Публічна сторінка - це майже як свій сайт. Немає необхідності самому монетизувати сторінки. Продавайте рекламу і отримуйте дохід. ВК показує статистику, ви можете відстежувати, скільки є передплатників, яка їхня активність.

Найвигідніші теми: бізнес, гумор, жіноча тематика. Купівля реклами відбувається тоді, якщо ви готові вкладати власні гроші. Але при цьому ніхто не гарантує того, що вони окупляться партнерською програмою. Арбітражнікі часто купують трафік на біржі реклами ВК, рекламуючи таким чином продукти партнерських програм. Заробіток надходить від різниці витрачених коштів на рекламу і зарабртка з рефералів. Припустимо, було витрачено 1000 рублів, а зароблено - 2000 рублів. Перед тим, як намацати працюючу стратегію, вийти на прибуток, можна втратити десятки тисяч. Отже, даний спосіб годиться тому, що має досвід. Модератори біржі ВК теж не «лохи». Вони не завжди пропускають рекламу партнерських програм. Доводиться приховувати посилання, створюючи цільові сторінки.

У соціальних мережах можна почати заробляти кошти практично без вкладень. Чи не потрібен хостинг, домен. Отже, така робота під силу кожному. За останній час сформувалися категорії професіоналів, які займаються тільки соціальними мережами, адже вони приносять не тільки «хліб з маслом», а й «ікру».

 • Гостьові пости в блогах

На більшості блогах можна побачити сторінку «Гостьові пости». Ставляться також умови до авторів, які готові прийняти статті та опублікувати на своїй сторінці. Чим авторитетніше блог, тим більше буде від нього віддача.

Так, можна написати приблизно 10 статей. Чим практичніше буде матеріал, тим більше шансів на те, що його опублікують. Зв'яжіться з авторами. Спочатку пишіть авторитетним авторам. Необхідно шукати відповідні майданчики в рейтингах блоків. Там знайдете сортування за показниками, а також рубриках. Слідкуйте за кожним постом, який виходить на головній сторінці, відповідайте на питання коментаторів, супроводжуйте пост до тих пір, поки відчуваєте на ньому активність.

Розглянемо ситуацію. Ви працюєте з партнерською програмою, яка має реферальную програму - якщо інші люди зареєструються по вашому посиланню і почнуть теж заробляти, то ви отримуєте відсоток від їх заробітку. Це відмінний варіант - написати мануал для новачків. Зрозуміло, не варто відкривати всі карти, щоб не позбавляти себе заробітку. Розкажіть про головні помилки і дайте практичні поради по заробітку на рекламованої партнерській програмі. Відзначте в матеріалі, що для рефералів проведете особисту консультацію. У 9 з 10 випадках така система принесе дохід і активних рефералів. Вони будуть збільшувати ваш дохід.

 • Коментування блогів і форумів

Не хочеться нікого провокувати на спам. На модерування коментарів з посиланнями у деяких блогерів йде багато часу. У цьому пункті йдеться лише про осмислений коментуванні блогу. Ви вникаєте в матеріал, пропонуєте корисний коментар. Необов'язково відразу вставляти реферальне посилання. Спочатку потрібно заінтригувати пропозицією, дати контакти, а тільки потім обробляти потенційного клієнта-реферала.

Скільки ви часу витрачаєте для спілкування на форумах? Профіль, який має велику кількість повідомлень, має високу репутацію, приносить велику користь. Кожен учасник форуму може вставити посилання в підпис. Під кожним вашим повідомленням з'явиться текст або картинка. Так, якщо ви раніше написали багато повідомлень, то тепер під кожним з них з'явиться сотня повідомлень з посиланням. Всі номери будуть отримувати кліки. Потрібно враховувати правила форумів. На більшості з них забороняється виділяти текст жирним шрифтами і великими літерами.

На більшості з них забороняється виділяти текст жирним шрифтами і великими літерами

Ви можете публікувати на форумах цікаві теми. Це може бути проста історія про те, як ви купили щось в інтернет магазині. Акуратно вставте посилання або відгук про товар. Взагалі, постійні учасники відразу заклюють за агітацію і рекламу. Тому потрібно бути ненав'язливим і обережним.

 • Управління контекстної і тизерної рекламою

Раніше ми наводили приклад рекламних оголошень ВК. Так, можна купити кліки / покази, злити на партнерку і окупити витрати. Такий досвід не потрібно і для управління контекстною рекламою, наприклад, якщо ви отримуєте дешевий трафік з ЯндексДірект або Гугл АдВордса. Відомо, що вартість кліка залежить від конкуренції і реклами.

Існує дуже багато навчальних курсів по АдВордса і директив. Можна купити інформаційний продукт або проходити навчання в режимі реального часу в форматі тренінгу. Загалом, існує безліч варіантів навчання. Не поспішайте виправдовуватися незнанням. Контекстна кампанія відбувається в кілька етапів. 90% успіху залежить від правильного підібраних ключових фраз.

Придбання трафіку в тизерних мережах відрізняється від контексту. Там багато що залежить від картинки, а також текстового оголошення. Проте, в Ю Я недавно додали можливість додавати картинки. Отже, «кликабельность» оголошень важлива завжди.

Цей вид отримання трафіку вимагає вкладень і знань, тільки правильно налаштувавши рекламну кампанію можна отримувати цільових відвідувачів і заробляти в партнерках. Попередньо потрібно добре підготуватися, щоб гроші примножувалися!

 • Розміщення прес-релізів в безкоштовних каталогах

В інтернеті є ресурси, які приймають прес-релізи на безоплатних основах. Можна пройтися по ним і залишити свій слід в хорошому сенсі слова. Ви оптимізуєте тексти для просування за ключовими словами в пошуку. Їх буде легко вивести в ТОП по потрібних запитах. Тему прес-релізу від скоринки до скоринки можна обрати легко.

 • Думайте не тільки про онлайн

Не всі партнерські програми працюють тільки в інтернеті. В ActionPay є інструмент генерації купонів. За ним система розуміє, що реферал привели саме ви. Не важливо, яке джерело переходу був використаний. Ви можете роздрукувати купони і поширювати їх в офлайні, рекомендувати друзям, розклеювати.

 • Бути може створити сайт?

Якщо у вас є власний сайт, то це істотно спрощує завдання заробітку на партнерських програмах. Без сайту ви будете витрачати кошти на покупку трафіку або вручну будете залишати реферальні посилання там, де тільки це можливо. Необхідно витратити один день, щоб вивчити особливості. Сьогодні навіть школяр освоїть Вордпресс. Відкрити безкоштовний блог можна без проблем.

Список СРА партнерок для заробітку:

 • Адмітад
 • Салесдаблер
 • ActionPay
 • M1 Shop

Щоб вибрати відмінні партнерські програми, потрібно зареєструватися в СРА-парнтерках, плюс полягає в тому, що вони можуть мати багато рекламодавців, які платять за різні дії - від підписки до розсилки. Статистику і виплати можна отримувати в одному і тому ж місці. Все не так складно, як може здаватися.

Як же бути, якщо немає власного сайту?
Скільки ви часу витрачаєте для спілкування на форумах?
Бути може створити сайт?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: